• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
gucci já dávala Maru spát vždycky na bříško směrem k oknu hlavičkou a ona skončila během chvilky takhle

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3911377&vReferer=
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3911378#navigator

to jí byly tři měsíce :wink:
17. bře 2010 v 08:48  • Odpověz
Chichi Maru cestovatelka.
Tohle mi Kubino dělá, ale leží na zádech :slight_smile:
17. bře 2010 v 08:48  • Odpověz
to už ani není pravda že byla takhle malinká......
17. bře 2010 v 08:49  • Odpověz
Dneska jdu s Kačenkou (respektive beru oba,přemýšlela jsem teda,že nechám Míňu doma samotného,už je dost velkej,ale nakonec mě ukecal,že prý chce s náma :grinning: )na kontrolu na neonatologii,tak doufám,že bude vše v pořádku.Ale jak jsem chystala papíry a četla si tu její poporodní zprávu,tak jsem zase měla husinu po celém těle. :unamused:
17. bře 2010 v 08:49  • Odpověz
Jani, ve třech měsících jsem takhle luxusní noci teda neměla,pěkně max. po třech hoďkách. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2010 v 08:51  • Odpověz
Tetesko tak ať dobře dopadnete. Ale myslím, že Kačenka je naprosto v pořádku... a už na to co bylo nemysli, hlavně že to dobře dopadlo...
17. bře 2010 v 08:52  • Odpověz
ahojte,

rehos no Maruška je úplně jiná, už to není miminko :sweat_smile: je to prostě krásná holčička.. fakt vyrostla.. Ty jo vstávačka v 5h? :pensive: To já vstávala taky, ale byla jsem ráda, že Stele stačil na půl hodiny dudlík :sweat_smile: pak teda dostala mlíko, a spala světe div se do 7h asi po 14ti dnech.. ale já to samo nečekala, takže jsme furt nemohla usnout :rolling_eyes:

Gucci no já se směju jen to popisuješ.. :grinning: chudák pG :grinning:

anipp, jsme jako nepochopila, se stydš za svoje tlachání o dětech? :sweat_smile:

jinak Stela pokračuje v pokusech o posed, je to skoro pokaždé na překážkáře a je furt skloněná jako dolů a nejraději by si pokusovala nohu což v tomhle případě moc nejde..:sweat_smile: a pak teda moc ještě neví, jak se zase dostat zpátky. A rehabka nám dneska určo řekne že to dělá celé blbě, takže jsme klidná :grinning:
17. bře 2010 v 08:52  • Odpověz
Teri tak to jsem na tom líp, ježíš to bude krása, až bude spát dlouho v noci. Ale i tohle už je dobrý, kojo jednou v noci je paráda...
17. bře 2010 v 08:53  • Odpověz
autor
Ahoj holky, koukám zas téma ranní vstávání, Honzík dnes 6,30, včera 6,45, to je takový jeho teď nejčastější. Usíná kolem 19,30, tzn. těch 11 hodin to dá.
Jak je teď ráno brzo světlo, tak ta půl 7 celkem ujde. A hlavně u Honzíka už je výhoda, že nemusíme vstávat hned s ním, pustíme mu písničky, dáme hračky a dneska byl v postýlce skoro do 8mi a my spali. :sweat_smile:
Holky, jsem se asi zbláznila, ale dneska ve 4 v noci jsem půl hodiny cítila pohyby. Zní to dost debilně ve 12tt, co? Já vím, bylo to dole blízko třísel, takový nepravidelný ťukance, možná jsem to trochu cítila i rukou. Vstala jsem během toho k Honzíkovi, měnila jsem v posteli polohy a furt jsem to cítila, plus minus 5cm kolečko. Po nějakých 10ti minutách jsem si byla fakt jistá, že jsou to pohyby, to prostě poznám! Ale je to vůbec možný nebo mi hrabe? Střeva to stopro nebyly, tohle bylo absolutně bezbolestný, nebo jak to nazvat.
Anippe, tak slib, že už seš k zubaři skoro objednaná :sweat_smile: Tupé tlachání o dětech myslíš co třeba konkrétně? :sweat_smile: ONo se tomu člověk moc neubrání, my když se tu jednou za tři tejdny potkáme na hřišti se sousedkama s podobně starýma dětma, tak už jedem co novýho s dětma atd.
Gucci, pG splašenej nad postýlkou :grinning: Hele, Gucci, ty jsi cítila pohyby taky dost brzo, pamatuješ si kdy?
Rehos, Maru je fakt už velká :slight_smile:
Steffi, v moto obchodě - a co tys tam prosímtě sháněla? :grinning:
Tetes, to je dobrý, úspěchy s posunem spaní!
Kay, rehábka doufám Stelu pochválí, zní to dobře, jak to sezení popisuješ :slight_smile:
Steffi, jestli se Kubík kromě toho koja nebudí na nějaký drobnosti, dudlíka vlastně nemá, tak v jeho věku fajn noc. My k Honzíkovi běhali každou chvíli na dudlíka, teď běháme zas na přikrývání, ale když je dobrá noc, tak už třeba jen 2x.
17. bře 2010 v 08:57  • Odpověz
Maru: no Lea dělá to samý, ale leží na zádech, na břiše ležet neumí :wink:
tetes: tak at to Kejtí dobře dopadne :wink: a porodní zprávu někam založ a nemysli na to
Jani: Kubi chodí spát tak pozdě?
Lea si hrozně rychle zvykla na ten večerní režim a nejpozději v osm spí a včera dokonce bez uspávání a budí se tak mezi druhou a třetí a pak v pět a v šest
jéé kay si mi připomněla, že jsem se včera zapomněla zeptat té cvičitelky na tu rehabilitaci
jooooooooooo včera ta cvičitelka říkala, že její kamarádka porodila miminko 5,6 kg chápete to a největší pecka je, že přirozeně :fearful: :fearful: :fearful:
17. bře 2010 v 08:58  • Odpověz
puzzi: já cítila Leu cca ve 13tt, ale to jste si tady všechny ťukaly na čelo, že jsem blázen :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
autor
Gucci, no já vím, já si ťukám na čelo sama sobě, že jsem blázen :sweat_smile:
5,6 kg mimino! :confused:
17. bře 2010 v 09:01  • Odpověz
Puzzi,druhorodičky prý cítí pohyby daleko dřív. :wink: I když tohle je teda megadřív. To bude asi nějakej rošťák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. bře 2010 v 09:05  • Odpověz
Tééda to bych asi přirozeně nechtěla rodit :confused: :fearful:
Puzzi super že Honzíka můžete nechat po probuzení ještě v postýlce,to mě nehrozí,po obídku to jo,hraje si tam ale když je to brzy ráno tak tam vidí spát Fildu a pořád na něj pokřikuje takže tam letím hned a vyndavám jí aby se vyspal :wink:
17. bře 2010 v 09:06  • Odpověz
puzzi: já si nemyslím, že jsi blázen, já to tenkrát říkala i mojí dr. a ona říkala, že je to fakt možný, podle toho co vyváděla Lea na UTZ :slight_smile:
17. bře 2010 v 09:11  • Odpověz
autor
Honzíka jsem cítila ke konci 20tt a teď jsem si říkala "Jó, dřív, 19tt to jistí" a v noci dneska mě to dostalo. Ale třeba se to nebude teď měsíc dva opakovat, to jsem zvědavá.
Gucci, Lea a režim je super, v 8 spát, noc jen jedno buzení, prostě krása :slight_smile: A co přes den, je dobrej spáč, spí často ještě?
Rehos, no jasný, když jsou děti v pokojíku dvě. Honzík je tam sám a vydrží fakt ale díky těm písničkám na CD, to je zázrak do auta i do pokojíku :slight_smile:
17. bře 2010 v 09:13  • Odpověz
autor
Gucci, je fakt, že tam asi prcek musel řádit fakt hodně, takhle ťukance docela brzo za sebou jsem u Honzíka vůbec nezažila, ten si ťuknul jednou dvakrát a zase chrápal :sweat_smile:
17. bře 2010 v 09:14  • Odpověz
puzzi: jj noci fakt super, jsem to ani nečekala....přes den to taky jde, ráno většinou spí ještě kolem půl osmé tak hodinku a pak má takové mikrospánky po koju a pak spí celou dobu v kočáru (což je asi dvě hodky) a pak ještě tak hodku dvě dospává v kočáru doma :wink:
17. bře 2010 v 09:22  • Odpověz
Puzzi noc je jinak klidná, on spí do těch 2, pak přebalit a nakojit, to nám trvá tak 15 minut a zase spíme.
Pohyby super, to je krása!
Gucci jojo Kukino nechodí spát dřív jak v 9 a spí do 6 - 6:30. Kdyby šel spát v 8, tak je v 5 vzhůru :slight_smile:
17. bře 2010 v 09:32  • Odpověz
No nic vyrážíme do obchodu, papa
17. bře 2010 v 09:32  • Odpověz
puzzi, tak to Tě čeká asi velice šikovné dítko :grinning: teda taky jsme slyšela že podruhé to bývá cítt dřív, ale užasla jsme i u 16tt :grinning:

gucci, to je Lea fakt šikovná.. ikdyž Tě nechci strašit Stela to takhle krásně měla tak do 4m :slight_smile: a pak už to bylo jen a jen horší :grinning: ale to je u každého dítka jiné..

