• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Jak se mame?
Moc dobre :sunglasses:. L. je uz víc rozesmata, je hodne vdecna, kdyz se ji venuju, tak jsem porad s ni. Nejvic se teda rehtá, kdyz dorazi domu F. :angry: . Uz 4. noc vydrzela spat 8 hodin, takze vynechava populnocni krmeni a jí az v pul paty. Doufam, ze ji to vydrzi, pak usíná jeste do půl sedmý.

Snazim se nepripoustet si negativni myslenky, i kdyz v posledni dobe jsem se pristihla, ze se zacinam obvinovat z toho, ze ten nas vztah nezacal zrovna nejlip, nesmim si cist o tom, jak je dulezity, aby dostala matka dite po porodu hned na telo, ze ma dite jist, kdy chce a ne v intervalech, ze by melo byt co nejvic u matky atd. Z toho brecim, ze jsem to cely pokazila, ze jsem si mela v Podoli vydupat, at mi ji nikam neodnasi. Ona, chudak, na ty intermediálce hodne plakala a zpetne me to strasne depta. Musim na tom zapracovat a nejak se s tim vyrovnat, pac nema smysl, abych si to zpetne vycitala, uz se to stalo. Jenom me to bere, kdyz si prectu treba v casopise, jak diteti usnadnit vstup do zivota a zjistim, ze u nas bylo vsechno spatne.

V Jukliku stoji plavani 6500 na 4 mesice (1xtydne). Rikam si, jestli to ma vubec smysl, my totiz doma vubec netrenujeme, jsme lini umejvat velkou vanu, tak ji vetsinou jenom sprchuju na lehátku. A zda se mi jako blbost, aby se jednou tydne vykoupala a pak nic z toho. Myslim, ze nebudeme mit chut se tomu venovat tak jako treba terkytka.

Evi: Ladun taky desne jecí a pak se tomu obcas sama smeje. Je to silenej zvuk. Nozicky dava uz hezky vysoko, ale v puse je jeste nemela, tak to ma Madla dobry brisni svalstvo.

rehos: tak to se mame na co tesit se zubama:frowning2:. At to Marusku brzy prejde.
2. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz
Vy jste fakt prdlé,jako to není žádná prdel, já takovéhle projevy úplně nesnáším a strašně s tím bojuju,abych na ní nebyla protivná. Moje máti je z ní taky hotová, páč třeba dneska jely přes vrátnici,vrátný se jich ptal,kam jedou, naše máma že do porodnice. Vrátnej: ale nepovídejte, vážně jo. No dneska je možné lecos. Třeba Gott,že jo. Babi: no, to je pravda, ale zase ten nemá vaginu a měsíčky,ale je fakt,že je mi stejně jako jemu.Ale ta vagina už není co bejvala. Naše máma rudá až na prdeli. A teď mi říkala,že když odjížděly,tak jim vrátnej mával. :grinning: Jako to prostě není normální. :sweat_smile: Příště už jenom očekávám, že bude Kejt a Majklovi zpívat :angry:
:grinning: Navíc je to druhá doktorka,takže kdykoliv jí sdělím něco co říká doktorka, tak se pak babi detailně vyptává a radí. Např. Na ty záda mi dali algifen,abych se vyspala. Babi: A to můžeš? Já:No,jinak by mi je nedávali. Babi:no,já si nejsem jistá, si myslím, že lepší by bylo.......nebo Podle utz Michal váží 1690 g. Babi:a změřila to dr. pořádně, oni by to měli měřit na třech bodech,tak jenom jestli nezapoměla....... no příště už bude mít dvě kila 100% Prostě pořád má neuvěřitelný kecy. :angry: Jinak je teda strašně moc hodná,ale někdy z ní vážně rostu....
Mili:to je jasný, že píšeš o Megii, vždyť je to jedno o čí vyměšování se jedná :slight_smile: Hlavně,že máš z pejsků radost.
:slight_smile:
Evi: :grinning: :grinning: Majda bude ctižádostivá :grinning:
2. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
autor
rehos, včera jsem ti zapomněla pochválit video Marušky, leze krásně a postavuje se a to je 2 měsíce starý? To už teď určitě úžasně stojí! Fotky taky bomba, už je to holčička velká.
Tek, držím palce na režim, volnej večer se hodí! Honzík chodí teď nejpozději v sedm a je to super. Kdyby šel dýl, tak ráno stejně dýl nevydrží, takže takhle aspoň ten večer je fajn.
Leni, divnej přístup, ale ono na to imuno je dlouhá čekací doba a možná to omezujou? Nevim, já osobně bych šla na ivf, ale já jsem nedočkavka a taky těžko říct, kdybych v tý situaci fakt byla.
Campi, to se krásně čte, že se máte dobře a noci dobrý, to si zasloužíš! :slight_smile: Ten vstup do života určitě až tak důležitej není, netrap se. To bych se z toho musela já zbláznit, první 4 dny prakticky bez Honzíka, jen na kojení.
Tetes, tvoje babi a vagína, to je fakt už dost ujetý, ta je hustá :grinning:
2. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz
Leni:neboj, až se s tím trochu sžiješ, tak ti pak ivf nepřijde jako nějak velkej strašák, čekala jsem to tak nějak horší než to pak bylo.Jak už se člověk rozhodl a začal, tak najednou nebylo co řešěit. Tak držím palce ať se s tím co nejrychleji srovnáte a uděláte rozhodnutí.
Campi:já myslím, že právě těmhle výzkumům je přisuzován až moc velký význam a že to určitě nebude tak jednoznačné a že důležitý je jaký vztah máte s L. teď a budete mít do budoucna.Já myslím,že ty jsi ta poslední,kdo by si měl co vyčítat,že jsi bezvadniá máma a byla jsi i bezvadná těhule.
2. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
Puzzi, to by bylo super! :slight_smile:
Tek, no prostě mi ho odmítli dát... Oni ho na Lochotíně prostě neradi dávají. :angry:
Leni, z IVF si nedělej hlavu, hl. když se to povede, ale být Tebou tak si 100% nejdřív trvám na tom imunu.
Campi, to je super, že se L. směje a je veselá! :dizzy_face: Hele, s tím se fakt netrap - 1) se to hodně přeceňuje a 2) už s tím stejně nic neuděláš.
My doma taky moc netrénujeme, ale to plavání zrovna podle mě má smysl.
Tetes, babi je fakt skvělá!! :dizzy_face: :grinning:
2. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz
holky,děkuji za Vaší podporu :wink:

jdu ležet,mám za sebou perný den a zítra mě nečeká o moc lepší,tak se mějte moc hezky a já se zítra ozvu,pá a dobrou :slight_smile:
2. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz
Teda, Tetes, babi je ale číslo :grinning:
2. čer 2009 ve 22:45  • Odpověz
tak míry Mariánky ve 4 měsících 5450gramů a 60 cm, takže skoro kopie Majdy a Lady, jen teda na dýlku ne, Na Majdu asi nikdo nemá :grinning: M. dostala druhou Hexu a Synflorix, skoro vůbec nebrečela, dostäla doma jednu dávku Nurofenu a spala jak mimino :slight_smile: A nevím, proč měla minule doktorka řeči na zavádění příkrmů dřív, dneska normálně řekla, že zůstanem u kojení do půl roku a pak se domluvíme. Tak snad už to nějak ty dva měsíce zvládnem dokojit. :wink:

Campi: to plavání má určitě smysl i tak, vždyť většinou se plave všude jen jednou týdně. je to fakt zážitek, tak to aspoň zkus, pak pokračovat nemusíš, když se to nebude zamlouvat.
O tom, že jsi pro Ladu nejbližší člověk a má Tě nejradši ze všech ani nepochybuj, za chvíli Ti to dá intenzivně najevo. Já bych se takhle mohla úplně odepsat, příchod dítěte plánovaným císařem, že ho někdo vyrve násilím z břicha v době, kdy se mu vůbec neche ven, je určitě horší než pobyt na itermediárce. Zatím na M. nic nepozoruju, je to teď fakt smíšek, nádhera.

Já jsem teda jednoznačně kočičí favorit,povaha u nich je kapitola sama o sobě, ale tím mi přijdou výjimečný. Musí se to brát tak, že kočka má svýho majitele ne majitel kočku.

