• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Lao no jako byste mě neznaly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
17. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
Tek: to si děláš legraci s těma fotkama ne?tak to je humus,co si to dovoluje?co to je za kr...???? :angry:
tak jestli někdo ví,u koho jsou fotky Olivera,tak jde zjistit,kdo je tam vložil ne?a normálně bych na ní zaútočila,tak tohle slyším poprvé,to je fakt mazec :angry:
17. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz
Steff:to jste si to teda parádně užili :dizzy_face: Ono můžeš mít i třeba jenom takovou normální rýmu,ale jak je ta sliznice překrvená, tak to prostě víc spouští, já trpím na rýmu celé těhotenství. Neboj prďolovi to neublíží, to je přeci bojovník. :slight_smile:
kay: v tomhle ti bohužel neporadím, ale jak jsi psala, že ti praskla bradavka až ti tekla krev, tak jsem teda úplně sykla. Z toho mám fakt hrůzu....
gucci: až ucítí pan g. pohyby, tak uvidíš, že si porod nenechá ujít. :slight_smile: Akorát bych mu teda nepouštěla žádné dvd o porodu :grinning: Tak to je dobrá snídaně, není těhotnej i pan Gucci, že by přeci jen ty dvojky byli .
Teda Lukáš je opravdu kus chlapa. :slight_smile: takhle fakt vypadá jako starší mimino a né čerstvě narozené.
Hele,jak se Guciová vyptává,kdy to bude. to jako kdy konečně zase budeš mít orgasmus? :grinning:
Jé, Gucci všechno nejlepší. :dizzy_face:
Ta je nějaká máklá s fotkama,né? No,jo no anonymní net....
17. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz
tahle prej //www.lide.cz/zvkacka ..uz je tam nema uz ji prave naprasili
jdu zehlit
17. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz
Holky zatím pa jedu k našim.
17. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz
tet, no ono to nebolelo, jen jsem tal dvakrát pumpla a vidím krev, tak jsme se lekla a nechala toho.. snad to bude zítra ok no, odsávačku mám Avent za dva litry.. v nemocnici jsme měla zatvrdlý prsa, tak mi dali mega velkou odsávačku elektrickou, se dvěma odsávátkama, byla jsem jak dojná kráva, ale pak to pomohlo, po mega masáži od sester a primářky.. :confounded: ta aventka má v tom náhubku nějaký silikonový kroužek a tím myslím, že to uniká ten vzduch.. ať už můžu kojit z obou a budu klidná, myslím, že mlíka mám dost, ikdyž mám pocit občas že ne. malá by snad brečela hlady.. ale klidnější budu až mi ji zváží.. :sweat_smile:

tek s těma fotkama je to teda drsný.. hlavně nechápu, když se pak s někým seznámí a on zjistí, že žádnýho syna nemá.. co bude jako dělat? to musí být nějaká pipina.. no ale Olik je prostě roztomilej no.. asi neodolala.. :slight_smile:

gucci jestli máš narozky, tak taky všechno nej..

jdu spát :slight_smile:
17. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz
Gucci vse nej k narozkam :slight_smile:

Milu tak ja bucu s navstevou pocitat nekdy na konci cervna :slight_smile:
Jdu inhalovat, at se ty blby rymy zbavim, skoro az doted jsem spala, tak je mi lip :grinning:
Tetesko to doufam, ze prdola to vydrzi, ze je to bojovnik :wink:
17. kvě 2009 ve 14:42  • Odpověz
Achjo, vy kotrmelíny si někde užíváte sluníčka :angry: :angry:
17. kvě 2009 v 15:44  • Odpověz
tetes no, te´d jsem dožehlila a za chvíli jdu kojit :grinning: sluníčka si užívá M. na zahradě.. :angry:

jsem z toho krmení tak donervovaná, že jsem si to levý prso odstříkala, abych měla jistptu, že malá pije hodně, nacpala to do ní stříkačkou a ona to pak chudák vyblila.. :cry: tak na to kašlu a budu asi doufat, že když spí a jí, tak jí to stačí..
17. kvě 2009 v 16:59  • Odpověz
Tetesko vubec si neuzivame slunicka. Odpoledne jsme jeli do obchodu a ja v krame nevedela jestli se pobleju nebo sebou seknu, jak mi bylo spatne. Cestou jsem se stavila do lekarny a koupila si oscilococcinum a sprej z morske vody do nosu, tak doufam, ze to zabere. Veceri jsem nakonec vyblila a ted mam teplotu 37,6..super!!! Takze jsem si vzala pulku paralenu a budu doufat, ze to pomuze a pokud ne, tak zitra mazu k doktorce.
Kay ono toho Stelinka asi ted nesni moc, vzdyt je to drobek. A urcite si rekne, kdy ma dost, to se neboj...
17. kvě 2009 v 19:17  • Odpověz
Zdar děvuchy.

Tak jsem zpět od našich a nákupu. Koupila jsem si holky sukni :sweat_smile: , první kterou budu mít v šatníku. Nejdřív jsem si zkoušela jednu takovou pod kolena a manža mi řekl, že v ní vypadám jak tykev :grinning: . Takže tu jsem nevzala samozřejmě :grinning: . Pak jsem v Marks and Spencer koupila pěknou bílou s páskem a holky stála 1600Kč :astonished: , ty vole to jsem nikdy za sukni nedala, ale tahle se mi fakt moc líbí, tak jsem si jí prostě koupila. :sweat_smile:

Jani, teda s tou teplotou je to blbý, ale paralen by ti to mohl srazit. Když ne, tak šup šup k doktorce i když si myslím, že ti stejně nic jiného než paralen nedá, že to je viroza, která teď řádí všude.

Kay, určitě to bude dobrý, Stelinka je malá a tolik ani nepapá. A nemůžeš si váhu v porodnici půjčit?
17. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz
Jani já si ty jo koupila asi stejné tričko jako ty akorát v černobílé kombinaci :sweat_smile: . Teď mě to tak napadlo a koukla jsem k tobě do alba a je to určo totéž :sweat_smile: .
17. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz
Milu ja vim, ze dr. mi nic jineho neda, proto se mi tam ani nechce, zkusim to vylezet. Ted se cpu kysanym zelim, at do sebe dostanu co nejvice vitaminu C. Paralen asi zabere, kdyztak si rano dam jeste dalsi pulku.

Milu ty jo sukni za 1600,-, to jsem taky nikdy za sukni nedala :wink: Jee a podobne tricko, to je super. Ja si puvodne chtela koupit tohle triko v modro bile kombinaci, ale nakonec se mi tahle ruzova libila vic :slight_smile:
17. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz
steff, mili, no já vínm, jenž emě v té porodce fakt vystresovali, kolik by měla pít, kolik musí přibrat, atp.. a já jsme z toho nervozní.. zítra budu volat pediatrovi, tak třeba se s ním domluvím, že mi váhu půjčí nebo tam dvakrát týdně třeba zajdeme, idkyž s emi ji nechc moc tahat po venku..

stef teda to je blbý že jsi takhle ochořela, hlavně fakt hodně pij a běž si lehnout.. snad ten paralen zabere..

mili, teda Ty ses teda rozjela :grinning: mi teď annip veze nějaké oblečky pro Stelu, bo na ni nic nemám.. :frowning2:
17. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz
Holky jojo rozjela :sweat_smile: . Když manža chce abych nějakou sukni nebo šaty měla, pže já nic takového nenosím. No a tahle se mi fakt líbila i na mě, tak jsem si řekla, že na ostatním oblečení šetřím a dám za kalhoty max 700Kč a manža je má za 1800, tak mám tak drahou sukni. Ale myslím, že to bude jediný takhle drahý kus oblečení v šatníku. :sweat_smile:

Kay nedivím se ti, taky bych z toho byla vyjukaná a je fajn, že ti Anip něco veze pro Stelinku :slight_smile: .
17. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz
Kay ja te chapu, ja bych byla taky vynervovana. Ale kazdy dite je individualni a myslim si, ze si reknou, kdyz maji dost. A asi bude lepsi kdyz bude pit min, nez ze to pak vyblinka...

