• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
anippe, no já taky doufám :grinning: a mi nevadí být pod drobnohledem.. dělám to pro sebe.. akorát mi mrzí přístup Martina kterej mě bˇuď furt komentuje co tam mám napsáno na jídelníčku, nebo že to už je životní styla a nemůžu přece už jíst jinak ale říká to jinak a dost mě to štve :frowning2: ještě neřekl ani že jsem třeba dobrá nebo tak.. to by mi fakt podpořilo.. on umí akorát kritizovat :unamused: ale kdo mi asi tak kupoval ty čokoládíčky :grinning: :grinning:

puzzi tak to je jasný, to budou zuby.. s tou rýnou to tak prý opravdu je.. jen u nás to byla fakt viroza :grinning: nás čekají ještě všechny zuby :grinning: :rolling_eyes: když tak koukám na vaše zážitky se zubama tak se toho dost děsím :sweat_smile:

tak stela knečně usla.. byla vzhůru od šesti.. a v 11:45 ji musím vzbudit a jedeme na plavání.. proč ty děti když mají spát nikdy nespí :grinning: ? normálně by usla v 9:45 a spala do těch 12h..

tetes díky, máš pravdu.. hele já si taky myslím, že děti med nemůžou,ale je to každého věc holt co dítěti dá nebo ne. Dvojky třeba už můžou lepek, to je doceladobrý, můžeš začít dávat těstoviny, pečivo, nebo i piškoty, ty teda zatím nedávám.. mrkni sem http://kojeni.net/prikrmy.php je tam ke stáhnutí tabulka příkrmy, je tam pěkně a přehledně napsané co a kdy děti můžou.. já se tím docela řídím a Stela se ještě ani neosypala..
14. bře 2010 v 11:00  • Odpověz
kay: to je dobrý odkaz to kojeni.net....jsem si tam přečetla o tom refluxu a jaké potraviny by měla matka omezit a vypadá to, že nemůžu žrát skoro nic :unamused:
14. bře 2010 v 11:16  • Odpověz
gucci, no to mě mrzí. já o tom refluxu moc nevím, nevěděla jsme že se to dá nějak zlepšit Tvým jídlem.. já právě zase tam četla, že na jídle atky až tak nezáleží.. ale možná je to u toho jiné.. jo ta stránka je fakt super :slight_smile: já tam čerpala taky hodně o kojení a vůbec o všem.. je tam spousta odpovědí.. :slight_smile:
14. bře 2010 v 11:25  • Odpověz
no ted už to doklepeme, prej od 4m by se to mělo začít zlepšovat :wink:
14. bře 2010 v 11:53  • Odpověz
autor
U Honzíka obrat k lepšímu, co se týče odsávání, už si zvykl a neřve hororově, už se jen trochu brání a kňučí, ale pak se hned uklidní, super! Teď jsme ho dali spát trochu dřív, už si pokládal hlavičku na gauč, hráli jsme si všichni tři nahoře a on si tak různě lehal, takovej miláček v tu chvíli :slight_smile:
Gucci, příkrmů neboj. Víceméně se dá říct, že malý děti jí furt to samý dokola, zvlášť do toho roka: mlíko, oběd (zelenina, maso), přesnídávky, jogurty, ovoce, kaše a pak třeba piškoty, dětský sušenky, rohlík, postupně máslo, lučina atd. A člověk je tak nějak na zdravý stravě a po tom roce už snadpřidávat jen každá dle svého, co my jíme, co chceme, aby dítě jedlo. To období půlroku až rok pomáhají hodně ty různý tabulky, já dostala i několikero od dr. a tam jsou přesně vypsaný, kdy která potravina, takže Gucci, ještě to neřeš, my ti pak kdyžtak poradíme, ale uvidíš, že dle těch brožurek to pochopíš v pohodě!
Honzík jí chleba s máslem a medem asi od roka, to soráč, ale my jsme včelařská rodina, to prostě musí bejt :sweat_smile: :grinning:
Tetes, noooo, už se moc těším na dvojnásobný vstávání, ale myslim, že to bude lepší než s Honzíkem, že už je fakt moje tělo na to zvyklý. Když si vzpomenu na ty začátky po porodu Honzíka, to jsem byla v noci u toho kojení totálně zoufalá, unavená, počítala jsem minuty :sweat_smile: To možná budu zas, ale myslim, že to bude lepší. A k Honzíkovi bude vstávat asi hlavně P., teď se střídáme ob noc a pak holt asi každej bude mít jedno dítě? uvidíme, snad až nebudou růst zuby, tak už bude Honzík spát cca dobře.
Postýlka s mimčem bude u nás v ložnici, tam jak byla dřív Honzíkovo.Přesun do děcáku pak těžko říct, to asi nebude tak snadný jako u prvního dítěte, jelikož tam pak budou spolu, tak se budou rušit? To se ale fakt uvidí, až jak budou v tý době děti spát. První půlrok určitě u nás v ložnici, spíš dýl.
Tetes, dvojkám bys vlastně teď v 8M mohla začít dávat bílej jogurt :wink: Plus lepek, tzn. např. kousíček rohlíku nebo nudle do příkrmu.
Kay, to je mi líto s Martinem, to by byla velká motivace,kdyby tě uměl podpořit, achjo :frowning2:
Tyjo, dobrý, Honzík usnul napoprvý, ani jednou jsme tam nebyli, hurá!
14. bře 2010 ve 12:02  • Odpověz
Puzz, super, že si Honzík zvyká na vysavač. :dizzy_face:
Kay, já tuhle tabulku četla, částečně jsem se jí řídila, ale né příliš. . . A Luky se neosypal ani jednou, měl už i avokádo, mango. . . mandarinky. . . Jestli se má dítě osypat třeba po medu, tak se osype v 10ti měsících stejně jako v roce.
14. bře 2010 ve 12:13  • Odpověz
puzzi: s tím nočím kojem jsi mi připomněla naše začátky :slight_smile: , Lea jedla asi 40min. to bylo maso v noci, taky jsem počítala minuty :grinning: , naštěstí to netrvalo moc dlouho a začala hned krásně spát v noci
no vidíš jaký je Honzulík šikulík s vysavačem :wink:
14. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz
autor
Já první měsíc po porodu chodila kojit dolů do obýváku, páč jsem tu měla gauč a na něm kojící polštář a abychom nebudili P. Haha, P. je ale stejně nevzbuditelnej,když nemusí vstávat :grinning: Tak jsem si vždycky ke kojení pustila TV, tam hovadiny, někde nějaká věštkyně nebo co to v noci dávaj, ale aspoň jsem u toho kojení nespala :sweat_smile: Fuj, to bylo, nejdřív přebalit a hladovej řev, pak se mi chtělo na záchod a měla jsem žízeň, ale honem kojit, tak jsem si chystala vždy pití už předem večer. jenže honzík se prsa držel jen tak tak a nesměla jsem se ani hnout, jinak prso vypadlo a o 10minut delší kojení to jistilo :sweat_smile:, tak jsem se opatrně pro to pití nakláněla, no hrůza, se tomu teď směju, ale docela psycho :grinning: Kéž bych to podruhý snášela líp, jakože už budu líp vědět co a jak je normální, třeba jo, věřím, že to bude lepší :slight_smile:
14. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz
puzzi: jj na věštce jsem koukala taky :grinning: , ale ted je to už super...Leu v noci nepřebaluju, až ráno, jen ji vyjmu z postýlky, v posteli jí v rychlosti nakojím, přendám zpátky a spíme, paráda
14. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz
guci:no jo no,když já televizi vůbec nepouštím,páč nechci,aby na ní dvojky koukali! Takže to dnes bylo zcela vyjímečně. Máti teď byla zase na nějakém psycho školení a psycholožka říkala, že prý děti do 1 roku věku telka vůbec a nad 1 rok prý max. 1 až 2 hod denně,ale cíleného programu, tj. pohádka,večerníček apod., že prý jinak mají problém rozlišovat realitu.....Já teda vím, že spousta dětí kouká na telku a asi jim to nijak neva (třeba švagrovky),ale mně to je nějak proti srsti. Chci, aby chodili ven hrát si za barák a i se třeba zapojit,dělat jim různé stopovačky, v pátek je vzít k rybníku opéct buřty,svézt je vlakem na výlet,udělat dětský den a né aby přišli a dřepěli u pc nebo telky. Nějak je mi to krajně nepříjemné.Tak snad mi to moje předsevzetí vydrží. :wink:
Mel,já to nemyslela nijak na tebe, jen spíš,že vážně nemám představu,co třeba už smí jíst a co nesmí,prostě to budu muset dostudovat,jenže mi to hrozně nebaví. :unamused:
kay,uhodila jsi hřebíček na hlavičku,takové večerní posezení po cvíču při matonce,je pěknej vopruz už jsem to taky párkrát v rámci hubnutí uskutečnila. A nadčená z toho nejsem. :zipper_mouth:
hele,to jakože si třeba dáš něco mimo té diety a on ti to jde hned otlouct o hlavu? :angry: Jestli je to tak, tak to je s prominutím pěknej blbec a hodně by mě to mrzelo a měla bych asi tendence se na všechno vys.at. Takže to jsi fakt dobrá,že i takhle bez podpory to dodržuješ. :slight_smile:
Cože,40minut? To nemohla jíst,to už jenom žužlala,potvůrka.I když,třeba teda né. Já tohle neznám,noční kójo trvalo vždycky max 10 minut,jak byl na tu kozu nažhavenej. :grinning:
Jogurt už měli,nejel jim,tak jim ho dávám s ovocem. A teď zase nejnovější výzkumy říkají,že prý lepek se může už dřív. Dávám jim do příkrmů těstoviny,takže ten už také měli,ale rohlik se mi nějak nechce, nevím ani proč.
Mel,fakt tomu nerozumím,ale myslím,že je to blbost,že se osype stejně v 10-ti m. jako v roce, tak podle mě asi dochází v tom tělíčku k důležitému vývinu a větší obranyschopnosti, že v roce se s lesčím vyrovná dítě lépe než v 10-ti m. Ale nestuduju to,takže si to jenom myslím nemám nic k podložení mého názoru a ani to hledat nebudu. To je úplně tvoje věc co Lukymu dáš a pokud je to v poho. Takže nekritizuju jen si za sebe myslím,že v tom rozdíl je. :wink:
14. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz
Lea na začátku nereagovala na TV vůbec a poslední dva dny se za ní pořád otáčí, takže vypínáme a nevím, jestli je to možné, ale když otočí hlavu za TV a čučí a my si toho všimneme, tak pG hned jde a lehne si vedle ní tak, aby na TV neviděla a ona se normálně nasere a řve :grinning:
jj fakt 40 min jedla, je fakt, že u toho usínala a furt jsem jí budila, ale jedla jedla jedla, však taky přibírala 300g týdně :grinning:
14. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz
autor
Tetes, v telce souhlas. Když je Honzík vzhůru, tak na telku nekoukáme, stejně by to byla jen kulisa. Výjimkou je 2x týdně hodina dopo, to si pouštím Ordinaci z videa a u toho si hraju s Honzíkem. Pyšná na to nejsem, ale snad 2 hod. týdně neva, reklamy přetočím a Honzíka to nezajímá, akorát na začátku a na konci znělka, to zírá jak tumpachovej. Jinak TV máme fakt vyplou a teď asi 3 týdny pouštíme Honzíkovi večer Večerníček. Zatím vede znělka, na tu zírá a pak chvílema ukazuje na TV, že tam třeba běží Maxipes Fík jakože Haf haf (AA), ale spíš ho to neba. Prý existujou na satelitu nějaký dětský programy a že se to malým dětem některým líbí, nevim, s tím moc nesouhlasím. Ale ani neodsuzuju, třeba kdyby to Honzíka moc bavilo, třeba by zvítězila moje pohodlnost, naštěstí nebaví.
Honzík fakt i v noci sál/nesál prso i půl hodiny, on u toho třeba usnul, tak jsem budila nebo řval, že to neteče, tak jsem měnila polohy a prsa. Pak mi dětská dr. řekla kojit max. 7 minut z každýho, to mi přišlo málo, tak jsem si stopovala myslim 10 a 10 a většinou ještě pár přidala.
Jo, nějaký nový výzkumy dokonce říkají, že lepek už od půlroka, se to furt mění. Rohlík je dobrá věc na zabavení v případě potřeby, třeba Honzík dřív nespokojenost v kočárku, rohlík na chvíli pomohl. Nebo v krámě a tak. Ale když tohle zabavení nepotřebuješ, tak bez rohlíku se obejdou, to je jasný. I když je to jen mouka a voda, tzn. snad nic špatného a dobrý je to na učení držet si jídlo a krmit se sám. Ale to jde dobře i s křupkama nebo banánem.
14. bře 2010 ve 13:13  • Odpověz
autor
Gucci, to je fakt super s Leou v noci, to nám pak přinesla flaška, tu Honzík vypil za 8minut, většinou jsme přebalovali u pití, jeden držel flašku a druhej přebalil a do 15ti minut max. se spalo dál. Kdyby bylo 2-3x za noc s miminem 15 minut na krmení, tak to mi přijde furt super, nejhorší jsou ty neidentifikovatelný breky z bolestí, zubů, prdů, snů...
14. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz
ahojky,hlásím zdárný návrat, sice už včera v noci, ale dneska zatím debordelizuju a aklimatizuju se na pražský šedý podmínky. To slunce mi fakt chybí.¨ :frowning2: No uvidíte samy z fotek
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3901267&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

