• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
puzzi to promiň :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale obávám se, že se tomu nevyhneme skoro žádná, i když vyjímky možná jsou, musíme to prostě ustát a ukliňovat se, že i to období pomine no...a některé kamarádky ksem fakt obdivovala jak s klidem to zvládly :dizzy_face:
15. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz
jj puzzi seš vedle jako jedle :grinning: my si na pravej vzdor ještě počkáme nějakej ten pátek
já si taky myslela , že to nejde moc ovlivnit a vlastně si to myslím dál, ale na té teorii něco je:sweat_smile: a tak nad tím přemýšlím a přemýšlím :grinning:

Rio určitě děláš dobře se spaním :wink:
15. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz
autor
Nojoooo, hlavně že vy Brňačky jste kompletně v obraze :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz
Anippe díky za podporu, mě je ho hrozně líto, ale když vidím kamarádku jak hodinu uspává dvou a půl letou holčičku a to čeká v květnu druhé mimčo, tak takhle fakt dopadnout nechci - jo a uspává ji odpoledne i večer
tu maminku si taky asi koupím a poučím se :sweat_smile:
15. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz
rio, to jsi neviděla ty scény u nás, začátky hrozný, třeba hodinu řval, stoupl v postýlce já přišla a při každým položení přidal na síle, pomalu jsem myslela,že přes to vzlikání ani nemůže usnout, nejvíc mě štve, že za to můžeme my a mohli jsme to dávno odbourat.

puzzi je mě fakt líto,jak tě to sebralo, není to mírně xenofobní :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz
holky já se zblázním nějaký magor teď vrtá :angry: :angry: :angry:
15. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz
autor
Anippe, jasně, mohli jste dávno, ale to nevrátíš a lepší v roce než ve dvou, než ve třech, ještě jste to zvládli včas!
15. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz
Anippe Vojta se právě taky zalyká a i se bojím že se poblije, ale usínal už půl roku krásně sám tak fakt nechci aby si zvykl na něco jiného
15. bře 2010 ve 21:15  • Odpověz
Rio, vojtíškovi to moc slušelo. :dizzy_face: :dizzy_face:
Rio,v případě, že není nemocný,bych si z vybrečení výčitky nedělala. Já jsem hlavně přesvědčená o tom,že dítě musí mít režim a řád,jinak má v hlavě maglajz.A teď už je opravdu ve věku,kdy vnímá a zkouší. Možná bych zkusila hladit, zpívat,ale nevyndavala bych z postýlky.Ale zase mě ber s rezervnou,já prostě nejsem zastánce uspávání dětí hodinu a uspávání prsem apod.
Anippe:taky si myslím,že důslednost dělá hodně. Ale nějak si nedokážu představit tu metodu,jakože nenechat dítě něco dělat samo,když si to prostě musí vyzkoušet. Achjo. Na tohle vůbec nemám vytvořený názor,budu se v tom pěkně pachtit.
Souhlasím s Puzzi, že NE by prostě mělo být NE a tudíž ho právě nepoužívat pořád a na kraviny. Např. bude mi vadit,že dítě sahá po prostírce na stole,tak buď dám prostírku pryč nebo se budu snažit dítě zabavit něčím jiným.Samozřejmě se zatím jedná o mojí teorii,praxe ukáže. :wink:
Jani,tobě těch 5 kilo musí jedině slušet.
Období vzdoru a flákání sebou na zem,nedokážu si představit,ale byť zřejmě nejpřirozenější,ale podle mě nejblbější reakcí je na dítě ječet a popřípadě mu dát na zadek. Myslím, že v tomhle agrese plodí agresi.
Co se usínání týče,tak neustále klepu na zuby, že dvojky jsou v tomhle ukázkový 100%,ale přijde mi to až nepřirozený,že by se to nezměnilo. Ale,néééé že bych si stěžovala,kdyby to tak zůstalo pořád.
Dneska jsem šla jenom cvičit a nešla jsem do hospody!!! Za to ve středu jdu jenom do hospody. :grinning:
15. bře 2010 ve 21:42  • Odpověz
Bré ranko,
VŠE NEJ VOJTÍŠKOVI K NAROZENINÁM. AŤ JE STÁLE VESELÝ A ZDRAVÝ KLUK. A TAKY AŤ ZVLÁDNE TU OPERACI. :wink: POSÍLÁM MU VELKOU PUSU.
Tetes :grinning:
16. bře 2010 v 06:21  • Odpověz
Ahoj holky,
tak bohužel přicházím se špatnou zprávou :frowning2: . Včera špinění a dnes ráno test sněhobílý.. :frowning2: . Nemá cenu říkat, že je brzo, jsem 11 den po KET, nebo že test blbej..prostě to tak je a já to prostě poznám. Ještě včera dopoledne jsem věřila a odpo.. :frowning2: .
Jsem nas*aná a nešťastná a nevím co dělat :frowning2: . Asi jsem smolař největší, který si nezaslouží mít aspoň jedno svoje dítě..nevím. Mám toho už tak nějak plný zuby a nejraději bych to hodila za hlavu a do celého světa vykřičela, že už děti mít nebudu a šmitec. Prostě aby to všichni věděli a nikdo neočekával, že bysme mohli mít s H.dítě vlastní. Už vím, že je chyba i když chápu, že za to nemůžu ve mě..embrya máme nádherný, takže kde jinde by to bylo..No objednám se k Darebákovi, aby mi odstranili ten endometriom a pak hned stimulka..moje poslední...ani nevím jestli to má cenu...
No nic, jdu se politovat sama v sobě a musím si to nějak srovnat..opět..už po 4x. :frowning2:
16. bře 2010 v 06:21  • Odpověz
áááááááááááááž jo :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
nevím co napsat Mili, je mi to strašně líto, fakt strašně a je to děsně nespravedlivé :frowning2:
16. bře 2010 v 06:56  • Odpověz
rio: krásný fotky z oslav a taky přeju Vojtímu vše nej k 1. narozeninkám, hlavně at to všechno klapne s tou operací :wink:
jani: vidíš, jsem říkala, že je to tím víkendem a že jsou chlapi doma :slight_smile: , rehabka :wink: a nějak si neumím představit, že ty máš 5kg nahoře :slight_smile:
Leni: krásnej synoveček

