• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
Jj, taky čtu Leniny příhody s kočkou, dobrej trénink na dítě :slight_smile: I když furt mi přijde snazší kočka, tu může člověk nechat doma samotnou a nemusí jí uhoupávat ke spánku :grinning:
Tetes, 8. měsíc super!
2. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz
Mi přijde kočka jako totálně tupé zvíře,nebo né?
2. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz
tetes: jó :grinning: , hlavně kočky jsou takové namyšlené, dělaj si co chcou a vůbec nedrží partu jako pes :grinning:
2. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz
autor
Mně přijdou psi možná tupější, kočky jsou takové vychytralé dámičky :slight_smile:
2. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz
puzzi super že Tě Honzík nechal pořádně se vyspat :grinning:
Mili tak aspoň už budeš zítra vědět na čem jsi, snad to nebude nic vážného
gucci na jména jsem taky zvědavá, obzlášť pokud budou origoš
tetes blahopřeji k 8 měsíci, to už jsi skoro za vodou, fakt super...jsem zvědavá kolik už mimča váží
Evi kočky jsou fajn, my jsme doma taky vždycky nějakou měli a i teď mám Julču, v pronájmu jsem ji měla v bytě od kotěte a zvykla si a byla v pohodě, tady je na zahradě a šelma se v ní nezapře, chytá všechno možné - bohužel i ptáky...je pravda že kočky jsou osobité ale třeba Julinka je hrozný mazel a rozohdně není tupá, spíš pěkně vychytralá bych řekla
ale psy mám taky moc ráda, tady máme setra
Tak už máme doma půjčený kočárek a musím říct, že se mi snad líbí víc než ten můj :grinning: tak si ho užiju aspoň než se náš opraví
2. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz
rio: a co to je za kočár?
2. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz
Holky já měla jak psa, tak kočku. Psa jsme měli od malička, pže táta dělal služební kynologii, takže vždycky byl ovčoun, pak mi naši asi ve 12 pořídili jezevčíka a já si pak cca v 19 pořídila perskýho kocourka. Pro srovnání vím, že kočka je super, ale je to takovej živočich sám pro sebe a dělá si co chce a mazlí jen když ona sama chce. Dobrý je, že nemusíš venčit. Pejsek to je jiný..ten tě vítá hned jak přijdeš domů a nevím jak to říct, ale prostě když na něj mluvíš, tak ti rozumí..prostě já k ním tíhnu víc.Naučí se pejsek plno povelů dá se vycvičit, ale kočka ne. Tchán má dvě kočky a to plemeno Ragdol..a jsou nádherný, ale podle mě jsou svým způsobem hloupý.. :unamused: . Ale třeba můj peršan mě když jsem přišla domů vítal, asi je to podle přístupu ke každému tomu zvířátku. Jo a pes tě donutí jít ven a nesedět doma...to je výhoda :wink: .
2. čer 2009 ve 14:44  • Odpověz
Tetesko tak gratulace k 8 mesici. K osmemu tydnu radeji negratuluju :wink:
Proc ti Sara k nam nejde? A mi se to jmeno zacina libit vic nez Klara :slight_smile:
Puzzi s psama jsem na tom podobne jako ty, volne pobihajicich se bojim. A to ze se bojim vyciti, jelikoz vzdycky jdou po mne a ne po L.
Gucci hrachovou kasi, ty ses fakt odvazna. Ja mela smazeny kvetak a super :slight_smile:

Tak mi volal L. a je z ty rekonstrukce nejaky zniceny. Prislo mi, ze je mu lito, ze jsem jeste dneska zustala v OVA, chjoo! A to jel dneska tata do Prahy, tak jsem mohla jet s nim autikem. No pozde.
2. čer 2009 v 15:05  • Odpověz
ahoj, moc vsechny zdravim!

tek: ty chodis do joshua? Ja taky.. Jsem tam byla v sobotu.

rio: Vojtik je krasnej prcek, hlavni je, ze neubejva, narust 150 g je ok, bych rekla. Mrzi me, ze ma porad nejaky komplikace a ze musite furt k doktorum a je fajn, ze to Vojtik tak dobre snasi. Doufam, ze se uvidime za 14 dni v Marianskym a ze budes mit kocarek, se kterym budes spokojena.

mili: tu autorku neznam, ale Otcomilky mi byly doporucene. Cetla jsi to taky?

gucci: kde budete v Pce bydlet? A jmena by me taky zajimaly.

steffi: abych byla uprimna, tak ted trochu lituju, ze jsem rodila v Podoli. Tezko rict, jestli by to s nama u Apoli dopadlo jinak, ale maji tam dost zanedbany kojeni a to je dost dulezity. Jako porod dobrej, ale ta poporodni pece nebyla uplne ok. Ale kdyz si to pohlídás..

puzzi: dnes na tebe intenzivne myslim. Lada se chce asi hodinu chovat a s tema 6 kilama to je dost tezky. Ty musis mit zelezny svaly na rukou.