Dopadlo to všechno na 1*, akorát můj táta tam ležel s chřipajznou, nikdo jsme to nechytili, tvrdil, že už jí má tři měsíce a tam se mu ještě rozjela, takže už jsem ji mohli chytit dřív, a když ne, tak snad už nic. M. byla miliónová, jen malý mínus za vstávání v pů sedmý, ale chodili jsme spát (i já) asi v deset, takže jsem byla vyspalá. Ten horskej vzduch má grády, M. usínala pak už v půl jedenáctý, to jsme vyráželi s V. na sjezdovky a máma s tetou s kočárem na procházku. Odpo, když jsme se po pátý vracely, tak zase M. spala tak do půl sedmý a chodila spát v devět.
Úplně si zamïlovla francouskou bagetu, třásla se na ni, snědla velkej kus ráno i v poledne a večer, asi ji tady budu muset kupovat :grinning: jedla ty měkkčí den starý nebo večer tu zrána.
My jsme si skvěle zalyžovali, ještě teď jsem z toho rozlámaná, fakt jsem to chtěla využít, jen byla na mlj vkus velká zima, už nevím, jaký si mám pořídit rukavice (od Zanieru jsem viděla zua výlohou nějaký vyhřejvaný :grinning: )
Francouzi jsou asi otužilí, obdivuju ty holá lebky bez čepice v dvou apůl tisících v -16 a pak když si jdu sednout do tepla, tak se všichni vyhřejvaj na zahrádkách na mraze :fearful: Jsem asi zhejčkaný panelákový dítě :sweat_smile:
Cesta tam v pohodě, v Německu nás chytla šílená chumelenice, to jsem se bála, byly vyjetý jen koleje, M. spala celopu cestu, jen asi od jedný do tří nemohla zabrat, tak trochu kňourala, zpátky jsem seděla s ní vzadu a odpo po spaní jsme dělali delší pauzu na německý benzínce, kde byl velkej hrací koutek, tak se i vysrandila, tak už byl klid :grinning:
No celkově nádhera, pořád se mi stejská :wink:

Něco málo jsem pochytila, držím palce marodům a hlavně Mile, tuším že ve středu!
14. bře 2010 v 15:57  • Odpověz
Jo a všude tam bylo spousut dětí, oni jsou fakt zvyklí s nima běžně cestovat, někde jsem četla, že tam je možnost hlídání dětí už od 3 měsíců, hodně tam bylo i prarodičů, že asi rodiče lyžovali jako my a oni hlídalï, tahali děti na sáňkách a tak. Bydleli jsem trochu výš nad hlavním šrumem a panelákama, v takovejch krásnejch chaletá¨ch (ve stylu kapličky z fotky) a i tam jsme potkávali spoustu kočárů, i Terčin Quinny :grinning: Taky jsem viděla dvě nostíka na břiše...
No za dva roky budem učit M. lyžovat, to bude sranda. Tam vždycky jede had prďolů za instruktorem, jeden v pravo, druhej spadne, třetí si sedne na zem a něco volá, čtvrtej s pátým se srazej, poslední se někde úplně zapomene, je to legrační pozorovat. Jezděj bez hůlek a jsou fakt prťaví, vždycky jen lyže a hned skoro obrovská lyžařská helma :grinning:
14. bře 2010 v 16:05  • Odpověz
Terko, ty si teda užíváš, bych měla hlavně strach z tý cesty, M. je ale zvyklá cestovat, tak si to určitě na horách užívala. Krásný fotky, už jsem 2 roky nelyžovala a teď tady u těch fotek slintám.
Tetes, s tím jídlem taky furt nevím co dávat. Martíkovi taky bílej jogurt nechutnal, tak do něj dávám 2 lžičky přesnídávky a jedinej kterej mu chutná je Hollandia. Místo rohlíku dávám chleba, zdá se mi to nějak přijatelnější. A nejlepší jsou takový ty kukuřičný bezlepkový křupky, ty Marťa baští už asi od 7 měsíců a krásně se díky nim naučil kousat. Miluje je, takže po každým jídle dostane za odměnu ještě několik křupek. Taky mu strašně chutná uvařená pohanka(lámanka) s jakoukoliv zeleninou, tu teda doporučuju, vaří se jen 5minut. S tím ochutnáváním dospěláckýho jídla si myslím, že ani tak nejde o to, že slaný a mastný by neměli jíst-stějně jen ochutnaj, ale mám strach, aby mi pak jedl to neslaný nemastný dětský jídlo co mu kuchtím. Teď jsem mu začala přidávat do jídel trošku zeleninovýho koření ZDRAVITA, je to něco jako vegeta, ale pro děti a víc mu to chutná. Maj to v Albertu i ve Sparu.
Martík už teď vydrží celej večerníček sledovat a teď když davaj Maxipsa nenechá se vyrušit ani tím, že třeba přijde táta domů. No jinak se taky snažím TV nezapínat, občas zapnu "Sama doma" to M. ignoruje, jen znělka ho zaujme a pak už si Tv nevšímá.
Puzzi, doufám, že Honzík bude zas brzo dobrej, vydrž!
14. bře 2010 ve 21:38  • Odpověz
ahojte, omlouvám se nestíhám..

