• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Já si dneska na Tůpy vzpoměla,ale bylo už 7,36 :frowning2: :frowning2: :frowning2: jak jen přežiju dnešní den. :grinning:
Jani, téda Kubajz je zlobivka,jo? už jsem na něj hodně moc zvědavá. :dizzy_face:
Teda,já jsem asi nevděčná dcera,ale já bych nechala jet mamku raději domů autobusem než jí mít nemocnou u dětí.to je asi pěkně hnusný. :sweat_smile:
15. bře 2010 v 08:10  • Odpověz
PŘEŠKOLOVACÍ KURZ PRO MUŽE

Cíl kurzu:
Školení, které by umožnilo mužům využívat tu část mozku, o které nemají ponětí, že vůbec existuje.

Část 1: Povinná
1. Naučit se žít bez své maminky (2000 hodin).
2. „Má žena NENÍ má matka“ (350 hodin).
3. Pochopit, že fotbal není víc než sport, že být vyřazen z Mistrovství světa není úmrtí (500 hodin).

Část 2: život ve dvou
1. Mít děti a nežárlit (50 hodin).
2. Neříkat volovinky, když manželka má na návštěvě kamarádky (500 hodin).
3. Překonat Syndrom vlastnictví dálkového ovládání (550 hodin).
4. Nemočit mimo mísu (100 hodin). Praktická cvičení na videu.
5. Pochopit, že boty nedojdou nikdy samy do botníku (800 hodin).
6. Jak dojít ke koši se špinavým prádlem a neztratit se (500 hodin).
7. Jak přežít nachlazení bez agónie.

Část 3: Volný čas
1. Vyžehlit košili ve dvou etapách za méně než dvě hodiny (praktická cvičení).
2. Trávit pivo, sodovku nebo jakékoliv jiné pití bez krkání u stolu (praktická cvičení).

Část 4: Kurz vaření
1. Úroveň 1- začátečníci: Elektrospotřebiče:
ON= zapnuto, OFF= vypnuto
Úroveň 2- pokročilí: Má první polévka z pytlíku bez připálení hrnce. Praktická cvičení: Uvést vodu do varu před vložením těstovin.

INTENZIVNÍ KURZ

Pro složitost pochopení témat budou mít kurzy maximálně 8 účastníků.

Téma 1: Žehlička: od pračky až do prádelníku, ten záhadný proces.

Téma 2: Nebezpečí při plnění zásobníku na led a jeho přenosu do mrazničky (ukázky s pomocí diapozitivů).

Téma 3: Já a elektřina: ekonomické výhody přivolání odborníka opraváře i v případě sebemenších závad.

Téma 4: Poslední vědecký objev: vařit a vyhazovat smetí NEvyvolává impotenci nebo ochrnutí (praktická cvičení v laboratoři).

Téma 5: Galantnost: proč není zločin darovat květiny i když už ses s ní oženil.

Téma 6: Původ věcí: Toaletní papír se nerodí vedle toalety? (přednáška o spontánním zrození věcí).

Téma 7: Fyziologická přesnost: Jak zvednout poklop toalety krok za krokem (Video konference z Harvardské Univerzity).

Téma 8: Znalost Ekologie: Není potřeba třepat s peřinou po vypuštění střevních plynů (cvičení reflexů v párech)

Téma 9: Základní informace: Mohou muži při řízení žádat o informace, pokud se ztratí bez ohrožení, že vypadají jako impotenti? (Svědecké výpovědi)

Téma 10: Čistící prostředky: dávkování, spotřeba, použití. Praktická cvičení aby se předešlo nevratným škodám v domácnosti.

Téma 11: Pračka: ta velká záhada v domácnosti.

Téma 12: Zvláštní zařízení: Základní rozdíl mezi košem na prádlo a podlahou (Cvičení muzikoterapií v laboratoři)

Téma 13: Spolujezdec: Muž na místě spolujezdce: Je všeobecně možné, aby nemluvil nebo se prudce nehýbal když ona řídí a/nebo parkuje?

Téma 14: Hrnek od snídaně: levituje sám do dřezu? (cvičení řízená Davidem Copperfieldem).