A vsechny obdivuju s tim druhym ditetem. Uprimne mi to rozum nebere, ze mate takovou odvahu a jste takovy pohodarky. Asi je neco spatne u mě..

evi: tak to kasicku nebudu zatim zkouset, kdyz po ni M. prdí... A nemohla bys ji to delat s UM? Kdybys koupila HA nutrilon..
2. čer 2009 v 15:20  • Odpověz
campi: ty znáš PCE? je to na okraji, směr Praha, blízko Globusu, ted tam staví novostavby
2. čer 2009 v 15:26  • Odpověz
2. čer 2009 v 15:27  • Odpověz
gucci: jsme bydleli na sidlisti Polabiny a jezdime tam casto za znamyma, ale na jinej konec - maji dum za sidlistem Dubina. Kolem Globusu jezdime, kdyz jedeme z Phy, ale tech bytovych domu jsem si navsimla.
2. čer 2009 v 15:36  • Odpověz
campi: na Dubině bydlel v novostavbách švagr, v Polabinách bydlí tchánovci....my budem bydlet v části Trnová, kolem toho určo nejezdíš a hlavně je to u lesa, takové zapadlé, kousek od AAAauto
2. čer 2009 v 15:40  • Odpověz
campi díky a snad to bude lepší, Vojtík je šikula ale taky je to pro něho náročné, bojím se aby se nezačal brzy toho prostředí u doktorů bát
s tím Mariánským počítám, Vojta bude mít toho 16.6 čvrt roku :slight_smile:
2. čer 2009 v 15:41  • Odpověz
holky pro dnešek se loučím
mějte se hezky
zítra fááááá
2. čer 2009 v 15:57  • Odpověz
Ahojky, já se hlásím až teď. Ráno jsem byla na té kardiologii pro ten přístroj na měření tlaku po dobu 24hod. a málem jsem nedojela domů. Mám to 5min autem od baráku a už když jsem přijela tam, tak jsem nemohla ani vylézt jedny schody do 1.patra, jak mi bylo zle a na omdlení :confounded: . Tam jsem došla jen tak tak s pomocí babi a když jsem vlezla do ordinace, tak jsem se složila. Nicméně na mě namontovali ten přístroj, půl hodiny jsem si tam musela posedět a pak jsme s babi pomalu dojeli domů. Celé dopoledne jsem proležela, protože jsem nebyla schopná vůbec ničeho. A zítra tam musím znova, aby mi to sundali a vyhodnotili výsledky :confounded: . Vůbec netuším, jak to zvládnu. :unamused: Jo a mimochodem Teri, 17 kg není vůbec nic :wink:, mě tam dneska sestřička říkala, tak pojďte maminko, jejda vy máte už ale velké bříško na 16tt. Tak jsem se hned vymlouvala, že čekám dvojčátka :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
Teda holky, tady se už rozjíždí druhé kolo těhulkování :slight_smile: . To je super. Jen si to nedovedu představit, kdybych teď měla malé mimčo. Je mi furt zle, jsem slabá jako moucha a ke všemu musím ležet. Co bych dělala, kdybych tady měla malé mrně? :astonished:
Jé Mili, Tebe musí mít kolegyně rády :dizzy_face: , to je krásné.
Jani- jen se nech chvíli hýčkat :dizzy_face: .
Teda holky se jmény jste dobré, my se s H. nemůžeme pořád domluvit. Pro kluka nemáme ani jedno, to se prostě neshodneme a pro holčičky jakož takož: Eliška, Magdalénka a Rozárka. Guci- co máte vy, prozraď.
Mili na zítřek držím moooc pěstičky a hned pak napiš. Budu nervní jako blázen. V té době bych už měla být taky doma. Mám tam zítra být na půl osmé a dr. přijde v osm. Takže v 9h už budu snad doma.
Teksas- nic si z toho nedělej, já mám ze zubaře taky panickou hrůzu :confounded: a to chodím k tetě. Už jsem tam nebyla rok, ale teď v těhu pokud mě něco nezačne bolet, mě tam nikdo nedostane asi ani heverem. :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem děsný posera.
Teri- gratuluju k 8. měsíci :dizzy_face: . A musím se zastat našich miláčků, peršani teda tupí fakt nejsou. Slyší jako pes na všechno, když ji zavoláš, přiběhne, poslouchá a někdy máš až pocit, že ví, co jí říkáš, protože pak jde a udělá to :sweat_smile: . Když přijdu domů, už čekají za dveřmi a vítají mě, když řeknu bando jdeme spát, už jsou v posteli apod. Giťulka dokonce umí perfektně aportovat mašličky :grinning:.
Guci- všechny kočky nemůžeš házet do jednoho pytle. Naši určitě namyšlení nejsou a jsou to Ti nejlepší kamarádi.
No koukám, že než to dočtu a dopíšu, tak je hoďka pryč a Guci taky. Tak papá
2. čer 2009 v 16:13  • Odpověz
ty vogo - jsem omylem klikla na jinou diskuzi a objevila tam tenhle poklad:
http://www.scoutdoor.cz/shewee/
2. čer 2009 v 16:13  • Odpověz
Campi, tak to teda čumím :grinning:
2. čer 2009 v 16:31  • Odpověz
Koukám Luky je pěknej vlasáč a jak je takovej velikej tak fakt působí starší, je to pěknej bumbrlíček :dizzy_face:
Steff:no já nevím, prostě mi oba přijdete takový konzervativnější, tak mi ta Klára k vám sedí nějak víc a K.K. je hezčí monogram :slight_smile: A L. chodí do práce nebo je tam celý den? Se mu stýská,viď?
rio:takže nakonec ti rozbitej kočárek vůbec nevadí,co? :sweat_smile:
Pajdi:ty potvoro,já psala 16 kilo,nééééé 17 nepřidávej!!!! Jenže ty budeš mít velké bříško a jinak nic,nebo něco málo,ale tobě to neuškodí, mě souměrně s břichem roste i prdel :angry:
Omlouvám se všem kočkomilcům, jenm jsem si to myslela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Campi:hodláš do tohodle investovat???????
2. čer 2009 v 16:40  • Odpověz
Jé Teri- promiň :sweat_smile: , 16kilo. A Ty se svým sportem a dvojčátky to budeš mít za měsíc po porodu dole. Ne-li i víc. No a bříško podle toho jak mi pořád roste a roste, tak budu mít asi mega velké. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi se fakt za chvíli začnu převažovat :grinning: . Zadek mi moc neroste, ale za to stehna jo, nemůžu obléknout rifle přes nohy :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Campi- co to je za kravinu????? Vůbec si to neumím představit.
2. čer 2009 v 16:48  • Odpověz
autor
Campi, to mi přijde divný :sweat_smile:
Pajdi, časté vážení v těhu způsobuje tvrdnutí, ze stresu :grinning: Ty seš takovej hubeňour, budeš mít mega břicho a nikde nic.
2. čer 2009 v 17:15  • Odpověz
Puzzi- já nepřibírám moc, mám zatím nahoře 2,5kg, ale to břicho mi fakt neskutečně roste. :sweat_smile:
2. čer 2009 v 17:22  • Odpověz
jeee cam ja si to myslela ze tam cdis jak jsi rikala ze ve vrso prsi :slight_smile:))
tetesko jsem srabik a peknej radsi bych sla zasejc rodit :slight_smile:))
campi panecku to je ychytavka
luky je krasnej :slight_smile:)) celej mel furt :slight_smile:)
sakra pajdi rozarku chci taky :slight_smile:) no tak budou kdyztak dve
M. se prej dneska zdalo ze mame tri kluky ..to nedam :slight_smile:))
pajdi ty jo to je krasa ja v tvym tejdnu mela uz 4kila myslim bo tak nejak
2. čer 2009 v 17:25  • Odpověz
Ahoj Pajdi, jakpak to, ze ti je zase takhle spatne? To mas tak nizky tlak ci co?
Tetes L. ma dovcu a je tam celej den. Ted jsem s nim zase mluvila, sel s holkama z prace do hospody se odreagovat. On je spis zniceny z toho, ze si uvedomuje, co vsechno by se v tom byte dalo jeste vylepsit...
Campi no zajimava pomucka, ale nevim, jestli by mi to bylo prijemne!
2. čer 2009 v 17:31  • Odpověz
psi jsou inteligentnější, hned pochopili, že je nejdřív Alex a potom oni, za to kocour, ten to nechce pochopit do ted.Pořád si myslí, že se z něj potentíme, chová se jako by to děcko neviděl, je schopnej skočit A. na hlavu :angry: ¨
Pes okamžitě rozpozná náladu člověka.Nejsou sice všechny kočky stejný, ale se psem se to porovnat nedá.Mám našeho kocoura ráda, ale je to jenom takovej příživník v rodině, nic nedělá a je děsně důležitej a běda jak ho něco naštve:grinning:

campi, vymakaná věcička :grinning: tak to hned 16. vyzkoušíš, ne?
2. čer 2009 v 17:32  • Odpověz
Pajdi tak se zase vyfot, at vime jak nam rostes :wink:
2. čer 2009 v 17:33  • Odpověz
Jsem si ted s mamou dala kafe a fakt mi to nechutna :frowning2:
2. čer 2009 v 17:34  • Odpověz
pajdi, Ty jsi řídila? :confused:
2. čer 2009 v 17:34  • Odpověz
Jani- no na TK holter mě poslali kvůli vysokému tlaku, ale dneska na tom přístroji co 20 min. mám tak 90/50, 100/70 a v poledne když jsem chvíli seděla u oběda, tak mi zase pro změnu skočil na 150/100. Ale spíš to bude asi tím, že pořád ležím a pak když vstanu, tak je mi strašně zle a motá se mi hlava. Tělo je teď hold zvyklé jen ležet a když chvíli chodím, tak jsem asi slabá. Spíš je divné, že mám pořád puls kolem 100 i když ležím.
2. čer 2009 v 17:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.