Kay liju do sebe caj s medem a paralen zabral, takze snad bude lip. Jen mi tece z nosu jak z vodovodu. Ale jinak jsem koukala na diskuze a zjistila jsem, ze nachlazeni v tehu je vic nez casty, ze telo nevi co a jak...
17. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz
kay Stelinka je úplě nádherná, takvá malinká panenka, fakt slaďoučká, moc blahopřeji - a přeji aby brzy přibrala a dařilo se vám oběma dobře
s tím kojením to znám, Vojta pak tu krev blinkal a musela jsem jeden den taky odstříkávat rukou a nekojit, ale neboj, za dav dyn to bylo lepší, tak držím pěsti
mel taky blahopřeji, Lukášek je velký ale taky krásný
koukněte mi do alba, konečně se mi podařilo vyfoti Vojtu jak se směje - on se směje hodně, ale ne na požádání když čekám s foťákem :grinning:
mili to jsou krásní pejsánci a sukně super, je potřeba si dělat radost
steffi tak snad to nic nebude a brzy Ti bude líp
17. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
Čau holky, zdravím z chorvatska :slight_smile: Je tu krásně, normálně léto, jasno, asi 26 stupňů, moře má kolem dvaceti, takže je to i na koupání. Takže se válíme na pláži a tak podobně, ráno jsem vstávala v 10:40, naši se smáli, že konečně vyspaná :grinning: Spálila jsem si nárty, jsem nějak zapomněla si je namazat :sweat_smile:
Po Honzíkovi se mi stejská dost, po P. taky, ale když se v tom moc nešťourám, tak to přežiju. Hrozně se těším domů na Honzíka, už bych nejradši jela, ale na druhou stranu ta pohoda tady :slight_smile: nejvíc se těším, až tu budu v létě i s Honzíkem.
Nakopíruju vám, co mi poslal včera večer P. mailem, to stojí za to :grinning::

Průběh plnění úkolu:
Subjekt Honzík se probudil se v 0715CELČ a dostal mlíko. Pak jsem mu sundal plínu a zkusil jsem ho podržet na záchodem. On to pochopil pouze částečně, takže vykonal pouze malou potřebu. Pak jsem ho zbaběle zase oblékl do pleny a oblečku. Pak jsme si různě hráli, zde je plurál na místě, protože jsem si sice udělal kafe, ale nestihl jsem si ho ani vypít.
Když usnul, tak jsem dopil kafe a začal jsem balit. Před odjezdem jsem ještě zkontroloval plínu a nic tam nebylo (???). Jízdu v autě snáší subjekt dobře, pouze v třemošné projevil nějaké přání. Považoval jsem to za hlad a na parkovišti u Penny jsem mu dal sváču – banán v pixle. To ho uspokojilo, takže další cestu až do Mostu přečkal bez větších obtíží. Musím podotknout, že důďa na šňůrce je výborná věc do auta – dá se nahodit i poslepu. I když řídím a koukám dopředu, tak vzadu nahmátnu šňůrku, po ní najdu důďu, pak nahmátnu obličej a vložím důďu a je to. Tuto činnost mám nacvičenou již asi dostatečně.
Po příjezdu jsme subjektu zkontrolovali obsah plínky a našli jsme bobek. Pak dělal jakoby nic, ale za chvíli se přiznal že má hlad. Dával jsem mu špenát, ale zdá se, že mu fakt nechutná, takže dostal mlíko. Ve 1400 jel s babičkou na procházku a v 1530 hlásila babička příjezd, že prý celou dobu spal. Pak spal ještě asi do 1600. Před 1700 dostal mlíko a babička Jiřinka si ho vzala do kočáru a ukazovala mu zahrádku a různé kytičky a bylinky. Podle hlášení se mu to líbilo, v 1800 usnul a teď v 1815 stále spí.
Předpokládám hladký průběh do cca 1915-1930 kdy subjekt vykoupeme, nakrmíme a dáme spát, více v dalším hlášení.
Konec hlášení.
Zkusím vás dočíst, jdu zjistit, kolik toho tu přibylo. Koukám, že i nějaký fotky, snad mi to tu naběhne, jde tady net celkem pomalu.
17. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz
puzzi popis super :grinning:
to je paráda že ses vyspala a užíváš si, taky bych se mi to líbilo, i když bez Vojty bych asi nevydržela, jsem na něm závisláček fakt hrozný
17. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz
Puzzi, super, že ses konečně vyspala :grinning:
Při popisu práce se subjektem jsem učůrávala :grinning: :grinning: Je vidět, že se P. nudí, když píše takové romány :grinning:
17. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz
Puzzi: zpráva od manžela mě pobavila, aspoň můžeš bejt v klidu, že je všechno O.K. je super, že se P. takhle stará. :dizzy_face: jen si to pěkně užij, spánek, sluníčko a moře...

