• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Bré ranko,
Ani pochodila nepochodila, dostal paralenové čípky, něco mu dala nainhalovat a prostě žádné mlíko. . . Tak asi bude o výživách a zelenině. . . Ráno dostal pár lžiček výživy a už začal nadavovat, tak další nedostal a spustil vzteklý řev, ale nedá se nic dělat, potřebuju v něm ty ATB udržet, nechci aby skončil v nemocnici. Kdo ví zda by měli pro mě místo a já bych ho tam samotného nenechala ani omylem.
Noc kupodivu docela dobrá.
13. bře 2010 v 07:14  • Odpověz
ahojte,

teda metoda Evamik se mi taky líbí :grinning:

tetes, tak to závidím sportovní vyžití a babičky.. já držím dietu, výsledky teda nějaké jsou,a le kdybych do toho ještě mohla aspoň 2x týdně někde chodit, tak by to bylo asi jiné.. u nás to hlídání ale vázne, takže prd prd..

mel, tak snad bude líp.. Jak dlouho nemáš dávat mlíko :astonished: já bych teda tolik tekutin do Stely asi jinak nedostala..
13. bře 2010 v 07:28  • Odpověz
mel zkus sehnat mlíko bez laktozy já jsem normální vysadit nemohla protože bych do Vojty taly tolik tekutin nedostala, ale z normálního měl pořád průjem a bez laktozy asi fakt pomohlo - akorát byl problém ho sehnat
13. bře 2010 v 07:30  • Odpověz
No tak tekutiny do Lukyho dostanu i bez mlíka, z toho strach nemám. . . Spíše z toho, že mě sežere za ty mini dávky jídla. :grinning:
Kay, no mlíko asi nebudu moci dávat do té doby, dokud bude kašlat jak tuberák. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2010 v 07:48  • Odpověz
brééééé ráááánko

mel: tjo to je mi líto s tím Lukym, ale aspon, že se v noci vyspal, tak snad to bude dneska lepší, držte se :wink:

já na začátku kojila na kojo polštáři, ale Lea ho skoro pokaždé poblila, tak nám ted to kojo v leže vyhovuje a Lea po něm i dost často usne :grinning: a já s ní nemusím už manipulovat

k běhání se nevyjadřuju, já běhání nesnáším, akorát sprinty, ale nějaký dálkáče vůůůůbec...jsme jednou byli běhat s pG v Praze, jsme měli hned u baráku park a ten šulda mě vzal do kopců, jsem myslela, že ho zabiju, tím naše běhání skončilo

včera jsme skypovali s našima a Lea jim ukázala jak krásně umí pást na míči :dizzy_face:, ležela na něm a čučela do notase na moje rodiče, no ti byli blahem posraní :grinning:

a noc klasika, kojo ve 2 a v 5 a ted zase chrupká
ale večer byl bájo, jsem jí nakojila a předala pG, šla si dát sprchu, Lea už šla mezitím do pokojíčku do postýlky, pG si dal vínko, já si trochu cucla a šla jsem spát normálně do ložnice s chůvičkou, dokonce jsem si četla knížku :dizzy_face: (to je co :grinning:), bylo by i veverkování, kdyby pG přišel dřív a já už nespala :grinning:, tak snad dneska :grinning:, ale přes týden půjdu asi zpátky do pokoje k Lee, páč ta chůvička přenáší i prdění Ley a to není moc dobrý, když jí mám u hlavy :grinning: :grinning:
13. bře 2010 v 07:49  • Odpověz
gucci :grinning: :grinning: seš dobrá teda, já na čtení neměla vůbec náladu.. hele tak si u té chůvičky sniž citlivost.. já ji měla nastavenou na nejvíc a stačilo když se pohla a už to vrčelo.. a já byla vynervená.. pak jsme to snížila a ozvala se opravdu jen když se probudila..

