• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
tetes máš správný info, asi....já jsem se nejvíc zdržela u stánku s látkovkama který používám a informace,že letošní kolekce má úžasnej vzor s kolečkama a kyblík má víko, tak se nerozleje mi je fakt k užitku :grinning: slečna ani pořádně nevěděla kolik velikostí kalhotek mají, ale to neva, já si to v hlavičce přebrala a nenechala se oblbnout!koupila jsem správně.
Pochopím když tápe prodavačka v velké prodejně, ale na stánku kde se prezentuje konkrétní značka?
13. bře 2010 v 19:31  • Odpověz
Anippe, s všelijakou divnou informací co se týká látkovek jsem se setkala i ve specializované prodejně. Jsem myslela, že mě omejou. . . :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2010 v 19:42  • Odpověz
jooo Mel, povídej, co tě nejvíc dostalo?
13. bře 2010 v 19:50  • Odpověz
Znáš all-in-one plíny? Tak se mi snažila namluvit, že ten vrch můžu použít i na normální plíny. . . . Jako sorry, ale neumím si to představit, slušně by asi večer páchly, když to nemá otíratelný vnitřní povrch. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2010 v 19:52  • Odpověz
mel já myslím, že ty plíny normálně používají bez svrchnáčků, že v tom mají různé vkládačky, no tohle je na mě dost složitý. Mě je příjemnější varianta se svrchnákama, ale i tahle značka plín má i svrchnáky
13. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
jo all in one se používají bez svrchňáčů, protože svrchňáče obsahují, ale neumím si představit vnitřní plínu vyndat a použít vrch na jinou . . . Prostě k tomu nejsou ty svrchní kalhotky uzpůsobené. Nemají vevnitř pul vrstvu. . .
13. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz
Já mám http://www.mamaja.cz/latkove-pleny/plena-the-pop-in a pak mám pastelky haipa-daipa, ale svrchňáče k tomu používám tristies. . . No a pak mám ještě nějaké kalhotovky.
13. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz
jo mel to je pro mě složitý, já používám normální čtvercovky se svrchnákama a separačku.Jsem ráda že můžu vyvařovat, což bych u jiných nemohla
13. bře 2010 ve 20:18  • Odpověz
Kay, a dodržuješ tu dietu přesně nebo jsi si něco upravila?Pročítala jsem i ty příspěvky pod dietou a docela si to tam holky chválejí, že to fakt funguje. A připravuješ si to den dopředu nebo jak přesně to děláš? A jestli se mohu zeptat na výsledky?
13. bře 2010 ve 20:36  • Odpověz
A ještě, ty šťávy k snídani si děláš nebo kupuješ?A přesně všechno odvažuješ?
13. bře 2010 ve 20:37  • Odpověz
autor
Kay, gratuluju k lezení Stelinky :slight_smile: Takže budeš chodit na nějakej běžící pás? Super, vypadáš dobře nakopnutá do toho, tak ať se daří!
Rio, tak zítra na tebe budeme myslet s oslavou, ať to Vojtovi sedne :slight_smile: A hlavně ať se mu nerozjede rýma!
Tetes, Míša u tvýho pití z flašky :sweat_smile:
U nás odpo ok, ale usínání zas hrůza, do postýlky v půl 8 a usnul až někdy před chvílí :frowning2:
13. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz
tetes, no šťávu jsem teda nahradila 100% juice.. :sweat_smile: asi bych každé ráno nedělala 100ml.. :rolling_eyes: ale holky psaly že to tak dělají taky.. a úplně ze začátku jsem to dělala přesně, podle toho, ikdyž musli jsme zvládla jenom asi 3x :grinning: tEď to taky dělám podle toho ale občas mi nevadí když dám 10g třeba masa navíc.. a fakt to vážím. Něco už teda po tom měsíc a půl odhadnu podle oka.. a většinou si to nechystám dopředu, ale mám teda nakoupeno v lednici, akorát maso si nachystám cca po těch váhách a dám do mražáku a pak jen beru z něho.. Jo a hlavně jsem si vypsala všechny ty různé možnosti obědů a večeří a jím to podle toho co mám v lednici nebo na co mám chuť a snažím se to kombinovat, ale třeba když si dáš cottage, z něho jen půlku, tak by bylo škoda tu druhou nechat zkazt, taže si to dám třeba i druhý den.. Fakt nemám hlad a ani chutě na sladký.. a hlavně z toho nejsem vystreslá jakože si něco odepírám nebo že něco nesmím.. Prostě jsem se kousla a nejhorší je fakt začátek. A hlavně jsou tam pak ty volný dny, první je teda až po 18ti dnech ale pak už si dělám volný den každý pátek.. Myslím, že když tak dobře a hodně cvičíš, tak tohle by Ti fakt urychlilo snažení.. a myslím, že by Ti to klidně stačilo jako inspirace, ikdyž asi je pravda, že člověk by to měl ze začátku aspoň dodržet plus mínus přesně, protože jinak bude hřešit furt :grinning: teda já bych to tak asi měla.. :slight_smile: tak jestli do toho půjdeš, to bude fajn.. já začla 2.2. a od té doby jsme zhubla cca 5kg, a na sthnách, břichu a zadku mám -3cm. Což na to že jsme fakt byla asi 2xna orbitraku je podle mě super.. omlouvám s eza delší příspěvek :sweat_smile:

puzzi díky díky :slight_smile: no má to být nějaký běžící pás, ale seš jako ve vakuu, a to se prej nějak urychluje tím.. a ještě tam mají nějaký vibrační cosi, tak to bych chtěla taky zkusit, prý je 10min na tom jako hodina v posilce :sweat_smile: moc na ty urychlováky nevěřím, ale zkusím to.. Hlavně je to pát zastávek od nás, nebo tak 20min pěšky :slight_smile:

s tím usínáním teda chudák Honzík i vy.. dneska zrovna teda Stela nemohla taky usnout, ale úplněk není.. :sweat_smile: snad budete mít klidnou noc...
13. bře 2010 ve 21:34  • Odpověz
Tohle kopíruju ze srpnovek,hlavně kvůli Anippe,aby se holka pobavila a upozorňuji, že na lepek jsem teda P. fakt neupozorňovala. :angry:
K tomu chucení jídel, by mi jeblo. Já řeším každé složení skleničky, P. to ví a dneska obědval, Míňa ležel vedle něj na gauči (podobnost čistě náhodná ). Jsme teda fakt estéti já jím nejraději ve stoje a P. v leže na gauči u stolu v kuchyni se sejneme akorát na Vánoce,ale to je věc jiná. Kouknu na Míňu a on něco bílého v puse,tak říkám, ježiš co to má v puse. No a P. se s ním podělil o brambory,ale samozřejmě solené a maštěné prý jenom jeden kousek. Jsem říkala jestli neupadl a on mi na to řekl, že prý už jim dal ochutnat kousíček,ale prý jenom kousíček bábovky a čokolády. Jsem říkala ať raději nepokračuje a vypadne na ten fotbal než nebude mít s čím hrát,páč mu ty hnáty zpřerážím a on se tomu blbec ještě smál.
Kay:děkuju moc!!!!Čoveče,tak to bych se do toho fakt měla pustit.Já mám dojem,že ani tolik za den nesním co je tam toho psáno,ale jím totálně blbě.Jsi teda fakt dobrá,1,5měsíce jsem v životě nedokázala nic dodržovat. Klobouk dolů. :dizzy_face:
13. bře 2010 ve 22:17  • Odpověz
tetes, to je vtipný :grinning: to je jak brácha kterej švagrovku zloí tím, že dává malýmu "očuchat" samý dobroty.. a samozřejmě mu občas něco zůstane na puse..
jo díky, Ty jo seš asi první co mě ocenil/a.. :dizzy_face: on je fakt nejhorší ten začátek a pak to jde samo, zvykneš si a dokážeš odhadnou.. a je toho jídla fakt hodně, hlavně té zeleniny teda, to si občas připadám jak králím nebo to šulím aspoň zeleninou vařenou.. Já totiž díky tomu zjistila, že jsme jedla fakt málo a proto jsme měla ty nepřekonatelné chutě na sladké, protože jsme neměla tu energii z čeho čerpat, když jsem jedla málo.. a z toho sladkého jsme zase tloustla.. :grinning: hele fakt to zkus, držím pěsti a jsme zvědavá :slight_smile: ale určitě to půjde rychle, bo s tím cvičením to je záruka.. akorát ten alkohol se teda nesmí, bo prý hodně zpomaluje až zastavuje hubnutí.. tak nevím jestli nebudeš muset s kamoškou dát na chvíli spíš matonku :grinning:
13. bře 2010 ve 22:55  • Odpověz
tak jsme ještě musela vtsát z postele :grinning: - ještě mě podporují a oceňují anippe a pudly, už od začátku, díky holky :dizzy_face:
13. bře 2010 ve 23:21  • Odpověz
Bré ranko,
teda Kay jsi fakt dobrá.
Tetes, no a nebylo to náhodou tak, že mu Míša do talíře spadl. :grinning: :sweat_smile:
Noc byla plná vášní. . . Luky furt hvízdal, možná už měl taky i obr hlad, kdo ví. Šel po zvracení spát bez večeře, plus se mu prořezává zoubek. . . Na jedno prtě více než hodně. . . Teď posnídal kousek chleba s máslem a medíčkem. A tubera je na vzestupu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2010 v 06:52  • Odpověz
bré ránko ženy

