• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Jani: vše nej k oplodninám :wink:
tetes: no to jsem zvědavá, jestli to dvojky chytnou nebo ne
ahoj Eviiii

Lee se v noci povedla nevídaná věc...ve tři jsem vstala na kojo, jdu k postýlce a koukám - zavinka leží na svém místě, neporušená, zavinutá tak, jak jsme jí tam večer dali, ale prázdná :grinning: a Lea leži na boku v horním pravém rohu, napnutá jak luk a olizuje mantinel :grinning:
16. bře 2010 v 08:49  • Odpověz
TETES TO JE DOBRÝ :rolling_eyes: ale možná bych Ti i přála aby propukly, bo tyhle nejmenší děti mají prý nejlehčí průběh..

já souhlasím s některýma rada pro Rioko, bo Stela většinou usíná sama, ale občas se stane, že tam začneme víc chodit, nevím proč a ona to pak vyžaduje, takže jednou za čas ji taky nechám.. ona to ale pochopí rychle.. a usne . není to o hodinovém hysterickém řevu..
16. bře 2010 v 08:51  • Odpověz
gucci, to Houdini.. To Stela dělávala taky :grinning:
16. bře 2010 v 08:52  • Odpověz
autor
Ahoj holky!
Vojtíškovi vše nej k první narozkám, ať ho už netrápí rýmy a nemoci a užívá batolecího života :slight_smile:
Milu, hrozně mě to štve, mrzí, že jen /, co dodat :frowning2: :frowning2:
Steffi, vy máte dneska oplodniny? :slight_smile:
Tetes, my když jsme u postýlky a zpíváme a hladíme, tak Honzík chvíli leží, vypadá to fajn a pak si stoupne a začne skákat :sweat_smile: My prostě musíme aspoň na chvilky vždy odejít. Když jsme někde na návštěvě, jsem tam s ním u usínání třeba 5-10 minut, on si zaskáče, poleží, zaskáče, uklidní a pak odcházím a vracím se po chvilkách. Stejně jako by neusnul se mnou v posteli, tak neusne ani v naší přítomnosti. Ale beru to spíš jako plus? Pak je pro nás snazší nezavést nějaký zlozvyky typu sedět u něj hodinu a držet za ruku.
NE jen na důležitý věci dokážeš, fakt to jde. Záleží, na čem člověku záleží, jestli seš háklivá na pořádek a tak. A to myslim že nejsme úchylačky na jakejkoli bordýlek. Takže třeba příklad: jsem v kuchyni, něco dělám, Honzík kolem mě a otevírá skříňky. Točí s nosičem na hrnce, pohoda, vyndá z pod linky nějaký igelitky, nebo mi vyháže plasty a papíry z třídících košů, ne moc, jen tak decentně. Trochu to roznosí, já to pak zas uklidím, ale neřeším, na tyhle věci NE nepoužívám, tím si neublíží, ani nic nerozbije. Když jdu do špajzu, on chce taky, ale bohužel, tam je olej, přesnídávky, mouky, takže špajz je jasný NE, zavřu mu před nosem a smůla. Chvíli malinko protestuje, ale co nadělá, smíří se. Taky vypíná video a zapíná, dělá to něžně, dřív jsem občas řekla NE, občas neřekla, teď už na to prdím, páč na tohle tlačítko nedokážu být důsledná, tak nezakazuju.
Holky, jak píšete, že dítě jde něco provést a vy mu řeknete NE a ono neposlechne, no však jo, to je v jejich věku určitě normoš :slight_smile: Já tu důslednost beru na věci, který Honzík chce a já mu to nedám. Ale pokud něco dělá blbýho, plácá do skleněný skříně, tak mu taky vždy říkáme ne a odvedeme a když se tomu směje a zkouší, tak trochu plácneme na zadek, ale víceméně je to zatím k ničemu, i když myslim, že ví, že se to nemá a aspon nedává velký rány, jen to sklo tak oťukává :grinning:
Tetes, neštovice? :confused: Jaká je inkubační doba?
16. bře 2010 v 08:56  • Odpověz
Gucci no Lea je šikulka, K. teď klasicky leží na peřině a ne pod peřinou :slight_smile: Zavinku už nepoužívám, je to zbytečný se z ní v mžiku dostane :slight_smile:
16. bře 2010 v 08:57  • Odpověz
Jani: no my jí používáme aspon na noc na ten začátek, aby se cítila jako chráněná, ale už musím vytáhnout pytel, snad ho nebude mít malý :slight_smile:
16. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
Puzzi jojo přesně před rokem jsem šla na OPU a to skoro přesně, někdy kolem 9 :grinning: Jo a Řezáčová je dneska v Mileniu, tak kouknu, co bude říkat.
Já už teď Kukimu říkám ne a on se mi směje do očí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
16. bře 2010 v 09:00  • Odpověz
Gucci pytel jsem zkusila včera a absolutně v něm nechtěl usnout a jak se bránil, tak byl totál zpocený. Jen jsem ho vytáhla, tak vytuhnul...On prostě musí mít volné všechny končetiny, jinak neusne.
16. bře 2010 v 09:01  • Odpověz
autor
A zavazovaly jste některá dítěti ruce do zavinky, aby se jima nebudilo, jako my tenkrát první asi 4 měsíce Honzíkovi? To bylo taky něco, jsme se báli, že bude takhle muset spát nafurt :grinning:
16. bře 2010 v 09:02  • Odpověz
autor
Kubík všechny končetiny na spaní volné, takže Steffi ty mi neodpovídej na svazování do zavinky :grinning:
Jdu mrknout na Leu.
16. bře 2010 v 09:02  • Odpověz
no tak to jsem na ten pytel zvědavá
puzzi Lee nemá smysl zavazovat ruce, páč ona si je ze zavinky hned vytáhne, ale na spaní jí nevadí
ted má novou zábavu, a to přetáčení se na bok
16. bře 2010 v 09:08  • Odpověz
autor
Gucci, Lea na tom zeleném koberci krásná jako panenka :slight_smile: A jak krásně pase, je super, Gucci! Vana mě pobavila, určitě není Lea podvyživená :sweat_smile: Koukala jsem na to s Honzíkem, skoro na každou fotku ukazoval, ale na moje "Řekni mimi" neřelk nic :grinning:
16. bře 2010 v 09:08  • Odpověz
Gucci nádherný fotky, Lea se krásně vytahuje. všimla jsem si, že je to stejná krevní skupina jako K. :wink:
16. bře 2010 v 09:09  • Odpověz
díky :slight_smile:
ááá ted mi volala paní z plavání, kam budem chodit, příjde k nám ve čtvrtek večer na vaničku domů :dizzy_face:
16. bře 2010 v 09:14  • Odpověz
Gucci tak to je super. Já se zase zkusím na vaničky objednat, snad už strach z vody přešel...
16. bře 2010 v 09:15  • Odpověz
jj říkala, že je to pro mrňouse lepší, když to dělaj doma ze začátku, tak jsem teda zvědavá
16. bře 2010 v 09:16  • Odpověz
holky jdem cvičit :wink: papa
16. bře 2010 v 10:19  • Odpověz
Gucci, fotky moc pěkné, Lea děsně zkrásněla a nádherně se usmívá. :dizzy_face: :dizzy_face: Má moc pěkné bodýčko se žirafou. :dizzy_face:
16. bře 2010 v 10:39  • Odpověz
Ahoj holky,
Rio vše nej Vojtíkovi k roku, hlavně zdravíčko a štastné rodiče :wink:

Milu :frowning2: ... není co dodat, musíš se s tím poprat sama, jsem ale přesvědčená, že to vaše štěstíčko jednou přijde určitě, jak a kdy nevím, ale přijde.Někde je třeba taková Andělka, které dáte lásku :wink:

Tak nevím jestli používám NE správně :sweat_smile: vlastně si celkově dneska připadnu jako neschopná matka, tvrdá a necitelná, kdo ví co z těch našich dětí vychováme
16. bře 2010 v 11:12  • Odpověz
jsme z5

tetes: to bodýčko měla dneska na cvíču :slight_smile:

jinak musím Leu dnes pochválit před nastoupenou jednotkou, páč za celé cvíčo ani jednou nebékla, ani neusnula :grinning: , pásla tak krásně na podložce i na míči, že jí paní instruktorka pochválila a všechny maminy kolem obdivovaly :dizzy_face: , tak jsem byla fakt pyšná matka :sunglasses: :grinning: , akorát cesta domů byla rychlá, páč řvala hlady jak tur :slight_smile: , až z toho usla
16. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz
autor
Gucci, super cvíčo! To pasení je vidět na fotkách krásně. No to ses musela pýchou dmouti, co? :slight_smile:
Anippe, neschopná matka je blbost. Nikdo se nemůže chovat podle příruček.Každá si vytvoříme nějakej svůj druh výchovy, kterej nám hodně ovlivní to naše konkrétní dítě. Výchova je dvoustranná, nejen my vychováváme děti, ale i ony ovivňují tu naší výchovu. To se nedá načíst a 100% dodržovat nějaký pravidla.
16. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz
Tak nevím co se to u M. vyrojilo,ale už má dvě jedničky dole vyrostlé,dvojku dole prořízlou,dvě jedničky nahoře prořízlé a roste mu dvojka nahoře. To nabralo nějaký fofry. :confused:
Gucci, Lea je opravdu šikovná i děsně živá mi přijde,jak cestuje po postýlce, Míňa takhle necestuje do teď. :sweat_smile: ale zase já ho ještě v klidu můžu nechat na gauči,kdežto ty max. 14 dení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. bře 2010 ve 14:01  • Odpověz
autor
A co Kačka zuby? Míša si asi řekl, že když už ho trumfuje v pohybu, že on jí to nandá v zubech :grinning:
Taky jsem se nedávno chtěla zeptat, co dvojky a příkrmy? Dřív jsi psala, že se na to dvakrát netváří, ale cca jí, co teď? Už jim třeba něco fakt chutná, že se na to vrhají? Nebo furt hlavně mlíko?
Honzík se ve spánku snad nikdy neotočil vzhůru nohama, snad jen že stál a pak usnul a odpadl vzhůru nohama. Ale to asi nebude Ley případ, že? :sweat_smile:
16. bře 2010 ve 14:16  • Odpověz
děkujeme všem za přání k narozeninám :dizzy_face:
jo a dnes jsme byli u dr. a přesně v roce 78 cm a 9400 g :slight_smile: ( jsem myslela, že je teda větší, mě přijde hrozně dlouhý :grinning: )
a byl u doktorky hrozně divoký, nemohla ho skoro vyšetřit, všechno se jí snažil vyrvat z ruky, skákal ze stolu, no šílenec :grinning:
jo a byli jsme ve stavební spořitelně kde máme stavebko a tam nám nabídli hypotéku 1 200 000 takže větší než jinde a navíc na těch 500 000 nemusíme mít potvrzení, takže kdyby vyšel míň odhad nemovitosti tak to nevadí
16. bře 2010 v 15:59  • Odpověz
tak jsme zpět z venku, byla jsem Lee založit v bance účet, až bude mít osm let, tak dostane bejby platební kartu :grinning:, začal tam foukat nějaký vichr brrrr, Lea byla po tom cvíču nějaká rozhozená (i minule byla) a nechtěla v kočáru zabrat ani za nic, béékala a bééékala, jsem jí musela vyndat, uklidnit v náručí a pak to bylo dobrý :slight_smile:

tetes: no mě říkala dr. už při první kontrole ve dvou týdnech, že je Lea kapku hyperaktivní a říkali mi to všichni dr. i během těhu :grinning: , takže my ani překvapení nejsme...tjo Majkí má zubů a ani jsme nepsala, že by nějak vymrčoval jak mu rostou, to je šikula
rio: krááásný míry :dizzy_face:
16. bře 2010 v 16:20  • Odpověz
Puzzi,to jsem taky říkala, že co nemá v nohou má v hubě :grinning:kačenka zatím jen dvě jedničky dole. Dlabou pěkně, Kačenka bych řekla, že zeleninu o něco lépe než Míňa a ovoce oba super. zatím se ještě nenašlo nic, co by jim vyloženě nechutnalo a příkrmy většinou vaří Petr,takže jsou naprosto nedochucované a není problém za což jsem ráda. Ale myslím,že hodně dělá ten parní hrnec, ta zelenina z něj opravdu chutná lépe a i mně by nedělalo problém to jíst.
Vojtíškovi všechno nejlepší k narozeninám ať je šťastné a spokojené dítko. :slight_smile: :slight_smile:
Rio, no to by bylo super s tou hypotékou,teď se ještě shodnout na vybraném bydlení. :wink:
Gucci,já sice nesnáším výraz hyperaktivita a to úplně bytostně,ale živá určo je co už teď provádí. Je šikovná a to bych řekla,jak je takový cvalíček,že bude spíš línější. Ale je to drak. :dizzy_face:
Právěže, mu ty zuby rostou zatím úplně v pohodě bez sebemenších projevů a to bych řekla (sakra,nemůžu si vzpomenout na ten Campin hezký výraz), že nepatří zrovna mezi hrdiny. :dizzy_face:
16. bře 2010 v 18:02  • Odpověz
tetes: tak to vypadá, že Majkího jen tak nějaká rýmička nedostane :wink: ....myslím,že kdyby nebyla Lea tak akční, tak na to, kolik toho sní, by vypadala jak sumo na druhou :grinning:
16. bře 2010 v 18:09  • Odpověz
holkyyy Stela si dneska sama 4x sedla :dizzy_face: už jsme pochopila proč začla dávat včera tu nožku do boku :grinning:

gucci, Lea je hyperaktivní? dy´t tak pěkně spinká, jak se ot projevuje?

tetes Petr vaří příkrmy jo? Ty jo :confused: Kde se prosím Tě shání takoví chlapi? :grinning: amíša teda má zubů :astonished:
16. bře 2010 v 19:09  • Odpověz
Kay, no vaří, já je ještě ani nevařila, teď právě dělá ovocné. Já mám Petra ze sekáče, už byl jetej, tak se zkus poohlídnout tam. :grinning: Hele, on má každej něco, zase tak ješitnýho chlapa jako je P. jen tak nepotkáš a taky je pěknej bordelář (ale to mně moc neva).
16. bře 2010 v 19:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.