• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
jééé tak to je super, že jsou Ketí a Majkí v pořádku :wink: , akorát jsem nenašla v albu tu fotku z UTZ
3. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz
gucci:ty hlavičko dubová (to máš za Majkí a Ketí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), víš já jsem v nemocnici,je to tu sice dost moderní, ale scanner tu vážně nemám, takže když mi před hodinou dá dr. fotku z utz, tak vážně nejsem schopná jí dodat do alba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Ty voe, jděte do prdele s Majklem :angry: :grinning:
Evi, víš kde by se babi vybila, jít někam s tvým Danem, ty by si spolu hodně rozuměli. :sweat_smile:
3. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz
Ahoj holky,
byli jsme vymlátit z pojiš´tovny příspěvek na Prevenar, koupila jsem nějaká kvítka na terasu a v Albertu využila akci na plenky a jogurty :slight_smile:
Ale nějak moc se flákám, tak asi vyrazím rabotať
3. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz
Tetes, tak vidíš, břicho hezký, Dr. příjemná, krvácení ze žilky. To je fajn :dizzy_face:
3. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
tetes: no tak jsem si říkala, když tam máš břuch, tak proč ne UTZ :grinning:
3. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz
Tetes, to mě taky napadlo! :grinning:
Lao, Ty toho vždycky napíšeš! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
Gucci, Ty jsi fakt případ! :grinning:
3. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz
gucci:že by to bylo tím, že ten břuch jsem nefotila dneska ráno,ale už dřví a P. to odvezl domů a hodil mi to na flashku a já to přetáhla???????????????????? :confused: :grinning:
lao:o těch plenkách v akci psaly holky na srpnu, myslíš, že jsou dobré???? Že se vyplatí je jkoupit?
evi:Lao si totiž píše na prosincovkách a na nás prdí :frowning2:
Evi:no to by byla ale neskutečná dvojka, ty bych nechtěla někde potkat :grinning:
3. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz
tet: noooo možné to samo je, ale dřív jsem si té fotky nevšimla :grinning: a kdyby byl P. co k čemu, tak se na rychlo otočí s obrázkem z UTZ domů, aby ti to mohl donést na flešce a mohlas nám to tady dát za čerstva :grinning: :grinning:
3. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz
Jdu mu volat, že je totálně,ale totálně neschopnej :grinning: :grinning: Že se na tu pracovní schůzku měl vysrat a jet domů scannovat :grinning:
3. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz
no musí se ještě hooooodně co učit :grinning:
3. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz
Tet, tak super jak dvojky rostou :dizzy_face: .
A nemusí ti to manža přece ani vozit až ty fotky z UTZ naskenuje, tak je může poslat mailem :wink: a ty si to už stáhneš do koně :slight_smile:. Aspoň v práci tolik nazamešká :grinning:.
3. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz
Tetes, Huggies premium jsou dobré-mají pružný pásek a nesmrdí jak Pampersky....
Jj, píšu na Prosinec, tady se to snažím dočíst, ale jde to ztuha... Kde jsou ty časy, kdyý jsem se jen válela u netu :wink:
3. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz
Ty Huggies jsem koupila a jsou fakt dobrý.
Tek, Martíka koupeme každej den, se mu pak líp usíná, když to vyjímečně občas neuděláme a jen ho umejem, tak pak nechce usnout.
Ten pak Tetesák neví co dřív, no musí si zvykat, dvojčata mu daj zabrat. Jsem ráda Tetes, že už jsi na tom zas líp, se tý fotky nemůžem dočkat......................
3. čer 2009 v 15:23  • Odpověz
U nás je to taky tak s koupáním... Zavedli jsme rituál a tak není problém s usínáním...
3. čer 2009 v 15:35  • Odpověz
Pajdi, gratuluju ke genetice :dizzy_face:
Milu, to je mi lito, že to vlastně ničemu nepomohlo... :unamused: Jsem zvědavá, co to nakonec bude... Hlavně, aby ti už ale konečně pomohli!!!!
Valíme s prckem ven :slight_smile: Jo, když už jsme u toho, jak dlouho vám vydrží mláďata v kočáru?
3. čer 2009 v 15:42  • Odpověz
holky tak já to balím
zítra ráno držte palce, měla bych se snad do 9 vrátit, tak pak podám zprávu :wink:
v 11 budu držet palce Janči :wink:
fafafa
3. čer 2009 v 15:52  • Odpověz