jsme měli včera odpo návštěvu, bylo to moc fajn, páč jsem Leu předtím vzala na rychlou prochajdu a ona pak spala doma v kočáru ještě skoro dvě hodky, takže jsme pokecali v klidu, pak se vzbudila vysmátá, najedla se a byla zase vysmátá, takže super :slight_smile:

jdu se kouknout jak se má Luky s Honzíkem...
14. bře 2010 v 07:04  • Odpověz
puzzi: tak koukám, Honzulák je na tom líp než Luky
mel: ale Luky zase líp usnul a ještě dostal medík :slight_smile:
kay: to je Stelouš šikula s lezením :dizzy_face: , gratuluju a na diety se vyprdni, akorát se hlídej večer, sem tam si zacvič a bude to ok :wink: , vydržaj pionier
tetes: chudák Míša, a ty furt jak je lenivý, a jak se umí hezky vzpírat :grinning:
rio: Vojtímu se snad rýma nerozjede a užijete si dnešní oslavy :wink:
14. bře 2010 v 07:35  • Odpověz
kay: ted čtu, že ty už to držíš od února, tak to seš dobrá....moje švagrová je taky věčná dietářka, ona teda nedělá žádný sport vůbec nic, jen drží diety, ted jedla dva týdny jen maso a pak dva týdny jen zeleninu či co, no hrůza děs, pak začne jíst normálně a nabere 2x tolik než shodila.... ale je fakt, že pravidelná strava je dobrý začátek
14. bře 2010 v 08:14  • Odpověz
Koukám, že gucciová má móc hezkou novou fotku. :dizzy_face:
14. bře 2010 v 08:33  • Odpověz
no stará gučiová se konečně vyfotila s mladou gučiovou :grinning: , díky mel :wink:
14. bře 2010 v 08:48  • Odpověz
autor
Ahoj holky, naše noc byla strašná. Nejdřív Honzík nemohl večer usnout, usnul asi v půl 9. Pak chvílema pobrekával, ale ok. Ve dvě brek, vzhůru, unavenej, ubrečenej, probranej, čaj, mlíko... a bylo půl pátý, kdy konečně usnul. My si pak ke konci s P. už četli, páč ani nemělo cenu ležet na 5 minut, než tam zase budeme muset jít. V půl pátý konečně klid, v půl sedmý řev jako prase, nechápačka proč, asi fakt zuby, jinak fakt nevim, rýmu sice má, ale dejchat celkem může, to mi nepřijde tak strašný. Takže od půl 7 je Honzík vzhůru, pustili jsme mu CD a dali hračky a do osmi jsme spali, aspoň tak. Jsem zvědavá na dnešek.
Kay, jeden a půl měsíce výdrž je fakt dost dobrý, hlavně se mi líbí, jak už to máš zajetý a chválíš si množství jídla, to mi přijde jak fajn hubnutí.
Tetes, však P. jim dá jen tak trošku ochutnat :sweat_smile:
14. bře 2010 v 09:00  • Odpověz
tjo puzzi, to vás lituju a chudák Honzík teda :unamused: , tak si všichni dáchnete po o
14. bře 2010 v 09:21  • Odpověz
Puzz, koukám taky super noc. . . No nám Luky usnul až tak tuším někdy v devět. Původně jako usnul v sedm, ale asi na deset minut. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď tu noc vesele dospává spolu s P., no a já se snažím trochu uklidit, protože to tady začalo být jak po výbuchu atomovky.
Sakra kdo sem dal to prádlo na žehlení? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
14. bře 2010 v 09:22  • Odpověz
Ahoj,
teda puzzi ,vydrrrrž :unamused:
Tetes, tobě se aspon přizná, já to poznám až podle toho co vypadne z bodýčka, nebo z plíny :grinning:

já jsem dneska nedospalá, unáva byla veliká, ale řešila jsem jeden hlavolam a trvalo mi to do 3hod. ranní :sweat_smile:
a hlásím,že dnes bude ryba, včera jsem měla rajdu od babi

