• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Holky,já jsem asi matka na baterky, Kačenka se teda nesměje,že by úplně otvírala pusinku,ale právě jsem zjistila,že má obě jedničky nahoře a ta jedna už je vylezlá tak do čtvrtiny a já si toho do teď nevšimla. :pensive: Ale jinak jsem šťastná,že jim oběma zatím rostou zuby bez bolestí,páč o tom fakt vůbec nevíme :dizzy_face:
17. bře 2010 v 19:07  • Odpověz
puzzi, díky :slight_smile:

tetes Ty voe, no tak to jsi ještě byla teda slušná.. já bych asi hubu nedržela, neumím to.. :frowning2: a ještě na neonatologii.. to je teda fakt neuvěřitelný..
17. bře 2010 v 19:14  • Odpověz
Tetes :grinning:
17. bře 2010 v 19:19  • Odpověz
To je teda docela slušná práce,ta sestra, ta musela bejt bezdětná, ne?

Já si teda taky střihnu ještě jednoho doktora a to endokrinoložku, dneska na plavání mi říkala instruktorka, že má M. nějak víc naběhlý prsní žlázy, jestli to někdo sleduje, ať radši zajdem na vyšetření. dětská Dr. mě na to nikdy neupozornila, vypadá to, že má normálně prsa jako faldy z tloušťky, ale je fakt, ¨že to má už od narození, to jsem myslela, že je nadopovaná mejma hormonama přes placentu, prý můžou holčičky po porodu i slabě krvácet z pochvy, jak maj v sobě hormony od matky. No snad to nic nebude.

Milu mě moc mrzí, taky jsem teď věřila, že to vyjde.
Vtipný je, jak už je IVF součást života, právě se objevio v Přešlapech, a Zázraky života jsou jenom o tom. Ale úroveň tohodle seriálu je strašná, nechápu, jäk na to taková škála dobrejch herců mohla kejvnout. Jak psala Spáčilová v MF Dnes, hlavně už netočte seriály z lékařskýho prostředí! :grinning:

Normálně už máme konečně kuchyň, po skoro dvou měsících. Včera už přibyl i odsavač a pokřtila jsem troubu kuřetem :grinning: hrůza, jak to dlouho trvá, ale V. při tom normálně chodí do práce a všechno dělá sám.
17. bře 2010 v 19:27  • Odpověz
autor
Tetes, to je dost hrůza zážitek, co dokáže jedna kravka sestra, to snad ani není možný.Nejspíš měla blbej den nebo má sama nějakej problém se sebou, kašlat na takový!
Tetes, já zuby Honzíkovi taky moc nezkoumám a hodně z nich jsem si všimla, až byly venku fakt víc a byly vidět u smíchu :sweat_smile: Mně to přijde zbytečný ho trápit koukáním do pusy násilím.
Terky, tak snad to nic nebude s těma prsama!
17. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz
ženy nestíhám, celé odpo jsme někdy lítaly po venku...

tetes: to je fakt mazec, bych jí tam seřvala jak alíka, já tohle fakt nesnáším a gor, když se to týká dětí, to je fakt humáč, by mě zajímalo jak ta blbka byla stará
rio: to je paráda, Stelinka je šikula šikulovitá :dizzy_face:
terky: já Leu sleduju taky co se štítné žlázy týče, já se na ní léčím a prej to dědí holčičky :unamused:

jinak vás zdravím, prej zítra nepofičí kůň :grinning: :grinning: , tak fafa v pátek s novou verzí
17. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz
holky ale Stelinka je kay a ne moje :grinning: i když šikovná samozřejmě je a moc ale blahopřání mi nepatří :grinning: :grinning: (steffi a gucci) :grinning:
17. bře 2010 ve 20:48  • Odpověz
Ahoj holky,dneska je teda naprosto děsnej den :angry: Fildu zmlátil nějakej spolužák z vyšší třídy před jídelnou,ostatní zavolali policajty,ti mi ho přivezli domů a stím že ho vezou na výslech a já tam musím dorazit takže jsem musela popadnout Maru a hodit jí k mamině a utíkala jsem tam,byli jsem tam dvě hodiny,Filda si stěžoval na hlavu do které se praštil když ho shodil na zem a na břicho do kterého ho kopal a bil ho pěstma takže hned po výslechu jsme jeli do špitálu,Maru chudinka celé odpoledne u babičky(ještě nikdy nebyla tak dlouho tak jsem byla nervozní)tam proběhl rtg,naštěstí nic nenašli ale protože mu bylo celou dobu na zvracení takže ho hospitalizovali pro otřes mozku na pozorování do pátku.Nechala jsme ho tam a rychle jela k abbičce pro Maru,rychle domů umýt,do pyžámka,najíst,večerníček a spát,moc jsem si ji neužila :frowning2: pak rychle sehnat někoho kdo mi u ní počká až usne a někoho kdo mě tam odveze abych mu dala nějaké věcï,před chvílí jsme se vrátila úplně hotová.Jsem ráda že mu nic vážnýho není a doufám že se to nezmění a taky jak se to bude řešit zítra ve škole.Sice s tím nemají co dělat ale třídní to chce zítra se všema řešit!
17. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz
rio: no vodíš, to jsou ty vaše krátké přezdívky :grinning: , je vidět, že máme s Jančou mlíko místo mozku :grinning:
takže KAY, Stelinka je šikula šikulovitá :wink:

rehos: ježiši to je strašný, ale hlavně, že Fildovi není nic vážného a nevíš proč mu to udělali?
17. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz
autor
Rehos, no to je strašný, bych se zbláznila, kdyby nějaký děti zmlátily Honzíka, ty voe, bych jim šla snad osobně namlátit, to je bezmoc! Chudák Filda, jak to nese psychicky? A ještě k tomu do pátku v nemocnici :confounded: :frowning2:
Manžel není doma, je pracovně mimo?
17. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz
Rehos to je hrozné, chudák Filip, to je šílená doba ach jo, grázlíci jedni, někdy jsou ty děcka takové hovada, fakt nemám slov :angry: držím pěsti aby to nemělo další následky a Filip byl v pořádku - to jsem zvšědavá, co vyřeší :confused:
17. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz
No Filda je naštěstí v pohodě,asi i trochu důležitej že ho sledujou na monitoru,radši bych ho ale měla doma no.No ten kluk je dost velkej grázl,jsou s ním pořád problémy a prostě mu řekl že ho zmlátí a tak si na něj počkal,naštětstí mu jeden ze spolužáků pomohl,třeba by to dopadlo jinak,jo ta doba je čím dál horší a bohužel i některé děti..
17. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz
Jinak tím že se to nestalo ve škole tak je to nezajímá ale Fildova třídní to bere osobně už jen proto že o tom s dětma mluvila že se nemají prát a tohohle specielně upozornila ať nezkouší sahat na její děti a te´d je teda pořádně naštvaná
17. bře 2010 ve 21:12  • Odpověz
Puzzi manžel jezdí domů v pátek v noci a v pondělí brzy ráno odjíždí
17. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz
Ahoj,
vůbec nechápu jak může někdo vstávat v 6 hodin :angry: :grinning: já jsem celý den vyřízená
Výsledka TT budu mít až za 14dní, doufám,že to uteče
Jinak jsem viděla mimíse :slight_smile: a tak moc jsem prosila doktora, aby alespon typnul pohlaví, až se uvolil :sweat_smile: ale slíbila jsem, že to nikomu nepovím :sweat_smile:

trochu jsem vás přelouskala:
tetes nechutná setra a myslím, že by nebylo na škodu někam něco napsat, aby si ta kráva uvědomila, že se má chovat slušně:angry: Seš ale dobrá, já chodím s "ocáskem" všude, to spíš "ocásek" jde občas beze mne a už se stalo, že musel odpovídat na otázky např. o kojení :sweat_smile:

puzzi ty cítíš pohyby? :sweat_smile: blbost, to je ta tvoje večerní specialitka, nutela + polívka+cosi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já dneska pohyby cítím i Aja je cítí...byli jsme totiž celý den u babičky a to se jenom žralo a žralo.A zítra nemusím vařit, máme výslužku :slight_smile:

...a dál nevím jsem úplně vyřízená a to po mě ještě chtěla babi kočár a trajdat po venku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě že jsem ho nestihla naložit