Teda holky,fakt vás nestíhám dočítat :angry: Jako co to tady dneska je? :angry: dvojky mi asi vyskočí břichem, dělají tam solidní boule. Teď tu byl můj táta a kupodivu mi dneska nenaštval. Hele, ale když vám něco řeknu, tak už si budete myslet,že nikdo z naší rodiny není normální. :sweat_smile:
Můj otec podniká a je zároveň učitelem tělocviku a on normálně nechává studenty dělat z těláku opravky. Prostě,když mu tam nechodí nebo dělají bordel,tak je nechá propadnout....na jedné straně ho chápu,ale.....
3. čer 2009 v 16:28  • Odpověz
Tetes, dobře dělá. Oni si totiž studenti myslí, že z tělocviku se nedá propadnout a kašlou na to a ulejvaj se. M. taky učí tělák a nejhorší jsou prý takový ty dámičky co se 3x do měsíce omlouvaj, že to dostali a nemůžou cvičit :grinning:
Ty dvoje dvojky se už zas perou?
3. čer 2009 v 16:39  • Odpověz
Marti:no,táta tam má jenom kluky. Ale jo, chápu že na příští rok si tím zajistí, že má od nich klid a pokoj a že budou fungovat.
dvojky se rvou pořád, asi Michal prdí Kačeně do ksichtíku :grinning:
Hele, obávám se, že tohle je realita. :angry: :grinning:
Tři kamarádky: jedna zasnoubená, jedna milenka a jedna vdaná se baví, # #
# # že na noc budou mít všechny tři na sobě kožené body ve stylu SM, kozačky a #
# # # masku na očích.
# # # # Po pár dnech se opět setkaly...
# # # # Ta zasnoubená řekla:
# # # # "Tehdy v noci, když se můj přítel vrátil domů a našel mě v koženém body,
# v # # # kozačkách a v masce, řekl:
# # # # 'Jsi žena mého života, miluji tě!a pak jsme se celou noc milovali.
# # # # "Milenka vyprávěla:
# # # # "Jo ano! Tehdy večer jsme se setkali v kanceláři.
# # # # Měla jsem na sobě kožené body, kozačky, masku na očích a dlouhý plášť.
# # # # Když jsem ten plášť rozevřela, neřekl ani popel. Celou noc jsme se zuřivě
# # # # milovali."
# # # # Ta vdaná pak řekla:
# # # # "Tehdy večer jsem děti poslala k matce, vzala jsem si na sebe kožené
# body, # # # kozačky, masku na oči.
# # # # Manžel přišel z práce, sebral ovladač od televize, pivo a řekl:
# # # # "Čau Batmane, co bude k večeři?'"
3. čer 2009 v 16:49  • Odpověz
Guci- jj,kartářka mi předpověděla dva kluky. Tak jsem teda zvědavá! Na NTS mi řekl, že je ještě moc brzy na to, aby mi to řekl 100%. Že už to občas vidět jde, ale že to nerad říká takhle brzy, že to pak může být ještě jinak. A minule tam moje dr. nebyla a ta její dcera s tím ultrazvukem nějak bojovala, takže nakonec řekla, že mi to příště snad řekne moje dr. Takže teď jsem zvědavá na toho 10.6. To už budu 17tt, takže už by to mohlo jít pěkně vidět.
Evi, Teri- kéž by jste měly pravdu a byl to páreček :dizzy_face:.
Mili- já už jsem Ti psala sms, nechápu to, ale snad už se to konečně nějak vyřeší. Tohle přece není možné, aby si Tě pořád přehazovali jako horký brambor :angry:.
Teri- jj, včera i dneska jsem byla zase za poblijona. Začínám mít takový pocit, že vždycky bliju, když mám někam jít hned brzy ráno. Prostě budu muset ranní návštěvy lékařů asi nějak bojkovat. :grinning: Jé to je krásné jak už Kačka s Míšou krásně rostou :dizzy_face:, takže z Míchala je exhibouš už takhle v raném věku? :grinning: :grinning: A bříško teda super, nemáš ještě problém s koordinací když chodíš? Já mám takový pocit, že za pár týdnů budu vypadat stejně. Všimla sis někdy, že jsme od sebe přesně o polovinu těhu? :slight_smile: S těmi zády, když jsem pracovala na neurologické ambulanci, tak jsme normálně těhulím dělali mesocainové opichy. Je to vlastně látka, která to trochu umrtví a záda pak povolí. A těhulky si to nemohly vynachválit. Tak doufám, že Ti je taky povolí a uleví se Ti konečně. Takhle dlouho trpět musí být šílené. :frowning2:
Guci- na zítra držím pěstičky a vydupej si ten UZ :wink: .
Teri- u nás v rodině nás normálních taky moc není :sweat_smile: :grinning: , tak si z toho ni nedělej, ale opravky z těláku jsou drsné, ale na druhou stranu, jak je donutit, aby si z toho nedělali holubník a brali to vážně? Hele ty dva v pupíku pěkně zpacifikuj, ať se tam neperou nebo budou zase mamču bolet záda!
Marti- to mi připomíná, my měly na základce na tělák učitele a taky jsme to na něj zkoušely s menzes, ale on si potfůrka u každého jména dělal čárky, která kdy má menzes :grinning:. Jsme ho nesnášely!
3. čer 2009 v 16:51  • Odpověz
tak ať mám taky výkon :wink: :

