• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Jani- užij si obídek s tátou a pak jeď hlavně opatrně. Bude Tě L. čekat na nadru v Praze?
3. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
Pajdi no tak snad strojvudce pojede slusne :wink: L. me asi cekat nebude, mozna jeste u nas budou delnici. Ale ja to mam kousek domu metrem, tak to neni problem..
3. čer 2009 v 10:04  • Odpověz
Tak já to fakt nemůžu najít... To nevím, co budu dělat... :unamused:
Pajdi, no supeeeeer!!! :dizzy_face:
Takže Mile nic neřekli?!?!
3. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
evi: a vůbec si nevzpomínáš ani jak se to jmenovalo? že by sis to vygooglila? a nedostala to od někoho ten kontakt?
3. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
gucci: prdola bude urco moc hezkej a tes se pak na velkej UZ.

pajdi: to me mrzi, ze ti dnes bylo zase blbe, coca cola je moc dobrej napad

steffi: jej, uplne se mi to vybavilo, jak jsem stala ve fronte na kartu, clovek se citi tak zvlastne... Uz jsi byla v Podoli v kantyne? Tam jsem stravila casu..

Caro mi taky nechutna, ja mam rada starou dobrou meltu.

evamik v pul devaty u PC:fearful:

S tim plavanim si to jeste promyslim., kdyz myslite, ze to ma vyznam i tak. Si rikam, ze to je petina dovolený..

tetes: dekuju za povzbuzeni. Ja si taky myslim, ze se ten zacatek precenuje, ale pisou o tom hodne v posledni dobe a ja zkratka musim furt nad necim hloubat :angry: .

Tetesina babi se mi zda perfektni - teda takhle zdalky:grinning:

terkytko: to je dobry, jak se holky držej nastejno, jsem zvedava, kdy se nejaka urve
3. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
Evi kam jsi to zalozila, to je divny..
No Mili nic nerekli, to je fakt des, jak ani dr. nevi, co to je :frowning2:
3. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
Campi jojo uz jsem jednou mela cest s kantynou v Podoli, po odberu vajicek :wink:
3. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
Gucci, nevím... Doporučila mi ji dr., volala jsem jí, ale je na dovolený.
Campi, dneska M. zase vstávala v 7 - nějak to střídá...
Ta cena je fakt šílená, mně už to přijde dost drahý u nás - dám za cvičení a za plavání na čtvrt roku skroro 4 tis. Hele, a to je jen půlhodina plavání, nebo je v tom i něco víc?
3. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
Hurááá, tak jsem to našla na netu. :grinning:
3. čer 2009 v 10:25  • Odpověz
sláááva
3. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
Evi vidis, jak jsi sikovna :slight_smile:
3. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
Devcatka, tak ja se jdu balit, za chvili prijde tata a jdeme na obed a pak vyrazim na nadro. Nevim, jestli se jeste dneska ozvu, jsme pozvani na veceri a budeme tam i spat. Ale zitra poslu Milu SMSku, jak jsem dopadla na NTS.
3. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
Jani: tak ti zítra moc držím palce :wink: :wink: :wink:
3. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
Steffi, tak šťastnou cestu a na zítra držím palce!
3. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
hoj holky
eziis tak u milu zse nic jak to? a co rikaji ty vysledky CT? kurna at me nestvou
jani drzim palce k navratu donmu a necht vlak moc nedrnka :slight_smile:))) to vyrid strojvudci a dej hned vedet jak jste s prdisem dopadli
evco jsem rada ze jsi to nasla byl to slusnej poplach :slight_smile:)
pajdi to je dobre ze dneska si to zvladla lepe a vysledky jsou ok....jsem fakt zvedava co to bude :slight_smile:))
hele me se desne libi tohle :slight_smile:))
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21884122&tab=0
campi a merti moc se na vas tesim
3. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
jéé Teri, ta loď je super, až na tu cenu
3. čer 2009 v 11:43  • Odpověz
Jani- držím pěsti na zítra :wink: . Pak dej hned vědět.
Evi- to je dobře, že jsi to našla.
Teri- já jsem taky zvědavá, co to bude, jestli to té kartářce vyjde ti dva kluci nebo ne. Kéž by to byl páreček. Ta loď je super, ale přijde mi, že je to nějaké drahé :confused: .
Nic, já jdu chrnět. Babi zase perfektně navařila, já se nacpala a odvalila do postele :grinning: .
3. čer 2009 v 11:43  • Odpověz
pajdi: tobě řekla kartářka, že budeš mít dva kluky?
3. čer 2009 v 11:46  • Odpověz
a na tom NTS to nebylo ještě vidět?
holky z prosince, co byli už na NTS tak už ví, že čekaj kluky, téměř na 100%
3. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
Tek, hezký! A jak je tak velká?
Pajdi, to bude páreček. :wink:
3. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz
autor
to je mi milu už fakt líto, že jí žádnej doktor není schopnej pomoct, snad v podolí...
3. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz
Puzzi, Ty to nějak flákáš! Kde jsou Tvoje pověstné sloupky? :wink:
3. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz
Zdar ženy.
Tak jsem konečně zde. Tak jak jsem psala holkám. Byla jsem v oridnaci přes půl hodiny, rejpali se mi tam 3 doktoři, dokonce si zavolali i vedoucího lékaře. Nikdo neví co to je. CT bylo přesně jak jsem říkala, načasované v blbou dobu, pže nejvtěší bolesti mám těch prvních 14 dní cyklu a pak je to lepší a taky se boule zmenší. Vedoucí lékař to uznal a řekl, že prý tam tomu doktorovi něco řekne no to je jedno. No ale díky tomu, že to má souvislost s cyklem si myslí, že by to měl vidět gynekolog chirurg. Takže ten vedoucí lékař mi to domluvil v POdolí u Dr. Drahoňovského. Jdu tam 22.6. v pondělí a s tou zprávou od něj mám přijít hned ve středu na chirurgii a tam se rozhodne. Na operaci to je, ale asi tam bude muset být jak chirurg tak gynekolog. Prý to může být endoška, ale to se jim zdá divné, pže ta na UTZ není vidět a hlavně na pohmat takhle není cítit, takže prý nějaká tkáň i po těch mimoděložních, která tam zůstala a do toho třísla zarostla a dle CT jde od toho nečeho nějaká stopka. Takže jsem zvědavá co z toho vzejde...i ti doktoři tam nechápali co tam mám.