Téma 15: Tajemství osobní hygieny: analýza anatomických, fyziologických a/nebo psychologických příčin, které neumožňují utřít po sobě vanu po koupeli.
15. bře 2010 v 08:12  • Odpověz
Tetes, jo když má k tomu i střevní potíže, bolí ji celý tělo, NECHALA MI S TÁTOU BYT V PRAZE a od vlaku to má 20minut rychlejší chůze domů. . . Jó to ji určo nechám jet . . . . Já mamku separuju od Lukyho. A ke všemu je to fuk, nemocnej už je.
15. bře 2010 v 08:13  • Odpověz
Kay, pokud nesedí Fíša v parlamentu tak je předseda. Hierarchie je, vedoucí oddělení, ředitel sekce, pak je vrchní ředitel a nakonec místo předseda a předseda. . . Něch vedoucích je hromada, ředitelů méně, vrchních ředitelů ještě míň a předseda v současné době vlastně žádnej. :grinning:
15. bře 2010 v 08:15  • Odpověz
Hm, u nás by jsme potřebovali školení na téma 13,14 a občas i 15. . . No v neděli si tu vanu umyl P. sám. . . Válí se v ní víceméně on, já se jen sprchuju. Takže ode mě tam ta čára není.
15. bře 2010 v 08:19  • Odpověz
mel u nás se válí ve vaně taky jen m.. ale stejně to musím mít já :grinning: tak to je pěkná hierarchie.. a Tvůj m. si hraje na kterého ředitele?
15. bře 2010 v 08:31  • Odpověz
Na toho nejnižšího. . . normálně je je vedůcí. . . .
15. bře 2010 v 08:32  • Odpověz
Terko jojo Kubajz je zlobivka, jsem si ho pěkně rozmazlila, za to si můžu sama. Furt pusinky a nošení po bytě a teď to mám :stuck_out_tongue_closed_eyes: No počkej až ho uvidíš, budeš ráda, že pojedem domů :slight_smile:
Nejdřív začne brečet, až Kačenka zavýskne, pak se 10 minut bude smát a pak protivkovat do doby než vyrazíme ven :slight_smile:
Mel teda na vaši rodinu tvrdě zaútočily nemoci, tak ať se všichni brzy uzdraví.
15. bře 2010 v 08:34  • Odpověz
tak u nás se vanuje akorát Lea a po ní to meje pG :slight_smile:

tetes. já nevím jak to dneska přežiješ, ale abys to měla jednodušší, tak ti zazpívám aspon znělku jo
Tůůůpy to jsem já a můj přítel Binůůůůůůůů
rádi se smějem a hrajem
Tůůůpy a Binůůůů
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 v 08:34  • Odpověz
tak pG je vzorouš, potřeboval by proškolit akorát 13 a 14
15. bře 2010 v 08:37  • Odpověz
jo představte si, že jsem včera na balkoně našla mrtvého ptáčka :confused:
zavolala jsem pG, on se na něho přes okno kouká a ptá se mě:
už jsi mu dávala dýchání z úst do zobáčku? :rolling_eyes: :grinning:
15. bře 2010 v 08:45  • Odpověz
Ahoj po delší době,Kay musím sem napsat že tě taky moc obdivuju a držím palce :slight_smile: :wink:
Já jsme nedávno začla taky něco se sebou dělat,jím často a zdravěji plus každé ráno kormě víkendu(kvůli manžovi aby se vyspal,máme malý byt) vstávám v 5.30 abych si zacvičila na lačný žaludek a hlavně než se Maru vzbudí.Ta jinak vzrůstá do pěkné vztekliny která musí mít co chce takže dost těžké období :frowning2: Jinak jí rostly všechny trojky najednou ale tři už jsou prořízlé,taky začla asi kvůli tomu vstávat už v 6 ráno :angry: no a jinak nic nového,mluvit se jí pořád nechce ale rozumí všemu takže není problém.Včera mi podávala prádlo z pračky a zjistila jsme že mi chybí pár kousků a kde jsem je našla???v koši na odpadky :fearful:
jinak přeju dětičkám ať jsou brzy zdravé a holkám co hubnete držím palce
tetes moc pěkné fotky,myslím že Kačka je ti dost podobná nebo jsem mimo :unamused:
15. bře 2010 v 08:51  • Odpověz
autor
8,20 - vzbuzení Honzíka, spal jako andílek, fakt zákon schválnosti! :grinning: Ale probudil se krásně, protáhnul se, usmál se, rychle oblíct a jeli jsme. U dr. jsme čekali jen chviličku. Průdušky čistý, trochu zarudlej krk, máme dělat to, co dosud, tzn. rýmu příp. odsát, i když tu už skoro nemá, na kašel nějakej sirup, my máme Hedelix, tak ten. Takže dobrý, jsem ráda, že jsme nic nezanedbali, že jsme nešli v pátek, že to fakt je jen nachlazení. Ven můžeme, když nebude mít Honzík teplotu.
15. bře 2010 v 09:16  • Odpověz
Ahoj děvčata,
Jen nakukuji. Mám toho dost :wink: Sháníme nové bydlení, tak se dívám po realitách, ze kterých jsem tak vyšťavena, že pak PC vypínám.
No a co jinak?
Terkytka se vrátila z výletu :sunglasses: No fotky přímo famózní. Hory to je moje gusto. Už abych mohla taky.
Marti: Ahoj.
Také nad těma fotkama slintám, ale nenechám to zajít tak daleko, že bych se 2 roky na lyže nepostavila. I kdyby jsem se s Pavlem měla po jízdě střídat, aby jeden z nás stál u kočáru :grinning:
NO A CO MÍLA??????????
Mííííííííílo, kde jsi? jak je?
15. bře 2010 v 09:27  • Odpověz
Lum jsem zde, ale zatím pro vás žádnou novinku nemám, budu testovat až ve středu. Ale i tak to vidím špatně... :pensive: .
15. bře 2010 v 09:29  • Odpověz
Mili: jakto?
15. bře 2010 v 09:44  • Odpověz
tak jsme s eholky objednala ve čtvrtek na to cvičení :grinning: teď jen abych tam došla :grinning:

milu nech to ho ju? zatím nic neřeš, užívej si klidu a ve středu si testneš a uvdíš...

jani, teda Kubik je asi "roznošenej" :grinning:

rehos děkuju, ty seš teda fakt dobrá, já bych o půl hodiny dřív nevstávala.. jsme v tomhle nemožná.. navíc cvičebnu máme vedle Stely, takže byhc ji stejně vzbudila..

gucci, Ty máš prostě doma pěkného vtipálka co umí umýt vanu, to se jen tak nenajde :grinning:
15. bře 2010 v 09:44  • Odpověz
Gucci, nevím..asi protože to nikdy nedopadlo a u KETu je ta šance ještě nižší. No uvidím ve středu, třeba budu příjemně překvapená i když tomu moc nevěřím :sweat_smile:.
15. bře 2010 v 09:50  • Odpověz
jasně, že budeš příjemně překvapená...mám ti zase zopáknout to pořekadlo se středou? :grinning: :wink:
15. bře 2010 v 09:52  • Odpověz
autor
Terky, fotky z hor bomba! Mariánka jak se opaluje, s bagetou :grinning:
Marti, já se taky někdy bojím, že Honzík ochutná něco a nebude chtít svoje původní, ale snad ne. Vem si zelenina a pak sladší přesnídávka, taky je to lepší a stejně většina dětí jí i tu zeleninu. My Honzíkovi tu a tam něco dobrýho kousíček dáme a jí pořád dál to svoje. Nebo do roka měl jen bílé jogurty, teď dávám ovocné, choceňskej, activii, florián apod., občas dám jen bílej a furt mu chutná.
Při Sama doma Honzík spí, ale ta znělka by ho stopro taky fascinovala!
Kay, stele pelíšek :grinning: Jsem myslela, že sis spletla stelu se psem :grinning: :grinning: Guláš v papiňáku věřím, že mňam!
Mel, to je jasný, že nemocnou mamku P. odveze, tak snad včas a nebude moc s váma v kontaktu.
Gucci, to jsi ráda za vstávání až v šest? Lea vstávala před 6tou, jo? To ani nevim.
Steffi, cítím s tebou, drž se, je to náročný, snad to brzo přejde období nebavivky. Honzík měl tohle období prvního půl roku celý dny :confounded: Třeba to je u vás fakt jen víkendová záležitost a dnes bude líp!
Já se taky těším na oteplení. Honzík nám občas v bačkorách zdrhne na dvůr, když otevřeme dveře, tak ho hned zaháníme zpět. Naučil se totiž sám ze schodů i do schodů, drží se stěny. Ze schodů teda jenz jednoho nebo dvou, z patra bych měla strach, že spadne, to ho držím za ruku. Takže když třeba jdu kouknout ven na teploměr, Honzík proklouzne a už vesele běhá po dvoře, nemám to srdce mu v tom hned bránit, tak ho chviličku nechám. Už at je jaro a teplo, bude si moct běhat po dvoře, kdy se mu zachce.
Kay, tak nakonec docela noc ušla, večer se dá líp přežít než nespaní v hluboké noci! Nojo, člověku připadá 11 hodin nočního spánku málo, blbý tabulky, co? :grinning:
Já taky nevanuju, P. dřív vanoval v paneláku, ale tady máme lepší sprcháč a vana nahoře je vykrojená a P. se do ní blbě vejde :sweat_smile:
Rehos, Maru vzteklinka? Období vzdoru? Honzík zatím jen nízký level, kéž by mu ty velký vzteky nezačaly.
Lum, sháníte domeček?
Milu, gucci pravdu dí, středa // je třeba!
15. bře 2010 v 10:02  • Odpověz
puzzi: vstávala v pět, někdy i v půl páté vysmátá jak lečo, že už jako spát nebude a pak si usla v sedm, jenže to já už neusnu a v šest je to super, když chodím spát nejpozději v devět večer :grinning:
15. bře 2010 v 10:04  • Odpověz
Gucci nemusíš, to se nedá zapomenout :grinning: . Hele já to neberu nijak tragicky, já prostě už vím jak jsem na tom. Zažila jsem si to 3x a to je pak těžké věřit, kor když nemám žádné příznaky. Já vím, že napišete že na příznaky je ještě brzy atd. :grinning: . Ale prostě tak..nelituju se, beru to tak jak to je a zatím se utěšuju, že to třeba vyšlo i bez příznaků, zároveň si ale připomínám, že se může stát i něco jiného. Nechci pak padnout úplně na hubu..Doufám, že mi rozumíte jak to myslím. :wink: .
15. bře 2010 v 10:04  • Odpověz
Mili: já být tebou, tak nemyslím na nic jiného, než že to prostě 100% vyjde....podle mě tě neúspěch (který nenastane) bude srát stejně, tak prostě věř a na nic jiného nemysli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. bře 2010 v 10:08  • Odpověz
Puzzi, ty bláho ty máš spavce,to fakt závidím. :dizzy_face:
Mel, tak pos.at v autobuse bych mámu taky nenechala :grinning:
rehos,díky za pochvalu s tou podobou čéče nevím, většina lidí to říká,že je mi K. podobná,ale já nevidím podobu na nás ani u jednoho.
Taky mám občas v hlavě,že to nesu do koše,ale už mi nedochází,že jsem myslela koš na prádlo a ne odpadkový a zastavím se nad odpadkáčem,když tam chci hodit triko... :sweat_smile:
a jak teda Gucci dala jsi mu to dýchání :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Za znělku děkuju hned mám lepší den,najednou se cítím úúúúplně vyspalá jako bych snad ani nevstávala v 6,30. :grinning:
Normálně na srpnovkách už je jedna těhotná a to má malou vlastně ještě o 1,5 měsíce mladší než dvojky. Ta bude mít hukot největší. I když zrovna tahle se s tím asi popere vcelku v poho. Ten rok rozdílu si myslím je největší masakr, jinak tam jsou holky,co maj děti cca. 2 roky od sebe a tam už to asi celkem jde. Už jenom protože to větší dítě chodí,tak nemusí kupovat sourozenecký kočár apod. Navíc jí manžel jezdí na služebky.
15. bře 2010 v 10:25  • Odpověz
:grinning: :grinning: Gucci ty to vždycky rozsekneš. :grinning: :grinning: Hele já samozřejmě věřím a pak zase ne...ono je to těžký vysvětlovat. Já 3x za sebou spadla na hubu a teď už je to spíš takový reflex nebo jak to říct, prostě si nenamlátit a pokud by se zadařilo, tak to je zázrak všech zázraků a budu samozřejmě ta nejšťastnější na světě. :wink:
Hele, prostě uvidíme ve středu. :wink:
15. bře 2010 v 10:26  • Odpověz
Mílo,naposled jsi ale ještě před testem dostala MS,né? Takže by to, že je vše bez příznaků přišlo i nadějné. :slight_smile:
Jo,taky REhos obdivuju v dřívějším vstávání to bych nedala, navíc po ránu jsem troska.
15. bře 2010 v 10:30  • Odpověz
tetes: nedala jsem mu nic, navíc jsem si na začátku myslela, že je to slupka od banánu, ten ptášek byl totiž žlutý :sweat_smile: :grinning: , no nic, pG mu udělal rakvičku z pixle od zmrzliny a odnesl ho pohřbít do popelnice
Mili: lásko má já stůňu, už aby byla středa :dizzy_face:

Lea tvrdě spí v obýváku, kua kdybych to věděla, tak jí dám do postýlky a nemusela bych tady tak tiše ťukat do notase :grinning:
15. bře 2010 v 10:30  • Odpověz
puzzi: tak to je dobře, že je Honzík jen nachlazený :wink: a má teda ještě teplotu?
rehos: ty seš jak já, já jsem ráno akční a večer padám na hubu...když jsem chodila do práce, tak jsem vstávala i dřív a myla si ráno hlavu
15. bře 2010 v 10:41  • Odpověz
Tetes to mě taky napadlo..ale jak říkám, fakt nevím :grinning: . Hele předevčírem mě stráášně začali bolet prsa a včera nic a dnes taky nic, z ničeho nic mě včera po obědě začalo bolet břicho, hlavně ta levá strana kde mám ten endometriom, dnes ráno opět bolest a teď už nic..asi jsem se dobře vyka*la :sweat_smile: ..nevím. Fakt nevím a těžko něčemu přisuzovat těhu příznaky...Víte co i kdyby to nakrásně mohlo vypadat na těhu, tak stejně všechny víme, že kolikrát si ty příznaky "vymodelujeme sami" :wink: .
15. bře 2010 v 10:57  • Odpověz
Mili: mě taky nic nebylo a jakého máme doma macika :grinning:
15. bře 2010 v 10:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.