Kay, ted teda budeš pod drobnohledem, takhle se veřejně přiznat k dietě :grinning: tak se koukej snažit :grinning: a doufám, že na to vakucosi budeš fakt chodit :wink: si tam hezky vyčistíš hlavu :wink:
14. bře 2010 v 09:49  • Odpověz
puzzi, teda to budou asi fakt zoubky... Snad se to aspoň brzo rozlouskne, abys věděla co to je.. ona někdy prý rým amůže bát i od zubů. že jak víc slintají, tak se jim to trochu zahlení..

gucci, pěkná fotečka :slight_smile: no já to nemám taky jednoduchý, mám postavu po tátovi a ten momentálně hubne ze 100kg na 90kg.. :sweat_smile: a je to docela prcek - má asi 175 cm.. holt celoživotní úděl no :grinning:
14. bře 2010 v 09:57  • Odpověz
autor
Rýma a zuby asi fakt u Honzíka jo. Honzík má opravdovou rýmu teď potřetí v životě. Poprvý v chorvatsku, když mu rostly jedničky nahoře, podruhý v prosinci teď, když mu začaly růst čtyřky, no a pak teď a to nevim, co mu roste, zřejmě trojky. Mmch, omlouvám se za matení dřív, psala jsem nedávno, že má Honzík čtyřky a asi i pětky, tak nemá, jen čtyřky. Ony jsou ty stoličky strašně velký a lezly kouskama, tak to vypadalo jak dva zuby, ale někdy u jídla nebo zívání se mi podaří pěkně se kouknout, takže na 99% má jen čtyřky. Tzn. 8 zubů ještě před náma. Na ty trojky se mu podívat neumim, Honzík si nenechá stáhnout rty a má ty zuby zalezlý, nevidim, nepoznám.
Anippe, jakej hlavolam? Někde na PC nebo v reálu?
Já byla zmlácená u vstávání ráno, ale už jsem se probrala a dobrý. Člověk si za ten rok a něco na to noční vstávání docela zvykne, že by mi to snad i chybělo :sweat_smile:
Já dnes vařím lasagne s domácí boloňskou.
Gucci, nová pasofotka fakt dobrá :wink:
14. bře 2010 v 10:20  • Odpověz
Gucci,dneska jsem si na tebe ráno vzpoměla,dvojky vstávali před sedmou a dneska jsem si ráno pustila telku,zcela vyjímečně a dávali nějaký stupidní kreslený seriál,tak jsem čekala jestli tam nebude ten pověstný Binůůůůůů. :grinning: Překná fotka. :slight_smile:
Kay,to že tě nepochválil nikdo jiný asi dost zamrzí,ale na druhou stranu nejdůležitější je ten pěkný pocit sama ze sebe a ten si myslím můžeš mít zcela po právu. :dizzy_face:
Puzzi, teda blbá noc sakra. To je dobře, že jsi zvyklá na vstávání páč ještě zhruba 26tt. a budeš vstávat dvojnásobně. :sweat_smile: Budete mít prďolu malýho/malou u sebe v ložnici nebo jak to máte vymyšlené?
Holky,já v tom jídle pro prcky hrozně tápu,mě by třeba nenapadlo,že už může Luky chlema s máslem a medem. Budu se muset zeptat dr.,nebo to dopadne tak,že ještě ve dvou letech budou jíst dvojky neochucené kašičky + to co jim dá jejich otec,aby nestrádali. :sweat_smile:
14. bře 2010 v 10:46  • Odpověz
Tetes, no teb med by Luky ještě neměl, ale když je choudě nemocnej. . . :dizzy_face: A nezapomeň, že já stravu až tak nehrotím. . . Samo, knedlo vepřo mu nedám.
14. bře 2010 v 10:55  • Odpověz
tetes: tůpy a binů dávaj jen v pracovní dny (pro matky na mateřské: pondělí až pátek :grinning: ), ve snídani s novou cca ve čtvrt na osm :grinning:
já budu s jídlem pro Leu tápat asi jako tápu s jídlem pro sebe u koja
kay: já to taky nemám lehké, před 10 lety jsem si mohla dát o půlnoci svíčkovou s deseti a na váze by se to neprojevilo a ted stačí, když na to pomyslím a mám 3kg nahoře :grinning: :grinning:
14. bře 2010 v 10:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.