nic koukám, ž eprvní pokus o uložení Stely se nepovedl.. :rolling_eyes: jdu tam.
17. bře 2010 v 09:53  • Odpověz
dobré ráno, já noc dobrý, protože ráno mě nechal m. spát do 9 má odpolední....ale pěkně jsem se lekla teda, m. dal Vojtu po 8 spát - vstával v 6 a byl protivný, kolem té 9 začal brečet a zvedal se v postýlce tak jsem na něho koukla a celou pusu od krve, strašně jsem se lekla, nebylo poznat odkud teče, naštěstí se ukázalo, že z nosu, což sice taky je blbé, ale horší by to bylo z jinama, tak jsem ho umyla, krev naštěstí brzy přestala téct, ale byla od ní postýlky, Vojta i já, chudáček....snad už to bude dobrý, nevím co tak najednou, možná se mu fakt rozjede ta rýma
rehos Maruška je fakt už velká holka, jak leží na té posteli u pohádky, tak bych jí řekla nemíň dva roky :sweat_smile:
17. bře 2010 v 10:58  • Odpověz
Holky nechci tady nijak kazit atmosféru ale musím vám něco říct co jsem se dnes dozvěděla,moje kolegyně čekala holčičku a když šla po termínu na kontrolu tak zjistili že je mrtvá :frowning2: :frowning2: :frowning2: musela ji porodit mrtvou,je mi hrozně,nedovedu si vůbec předtsavit jak zle se teď cítí,život je hrozně nespravedlivej :angry: navíc vůbec netušej co se stalo,byla to prý nádherná holčička jen se nadechnout.........
17. bře 2010 v 11:26  • Odpověz
rehos to je fakt hrozné chudáci rodiče :frowning2:
17. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz
autor
Gucci, Steffi, hrozně zajímavý, jak ty malý děti do půl roka až roka spí hrozně rozlišně, každej kus jinak. Třeba Kubík 21-6 atd. Pak když jim je k tomu roku, tak už se víc sjednotí, jak tam nad tím přemýšlím, co?
Jinak mě navnazujete bezdudlíkovýma dětma, že se budí jen na mlíko, to zní dobře :slight_smile:
Rio, tyjo, krev z nosu bez pádu by mě vylekala, ale asi fakt z tý rýmy. To mně přijde lepší, když už krev, že je to po pádu, to si řeknu, z pusy/nosu snadno teče, rychle přejde, vím proč... Ale z rýmy to může bejt asi.
Rehos, něco takovýho už zažil i někdo na koni, někde jsem o tom četla, je to hrozný :frowning2:
17. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz
ahojte,

tak jsme zpátky z rehabky, dostali jsme obrovskou pochvalu.. že je to všechno v pořádku, že to jsou začáítky a že to Stela fakt vypiluje.. Tak jsem šťastná :slight_smile:

rehos to musí být fakt hrozné.. nedovedu si to představit :pensive:
17. bře 2010 ve 14:25  • Odpověz
autor
Kay, moc gratuluju :dizzy_face:
17. bře 2010 ve 14:36  • Odpověz
Holky,já má dneska den. :unamused:
Nejdřív jsem se dozvěděla, že s tou holčičkou té naší příbuzné v USA to nevypadá vůbec dobře, přestali se jí vyvíjet plíce je na 100% kyslíku a neví jestli to bude trvat týdny,měsíce.....Já jsem si teda myslela,že jsem měla těhotenství na houby,ale to co si užívá Jen :pensive: :pensive:
A ad. neonatologie s Kačenkou myslím, že takhle už mě hodně dlouho nikdo nevytočil. Co se Kačenky týče její psyhomotorický vývoj je naprosto v pořádku,ale už od narození trpí tou zvýšenou dráždivostí,to je jak neustále mrská nohama,rukama,je lekavá.....takže musíme klubíčkovat,zkoušet relaxační hudbu,chovat s tím,že chytneme ruce (což nesnáčí a úplně vzteky zrudne) a prostě dělat jí věci,které nemá ráda,abychom jí zklidnili,jinak že by mohla mít v pozdějším věku poruchy soustředění. Pak se mi paní doktorka ptala jestli dobře slyší,tak jsem říkala že výborně a na to konto nás prý stejně pošle an vyšetření uší,že děti co mají takhle velké poporodní problémy mívají problémy se sluchem,ale z tho nějak strach nemám.
A teď k tomu hlavnímu já si na zdravotnictví moc nestěžuju,ale to co tam dneska předvedla jedna sestra na to fakt nemám slov. :angry:
Začalo to tím, že jsem jí podávala Kačenky papíry a ona:"no a toho druhýho" Tak jí říkám,že jdu jenom s Kačkou,že Míša nic. Ona: "A proč ho teda jako taháte sebou?" Tak jsem jí ještě s úsměvem odppovídala, že protože nemám hlídání,že je to takhle jednoduší. Ona: A to jste tu jako sama,jo? Já, že jo, že to je v pohodě. Ona: no,když si to teda myslíte.... Ještě kdyby jste slyšely ten tón hlasu :angry: :angry:Jako,že tam byly maminky,které měly sebou ještě doprovod a to k jednomu dítěti za to já nemůžu. Ona: Tak nechce malýho tady ať tu počká. Upozorňuji,že se jednalo o čekárnu v nemocnici,kde byl rovnou vchod z venku. Tak já pořád ještě celkem v klidu, že ať se nezlobí,ale že ho tady nenechám, že ho vezmu sebou,že bude hodnej,že to není problém. Ona jak kdyby mě vůbec neslyšela, že prý mi teda někoho zavolá,aby tam s ním počkal.Přišla uklízečka,která ještě ani nemluvila česky. Tak jsem jí poděkovala usmála se na ní,že to je dobrý,že ho vezmu sebou. A šla jsem do ordinace s oběma sedačkama......Ta debilka: "vono by se mu jako něco stalo,kdyby tam počkal?" Tak tentokrát už jsem se jí dost nasraným hlasem zeptala,jestli jí tu nějak překáží,tak zmlkla. Malej celou dobu úplně v pohodě,smál se v autosedačce,vykládal si tam a až ke konci začal trochu kníkat,tak když vyšetřovala doktorka Kačenku,vzala jsem si malýho do náruče a sestra šla pak Kačku zvážit a já netušila,že to je konec vyšetření,tak jí bez plenky položila na lehátko a říká ať si jí obleču,jenže já měla v náručí toho Míšu a musela jsem ho dát do sedačky a Kačku jsem nemohla nechat v tu chvíli bez dozoru na tom lehátku,páč by spadla. Tak říkám: sestřičko,prosím vás,mohla by jste jí chviličku ohlídat já dám jenom malýho do sedačky a fakt ještě takovým prosebným tónem. A ona:"no asi jo,když nemáte ten doprovod! :angry: O tom,že by mi třeba otevřela dveře nebo je za mnou zavřela,když jem táhla obě sedačky,tak o tom bych si nechala zdát. Jako já nečekám,žádné zvláštní zacházení jenom kvůli tomu,že mám dvojčata,myslím,že jsem celkem soběstačná a zvládam to v pohodě, ale tohle mi přišlo fakt trochu moc. Ještě jsem se s něčím takovým v životě nesetkala, většinou kdekoliv jinde mi nabízejí všechny sestřičky pomoc,že jednoho vezmou a já se ještě cítím trapně,proč by mi měli tahat dítě,neberu to jako samozřejmost a jsem za to vděčná. Jenže tohle už podle mě hraničilo se slušným chováním.
17. bře 2010 v 16:54  • Odpověz
Ty voe, teda Tetes. . . . Zážitek jak prase. :angry: Přístup sestry jako by byl Míša kousek nábytku, který můžeš jen tak odstavit a počká na Tebe než se vrátíš. A prostě každá nemá potřebu mít za sebou "ocásek" nebo-li doprovod. A chlap si taky pokaždé nemůže vzít dovolenou.
17. bře 2010 v 17:02  • Odpověz
Ty voe Tetesko tak to seš dobrá, žes drahou sestru neposlala do pr... Já bych asi vypěnila, tohle nesnáším. Co si ksakru myslí!!! To jsou přesně ty sestry, co to mají jako zaměstnání a ne jako poslání...
Rio gratulace k pochvale, vidíš jaká je Stelinka šikulka.
Rehos děs, tohle bych nechtěla zažít :cry:
17. bře 2010 v 17:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.