Policajt: - Kde jsi schoval peníze
Tlumočník: - Kde jsi schoval peníze?
Zloděj: - Neřeknu.
Tlumočník: - Neřekne.
Policajt: - Když neřekneš, zavřeme tě na 10 let.
Tlumočník: - Když neřekneš, zavřou tě na 10 let.
Zloděj: - Neřeknu.
Tlumočník: - Neřekne.
Policajt: - Když neřekneš, zastřelíme tě.
Tlumočník: - Když neřekneš, zastřelí tě.
Zloděj: - Zakopal jsem je v kuchyni.
Tlumočník: - Že prý stejně nepoví
3. čer 2009 v 17:28  • Odpověz
Jinak kukněte sem: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=41874&vGroupOffset=2160&vOffset=600
Str.21, jeto trochu víc sprosté, tak kdo by byl pohoršen, ať to nečte :wink:
3. čer 2009 v 17:32  • Odpověz
A ještě:

http://www.vox.de/flash/game.html

Návod:

Rozjet auto - rychle mačkat pravou šipku
(tachometr ukazuje rychlost) a těsně před hřbitovní zdí (růžový asfalt)
zmáčkni mezerník (brzda). Rakev přeletí přes hřbitovní zeď. Je to jako hod
oštěpem - úkol dohodit rakev co nejdál!