jo a opravdu se asi po 30 min. žvástání o dětech cítím trapně, když jsou u toho ještě navíc chlapi, tak umírám studem....v tomhle se fakt nedokážu do role matky vžít
17. bře 2010 ve 21:37  • Odpověz
autor
Anippe, takže si to shrňme. Nejdřív napíšeš, že tušíš pohlaví, ale nepovíš, pak mě uzemníš s pohybama, teda holka, chybí málo a nasereš mě :grinning: Koukej napsat tušení, prosím´prosím prosííííííím ? :sweat_smile:
Jo, když je společnost i s chlapama a víc lidí a nejsou u toho děti třeba, tak je to divný se bavit jen o dětech, to máš pravdu. někdy to dá trochu práce najít jiný téma, ale za snahu to stojí.
Pohyby střevní a žaludeční fakt poznám, to cítím skoro dnes a denně a jestli ty si to pleteš s pohybama, tak to je tvůj problém :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2010 ve 21:46  • Odpověz
tetes no já zírám,jak tohle může dělat ve zdravotnictví a ještě na neonatologii :astonished: :confused: tu by měli minimálně potrestat :angry: nechápu......a nemám slov
17. bře 2010 ve 21:48  • Odpověz
udarec holky R. co to čtu pane jo chudě Filda
17. bře 2010 ve 21:57  • Odpověz
je to kluk že jo
17. bře 2010 ve 22:02  • Odpověz
holky dala jsem slib :pensive: to nejde porušit, chápejte!!!.......... :grinning:
17. bře 2010 ve 22:21  • Odpověz
jo a pěknej čtvrtek, když zítra nepojede kůň tak si užijte "den volna" :grinning:
17. bře 2010 ve 22:33  • Odpověz
Tak jsem tu první :slight_smile: teda ale je to změna, jsem si zvykla na toho starého koně :unamused:
19. bře 2010 v 19:00  • Odpověz
Ahoj Rio,no mě se to zatím moc nepozdává,zvyk je zvyk :wink: Jinak Fildu jsem si dnes vzala domů,je v pohodě,jen musí mít ještě klidový režim do neděle.Toho spratka jsem si dnes podala venku a on mi ještě do očí lhal že mu nic neudělal,grázlovství mu kouká z očí..
19. bře 2010 v 19:36  • Odpověz
Zdar, jen v rychlosti zdravím. Padla jsem za vlast a k tomu i manža. Takže jeden velkej lazaret a ve tři jsem vyhlásila SOS - takže přijela hlídat a starat se o Lukyho mamka.
19. bře 2010 v 19:41  • Odpověz
ahojte, no tak já jsem zmatená jak včely před Tokiem.. :grinning: moje nervy..
všechny moc zdravíme, u nás celkem nic nového, Stela si sedá, lozí jakš takš i po linu. Dneska u nás byla Annipka, tak možná hodím nějaké fotky, když zjistím jak :grinning:

mel, teda to musí být děsné, hlavně ať se všichni rychle vykurýrujete.. A mamka je už zdravá?

rehos já bych takovýho malýho hajzlík asi nemohla potkat, protože bych mu dala asi pár facek :frowning2: Hlavně že je filda už dobrej..
19. bře 2010 v 19:46  • Odpověz
Tak se hlásím do roje zmatených včel. :grinning:
19. bře 2010 v 19:52  • Odpověz
zdarec,
..nevím jestli je pomalej kůn, nebo já :angry: v každým případě se to táááhne jak smrad! je to celý divný! jediný pozitivum, že můžeme být v soukromé skupině, tak šup, nějaká objetavá dušička by se mohla angažovat, ne? :sweat_smile: a pak mě nezapoměn poslat pozvánku i s mapou :grinning:

..no Stelík je úžasnej, je to úplně jiný dítko, jak je na čtyřech...má teda divný chutě, pořád se domáhala palců na nahách, ale ono to asi bude tím, že ji Kay nedá pořádně najíst, snědla totiž Alexovi skoro celej banán.

Mel,ještě že máma může pomoct!
19. bře 2010 v 19:58  • Odpověz
grrrr, taky mi pak nechtěla jíst vůbec večerní kaši :grinning: děkujeme.. Álex je taky chlapák, už je opatrnej, nevypichuje očička a byl na Stleinku moc hodnej, nejvíc ho bavila jak baštila křupky, to se smál na celé kolo :grinning: je krásnej, a v létě bude blonďáček :slight_smile:

holky no zatím jsem objevila pozitivum oblíbených témat, nemusím nás furt hledat :grinning: uvidíme.. no a tu skupinu teda se hlásím do ní ale dneska nemám sílu teda to študovat..
19. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz
kočky tak jsme to zkusila založit, vzpomněla jsem si ale jenom na 9 lidí :grinning: a nevím jak to funguje s tím zabezpečením.. :sweat_smile:
19. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz
jmenuje se to parta z "komu s epodařila IUI" (ta insemniace mi přijde už děsná :grinning:) a je to v těch soukromých skupinách
19. bře 2010 ve 20:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.