Pajdi, super výsledky a tááááááááááááá velkááááááááá gratulace jupíííííííííííí :dizzy_face: .
3. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
no Mili, je to síla a snad už se to nějak kua vyřeší
3. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz
no prave to je jediny ze se mi to zda taky drahy ..ale zase to vydrzi dlouho vona tam ma ze s tim hraje ijeji cca 8letej syn myslim....a bylo by to takovy utulny do pokojicku nooo ..
jak je velka se zeptam..
puzzi vcera jidlo v sedm ..pak usnul a v pul devaty premisteni do postylky chrneni do 0:45 pak nahazovani dudlu do 1:45...jidlo a tuhas ve tri ...vstavacka v pul osme :slight_smile:) kez by to fungovalo kazdej den
3. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
Teri: téda to máš ideál ty noci, je fakt zlatej Olík náš :dizzy_face:
3. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
velikost lode je Rozměry: 120*80*35cm. ....coz si myslim ze je docela velka
diky gucci ..to byla zatim prvni noc s rezimem uvidime jestli nam to jde i nadale?
holky kdy jste deti koupaly kazdy den?
3. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
jooo pajdi dva kluci jo :slight_smile: ale ja si myslim ze by to mohl byt parecek
jo a gucci ja se taky strasne ochlupatila...a caru mam furt...ale chlupy diky bohu slezly..dokonce po porodu jsem se tam dole neholila cele sestinedeli a nebylo to vubec poznat ...za to ted uz to roste :slight_smile:)
3. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
Evi:ty mít takovouhle babi, tak s ní nevyjdeš na ulici, tak si nech ty řeči,že je skvělá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
No, Pajdi je to fakt,že když to sem píšu a přečtu si to, takže se sama musím smát nad svojí babi. :grinning:
Hele, takže z tebe je dneska zase poblijon,jo? Tak to je teda super :angry: Sakra,vždyˇuž by jsi měla mít ty blbicí týdny za sebou. Ty taky nemůžeš mít nic jednoduché.... :angry:
Steff:no, ono by to nebylo moc platné,kdyby máma vystoupila z vlastního auta. Babi nemá řidičák :grinning: Máma to pak shrnula,tak že alespoň neplatily parkovné :grinning: prostě na tom hledala něco pozitivního :sweat_smile:
Steff:včera jsem na tebe večer myslela, když jsem si jako každý den odpočítávala v kalendáři na mobilu,kolik dní mám ještě do porodu, že až já budu rodit, tak ty se tak nějak v téhle době dozvíš pohlaví :dizzy_face: :dizzy_face:
gucci:není to normální, jsi opice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
bane,já je mám taky normálně na tom hnusném bílém verlyboidním břiše mám najednou černé chlupy.... :confused: ale čáru nemám.
Pajdi:blahopřeji k výsledkům z genetiky,ale nic jiného jsem ani nepředpokládala :dizzy_face:
To snad není možné s tou Mílou :angry: , ty voe ještěže je to alespoň vidět, že nemají šanci to svést na psychiku :angry:
Ty jo, to já dám za to plavání neskutečnej ranec peněz, někdy se toho vážně děsím, o 20 tisíc menší příjem,než jsem byla zvyklá a k tomu dvě děti.......
Mě ta loď přijde za ty peníze spíš k ničemu :fearful:
Mili:to je teda neskutečný a hlavně se to zase prodlužuje, ale je dobře,že s tím konečně něco dělají a že to berou vážně. Ale to je vážně záhada,co z toho nakonec bude. Hlavně,že CT vyloučilo, že by to byl nějaký nádor nebo něco vážného.