Já jsem šla ve čtvrtek do kina, odcházela jsem v šest, M. ještě spala, tak říkám manželovi, ať jí za chvilku vzbudí a udržuje v činnosti, vykoupaná už byla, tak ať si s ní hraje a v cca v devět ať jí dá odstříkaný mlíko z láhve a půjde spát. Po skončení kina jsem volala domů, jestli už spí a manžel povídá, že ještě spí, přece jí nebude budit. :confused: Tak jsem se zděsila,co bude dělat M. v noci a že má narušenej režimj atd..Přišla jsem v deset, mohla jsem normálně nakojit, blbla jsem s ní asi hoďku a půl a ona usnula asi v půl dvanáctý a spala až do rána. Tak takovýho mám doma někdy spáče. :sweat_smile: se nedivím, že V. pak taky rád hlídá, když je to bez práce :sweat_smile:

Gratuluju Mel k Lukymu a Stelince přeju rychlé přibírání. Já jsem se teď o víkendu snažila kojit o sto šest, vyšlo mi to i na 8krát, pleny měla M. totálně nacucaný jako nikdy, tak jsem se těšila, že taky něco přibrala a výsledek vážení mě fakt zděsil, přibírání se nekonalo, pořád 5 kilo :angry: Tak nevím, co si o tom mám myslet :confounded:

Jinak jsme měli super víkend, v sobotu jsme v rámci výletu ujeli s kočárkem 20km, to jsem ušla naposled loni v říjnu, asi ve 25. týdnu těhotenství, tak jsem měla radost, že se vejlet vydařil a M. to zvládla až na poslední 3 km, kdy jsem ji musela nést v rukách, v pohodě. Akorát kočár teda vypadá zajímavě, celej od bahna :grinning:

Anipp: vaničkování je super a vůbec plavání, mně se nejvíc líbí na bazénu to, že tam jsme s M. spolu, ten fyzickej kontakt j úžasnej a hlavně mě po půl hoďce nošení a džení vůbec nebolí ruce, jak ta voda krásně nadnáší
:grinning:

Jak jste řešily ten Utrogestan versus Duphaston, tak Utrogestan už asi měsíc a půl není k sehnání, tak proto asi ta záměna.
17. kvě 2009 ve 22:08  • Odpověz
autor
už vidím u Milu foto Lukáška, to je krásnej chlapeček vlasatej :slight_smile: Tady je převaha vlasáčů :grinning:
Milu, meggie je taky krásná, ježiš, takový pidištěně :slight_smile:
Pajdi, si u tebe neumím představit chodit s těma nevolnostma do práce, ta citlivost na pachy je teda děsná. Super že poleháváš a občas do sebe něco dostaneš.
Mysky, doufám, že to tvrdnutí je jen tak občas a normoš, hlavně aby čípek držel dlouhej, tvrdnutí jsme tu měly asi většina, mám pocit.
Kay, Stelinka je krásná a taková vlasatice. Já už jsem zvyklá na valibuka Honzíka, takže mi přijde úplně pidi pidi :sweat_smile: A souhlasím s holkama, vůbec není nijak podvyživená nebo tak, je to hotový miminko, i když malinký, ale moc hezká.
Kay, to jsem pak zapomněla na ten tvůj věšteckej sen, nojo, tyjo, tak to je něco :grinning:
Kay, odsátím podle mě moc nezjistíš, Stelinka vytáhne asi víc, než se ti podaří odsát, uvidíš. Nejlepší na to je přesná váha a vážit Stelinku před a po. Teď čtu ty potíže s odsáváním, snad se to zahojí, já bych možná stelince dala i z toho poraněnýho prsa?
Lao, zapomenout dudel - tak v případě Honzíka by to byla totální katastrofa!!! :grinning:
Tek, to je super s Olíkem, šikula. Tak kdybys jela do Plzně, můžu tě vyzvednout u tetes, odvézt na chvíli k nám na návštěvu a pak tě za hodím na vlak. Nebo tě vyzvednu s olíkem u vlaku a zadejeme k tetes spolu :wink:
Gucci, šátek nemám, máme klokanku, ale ta není moc zdravá a na chvíli nošení se mi nechce si jí nasazovat, většinou nosíme v náručí. Ale nenosím dlouho vkuse, jen chvilku ponosit a pak si sednu a Honzík většinou chvíli vydrží na mě sedět nebo s ním hýbu na gauči vedle mě, za nohy ho otáčím a tak. Nosit ho třeba půl hodiny by byla moje smrt :grinning:
Gucci, oznamování kámošům muselo bejt super :slight_smile:
Ajéje, Luky vzteklounek? Třeba ho to doma u maminky přejde, tyjo, Mel bude mít asi co dělat, ale ona to zvládne!
Tek, občas vztekat se umí asi skoro každý dítě, je super, že to bereš s humorem :wink:
Gucci, teda to je debilní knížka Hlídejte si váhu :sweat_smile:
Jani, snad to nic nebude, sakra, blbá rýma a člověk v těhotenství z toho ale hned chytne nerva, zvlášť my plašilky, že :sweat_smile:
Milu, ty nenosíš sukně? tak gratuluju k prvnímu kousku, podle popisu super!
Rio, Vojtík s úsměvem super, ten má ale očiska :slight_smile:
Lao, dnes jsme si s P. psali jen po icq, že prej neměl dnes čas ani sílu na mail, to nechápu :grinning: Ale jde jim to fajn, Honzík prej měl dneska spavější den, oni ho daj hned, jak se mu chce, sice ráno vstával v 5:45, ale jejich problém :grinning: Prý vypadá spokojeně, mrňous jeden, ani se mu po mně nestejská, to si vyřídíme :sweat_smile: Né, jsem ráda, že je vše doma ok.
Terkytko, typickej chlap, co by jí budil, spící dítě se hlídá líp :grinning: No a je vidět, že někdy se strachujeme o přílišné spaní dětí kvečeru zbytečně, P. taky Honzíka nechá spát víc a ono je to možná vzhledem k nosi úplně jedno.
17. kvě 2009 ve 22:28  • Odpověz
Steffi: teda to je něco,snad to bude jenom nějaká chvilková viroza a brzo přejde, kdyby ne, tak určitě mazej k doktorce a neboj prcek se určitě udrží a vydrží a všechno bude v pořádku.
Kay:sakra, ty máš spát a M. má žehlit :grinning: Určitě to Stelince stačí.
Milu:hele, pokud ti ta sukně dělá hezké tělo, tak je úúúúplně pochopitelné, že jsi jí prostě musela mít!!!!! :slight_smile:
Tak přemýšlím jestli mám vůbec číst Puzzin příspěvek, páč zrovna takové příspěvky začínající, super si to užívám....,je tu moc krásně,....tak jedeme o víkendu tam a tam, tak jsme byli tam a tam a bylo to skvělé...... mi jako dost serou!!!!!! :angry: :angry: :grinning: :grinning: No, ale nebudu se bát vlka nic a jdu číst, jenom trochu zezelenám závistí.
Bane, to je super, že se ti tam líbí. Jak dlouho vám trvala cesta?
Popis od P. byl výbornej, teď jsem ho četla mému P. do telefonu, tak se smál a říkal, že na tohle s dvouma subjektama mít čas určitě nebude :grinning:
Lao:to jsi toho fakt hodně napsala :angry: Neskutečně dlouhej příspěvek. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Terky:ty chlapi si to hlídání prostě umí zařídit, být doma ty, tak ti M. celou dobu pofňukává a nechce spát :wink:

No, on utrouš není ani v nemocnici, tak jedu z posledních zásob co mám své, říkal dr. , že to pak budeme muset nějak vyřešit, páč na duphaston mám alergii. Jo,ale je fakt, že to si musím trochu postěžovat, jeden večer přišla sestřička,dala mi prášky na večer a dala mi i utrouš a já jí říkám, vy mi ho pořád dáváte,já pak nezdělám ten svůj a ona, to je dobře,že ho máte páč od zítřka bude duphaston. Mimochodem v papírech, kde se ptají jesli mám na něco alergii mám duphaston právě uvedenej a ještě je to i zvýrazněné barevnou fixou. No a byl víkend a s tím i lékařská víkendová služba a jiná sestra mi večer donesla prášky a ani mi neřekla,že se jedná o duphaston jen,že místo utrouše je něco jiného a já na ní, no jestli máte na mysli ten duphaston,tak si ho vemte,páč mám na něj alergii a mám to napsané v papírech!! A víte co mi na to řekla: že prý je nás tu 21 ženskej a že pan doktor nemůže mít čas si u každé prohlížet kartu!!! :angry: :angry: :angry: Neřekla jsem ani slovo, ale ať se na mě nikdo nezlobí,podle mě na to by si pan doktor měl čas najít,minimálně na ty důležité údaje jako jsou právě alergie? :confused: No, a večer přišel ten pan doktor na vizitu a říkal, vy prý jste alergická na dup.. a já no jsem a já už to od včerejška věděla,že ho budete dávat, tak jsem si to ohlídala a čekala jestli vás "načapu" a pan doktor se teda alespoň tak nějak zarděl a omluvil. Ale to co mi řekla ta sestra mi přišlo jako vrchol, ale tady nebudu dělat nějakou pakárnu. Tahle sestra je starší a občas je u ní ta stará škola,kdy pacient byl něco méně znát. Jinak už mi tady sestřičky zblbly prášky 3x, dokonce se přehmátly a daly mi úplně něco jiného,jenže už si ten tvar prášků pamatuju....ale říkám si, že třeba u starších lidí, nebo u někoho s alergií podstatně horší než je kopřivka to může být docela o hubu. Vím,že nidko není dokonalý, ale.......
Tak jsem si právě nabarvila vlasy,abych ztmavila trochu melíry a nebyly tak vidět odrosty, akorát nevím koho tady tím budu oslňpovat, asi ukilízečky. Sestřička mi myla pleťovou vodou krk,abych ho neměla zapatlanej, je to taková mladá holka a je strašně hodná a příjemná, tak jsem jí poprosila i když je to asi divný. Ale zvažuju, že potom nějak těsně před porodem se domluvím se svojí kadeřnicí, že by sem dojela a nějak by jsme ty melíry a barvu zmákly tady. Má to kousek,takže bude záležet jenom na její ochotě, ale chodím k ní už skoro 6 let a kupuju u ní i přípravky na vlasy, tak myslím, že už jsem tam přeci jen nechala dost peněz, tak by mi mohla vyjít vstříc. Uvidíme.
17. kvě 2009 ve 23:14  • Odpověz
Jo,holky máte některá tu knihu něžná náruč? Že bych jí od vás třeba koupila.
17. kvě 2009 ve 23:20  • Odpověz
autor
Tetes, tak to je hustý s tím Duphastonem. Chápu, že se spletou, i když neměly by, v případě něějaký větší alergie by mohl být fakt průser! Ale nechápu, že ještě vymejšlí výmluvy typu, že jich je hodně a nemůžou si pamatovat, kecy kecy a i kdyby to tak bylo, tak před tebou maj nahodit provinilej ksicht a omluvit se.
Jsem ráda, že vás mail od P. pobavil, my se tu s našima nad ním řezali smíchy :grinning:
Jinak cesta včera super, vyjeli jsme ráno po 6tý, byli jsme tu ve 4 odpo, po cestě tři pauzy na jídlo a jedna na záchod. Zácpa žádná, akorát jednou jsme se zakecali a blbě zahli na dálnici v Německu, takže půl hodiny navíc naší blbostí :sweat_smile:
17. kvě 2009 ve 23:23  • Odpověz
Puzzi: našla jsem něco pro Honzíka do Chorvatska na pláž :grinning:
http://www.uv-obleceni.cz/index.php?main=shop&action=prod&prod=108333&sec=1758
Je mi jasný, že ho nenecháš hrát na slunci, ale i tak ty přesuny, to se asi nedá ohlídat, tohle mi přijde fajn, že to fakt ochrání skoro celý tělo.
17. kvě 2009 ve 23:56  • Odpověz
Ahoj holky.