s tou výchovou, to je přesně to, co jsem tady už kolikrát psala o tom ted už dvouletém klučíkovi od našich známých (jak mi tenkrát skákal po těhu břiše). on furt tahá něco z kuchynské linky, oni mu 2x řeknou, že to nesmí a po třetí se na to už vyprdnou, takže pak sedí v obýváku a on přijde z kuchyně a v ruce drží nůž a ještě nám to pak vykládají jak je šikovný, páč ten nůž byl až v horních šuplících :rolling_eyes:
16. bře 2010 v 07:06  • Odpověz
Mili: a MS už dorazila? možná je ještě naděje...
16. bře 2010 v 07:07  • Odpověz
dobré ránko,
Vojtíkovi taky přeju všechno nej..

milu, já vím, že to cítíš jinak, ale dokud nedorazila MS naděje je vždycky.. a brzo teda jsi... 11DPKET podle mě brzo je.. ale vím že nechceš slyšet falešné útěchy. Jen to ještě nevzdávej prosím..

tetes tak gratuluju ke cvičení bez hospody. :grinning: a ta hospoda bez cvičení, no dyť nemusíš pařit ne? :grinning:

u nás zatím funfuje NE asi tak že Stela moc dobře ví, že nesmí ke psím miskám, takže jak s ek nim rozplazí, tak jí to řeknu aona se otočí usměje se a tvýší rychlost :angry: a tak s eto opakuje než se k nim doplazí a já je zvednu na linku :grinning: ale ví, že na ně nemá šahat.. i na kvítka..
16. bře 2010 v 07:27  • Odpověz
Gucci není, MS dorazí až vysadím Utroš dřív ne, takže nemá cenu se utěšovat, víme všechny, že ač jste mi to nikdy nevěřily, že se to dá na sobě poznat, tak já to opravdu poznám. Tentokrát mě nemůžou oblbnout ani hormony, pže beru jen Utroš žádný hormony jako při IVF ne..