Dnešní utz: Kam dr. koukla tam M. ukazoval pinďoura, cpal ho doslova všude :grinning: dr. říkala,že se asi předvádí před tatínkem :sweat_smile: Prý rostou úplně parádně, Kačka je sice asi o týden pozadu,ale to prý není důležitý, důležitý je,že přibírá a to prý pěkně. Takže Michal 1840 g a Kačka 1540 g :dizzy_face: :dizzy_face: Dr. říkala, že i kdyby k něčemu došlo, tak už je to víceméně v pohodě, že přes to kilo a půl už to ve většině případů je i bez následků. Ale kontrolovala mi čípek a ten je 4cm, takže z téhle strany je to pohoda. |Tomu krvácení nijak zabránit prý nemůžeme, jedině že budu opatrnější, ale ani tak to není jistota. Prý k odlučování placenty nedošlo, a to prý poznají nejen z utz,ale i z toho, že jak mi natáčení monitor,tak kdyby se odlučovala placenta, tak by nález miminek nebyl tak fyziologický. Takže to vypadá, že ke krvácení došlo z důvodu naléhání hlavičky na placentu a popraskaly cévky, takže nic závažného. Jo, a Michal se během 9 dnů opět přetočil!!!!!! a je hlavičkou nahoru. Jsem si myslela, že už tam nemůže mít žádný prostor,ale očividně si ho ještě dokázal vybojovat.Dr. mi pak na pokoj donesla fotku z utz je na ní M. pinďour a K. hlava, páč jí ho tam prostě pořád cpe, je to exhibouš. :grinning:
Ty jo,já mám radost, už mám v sobě skoro dvoukilové miminko, to už je tak reálné... :dizzy_face: Jo, a říkala dr. že břicho mám parádní, že tam před chvilkou měla paní s dvojčaty ve stejném týdnu jako já a že to je teda rozdíl. No, fotky jsou v albu.
Jo, ani jsem vám neříkala, že včera na monitoru jsem málem omdlela, musela jsem ležet na zádech a sestra někam odešla,já nemohla dýchat, byla jsem tam sama, nemohla jsem se opojit,ani nikoho zavolat a když přišla sestra,tak už jsem jí skoro nevnímala.....tak už mi hlídá....Dneska monitor v pohodě,ale utz horší, to jsem teda mlčela a dr. říkala, (páč mám na sobě zelené triko), není vám náhodou špatně, vy nějak začínáte ladit s tím trikem :grinning: , tak mi pak utz dělala na boku a snažila se různě mimča zachytit. Byla hrozně hodná.A hlavně říkala, že není divu, že už je to hroznej nápor na to tělo....
Jo, a taky už jsem si včera musela říct o prášek,jak strašně mi bolela ta záda, ale vážně hrozně, nemohla jsem sedět,ležet prostě vůbec nic. Jenže nakonec nezabral ani algifen a v noci jsem naspala cca. 3 hodiny, bolí mi pořád jedno a to samé místo, mám tam nějakej skříplej nerv.Takže jsem si už musela dr. postěžovat, že už to trvá víc jak měsíc a stále se to zhoršuje a že to prostě nejde vydržet a nechci do sebe cpát prášky. Tak říkala, že mi sežene někoho z neurologie, a poradí se jestli je možnej nějakej obstřik,kterej by mi ulevil.
Konec Tetesina stěžovacího deníčku. :sweat_smile:
3. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz
Teda, Mili, to snad není možný! :unamused: Asi budeš v nějakým lékařským sborníku. :sweat_smile:
Tek, tak to je docela velká... To by se mohlo Olíkovi dlouho líbit. :wink:
Já M. meju každý večer, koupu tak ob 2 dny.
Tetes, proč myslíš?! Jak jsi to popisovala, tak babča je šoumen! :grinning:
Hele, třeba mají v těch centrech pro dvojčata slevu... :sweat_smile: Ale třeba ten Hobit je asi nejdražší v Plzni, takže pokud budeš chtít chodit třeba na bazén, tak to stojí o dost míň.
Jééé, tak to jsou super zprávy!!! :dizzy_face: Tak aspoň už víš, proč jsi vypadala jako Jonatán - Majkl se potřeboval přetočit! :grinning:
Ty bolesti mě moc mrzí! Snad Ti něco pomůže, přece jen je to ještě 8 týdnů.
3. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.