Teda příspěvky od Puzziovic a Tetesovic..to budu mít holky kvůli vám přesčas :grinning: .

Puzzi, popis manža super a subjekt no :grinning: :grinning: , opravdu popsaný moooc pěkně :grinning: . A že si to užíváš, to ti moc závidím a věřím, že už se těším domů na prcka a zároveň si šťastná tam..holt je to dilema :slight_smile: .Cestu jste zvládli v poho a nejraději bych tam byla s tebou..bych se tam vyhřála jééééééééééééé to musí být paráda :dizzy_face:.

Tetes, tak to je teda masakr s tím duphastonem :angry: a ta sestra to je taky vrchol :angry: . V Krči jsem si jednou na takovou sestu stěžovala vrchní..taky stará škola ..Kdyby si chtěla mám doma cca 3 balení Utroše, můžu zaslat, jestli chceš. Já ho určitě potřebovat nebudu a až budu , tak už bude tase prodejný a když ne, tak mi Duphaston neva.

Holky včera jsme se poprvé koupali v naší nové vaně :sweat_smile: , sice provizorně páč baterie se dá až se to odlaždičkuje, tak máme takové hadice do vany, kterými napouštíme vodu, ale je to žůžo :dizzy_face: . Až ta koupelna bude hotová, tak já se z toho asi radostí stejně zblázním :grinning: .
Teď si musíme ještě vymyslet dveře všude v bytě, aby se nám tam hodili a musíme je zadat do truhlářství na výrobu. Dělají je moc pěkně. :slight_smile:
18. kvě 2009 v 06:43  • Odpověz
Holky já se picnu, už hodinu tady sepisuju celou neděli a dnešek a najednou mi spadl kůň :angry: :angry: . No nic, už to znovu psát nebudu, tak se nezlobte.
Hlavně Jani- jestli Ti není líp, tak si raději skoč k dr., prďolka je už velký, určitě mu to neublíží, ale Ty musíš být fit! Třeba Ti doporučí ještě něco jiného :wink: .
Puzzi- to je fajn, že se máš tak hezky a hlavně si odpočiň! Hlášení je boží :grinning: :grinning: :grinning: .
Teri- teda to nemyslíš vážně s tou záměnou léků, ne? Tohle se nesmí stát!!! A to že dr. nemá čas si zjistit, že máš alergii, je teda vrchol!!!!! U nás je utroš normálně k dostání, naposledy jsem jej ještě kupovala před třemi týdny a úplně v pohodě.
Mili- teda začínám závidět, takovou krásnou koupelnu! :slight_smile:
18. kvě 2009 v 07:50  • Odpověz
bré ránko holky

Mili díky za přání, ale narozky mám až tento týden :grinning: , ale za originalitu máš plusové body :grinning:
Teksas: tjo s těma krádežma fotek je to mazec jako :rolling_eyes:
Mili: tjo 1600 za suken, slušný, já mám nejdražší džínovou za litr z Vero Mody, vlasntě má jediná :grinning: :grinning:

dávám do alba aktuální foto pupku

a jdu dočíst alfonze...
18. kvě 2009 v 07:51  • Odpověz
Jinak zvracení trochu lepší, už blinkám jen ráno, teda aspoň sobotu a neděli. Dneska taky zatím jen 2x. Tak snad už to bude lepší.
18. kvě 2009 v 07:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.