Dneska měl V. den volna za víkend, bylo to moc fajn, byli jsme v IKEA objednat sedačku do obýváku, dali jsme si tam oběd (poprvé jsem vyzkoušela kojicí koutek :grinning: ) Maj to tam pro děti fakt skvěle zařízený. Servis se vším všudy. Pak se mnou byl u Dr. na očkování M. a večer hlídal spící M. a já jsem byla s mamkou v kině na Předčítači. Krásný, ale dojemný a i smutný.
Zejtra má taky ještě volno, tak půjdem společně na Mariánčino plavání, jsem zvědavá, co bude říkat.
3. čer 2009 v 00:19  • Odpověz
Dobré ráno, tak já už jsem zase vyblitá z podoby a snažím se podruhé nasnídat. Pak se začnu pomalu procházet po bytě ať tam sebou zase nešlehnu. H. mi udělal slabounké kafe, tak to zkusím za chvíli vypít a uvidíme :wink:.
Mili- na dnešek držím všechno co mám a brzy piš!!
Leni- nesmutni, to říkají každému, komu nevyjde 3. a více IUI. Mě to řekli taky, nakonec jsme jich zkusili 13IUI a 1 IVF. Pak jsme to na rok vzdali, dali jsme si od všeho pauzu a po roce jen tak bez jakýchkoliv moc velkých nadějí, s vidinou adopce a hrozným strachem začali plánovat další IVF. A ejhle, měsíc před IVF jsem přes řeči lékařů, že nemáme vůbec žádnou šanci otěhotnět, otěhotněla spontánně. Takže to nevzdávej, dejte si přes léto pauzu, udělejte si krásnou dovolenou, užijte si ji, odpočiňte si a pak v září s čistou hlavou šup na IVF :dizzy_face: .
Teri- chápu, že taková babi musí být fakt záhul na psychiku, když jsi s ní pořád. Asi bych se taky propadla hanbou, kdybych byla s ní a ona se takhle chovala. Ale ono když Ty to tady tak perfektně vykládáš, že při tom člověk lehne smíchy ani neví jak. :grinning: Ale je to fakt drsné :sweat_smile: !!
Terkytko- to je fajn, že jste si udělali takový hezký den :dizzy_face: . A plavání se mu bude určitě líbit :wink: .
3. čer 2009 v 06:06  • Odpověz
Dobré ráno,
Pajdi, doufám, že tě kafe postaví na nohy a bude ti dnes dobře. A procházej se pomalu, hlavně žádný uklízení a podobný zbytečnosti.
Campi, takhle zpětně vůbec nepřemýšlej, myslím, že dnes se o tom hodně mluví, jak je tenhle start do života důležitý ale nemyslím si že je to až tak pravda.
Tetes, ta tvoje babi je teda síla. Bych se červenala furt a asi bych se bála s ní někam chodit, ale takhle to zní jako dobrá sranda.
3. čer 2009 v 07:31  • Odpověz
bréééééééééééééé ránko

jdu se prvně najíst a pak vás dočtu...
3. čer 2009 v 08:09  • Odpověz
Pajdi: teda ty si fakt užíváš chudáku :unamused: , ale ber to tak, že čekáš dvojky, tudíž je ti dvojnásobně blbě, takže kdybys čekala jedno a měla už jedno mimi doma, tak bys to určo dala :wink: ....dneska ti držím palce, at to nějak zvládneš
Campi: jsem si prvně myslela, že je to divná hooodně divná erotická pomůcka, než jsem si přečetla text :grinning:
Jani: já se vůbec nedivím, že je manža z té přestavby hotový, mě stačilo, když nám tady v Praze měnili okna, máme 4 pokoje a když to dodělali, tak já stála v tom bordelu a chtělo se mi brečet, páč jsem nevěděla čím mám začít
Jani: já si dala včera Caro (měla jsem ho v tom těhu balíčku) a málem jsem se poblila, fuj chnuš fialový
tetes: ty voe s tou babi jsem tu dostala záchvat smíchu :grinning: :grinning: :grinning: takže dobrrrrrrré rrrrrrrránko :grinning:
27/6 nakonec můžu (zatím)
Mili: tjo to je fakt šikovná s těma novinama...já včera mluvila s našima a vykládali mi historku, jak jeli autem z nákupu a kousek od domu říká táta: jéé tenhle pejsek vypadá jako náš Bart...máma: prosím tě, co by tu dělal...a co myslíte? byl to von :grinning: ... se ted háraj feny a soused mu šikovně přistrčil nějakou velkou bednu k našemu plotu (naši maj řadovku), tak toho hafík využil a šel se projít
Leni: na to imuno bych si určo zašla :wink: , aspon si tělo odpočine od hormonů, než vás objednají a budeš mít výsledky
evi: jéé se jdete fotit, tak snad se dočkám aspon techhle fotek, jinak tě tu ženský ukamenujou :grinning:
campi: na to co bylo se vyprdni, důležité je, že ted máte super vztah a jste už sehrané holky :wink:
pajdi: a nepomohla by ti trocha coly?
3. čer 2009 v 08:25  • Odpověz
Dobre ranko,
Tetesko babca je fakt obcas na ranu. Tohle prede mnou rikat vratnemu, tak vystoupim a delam, ze ji neznam :wink:
Pajdi teda tebe se ty nevolnosti drzi :frowning2: Ach joo. Doufam, ze dneska zvladnes cestu k dr. a zpet a pak budes jen pekne odpocivat.
Leni to je fajn, ze mas prolaktin OK. Ono ty leky na to jsou strasne svinstvo. A IVF, neboj ono se s tim srovnas, obzvlast pokud to vyjde :wink:

L. mi ted volal, ze domluvil na dnesek spani u znameho, ze doma je strasny bordel :wink: Tak jsem na to docela zvedava :slight_smile:
3. čer 2009 v 08:31  • Odpověz
jo Mili držím mooooooooooooooooooooc palce dneska
3. čer 2009 v 08:32  • Odpověz
Gucci to jsem mela stejny, jak nam menili okna. Ja nesmela nic delat, tak jsem stala uprostred a brecela. Protoze tam byl bordel a ja ho nemohla uklidit :wink:
3. čer 2009 v 08:33  • Odpověz
jo ženy, mám takový problémek, doufám, že to měl někdo taky :grinning:
mám před celé břicho - začíná to pod cecíkama, končí u paní Pindíkové - takovou cestičku z chloupků, kolem pupku se mi to rozdvojuje...jsem z toho celkem na nervy, páč ty chloupky jsou tmavé a dost dlouhé a husté...myslíte, že to mám s hormonů? nebo je to v těhu normální? :confused:
3. čer 2009 v 08:35  • Odpověz
Gucci ja to mam jen od pupku dolu :wink:
3. čer 2009 v 08:36  • Odpověz
Dobré ráno! :slight_smile:
Terky, to jsou na tom holčičky s váhou fakt podobně. :slight_smile: No, Mariánka už má 2. hexu, a Madlenka ještě nedostala první. :unamused: Vy teď jdete k dr. až v 6 m.?
Pajdi, moc na Tebe myslím!
Gucci, já si koupila Caro (že ho jako budu pít při kojení místo kafe) a taky jsem se málem poblila, a to už jsem nebyla těhotná. :sweat_smile:
Jé, super, tak to poznám i Guccíka! :wink: A slibuju, že tyhle fotky 100% ukážu! :slight_smile:
Holky, vy jste nějaký moc konzervativní - mně přijde Tetes babča super! :wink:
Steffi, takže dneska už jedeš do Phy?
3. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
no já vůbec nechápu co to je, nikdy jsem to neměla
napadlo mě třeba, že čekám kluka a takhle se to projevuje, páč to maj většinou chlapi že jo :grinning:
pG mi navrhl, at si to oholím, ale já si klepala na čelo, že pak si budu moct na břiše česat mikádo :grinning: :grinning:
zeptám se zítra dr.
3. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
evi: mě příjde Tetes babča taky super...mě přijdou všechny babčy super, páč moje je děsná
3. čer 2009 v 08:40  • Odpověz
Gucci, tohle jsem neměla, ale celkově mi zchlupatělo břicho! :grinning: Ale už je to zase OK. Vždycky jsem se na UTZ styděla.
Hl. to nehol!!!
3. čer 2009 v 08:40  • Odpověz
jsem to asi blbě popsala, nemám to přes celé břicho, ale jen takový proužek uprostřed břicha, abyste si nemyslely, že jsem nějaký opičák
3. čer 2009 v 08:41  • Odpověz
Evi jojo v pul druhe vyrazim vlakem smer Praha.
Gucci to nehol, to by ti to jeste zhoustlo!
3. čer 2009 v 08:42  • Odpověz
no dyt já vím, nebojte, holit to fakt nebudu, no ukážu vám to na tom srazu :grinning: :grinning: se těšte
3. čer 2009 v 08:43  • Odpověz
Gucci ja jsem celkove vic chlupata, takze L. rika, ze to bude kluk :grinning:
3. čer 2009 v 08:43  • Odpověz
tak už vím co to je
Na břiše se už ve čtvrtém měsíci někdy objevuje tzv. linea negra – pigmentová linka, která se táhne středem břicha a zmizí po porodu. Může to být ze začátku jako chloupky a pak se to mění v čáru.
Po těhu to prej zmizí
3. čer 2009 v 08:47  • Odpověz
Gucci, já tu čáru vůbec neměla, jen chlupatý břicho. :grinning:
3. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
no to je jedno, hlavně že nejsem exot :grinning:
jsem si říkala, jak se budu v létě chlubit bříškem a zatím abych si nakoupila sponky a gumičky :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 08:52  • Odpověz
Gucci, :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 08:57  • Odpověz
Holky, víte, co se mi stalo? Já jsem na dnešek objednaná na kojeneckou masáž a ztratila jsem ten kontakt, takže nemám ani číslo, ani nevím, kde to je. :sweat_smile:
3. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.