Jo a Vojtíškovi vše nej k narozeninám. :dizzy_face:
16. bře 2010 v 07:27  • Odpověz
Mili: aha, já jsem myslela, že ti chodí MS i přes utroš :unamused:
Kay: to je dobrý, otočí se usměje a zvýší rychlost :slight_smile:
16. bře 2010 v 07:30  • Odpověz
Holky MS nedorazí přes Utroš, to je vždycky jen špinění a vzhledem k tomu že jsem měla embrya ve vysokém stádiu, tak tam je to, že se něco ukáže na testu o to větší. Takže pokud bych těhu byla, tak je na testu aspoň náznak druhé čárky, která tam fakt nebyla ani po půl hodině.
16. bře 2010 v 07:40  • Odpověz
Milunko já ti musím říst že přes utroš MS dorazí nebo jsem nějaká vyjímka
Ale doufám že bereš utroš dál nevysatuj ho prosím tě jo?
A ještě něco věci přichází ze dne na den vydrž ju vždycky je zlom :wink:
16. bře 2010 v 07:52  • Odpověz
Oukej, já beru Utroš, ale fakt přes 6 Utrošů se MS nerozjede tak jako normálně, ale dobře, ještě dnes Utroš vezmu, ale vidím to stejně blbě:wink: .
16. bře 2010 v 08:00  • Odpověz
6 kousků je sice dost ale raději si ho vem :wink:
16. bře 2010 v 08:03  • Odpověz
kde je to teplo do prčic :sweat_smile:
16. bře 2010 v 08:04  • Odpověz
Key, Edi jde ke kytce co je na zemi a říká ne ne ne ne ne a škube jí lístečky :grinning:
A v psí míse si koupe ruce pořád stále a já jí říkám ne ne ale jí je to jedno dělá si čurynu z matky své je to potvur :sweat_smile: :confused:
16. bře 2010 v 08:07  • Odpověz
Pane jo Vojtík má rok to uteklo nehoráznou rychlostí
vše nej nej nej Vojtíšku ze srdíčka gratulace :grinning:
16. bře 2010 v 08:09  • Odpověz
holky děkuji za přání, je to už velký kluk a nechal nás na své narozeniny vyspat do 7 hodný co :grinning:
Milu nevím co říct, falešné útěchy, no to já taky nemám ráda, já ale měla 10 den taky / ale nešpinila jsem, je mi to líto, moc, opravdu, ale prosím nevzdávej se, zázraky se fakt dějí
16. bře 2010 v 08:10  • Odpověz
říkám, dycky je nějaký zlom (není a najednou je) utěšovat tě taky nechci, ale je tam ještě možnost
16. bře 2010 v 08:13  • Odpověz
nic jdu pro Edi je vzhůru tak zatím pá
16. bře 2010 v 08:13  • Odpověz
Milu,já nevím co říct. Je mi to orpavdu hodně líto.Teď to vypadalo opravdu nadějně,že je všechno vyřešené.Ale šance na to mít svoje dítě ještě pořád je, i když je teď asi těžké jí věřit. Tak se drž a seber v sobě všechnu sílu pro další boj.Mrzí mi to. :pensive:

Právě mi volala dvojčatovka u které jsme včera byli, že její Lucinka je dnes ráno osypaná neštovicema a že na netu zjistila,že neštovice jsou přenosné den před propuknutím,takže budu čekat,jestli dvojky chytnou nebo nechytnou :confused:
16. bře 2010 v 08:14  • Odpověz
Dobré ránko,
Milu nevím co říct, moc mě to mrzí a mám v očích slzy. Moc jsem tentokrát věřila. Co dodat, snad jen, že držíme všichni moc palečky do dalšího cyklu...
Rio Vojtíškovi vše nej k dnešním narozeninám.
My dneska zapijem oplodniny, neuvěřitelné, že už je to rok :dizzy_face:
Tetesko teda neštovice, ale tak zas by to mely dvojky za sebou...
16. bře 2010 v 08:23  • Odpověz
Ahoj holky!
Milu, vůbec nevím co říct... Je mi to hrozně líto! :frowning2:

Rio, vše nej Vojtíkovi!
Včera v noci jsem po dlouhý době nakoukla a trochu mě vyděsily některé rady pro Rioko k "uspávání".
Chtěla bych k tomu jen říct, že jsem Madlenku nikdy nenechala plakat v souvislosti s usínáním a usíná max. do 10 min. po uložení, a dokonce - když jí řeknu "Jdeme spinkat", tak sama jde do ložnice. Takže jde to i jinak!!!
16. bře 2010 v 08:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.