tka na běhání teda taky nejsem :grinning: mě vždycky šel akorát hod krikeťákem :grinning:

mel, tak jestli dostaneš do Lukynka dostatek tekutin, tka bych to asi nehrotila.. je fakt že mlíko hodnw zahleňuje..
13. bře 2010 v 08:44  • Odpověz
autor
Ahoj holky.
Gucci, jak píše Kay, u chůvičky si sniž citlivost! To by se člověk fakt nevyspal. My máme citlivost skoro nejnižší a aktivuje se až fakt na větší zvuky, na nějaký prd a chrust vůbec, takže tě to vzbudí, fakt když je potřeba.
13. bře 2010 v 09:11  • Odpověz
Kay,no já chodím večer,když děti spí na ten spinn a aerobick. Tak musíš prostě říct,že jdeš a hotovo ať se drahoušek zblázní. :slight_smile: Ale jsi dobrá s tou dietou a jak to jde dohromady s kojením? Já bych řekla,že než dieta je lepší jíst zdravě,pravidelně a menší porce.Já právě,když nevidím výsledky hned,tak jsem hrozně netrpělivá.Takže máš můj obdiv.
Jak je dnes marodům?
Gucci,to je výborný obrat,bylo by i veverkování,kdyby....takže nebylo :grinning:
13. bře 2010 v 10:01  • Odpověz
tetes jj, ona to není dieta jako dieta.. já si stáhla z netu tu dietu dle hlavlíčka a Cajthamlové.. takže vlastně jím malé porce a 5-6x denně.. ale sladký nejím a včera jsme si dala první sklenku vína po měsíci a půl.. no a kojení.. bohužel už nekojím :frowning2: Stela si mě sama odstavila.. je to teda asi týden. Jinak to šlo dobře, protože jsme hlad neměla a mlíko bylo.. Akorát Stela prostě přes den nechtěla už vůbec a tak jsem ji kojila aspoň nad ránem, ale po té nemoci začala vstávat kolem půl šesté a to už jsme ji taky nenakojila, protože nechtěla.. takže jsem to vzdala. Za obdiv děkuju ale není proč.. Ony ty výsledky byly docela rychle, akorát teď se to nějak zaseklo :grinning: Já se zase nedonutím jít večer cvičit no.. to jsme ráda, že lehnu. to zase obdivuju Tebe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2010 v 10:07  • Odpověz
Tetes, tomu mému marodovi, tak nějak průměrně. Teď už 2,5 hodiny chrní. . . Kašle jak tuberák, ale jinak je docela veselej. . . Včera po tom zvracení byl taky vysmátej, my s P. na prášky a Luky v pohodě. :confused:
13. bře 2010 v 10:08  • Odpověz
autor
Honzíkovi je snad trochu líp, pořád má hodně moc rýmu, ale teplotu snad dneska zatím ne (ovšem to může přijít, v noci horkej byl). Noc na poměry nemoci ušla, byla jsem tam ve 23 a pak se vzbudil až ve dvě. To vypil hrozně moc čaje, ale byl trochu probranej, nakonec usnul až ve tři po troše mlíka, no ale dobrý, tu hodinu nebrečel, jen tak chvílema kňoural, byla jsem u něj asi 5x za tu hodinu. Stejně jsem v ty dvě pak nemohla usnout, tak mi to ani moc nevadilo. Pak ve 4 brek na přikrytí, v 6 zas a spaní skoro do 8mi, takže super! V noci rýma asi Honzíkovi trochu vadila, no určitě jo, ale přišlo mi, že docela nosem dýchá, lepší než včera a předevčírem. Moc nechce jíst (což neva, on hlady neumře), ale tak možná i zuby anebo rýma a chuťové buňky na prd.
Ještě časem zareaguju na vás, stíhám tak průběžně.
13. bře 2010 v 10:16  • Odpověz
autor