tetes, no jo, když člověk fakt chce, tak i u sklenky vody to jde neboj.. To zvládneš. A díky z apodporu.. martin takovej prostě není no.. Jeho největší uznání bylo když uznale řekl "ty voe" na můj salát :grinning:

gucci, 40 min kojení mimč ažádná míra.. Já na začátku stelu kojila i hodinu.. a to opravdu pila, nespala ani si jen tak nedumlala.. s tou telkou to znám.. :grinning: Stela to měla taky tak, já to mám trochu jako tetes, taky bych nerada aby děti nějak extrakoukali na telku, já byla zvyklá zapnout ráno a vypnout až jdu spát, takže jsme udělali kompromis, a dopo se telka nezapíná a odpo jak se Stela vzbudí tak ji zapnu, ale potichu jen pro pocit. A Stelinka si jí už zase tak moc nevšímá.. Zatím jsem ted anepuštěla cíleně ani pohádky a mylsím, že to u nás není potřeba. zatím.

puzzi, tak doufám, že je Honzíkovi líp.. s tím lepkem jsou výzkumy jedny od 6m a jedny od 8m, ale záleží to hlavně asi na alergiích a taky kojení.. naopak se říká, že u kojeného dítěte nasadit lepek pomalu už v 6m, že se s tím tělo líp srovná když je kojené.. Já dávala kompromisem od 7m :grinning: myslím, že růžovka 2x týdně Honzíkovi fakt neublíží, a Stelu ted anejvíc baví reklamy :grinning: a počasí :slight_smile:

Jinak my dneska byli po těch 3 týdnech na plavání a já si to moc užila stelinka mylsím taky, ikdyž jednou zaplakala, když jsme zkoušely opradu potápění,,a le to tam skor všechny děti, takže dobrý.. Pak jsme byli na návštěvě u tchánovců, taky dobrý, domluvilajsme s tchý že ušije stele pelíšek :slight_smile: takže jsme ráda.. A Stela nemohla usnout, málo přes den spala, a teď se furt budí, takže to bude asi horší noc, ale snad to zítra dospí.. tak a já valím taky do betle :slight_smile:

a zdravím anippe, dneska jsem "vařila" M. guláš v papiňáku, no mňamka, maso se jen rozpadalo.. :grinning:
14. bře 2010 ve 22:14  • Odpověz
Bré ranko,
tak noc docela o.k., jen malá krizička kolem třetí hodiny a v noci buřina, ale ta s Lukym nehla. . . . No a večer ATB jsme do něj opět nedostali.
Teď P. vyjel pro mamku do Milovic, protože má chřipajznu jak prase a dr. tady v Praze. Odpoledne ji zase odveze domů. A já jdu vyhrabat roušku, abych to ještě nechytla já. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tchýně prý je taky nějaká nastydlá, minulý víkend byl tchán. . . Super, zdravé osoby jsou teď akorát já, P. a můj táta. :dizzy_face:
15. bře 2010 v 06:04  • Odpověz
bréé rááánko

terky: téééda super fotky, hlavně s těma slunečníma brýlema :grinning: , Mari si to musela fakt užívat, bááájo, závidím :dizzy_face:
kay: Stele pelíšek? :grinning: no to jsem zvědavá, a jak dopadla noc?
mel: to je dobře, že máte aspon noci dobré...to bude u vás doma mamka s chřipajznou?
ahoj Marti :slight_smile:

u nás noc klasika, kojo ve dvě a v pět a pak ještě spala do šesti, to jsem ráda, že se naučila vstávat až v šest...zase cestovala v noci po celé postýlce, musela jsem jí obložit kojo polštářem

