• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Gucci, to je právě Míňa ten zatím nic nevyběhá,kdežto Kája je drobounká a to sní skoro víc,ale ta se prostě nezastaví.
Holky,nechávaly jste očkovat proti pneumokokovi? Zvažuju jestli nechám,ale asi jo. O měsíc nám to uteklo, aby to bylo zadáčo, takhle vypláznem 7500 Kč jen to fikne.
Ale včera jsme počítali,že by nám měli vrátit 40 tisíc na daních,tak to by bylo moc fajn.
16. bře 2010 v 19:37  • Odpověz
kay: no já netuším, jak se to projevuje, říkala mi to dr., když Lea ve dvou týdnech zvedala hlavu na bříšku a snažila se pást...spinká krásně to je fakt :wink: , pG je na squashi, tak jsme večerní koupání zvládly samy a spinká dokonce bez uspání - jsem dobrá :grinning: .... jéé Stelinka je šikula :dizzy_face:

tetes: ty voe ze sekáče :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 19:56  • Odpověz
autor
Rio, ty cm jsou stejně cca, já když vidim, jak to sestra u dr. měří od oka, třeba má Vojta víc :wink: S hypo super, tak teď už jen sehnat nějakej super baráček.
Slovo hyperaktivní taky nemusim, já totiž vždy nevím, zda se to bere jako ta celkem blbá diagnóza nebo se to rovná živější dítě? Asi u mimin to druhé, páč opravdová hyperaktivita se dá stanovit až bůhví v kolika letech, ne? Mě to mate, když píšete o hyperaktivních miminech :sweat_smile:
Tetes, tak to je fajn s jídlem, furt krmíš oba najednou napřeskáčku, jsou oba trpělivý? Honzík taky jí vše, to jo, problém někdy jsou určitý kousky, např. maso, to si často vyndavá z pusy a nekouše. Vždycky třeba uvařím hovězí a vychladne a dám mu kousek do ruky a pak sbírám po kuchyni a obýváku vyfluslý kousíčky :grinning: Další flusací krize je jablko, Honzík dostane kousky jablka, kouše, cucá, mňam, bere si, ale nepolyká, rozkouše, rozňahňá a vyplivne! Už ani jablko moc nedávám, páč jinak za ním běhám se smetáčkem :sweat_smile:
Kay, no super, Stela fakt už sedí, čx už je pěkný, to už umí :slight_smile:
Prej v sekáči, Tetes :grinning: To můj P. byl nové zboží, ale žádnej Versace, prostě takový Tesco no :grinning: :grinning: :grinning: Ale já Tesco ráda :sweat_smile:
Pneumokok, to je Prevenar, Synflorix? To jsme nechávali.
16. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz
holky normálně jím jogurt a najednou půl zubu pryč, se mě ulomil, nechápu :angry: ještě že jdu ve čtvrtek k zubařce ta si smlsne, na jiném zubu mám ještě kaz, ach jo, jsem od těhu nebyla u zubaře, moje chyba :frowning2:
kay blahopřeji k sezení, Stelinka se rozjíždí co :wink:
taky nemám ráda hyper, ale říkám tak prostě když je někdo hodně živý, což je i Vojta, říkám že je hyper super :sweat_smile:
dnes usnul úplně bez řvaní a hned, no vida :slight_smile:
puzzi Vojta zase nechce kousat skoro nic, žádné kousky, pořád se tím dáví, jen chleba a rohlík když mu dávám kousky zvládá, jinak ne, jablko bych mu nedala, tím by se fakt udávil, on totiž nekouše, ale polyká to celé trdlo :grinning:
tetes ze sekáče :grinning: :grinning: :grinning: dobré přirovnání
16. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
tetes ze sekáče :grinning: a puzzi Tesco jo :grinning: tak jsme se zamyslela, já mám asi z Brněnky (to je síť malých obchůdků v Brně) - tzn. nic okouzlujícího ale je to značka :grinning:
my dávali prevenar,jestli se to tak jmenuje, už si to nepamatuju :slight_smile:

puzzi, no ona si už 2x sedla i před asi týdnem, ale pak se zase tvářila jakože to neumí až včera začla dávat tu nohu do boku, tak jsme přemýšlela co to zase proboha provádí a asi to byla přípravná fáze :grinning: no zatím sedí jako hodně v předklonu a nebo v běžeckém posezení (tzn. jednu nohu ohnutou jako by skákala přes překážky).. :grinning:

gucci, no tak pokud dítě spí a je hyperaktivní jen v tom že zvedá hlavu už ve 2 týnech, tak bych tomu říkala spíš velice šikovné :grinning:
16. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz
já když psala hyperaktivní tak jsem myslela živější a myslím, že to tak myslela i dr.
prej Tesco :grinning: , se z vás poseru :grinning:
pneumokoka dáváme očkovat
16. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz
kay: díky, šikovné zní líp než hyperaktivní :grinning:

no nic ženy, jdu se čučat na Přešlapy
brooooooooou
16. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz
autor
Rio, hlavně že jdeš už pozejtří k zubaři, to je dobrý! Tyjo, na jogurtu si zlomit zub :sweat_smile:
Velice šikovné dítě zní fakt dobře, líp než hyper :wink:
Honzík se jídlem nedáví, to naštěstí ne, on je schopnej narvat si do pusy 3 cm dlouhej banán, pak minutu ani nedutá, jen koulí očima a přemejšlí, co s tím, plná pusa, že ani kousat nemůže, pak si to tam nějak prstíčkem přidrží a rozkouše, jednou to bylo fakt srandovní, plná huba banánu a jen koukal,co jako s tím teď, ale plivat banán, to ne! Za to jablko stačí kousíček a pliv ven.
Kay, Brněnka, to je značka jako prase, símtě, neznám ani :grinning:
Na Přešlapy taky koukáme, super seroš!
16. bře 2010 ve 20:29  • Odpověz
puzzi, no jo to je lokální značka :grinning: ale kvalitní.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Honzík je teda vtipnej :grinning: Stela to dělá jen s křupkama, že si je prstíčkem došťouchává do pusy :grinning: kopukám, že jabka honzíkovi nejedou..

Přešlapy si nahráváme... a koukáme taky :slight_smile: teď čumíme na Růžovku.. :slight_smile:
16. bře 2010 ve 20:37  • Odpověz
no vy tady zase prlíte :grinning:
já si byla pro těhu pás, je super, mám krásně teplíčko na záda a na břicho a hlavně můžu víc využít šatník normálních věcí a pak jsme se scukli dvě těhule a podle toho to taky vypadalo, buchta-škvarky-čokoláda-pivo :grinning:
Zítra jdu na tripel test, tak snad se to tam nějak negativně neprojeví :sweat_smile:

kay tak Stela už hačá :slight_smile: úžasný
Alex má ted mezidobí mezi lezením a chůzí...chodí po kolenách a dotahuje to do dokonalosti :grinning: :angry:
16. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz
autor
Já si nahrávám Růžovku a koukáme na Přešlapy, Kay :grinning:
Anippe, proč myslíš, že těhule jí všechno možný? Myslíš že moje večerní "novinka z KFC-zelnej salát-Nutela-hovězí polívka" není normální? :grinning:
Držím palce na kryply!
Chození po kolenách je srandovní, to jsem u pár dětí viděla :sweat_smile:
16. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz
puzzi jen to zapij tím pivkem, at to hezky sedne :grinning:
a neber mi iluze o našem originálním dítku, jo! když už není geniální tak aspon originální by mohlo být :sweat_smile:
srandovní možná je, ale já už mám opravdu poslední punčocháčky bez vydřených kolen :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz
autor
Anippe, pár dětí jsem myslela asi tak dvě, ok, je to celkem origoš :grinning:
Mně to sedlo i bez pivka, až se sama divim :sweat_smile:
16. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz
autor
Jinak díky rýmě si Honzík trochu zvykl na vysavač. Dneska jsme přišli z procházky a P. dole něco vrtal a pak to potřeboval vysát. Byla jsem s Honzíkem skoro u toho, sice trochu divně koukal a mírně se bál, ale dobrý, dokonce se pak šel kouknout a furt ukazoval a koukal na mě "Brrrrm" a já na něj, že to je vysavač a v pohodě. Pak stál vysavač na chodbě a Honzík zas na něj ukazoval, tak jsem ho vzala blíž a ukazovala že hadice a kolo, myslela jsem, že by si mohl zatočit kolečkem, to se teda neodvážil, ale velkej úspěch, že nezdrhal.
16. bře 2010 ve 21:09  • Odpověz
Puzzi:jj, na tu hyperaktivitu pohlížím stejně. A i u těch větších dětí mi přijde,že se dělá hyperaktivita skoro ze všeho... :zipper_mouth:
No, vždyť mám Petra z druhé ruky,tak to je jasnej sekáč. :grinning:
Krmím je najednou,jinak by to ani nešlo,bylo by to hrozně nepraktické.A zvládáme to takhle úplně v pohodě,oni jsou tak zvyklý,takže bez protestů.
rio:já jsem objednaná k zubaři na květen a taky si smlsne a jdu rovnou už i s dvojkama,aby si zvykli.
Kay, to je super, Steluša je šikovná. :slight_smile:Taky se těším až budou dvojky sedět.
Gucci, vy dáváte očkovat to by jste byli blázni nedávat,když to máte plně hrazený. :wink:
Anippe,já myslím,že Alex je určo geniální, jako geniálně si vysvětlil,že je blbost chodit,když psi taky nechodí. Na to jen tak nikdo nepřijde. :dizzy_face: :grinning:
16. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz
Tetes já jdu taky i s Vojtíškem, ale nevím co ukáže, nerad si nechává sahat do pusinky - jo dnes kousl pořádně i m. ten koukal :sweat_smile: . naštěstí m. má tento týden na odpoledne tak pak vezme Vojtíška domů a já tam zůstanu trpět, ale už se těším, mě ten zlomený zub v puse strašně znervozňuje
puzzi já taky Vojtíška vodila k vyplému, teď ho vyplý miluje, zaplého se taky už tak nebojí, ale jen když sedí v kuchyni v židličce a vidí že vysávám v obyváku, blíž být nemůže
16. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz
autor
Se musim taky k zubaři objednat, bolí mě zub. V lednu jsem tam byla na RTG a kaz to není, prej ale můžou zlobit nervy a když mě to bude bolet častěji, tak mi je zubař vyndá. Tak teď mě to bolí častěji, achjo. Ale neva, mám super sympatickýho zubaře, tam chodit je skoro radost :grinning:
je fakt, že v současný době, když jí Honzík obědy s kouskama, bych stíhala krmit možná i tři najednou, to kousání dá práci. Přesnídávkou bych stíhala asi tak dítě a půl, to by bylo horší.
Já se těším, až bude Honzík mluvit, až bude mít různý otázky a vejšplechty :slight_smile:
16. bře 2010 ve 21:23  • Odpověz
puzzi :-d koukám, že prostě Přešlapy a Růžovka jsou No. 1 :grinning: hele takže máte o jedno tajné slovíčko míň :grinning: šikovnej Honzík, aspoň k něčemu ta rýma byla.. :slight_smile:

anippe, já myslím, že Alex je origoš už od narození.. hlavně pak jak ukazoval prostředníčkem místo ukazováku to byl fakt originální, možná i geniální chvílema :grinning:

tetes, myslím, že Kačka šikovní bude sedět za chvilku.. jak je na kolínkách tak na t oza chvíli přijde.. :slight_smile: já se na to taky moc těšila, ještě je to teda úplně na začátku ale mi to stačí :grinning:
16. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz
jj,Kačka za chvilku a s Míňou jsme se dneska domluvili,že prý to do dvou let zvládne taky :grinning:
16. bře 2010 ve 21:41  • Odpověz
...ale jděte, za největší úspěch považuji u rodičů přiznání, že jejich dítě je naprosto průměrné :wink:
nevím, možná jsem divná, ale občas kolem pozoruju to tupé tlachání o dětech a mám z toho divnej pocit, neumím to zastavit, leze mi to na nervy a doufám, že není kolem moc náhodných posluchačů, si i stydím:sweat_smile:

Já zase dostanu zítra sprdáka, že nemám razítko od zubaře v průkazce:stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2010 ve 22:04  • Odpověz
Dobré ráno všem,já dnes vstala v 5 a bylo to akorát si zacvičit a dát sprchu páč Maru už v 6 byla vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Koukám že se probíraly seriály,u nás jsou Přešlapy taky oblíbené a já sleduju i obě růžovky,no matka na mateřské :grinning:

Jinak s Maru jdu prvně k zubaři až teď v dubnu,to máme s Fildou preventivku tak abysme tam chodili společně :wink:
Kay super že Steluš už sedí,šikulka :dizzy_face:
Tetes s tou podobou to myslím vážně že Kačka je dost podobná tobě ale u Míši to nedokážu až tak přesně říct.Kačka má hlavně tvé oči :wink:
No a svysavačem jsem teprve nedávno zaznamenali první úspěchy nebojácnosti z něj,ukázala jsem Maru jak se po zatlačení šňůra zatáhne a to se jí zalíbilo natolik že to už je čistě její práce :grinning: ale třeba u mě tuhle byla kámoška s Rainbow vysavačem a toho se teda bála šíleně,úplně se klepala chudinka
17. bře 2010 v 06:50  • Odpověz
brééééééé

tetes: to je fakt s tím očkem :grinning: , já si to popletla s meningokokem, ten nakonec ted nedáváme

růžovka mě teda nebere :wink:

dneska v noci jsem zase našla Leu nahoře postýlky a ležela tam na široko, hlavu v levém rohu, nohy v pravém, za chvíli bude dělat asi okruh :grinning: .... a parádně jsme ráno vystrašily pG :grinning: , já zrovna kojila Leu v posteli, neměly jsme rozsvíceno a vešel pG a že se jako rozloučí než půjde do práce a myslel si, že spím, tak jde k postýlce, čučí, Lea nikde, tak začal rychle šmatat zmateně po postýlce, pak se rychle otočil, a to já se už chichotala :grinning: :grinning: , si myslela, že se nám ztratilo dítě :grinning:
17. bře 2010 v 07:14  • Odpověz
Bré ránko,
tak jsem vás prolítla.
Tetesko my jsme dali očkovat Synflorix, je proti 1é kmenům pneumokoka. Teď mají Prevenar proti 13 kmenům, ale ten byl na začátku března pouze pro maminy, co si to hradí samy, jelikož se firma nedohodla s pojišťovnou na výši platby za něj. Tak bych ti doporučovala ten, když to hradíte.
A jinak se z vás po.., prej manžele ze sekáče, Tesca a Brněnky :grinning:
Tak to nevím, kde jsem sehnala L. já :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi v nějakém motorkářském obchodě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Gucci dobře jste vyděsily pG :slight_smile: To my děsíme L. tím, že je najednou K. s náma v posteli a on to neví a otočí se a kouká na prcka a ne na mě a leknese, že ho málem přilehl :wink:
Jdu kouknout na foto Marušky...
17. bře 2010 v 08:25  • Odpověz
Rehos krása, Maruška už je fakt velká holka. A v postýlce usíná originálně :grinning:

Joo a Rio super s tou hypotékou a nádherné míry Vojtíška, gratuluju.
Ani držím palečky na dnešní testy.
17. bře 2010 v 08:27  • Odpověz
Pěkné ráno,
My postupně dvojkám šoupeme usínání,páč se mi fakt nechce vstávat v 6 ráno. Takže včera šli spát až v 19,15 :confused: a na první jídlo vstávali až v 5,30 a pak do těch 7 ještě dali. Tak teoreticky takhle bych si to nějak představovala.
Já teda nekoukám ani na růžovku ani na přešlapy,jediné na co koukám je dr. House :sweat_smile:
Ty jo Marjánka už je veliká, to už je fakt dopělej človíček. :slight_smile:
Gucci,počkej až ti to pG vrátí až bude kojit on a nerozsvítí si. :grinning: Hele, vy aby už jste s tou vaší cestovatelkou dali za chvilku patro v postýlce dolů. :slight_smile:
17. bře 2010 v 08:27  • Odpověz
No já můžu dát Maru spát kdy chci a prostě si vstane v 6 ráno takže už neposouvám,chodí po večerníčku,to je myslím akorát :wink: Jinak se přidávám že manžel z druhé ruky je super,lepší než žhavá novinka,tedy aspoň u mě :grinning:

Lea je stejná jako Maru v tomhle akčnění takže brzy bude postýlka až dole :wink:
17. bře 2010 v 08:31  • Odpověz
hele a co MILI? něco nového

Jani: a co Kubík? už je to lepší?
tetes: to krásně spí dvojky celou noc :slight_smile:
rehos: krásný fotky :dizzy_face:
na dr. house bych koukala taky, kdyby ho dávali dřív
17. bře 2010 v 08:32  • Odpověz
rehos: no já právě koukala, že Maru má taky zajímavý styl spaní :grinning:
17. bře 2010 v 08:35  • Odpověz
Tetesko neštvi tady s tím spaním jo. Kubino spal od půl desátý do 2 a pak do půl sedmý a to považuju za luxus noc :slight_smile:
Gucci jojo lepší, občas protivkuje, ale to je tak normálně. Včera jsme hodně blbli, tak se smál od ucha k uchu :slight_smile:
O Mili nic nevím, ani nevím, kdy jde na krev...
Taky bych na Hause koukala, ale to by ho museli dávat v osm :slight_smile:
17. bře 2010 v 08:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.