• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Jani- dneska omotaná těmi dráty a s přístrojem kolem pasu a na ruce nee. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jestli mi bude zítra líp, tak se odpol. vyfotím.
Anip- jj, musela jsem. Babi neřídí a místní dopravou bych to fakt nedala. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Autem to mám fakt 5min a parkoviště je přímo před tou ambulancí a u baráku to mám z parkoviště 10m. No ale i přes to jsem nebyla schopná to dojít :angry: .
2. čer 2009 v 17:50  • Odpověz
Pajdi tak to mam stejne, strasne mi lita tlak. My mame doma Omron tlakomer a vcera odpoledne jsem mela 140/90 a za hodinu 123/73 a je mi z toho blbe a tep mam tak kolem 85.
No jasne ze se dneska nemusis s dratama fotit, ale nekdy brzy at vidime prirustek :wink:
2. čer 2009 v 17:53  • Odpověz
Možná je to i atmosferic. tlakem.
Neboj, určitě se zase někdy fotku, ať se pobavíte :grinning: .
2. čer 2009 v 18:05  • Odpověz
Pajdi:budiž ti odpuštěno :slight_smile:
Tek: ty to dáš toho zubaře,neboj!!!!
Steff:jé, tak to musí mít L. náročné tam být celý den, to bych se nedivila,kdyby se na pivku lehce picnul,aby si vyčistil hlavu :sweat_smile:
anipp:jsem se tvému popisu koček musela smát :grinning:
Teď tu byla máma s babi, holky mě z té naší babi asi jebne,ona fakt infantilní, jsme z ní s mámou úplně hotový. Šišlá mi na břicho, z Kačeny a Michala dělá Majkla a Kejt, když mi jdou sestřičky poslouchat ozvy,tak napodobuje ten přístroj, místo normálního pozdravu říká dobrrrrrrrý den, ale jako mě, jsem se jí ptala proč ráčkuje,cože tak najednou,tak mi sdělila,že trénuje na cestu do Paříže.....a nabízela mi,že by tady se mnou nafotila akty,jako abych měla vzpomínku na nahé břicho :grinning: :grinning: Hele, já vím,že to třeba takhle zní směšně,ale jako to je nářez,ona je to s ní vážně někdy pěkná ostuda. Jo, a když jí volám,tak vždycky do toho štěká pes, ten co jí říká holčička moje. Takže nedávno mi babi do telefonu říká, počkej chvíli já jí jdu zavřít pusinku,aby nám do toho nepovídala, jo a nedávno byly venku a zmokly jim VLASY!
Pajdi vůbec se mi nelíbí to tvoje samostatné ježdění po doktorech. :angry:
2. čer 2009 v 18:05  • Odpověz
autor
tetes :grinning: :sweat_smile:
2. čer 2009 v 18:09  • Odpověz
Tak jsem zpátky z vaniček. :slight_smile:
Jo, Puzzi, úplně jsem se zapomněla zeptat, když jsem Ti volala, jestli nechceš taky na plavčo??? Ale stojí 2600,-. Pokud jo, tak my budeme chodit od září ve středu od 11.30.
Holky, vůbec nechápu, kam chodíte na ty názory na kočky... Jak jsem psala, záleží na plemenu (to i u psa), ale já měla 2 kočky naprosto super. Koukám, že už se jich taky někdo zastal! :wink: Já měla taky Ragdoll, a ta mě vždycky vítala a mazlila se, a rozhodně nebyla hloupá, naopak!
Já mám teda ráda i psy, ale těch volně pobíhajících se taky bojím.

Campi, ahooj, jak je? :slight_smile: No, já nemám UM zavádět a ani nechci, když to není vyloženě nutný...
Paji, to mě mrzí, že je Ti takhle zle. :frowning2:
Tek, teda to já bych byla klidně u zubaře každej den než jednou rodit! :sweat_smile: Ten mi aspoň dá vždycky inj.!
Anip, připadá mi, že zaměňuješ poslušnost a přizpůsobivost s inteligencí. :wink: A moje kočka vždycky rozpoznala náladu.
Tetes, tak babi mě pobavila. :grinning: :sweat_smile:
2. čer 2009 v 18:13  • Odpověz
Tetes tvoje babi je ranarka :grinning:
No L. pekne hrabe, jen at se picne, aspon se vyspi. No a zitra vecer uz budu doma ja, tak to zase bude jine...
2. čer 2009 v 18:13  • Odpověz
Teri- tak Tvá babi nemá chybu :grinning: :grinning: .
Holky já nemám na výběr. H. má jen 20 dní dovolené a to chci aby mu zůstalo po porodu, aby mi trošku pomohl. Kdyby si měl brát dovolenou na každou mou kontrolu, ta už pak nebude mít vůbec nic :frowning2: . Štve mě to, ale nic s tím neudělám. A nikdo jiný u nás v rodině kromě mě a H. řidičák nemá :confounded: . Jen ten blbej tchán a toho nechci otravovat.
Evi- plně s Tebou souhlasím s kočičkami :slight_smile:, jsou to ti nejlepší přátelé :wink: a basta!! A naše kočičky taky vždycky rozpoznají náladu. Když jsem veselá, tak blbnou, hrají si a když jsem smutná, tak přijdou, lehnou si ke mě a jen tak se mnou leží.
Jinak Evi když ležím, tak je mi dobře, jen při té dnešní cestě mi bylo takhle zle. Snad to bude zítra lepší :slight_smile:.
2. čer 2009 v 18:46  • Odpověz
Pajdi, tak snad to bylo taky od tlaku venku a bude to lepší. :slight_smile:

Jo, holky, toho 27. 6. asi padlo, co?!
2. čer 2009 v 18:54  • Odpověz
Jakto ja s tim srazem pocitam!
2. čer 2009 v 19:12  • Odpověz
Zítřka se bojííím, jednak té cesty, ale hlavně v deset mám volat na výsledky triple testů AFP. Snad to bude v pořádku. Nejdřív budu mít nervy z Mili, aby to bylo všechno ok a pak z těch výsledků :unamused: . A pak ve čtvrtek Jani a Guci, že?
2. čer 2009 v 19:16  • Odpověz
Jé, Steffi, tak já budu jedině ráda! Já myslela, že to nějak vyšumělo...
Chtěli jsme si domluvit focení Madlenky, tak jsem si chtěla ověřit, jestli to platí. Tak dobrý! :slight_smile:

Pajdi, určitě to bude v pořádku!!! :slight_smile: Držím Tobě i Mile moc palce!
2. čer 2009 v 19:24  • Odpověz
Evi- děkuji moooc :slight_smile: . Jé Madlenka se bude fotit! :dizzy_face:
2. čer 2009 v 19:29  • Odpověz
autor
Pajdi, tys měla NT screening ve 12tt, viď? Ty triply budou určitě ok!
Toho 27.6. taky počítám, že platí, 28.6. asi jedeme do Náchoda a toho 27. u nás možná bude tchýně, ale to je jedno, když to půjde, tak na sraz dorazím.
2. čer 2009 v 19:50  • Odpověz
Tet :grinning: :grinning: :grinning: , teda babi je machr :grinning: , no úplně tě vidím jak na ní zíráš :grinning: :grinning: :grinning: .
Pajdi, tak to s tím strojkem zvládni a zítra až tam pojedeš tak opatrně a pomalu. Ať se ti nic nestane holka naše :frowning2: .
Musíš než pojedeš vstát a chvilinku pomalu chodit, aby to nebyl takový skok pro to tělo.

Jani, L. chápu, je to masakr ta přestavba, ale za týden to budete mít krásný. :dizzy_face:

No tchán dneska přivezl poličky z mramoru a holky to je nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: , opravdu to vypadá krásně :dizzy_face: .
Dneska zaměřili dveře a v pátek jdeme dát zálohu a začnou je vyrábět. Ještě ten strop...Jakej Jani budete mít?

Jo a se srazem taky počítám...pokud to jen trošku půjde :slight_smile: .
2. čer 2009 v 19:54  • Odpověz
Jo holky..já vím, že vás to nezajímá, ale malá Meggie je strašně šikovná, už sama chodí na noviny :slight_smile: . A Monty je už naprosto v pohodě, dneska se tady spolu honili...je to strašná sranda. Jsem se musela pochlubit...já ještě mimi nemám..tak píšu o tomhle.. :unamused: :slight_smile: .
2. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz
Evi no ja doufam, ze se nas sejde vic. Ale pokud ne, tak rada uvidim tebe a Majdu. Mam to v diari, tak je to jasnacka :wink:
Pajdi chapu, ze budes mit nervy z vysledku. Ja se na ctvrtek na jednu stranu strasne tesim, ze zase uvidim prcka a na druhou stranu se bojim, aby NTS dopadl dobre.
Milu vis ze ani nevim jaky budeme mit strop, ja to nejak neresim :slight_smile: Ale zitra se zeptam L. a dam ti vedet.
Ja vim, ze prestavba je masakr, ale ja jsem s tim pocitala a asi by me to tak nevykolejilo. Ale on strasne resi, co by se jeste melo zlepsit...
2. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
Milu to je super, ze Maggie je tak sikovna a hlavne, ze ji Monty prijal a nezarli. Uz se na ne tesim :wink:
2. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
Puzzi- jj NT jsem měla ve 12tt, no snad to bude zítra ok :slight_smile: .
Mili- dneska jsem vstala o hodinu a půl dřív a stejně to nepomohlo, ale snad to bude zítra lepší. Vstanu ještě dřív a zkusím si dát slaboulinké kafe. Třeba to trošku pomůže. :slight_smile: A neboj určitě pojedu pomalu, hlavně ať Ty zítra dopadneš dobře. Budu celá nervní než napíšeš. Tak tfuj tfuj.
2. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
Mili- to je fajn, že je Meggie už takhle šikovná. Klidně o nich piš více, já zvířátka miluju a ráda si to přečtu :wink:. Úplně je vidím, jak se honí po pokoji :grinning: , jako Ti naši dva lumpíci. :slight_smile:
Jani- neboj, NTS bude určitě ok :wink: .
2. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
Pajdi, kvůli mě se prosím nestresuj, mysli hlavně na sebe.A to slaboulinký kafe by sis dát mohla.Pajdi a pro tebe taky tfuj tfuj..holky těhulky, já mám o vás větší strach jak o sebe..u mě o nic nejde, ale u vás jde o mimi a to je strašně důležitý :slight_smile:.