Mel, tak to je dobře, že aspoň náladu má Luky celkem dobrou. Ale to blinkání, chudák, z toho máte s P. určitě blbej pocit, to chápu :frowning2: Honzík kromě ublinkávání jako mimino blil jen jednou v životě v chorvatsku, asi se napil mořský vody, hodil mi v náručí šavli, nadavovalo se mu, hrůza pocit pro mě, strašný a zažívat to třeba u nemoci několik dní :frowning2:
Mel, a Luky má chuť na jídlo jako vždy? Snad mu bude bez mlíka a menší porce stačit, určitě mu na žaludek není ok, když blinká.
Anippe, Honzík nemá rýmu poprvé a máma mě s ušima nestraší poprvé :grinning: My na to jako malý trpěly, ale to taky nebyly odsávačky atd. No nic, to je prostě mámy, rýma = kontrolujte uši...
Kay, držíš dietu už docela dlouho, viď? To gratuluju, seš dobrá! Jít cvičit večer, když dítě spí a člověk má volno, to chce velký přemožení sebe sama, tomu se říká vysoký level vůle :slight_smile: Já bych se dostala ve vůli na nějaký ten nejnižší level, si myslim :- N
Gucci, večer jste měli krásnej, no co, veverkování nebylo, aspoň ses vyspala :grinning:
Kay, s nekojením v 10M myslim, že dobrý, stejně bys třeba po roce chtěla odnaučovat, myslim, že když se dítě kolem roka samo odstaví, je to super! Lepší než mu ve 3 letech vysvětlovat, že prso v Tescu ne :sweat_smile:
13. bře 2010 v 10:41  • Odpověz
Kay,tak to se musím taky na tu dietu podívat, nemáš odkaz? K tomu kojení je asi lepší,když si Stelinka řekla sama,že už dost než aby jste se třeba pak trápily,když ona by chtěla a ty už ne. Já se kolikrát večer taky hodně nutím a mít třeba 10minut času mezi tím co uložím děti a měla bych vypadnout,tak už se taky asi ani nedonutím páč bych vytuhla a takhle jdu a naopak mám po cvíču víc energie. A ono taky v po chodím s tou kámoškou,takže by bylo blbé jí vypéct a na spinn jsem přihlášená a blokuju tam místo,takže by bylo blbé kdybych nepřišla a do posilky mám permici, to je asi nejlepší motivace jak se donutit.
Mel:tak t oje dobře,že je Luky alespoň veselej a že to snáší dobře,když je to mimčo ještě i vzhledově hotové,tak to fakt rve srdce.
Honzulák je statečnej kluk,hlavně aby se z thoo brzy vylízala a už odešla ta blbá horečka.
Dvojky dneska vstávali v 6!!!! ráno, sice jsem neměla službu a vstával P.,ale zítra vstávám já a šestá by mi teda nevyhovovala. Nevím čím to je,poslední dobou se budí dost brzy,sakra. :angry:
13. bře 2010 v 10:42  • Odpověz
autor
Tetes, jedině s posunem času jestli třeba trochu neposunete večerní usínání. V 9ti měsících dle tabulek spí většina dětí noční spánek 11 hodin. Vím, blbý tabulky a každý dítě je jiný. Ale když dvojky před 7mou spí, tak do 6ti je bohužel asi dostačující. :confused: Honzíka teď koupeme až po Večerníčku, takže usne cca 19,30-19,45 a trochu to na ráno pomohlo, že vydrží často spát třeba do 7mi.
13. bře 2010 v 10:49  • Odpověz
autor
ty tabulky zde: http://www.maminkam.cz/potreba-spanku-u-kojencu-a-batolat-a-priciny-nespavosti-projevy-nedostatku-spanku/
Musím říct, že u Honzíka to plus minus platí, denní spánek má teda většinou pod 2 hodiny, ale často se zadaří ty cca dvě, výjimečně i víc. A noční cca taky sedí, i když jednu dobu cca 11-14 měsíců spal v noci 12 hodin minimálně (sice s buzeníma, ale to se asi nepočítá).
13. bře 2010 v 10:51  • Odpověz
ahoj,
puzzi a jak se TO s ušima vlastně pozná?