Ovládání:
plyn - rychle za sebou mačkat pravou šipku
brzda - mezerník
brzdi až na růžovém asfaltu - rakev musí doletět co nejdál
3. čer 2009 v 17:33  • Odpověz
Pajdi, to jsem zvědavá, co vlastně čekáš :wink: Máš nějaký tip?
3. čer 2009 v 17:43  • Odpověz
autor
Nějak nestíhám a dočítám s honzou na klíně a pak reaguju, co si pamatuju, nechce se mi to zas číst znova :sweat_smile: Ale teď jdu dočíst odpo. Byli jsme v posilovně. Cestou tam se Honzík v autě pokadil, proteklo mu to na tepláčky. Na parkovišti jsme rozložili v kufru auta deku a přebalovací podložku, vybalili Honzu, ty vole, to byla nálož století, břicho vod hoven, všude! A já zapomněla vlhčený ubrousky. Naštěstí jsem měla jednu látkovou a táta měl vodu do posilovny, tak jsme ho nějak umyli cca, náhradní oblečení jsem naštěstí měla :grinning:
Milu, to je fakt záhada, ty budeš v lékařských knihách nakonec ještě! Ale hlavně že už ti to brzo vyoperujou.
Tek, koupeme každej den, rituál před spaním. Takže od jedný do tří v noci nic moc, ale jinak paráda, super, od sedmi večer do půl osmý ráno krásný :wink:
Tetes, babi vtipná, ale styděla bych se za ní na veřejnosti, kdyby měla šou kecy :sweat_smile:
Super UTZ a váhy dětí, to už jsou cvalíci :wink: To je břicho, wau :grinning: Na 30tt výborný, Pajdi, máš se na co těšit! ty záda humus, to tě fakt lituju.
ty vole, Tetesina babi a Evamičin D., to by byla dvojka, sice babi neznám, jen z vyprávění, a D. znám jen trochu, ale myslim, že by to bylo dobrý!
Tetes, já bejt učitel, tak jsem jako tvůj táta :sweat_smile: Nesnáším flákače a záškoláky :grinning:
Pajdi, třeba budeš mít dvě holky, to tady zatím nikdo nepředpovídal :wink:
3. čer 2009 v 17:53  • Odpověz
Tak jsme zpět z masáže... Bylo to super - vychází to z čínský med., masírují se určité dráhy, což stimuluje vnitřní orgány. Paní je strašně sympatická. Zatím jsme dělali jen půlku - nohy a bříško. Akorát se musí dělat každý den, ale já už fakt nevím, co dělat dřív - troje cvičení (v úterý mi další přibyde) a ještě masáž. :sweat_smile:
Tetes, Huggies premium jsou podle mě nejlepší.
Lao, já myslela, že dáváš látkovky...
Vtipy dobrý, ale na ten odkaz nemám čas. :sweat_smile:
Puzzi, promiň, ale teď jsem se málem počůrala smíchy. :grinning: :zipper_mouth:
3. čer 2009 v 18:24  • Odpověz
Teď se M. poprvý otočila sama na břicho a já to neviděla. :frowning2:
3. čer 2009 v 18:39  • Odpověz
Evi, dávám, papírovky dávám, když jedu k našim, abych to netáhla (vlakem je to na hovno) a někdy v noci, když jsem shnilá dávat mu látkové :slight_smile: Takže jsem si te´d koupila balík, co mu bude dobrý te´d a co snad vypotřebujeme a jeden 10-15kg :wink:
3. čer 2009 v 18:40  • Odpověz
Hele, Lao, a jak často tak přes den přebaluješ? Já když si představím, že bych ty pleny prala, tak by mi jeblo... :sweat_smile: Ale je mi to sympatický. :slight_smile: Snažím se to kompenzovat těma ekologickýma, ale nepřipadají mi moc dobrý.
3. čer 2009 v 18:55  • Odpověz
evi: gratulace k pretoceni! To si uzijes, Ladun e otaci furt a obcas potom na brise pisti, ze tam nechce byt, tak ji vratim na zada a sup, uz se zase točí. Ale v cizim prostredi nebo pred navstevou lezi na zadech, pozoruje a otoceni nepredvede :slight_smile:

puzzi: takhle pokadenej zadek je moje nocni mura. Vzdycky mam radost, kdyz se L. vykadi pred cestou. Latkovkou a vodou jste to vyresili dobre, ubrouskama byste to akorat dopatlali. A H. je tam v nejakym hlidacim koutku?

Byly jsme na rehabilitaci. L. dostala pochvalu, pry je na tom lip nez 90 % zdravych deti, co jim tam chodi. Dela vsechno dobre, akorat trochu flaka jednu stranu (napr. opira se o radeji o jednu rucku, kdyz se natahuje na hracky na brise, kdyz ji dam hracku k ty línejsi ruce, tak to resi tak, ze se zacne posouvat na brise, aby na ni dosáhla místo aby prenesla váhu na ruku druhou a podala si hracku timto zpusobem), tak kdybych pry s ni cvicila tak tyden ten silenej cvik, bude uplne stoprocentni. Ten cvik mi upravili, je to ted jednodussi, zkusim to teda, kdyz staci jenom tyden... Otaceni je pry bezny az v 6. mesici a dela to teda predcasne, ale technicky dobre (ja myslela, ze blbe), takze fajn. Takze Majda je taky předvyvinutá, jsou to holky sikovny. Chodit tam pry nemusime, ale jeste jsem nas jednou objednala na kontrolu toho cviku. A brisni svaly ma perfektni, to je pry tim tlacenim na body.
3. čer 2009 v 19:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.