Jani, ten strop zjisti. My chceme nějaký z ocelových plátů či co...a máme už firmu, která to přijde zaměřit, ale neznáme jí, tak jestli třeba nebudete dělat to stejný a mohli bysme využít stejnou firmu.
2. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
Tak, super, s 27. počítám. :slight_smile:
Puzzi, četlas můj dotaz na plavčo??
Mili, mě to zajímá! :slight_smile: Navíc Tebe asi taky nezajímá, jak děti kadí... :sweat_smile:

Jo, to vám musím napsat, M. teď hrozně ječí (dělá taková áááá strašně vysokým hlasem, zvl. když něco chce a třeba na to nedosáhne apod.) a teď se jí povedlo dát si nohu do pusy, ale jen jednou a pak už ne - no málem jsme ohluchli. :grinning:
2. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
tKak dneska jsme zkusili prvni den rezimu dodrzet ..jedl v sedm asi trictvrte hodky a ted uz chrni ...doufam ze mu to vydrzi aspon tak do jedny....
evi jak pada ja s tim taky pocitam kurna
tet babka je hustodemonka jak by rekl muj kolega:slight_smile:))
evi ty jsi nemela epidural? nerikam ze to snim byla prochazka ruzovou zahradou to ne...ale zvladla jsem to
pajdi jeziis marja to je na prd jakti je...no uz aby jsi to mela za sebou ty kontroly
milu jen pis a hlavne fot jsem na ne zvedava je to prca :slight_smile:))
pajdi ona ta krev u dvojek ovcas byva na prd proto se tam radsi dela ten screening ale neboj bude to v poho
2. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
Tek, neměla!!! Oni mi ho odmítli dát. :angry:
2. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz
autor
Evi, jo, sorry, na to plavčo se tam zeptám a kdyžtak to objednám taky, na ten čas co vy :wink:
2. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
ahaaa tak to jo...a proc sim te?
ty jo majda sikula...
oliver zase cucel dneska na hracky na hrazde soustredil se a asi petkrat posobe tu mouchu trefil....
2. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
Ahoj holky,tak dočítat vás teda fakt nemůžu páč je toho šíleně moc.Já se musím intenzivně věnovat Marušce,zuby jí dávaj zabrat,bývá celé dny mrzutá :frowning2: Nahoře jsou vidět čtyři a dole další tak jsem zvědavá kdy se vyklubou.Jinak už se čím dál víc snaží pustit,občas jak stojí a něčeho se drží tak se pustí a sama stojí a po chvilce se zase chytí :slight_smile:
Všechny se tu opatrujte a dětičky ať jsou zdravé a nezlobí :wink:
2. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
Dala jsem aktuální fotku do alba :wink:
2. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
Ja s tim taky pocitam!

Nedocitala jsem poradne, ale jsem moc rada, ze tetes krvaceni preslo a ze na ni v nemocnici davaji pozor. Dneska mi psala jedna tehotna kamaradka, ze ji s dvojcatama berou o mesic driv na cisare, ze ma preeklampsii. Nenechali si rict pohlavi, tak jsem zvedava.

Pajdi: ty to nemas jednoduchy, snad ti bude lip. Je dobre, ze aspon te nekdo doprovodi. A nemohla bys jezdit taxikem?
2. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
ahoj,tak mám výsledky prolaktinu,hladinu mám 7,což je prý v naprostém pořádku,takže prý je na řadě IVF,že prý další IUI nemá cenu,když jsem řekla,že bych ještě zkusila imuno,tak mi dr.řekl,že by to stejně nemělo význam,že vždy není nic 100%,že vždycky tak nějaký snížení nebo navýšení je,tak se mám rozhodnout a dát vědět,tak jsem to probulela,je to takový divný,když ti řeknou,že jinou šanci nemám než IVF
nevím,jak se rozhodnout,musím přiznat,ač to asi bude znít blbě,ale mám z toho tak nějak strach :cry: ,jsem asi hloupá co?
2. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.