I když jsem ujetá na svoji váhu, nikdy jsem žádnou dietu podle někoho nedržela, hlavně si myslím, že taková dieta musí být ušitá přímo na tělo, jinak může jenom nasrat nebo dokonce ublížit.Máti jednou zhubla po akupunktuře a dietě asi 17kg, dieta byla zdravá a vyvážená, sestavil ji doktor, ale jakmile ji přestala dodržovat, tak šla váha nahoru raketovou rychlostí.Takže si myslím, že jsou tyhle diety na houby, páč člověk by se tím musel řídit na pořád a to neudělá.Je potřeba změnit celkově životní styl a návyky a to je dřina :unamused:
Obdivuju lidi co se dokážou dokopat ke cvičení dopoledne, já jsem celkově nastartovaná až v odpoledních hodinách.A to nejenom ted, ale i dřív.
Vstávání v 6 je hrozný, nepředstavitelný.
13. bře 2010 v 11:07  • Odpověz
autor
Teď před obědem Honzík teplota 36,6, tzn. super.
Anippe, uši se prý poznají: brek, dítě si sahá na ucho a hlavně když mu zmáčkneš pod uchem, tak se strašně brání a brečí bolestí ještě víc.
Já byla na váhu ujetá v pubertě, po 20ítce mi konečně došlo, že mám svou normální váhu a tu mám už 10 let celkem bez starostí. Tzn. k dietám moc nic nedodám, nemám z poslední dlouhé doby zkušenost ani potřebu, díkybohu. Po porodu mi tenkrát šlo zbylých asi 6 kilo dolů hodně pomalu, ale šly samy, kdyby nešly, asi bych se s nima smířila, nedokázala bych asi držet dietu a udržet si psychickou pohodu.
13. bře 2010 v 11:58  • Odpověz
Puzz, teplota super. Tiše závidím. Luky se furt pohybuje s teplotou 37 - 37,7. Což není teda nic drastického, ale mrcha se ho drží. A po dlouhé době jsem uspávala na míči, naštěstí stačila asi tak minuta a byl tuhoň. :dizzy_face:
13. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz
autor
Naše uspávání po obědě trvalo asi 45 minut, to už jsem dlouho nezažila. Nakonec možná pomohlo odsát nos nebo už byl hotovej, ale teď spí a dýchá pěkně nosem, tak snad ok.
13. bře 2010 ve 13:47  • Odpověz
Já si teď zažila perné chvilky jsem doma sama a M. chytil takový hysterák,že to jsem ještě v životě nazažila,vztek+brek tak sebou lomcoval,že jsem ho nemohla pomalu ani udržet do toho nakazil kačku,takže ta taktéž řev. Netuším co se stalo,ale je fakt,že mu rostou nejen obě jedničky nahoře,ale i dvojka dole,takže je toho asi na bobánka přehršle. Ale zpotila jsem se až na pr....
13. bře 2010 v 15:23  • Odpověz
tetes - http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=6540 tady to je.. Prvních asi tři dny to bylo náročnější než si tělo zvyklo, ale te´d už v pohodě.. a anipp má pravdu, je to o změně životního stylu.. ale to taky nevím jestli zvládnu.. Já nikdy neměla postavu hubenou, však mě některé z vás viděly.. Takže si nemyslím, že bych byla někdy modelka, ale musím se cítit dobře.. S touhle dietou nejsme nijak extra vystresovaná, protože fakt nemám extra žádné chutě a hlad taky ne.. však mrkni, já se tím spíš inspiruju..
já celý život hubnu a přibírám, ale vždycky když se podívám na nějaké starší fotky tak si přijdu hubená, ikdyž jsme si v té době myslela jak jsem tlustá :grinning: ale teď teda jsem,mám břicho jak rosol :frowning2:

puzzi to je fajn, že je honzík bez teploty, snad tomu bude teda brzo konec.. to uspávání, no asi chudáček usnul fakt vyčerpáním.. ae hlavně že spí..

mel, hlavně aby neměl ty vysoké horečky.. a taky snad zaberou ta atb..

my byli na obědě u našich, byl tam i malej od švagrový, já tam původně nechtěla bo malej prý kašle.. teď mi zas tvrdili že už nekašle a co myslíte? chrchla jak tuberák a občas dýchal jak kdyby byl v posledním tažení.. ale já jsem protivná, že nechci aby stela ocucávala jeho hračky. ikdyž teď už je to asi jedno.. :frowning2: nicméně jedna poziivní zpráva - Stela se tam naučila lozit :grinning: :grinning: jupííí.. ne že by byla přelážkový běžec, ale pochopila že ty nohy musí strkat dopředu a uleze třeba metr :slight_smile: to už snad dopiluje rychle :slight_smile:
13. bře 2010 v 15:30  • Odpověz
holky díky za debatu :grinning: jsme s eprávě nakopla, a budu chodit cvičit.. teda ještě jsem se neobjednala ale udělám to hned v pondělí - http://www.vk-studio.cz/vk-studio/1-Vacushape už jsme o tom kdysi přemýšlela a možná i mluvila, ale teď to prostě dám.. abyhc tu dietu taky nedržela zbytečně, když k tomu není cvičení.. A to by bylo abych za měsíc něco ještě neshodila.. a třeba mi to vydrží.. koupím permici a domluvím se s dědou 2x týdně na hlídání a jednou pohlídá Martin v sobotu. Tak mám ze sebe radost, díky vám :grinning:
13. bře 2010 v 16:30  • Odpověz
Kay moc blahopřeji k lezené Stelinky, je to holka šikovná, fakt mám i za vás obě velkou radost :dizzy_face: a s tím cvičením držím moc pěsti, já bych taky strašně chtěla zhubnout, ale nemám vlastně hlídání a myslím že bez cvičení to moc nepůjde....ale zase snad budeme moct v létě už jezdit s Vojtou na kole tak aspoň něco
puzzi tak to jsem moc ráda, že je Honzíkovi líp, snad teploty už nahoru nepůjdou, ale má chudák pěknou virozu
mel co Luky je to lepší? už ty ant. udrží aspoň?
Tetes chudák Míša, ty zuby dají dětem zabrat a ty horní Vojtíškovi strašně dlouho nemohly úplně prorazit
Vojtíškovi se asi tay zase rozjíždí rýma, zatím jen vodová ale už jsem něco odsála
A já celý den uklízím a uklízím, před zítřejší oslavou, ještě mi zbývá kuchyň a wc a je to snad hotové, mám už docela dost, ještě že Vojta dopoledne 2 hodiny spal a teď je s m. venku
jsem docela zvědavá, jak Vojta zvládne to množství dospělých, bude tu tchýně, švagr s manželkou a dětma - ale Verča bude mít 18 tak se jako dítě moc nepočítá a ještě ségra, tchána jsme taky zvali ale nepřijede - no ať si trhne nohou, že jo :grinning:
13. bře 2010 v 17:05  • Odpověz
Teď jsem se fakt nasmála,K.ještě spinká a M. už je vhůru tak jsem si ho posadila na klín a napila se. Mám vodu ve flašce,abych se donutila víc pít a jak jsem si dávala tu flašku k puse,tak kouknu na Míňu a on otevřenou pusu a čekla,že mu tam tu flašku dám a když zjistil,že ni, tak se na mě tak otočil a vyjeveně koukal,jak je to možné,že nic nedostane. Kdyby jste viděly ten výraz jsem se fakt musela nahlas řehtat.
Kay:držím palce a díky za odkaz. :slight_smile:
13. bře 2010 v 17:16  • Odpověz
ták jsem doma z veletrhu, tolik krásnejch věcí :sweat_smile: ale odolala jsem a nakoupila jenom potřebný věci pro Aju, věci jen a jen na hovňouse.Ještě že nevím pohlaví :grinning:
13. bře 2010 v 18:00  • Odpověz
Hm, veletrh for Kids si můžu nechat zajít chuť, hlavně že na něj mám lístky grátis. . . :stuck_out_tongue_closed_eyes: A Luky se zase zblil a ATB jsme do něj téměř nedostali. Prostě jak večer dostane trochu čaje se sirupem na odkašlávání tak je vše v háji, i když kdo ví zda je to tím sirupem. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2010 v 18:54  • Odpověz
Mel, tak věř mi, že na for Kidsu rozhodně o nic nepřijdeš a jít tam s kočárem = naprostá šílenost! V tom Brně je rpý lepší,ale zase srpnovky psaly,že tam jsou u stánků fakt samý odborníci :angry: ,co neumí ani zapnout autosedačku.
13. bře 2010 v 18:59  • Odpověz
holky díky :slight_smile: snad se fakt dokopu :grinning:

tetes, myslím, že takových hezkých vtipných chvilek bude čím dál víc.. :slight_smile:

já měla jít na ten veletrh s anipp, měla jsem se na ten oběd u našichvykašlat.. aspoň bych byla v klidu, že stela nic nechytne :angry:
13. bře 2010 v 19:05  • Odpověz
Tetes, no já na něm byla loni než se Lukýno narodil tuším, nic moc tam jako neměli to vím, ale spíše jsem tam asi chtěla najít inspiraci k narozeninám.
13. bře 2010 v 19:12  • Odpověz
mel tak to bych taky chtěla :grinning: plánuju dort, oslavu, balony, ale dárek nějak furt neřeším :grinning:
13. bře 2010 v 19:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.