jinak jsem včera uvařila na o zeleninovou polívku a Lea měla odpo nějaké bolení bříška, pak se večer tak posrala, že jsme to ještě neviděli :grinning: , tak nevím, jestli to bylo tou polívkou nebo co, ááž jo
15. bře 2010 v 07:23  • Odpověz
Bré ránko,
vůbec vás nestíhám číst, K. má protivkové období, nebaví ho jediná hračka. Furt se chce nosit nebo s ním musíme dělat blbinky. Za víkend odrovnal oba rodiče :wink:
Mel doufám, že už se Lukýnkovi kašel zlepšil.
Puzzi už je Honzík lepší?
Terka si užila hory, paráda!
A víc nevím :slight_smile:
15. bře 2010 v 07:24  • Odpověz
tetéééééééés dělééj, zapínej TV, dávaj Tůpy a Binů :grinning: :grinning:
15. bře 2010 v 07:24  • Odpověz
ahoj Jani, no já už si říkala, že asi někde cestujete :wink: .... copak se Kubíkovi děje? spurt už máte za sebou ne?
já jsem zjistila, že budu u našich zrovna, když bude mít Lea 3m, tak snad si to tam naši s náma zase nevyžerou se spurtem jako minule :grinning:
15. bře 2010 v 07:25  • Odpověz
Gucci nevím, co se s ním děje, nějaké období vzdoru. Prostě musí být po jeho, jinak řve jak kdybychom mu rvali končetiny. Včera už ho málem L. dal pod ledovou sprchu, jakej měl hysterák.
Spurt to není, jí normálně, prostě je zvědavej, takže prostě ležet nebo sedět jen tak nebude...
15. bře 2010 v 07:30  • Odpověz
neke? až tak jo? hmmmm :unamused:
a v kočáru dobrý?
u nás teda v noci nasněžilo, mě picne fakt, ale svítí oskar, tak půjdem určo dopo ven
15. bře 2010 v 07:32  • Odpověz
Gucci, jen přes dnešní den. Než se P. vrátí z práce, aby mohl mamku odvézt zase domů. Nemůže si vzít dovolenou, protože si hraje na pana řiditele. :sweat_smile:
15. bře 2010 v 07:33  • Odpověz
V kočárku dobrý, i noci v pohodě. Jen ty dny náročný, prostě hyperaktivka a vychcánek, jelikož když jde do tuhého, tak vyloudí ten nejsladší úsměv a rodiče roztajou :slight_smile:
15. bře 2010 v 07:35  • Odpověz
hele a měl to jen o víku nebo i přes týden? páč Lea třeba byla o víku taky víc načuřená než když je se mnou sama přes týden. Asi jak je zvyklá být jen se mnou, nebo že jsme hodně venku (o víku bylo hnus počasí, tak byla jen jednou denně na chvilku). V sobotu ráno třeba pG vstal, přišel za náma do obýváku, my jsme si hráli, udělal na Leu cukrblik a ona chvilu na něho nehybně čučela, pak udělala rtík, začala natahovat a rozbrečela se :grinning: :grinning: :grinning: , pak teda už jako dobrý, už se smála, ale pG z toho byl na mrtvici :grinning:
15. bře 2010 v 07:41  • Odpověz
Gucci no byl to ten víkend, v týdnu byl normální. Tak nevím, jestli vycítí, že si jako může víc dovolit, když jsme na něj dva. Nebo mu vadí to, že je L. doma. Fakt nevím, ale bylo to na mrtvici.
No já už se těším, až se pořádně oteplí, to budem venku furt :slight_smile:
No nic, jdu nás sbalit na rehabku, když usnul a mám volné ruce :slight_smile: Zatím papa
15. bře 2010 v 08:00  • Odpověz
autor
Ahoj holky, Honzík v noci 2x deset minut kašlal, tak jsem se rozhodla zajít k dr. Je tam dnes pro nemocný děti 7-9, teď je 8 a Honzík ještě spí :sweat_smile: Asi jdu budit :angry: Jinak noc dobrá, ve 23 přikrytí, v 1 deset minut pokašlávání, pak spaní do půl 6 vkuse, trochu mlíka, kašel, půlhodiny kníků a spí doteď.
15. bře 2010 v 08:01  • Odpověz
dobré ráno..

gucci, no pelíšek je taková jako že matrace a kolem mantinely do rožku kolem zdi z molitanu :slight_smile: nevím jak to napsat.. jsem to vymyslela, aby až bude Stela sedět nemusela po ránu být s hračkama jenom v postýlce, a nebo když bude nemocná, abych si tam za ní mojhla třeba lehnout.. noc docela šla,, akorát po usnutí večer se probudila asi po půl hodině a brečela asi hodinu :frowning2: nemohla zabrat, takže když jsme tam s ní byli tak dobrý ale jak jsme začli odcházet, tak řev.. tak jsme jí pak chvilku nechala, a donesla jí vodu na pití a po ní usla.. to je taková moje malá fintička no :sweat_smile: a pak spala do 5h, to stačil dudel a pak už klasika vstávačka v 6h. jsme si furt říkala, že někde zapomněla tu hodinu spánku co spala dřív :grinning: ale pak jsme mrkla na ty tabulky jak tu posílala puzzi a ono je fakt, že spí těch 11h celkem v kuse.. takže si nemám na co stěžovat a prostě posuneme večerní usínání..

jani, teda Kubík začíná brzo.. ale Stelinka to taky tak jednu dobu měla.. to přejde neboj.. jak se trochu rozpohybuje sám. stela to dělala hlavně u M., protože věděla, že ten ji nosí :grinning: já ne, takže u mě to nedělala.. ony ty dět asi už vycítí co si můžou dovolit a pak to praktikují :grinning:
mel teda to seš dobrá, s tou mámou.. nemocný dítě, ještě máma na kupě, já bych to chytla 100% taky.. tak m. je ředitel jo? to jako že Fisher je premiér? :grinning: nebo to je něoc jiného..?

Marti moc vás zdravíme :slight_smile:
15. bře 2010 v 08:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.