• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Campi, díky! :wink: Jé, tak to je Ladunka hvězda! No, vidíš, je vidět, že rozhodně nestrádá! Kdyby ses jí tolik nevěnovala, tak určitě není tak šikovná. :slight_smile:
Až v 6. m.? Já právě myslela, že teď je to akorát... Tak ty body jsou asi fakt dobrý.
3. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
To, ze byla ve 3. mesici Lada opozdena, bylo pry zjevne tim jejim trapenim. Jsem fakt rada, ze se na to prislo relativne vcas a ze se ji nasadila ta specialni strava. A o to radeji budu drzet tu nemlecnou a bezvajecnou dietu. A dozvedela jsem se, ze dvoulety dite jedny znamy ma taky tuhle alergii, tak budu mit inspiraci, co vsechno Lada muze a nemuze jist a co se ji da vsechno uvarit, kdyby tuhle nemlecnou dietu drzela i ona (a asi do dvou let bude).

Ja pouzivam Fixies a prijdou mi ok, ale Huggies se chystam vyzkouset.

tetes: krasne deticky rostou. Jak jsem byla v nemocnici s tou Denisou, tak ta cekala na 1900 g, aby je mohli pustit domu. Jeji Julinka byla drobek, ale uplne v pohode.

Laolo: fakt obdiv s latkovkama, a prepiras v ruce i curánkový nebo jenom hovínkový? (nematkám se omlouvám za hovínkové téma).

Jeste jsem chtela napsat Mili, ze si rada prectu o pejscich a jinych vecech. Akorat nezvladam reagovat.
3. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
Lao- vůbec netuším, jsem tak nějak ovlivněná tou kartářkou, takže fakt netuším :sweat_smile: .
Puzzi- dvě holky bych taky brala, ale nejraději ten páreček. Jen aby to nebyli dva kluci a ono to určitě budou. :sweat_smile: No hlavně ať jsou oba zdraví. Teda srací historka zase fakt dobrá :grinning:, Honzíkovi to fakt jde. :grinning:
Evi- to je škoda, ale neboj, brzy to zase udělá a Ty už u toho budeš. :wink:
Jé Ladunka je šikulka :dizzy_face: .
3. čer 2009 v 19:33  • Odpověz
Campi, Ladunka je šikulka, se na ní zítra těším, doufám, že mi to předvede, musíš jí ukecat :wink:
Puzzi, to musela bejt akce, ten Honzík je pěknej posránek :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
marti: uvidime, co bobánkové predvedou. Do Radotina dojedu kolem desaty podle krmeni, dam vedet rano terce, v kolik presne.

pajdi: ja kartarkam verim.
3. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
autor
Evi, to nic, sranda musí bejt. Hlavně když si začal žmoulat vokaděnýho pinďoura a já nevěděla, jestli mu dřív dát dudlík,kterej spadl na zem, nebo mu rychle utřít tu ruku nebo utírat zadek :grinning:
Masáže teda dobrý, jo? To je super, seš akční! Jo, musim zejtra nebo pozejtří do toho Hobitu zaplatit ty kurzy, asi zejtra.
Gratuluju k přetočení Majdy, neboj, za chvíli to bude dělat furt, ještě si užiješ :wink:
Campi, Ladunka se už otáčí takhlepěkně, jo? Ta se teda rozjela, šikulka :slight_smile: Asi fakt jak jí trápilo bříško. Já si taky někdy říkám, že kdyby Honzík nebyl furt tak navztekanej a dýl vydržel si hrát na zemi, že by třeba byl i šikovnější, nemá moc času trénovat, když ho nic dlouho neba. Ale to je fuk, to co by měl umět umí, jsem spokojená.
V hlídacím koutku haha, to by stálo majlant, za Honzíka bychom připláceli :grinning: Babi bydlí blízko, vždycky přijde a jezdí tu hodinu s kočárem. Občas jí brečí, než usne, ale vždy nakonec usne a za tu hodinu se vzbudit nestihne a řvát, takže pohoda.
S rehabilitací úplně super, Campi, to se krásně poslouchá, jaká je šikulka, viď?
Pajdi, já u dvojčat bych si říkala to, co ty, nejradši párek nebo dvě holčičky, ale uvidíš, já fakt mám u tebe skoro pocit na ty dvě holky. Ale je to jen pocit :sweat_smile:
Marti, martínek vše dobrý? Dej do alba nějaký novější foto toho vašeho fešáka :wink:
3. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz
Puzzi, prej za Honzíka by byl příplatek! :grinning: :grinning: Hele, na ten Hobit nezapomeň, já se moc těším, že budeme chodit společně! :dizzy_face:
3. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
puzzi: ty to mas stejne dobre zorganizovany, jak u vas hlida cela rodina. Predstav si, ze byste zustali bydlet v Pze... Martinka zitra vyfotime.
No, ja jsem rada, ze ji tak pochvalila, ale stejne se bojim radovat. Musim na sobe zapracovat a naucit se koukat na sebe, potazmo svoje dite ruzovyma brejlema.

Z rodinného zivota:
F. dorazi domu, ani neodlozi poradne tasku a pusinkuje L. Tak se natahnu, ze chci taky a prej: "ty ale nejses tak roztomila.." :frowning2: . Byl to vtip, ale je jasny, ze uz jsem definitivne na druhy koleji. Pusu jsem dostala, ale neee tolik moc. :cry: Ale neva, je zajimavy, ze se do nej zacinam zase zamilovavat, kdyz vidim, jak je zamilovanej.
3. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
autor
Campi, to je fakt, ještě že bydlíme takhle blízko našich a spol., fakt jsem ráda. Teď v sobotu to bude přesně rok, co jsme dostali klíče tady od baráku :slight_smile:
Campi, ono je asi normální, že se člověk bojí, jestli se dítě vyvíjí, jak má,ale růžový brýle občas nezaškodí :wink:
Mně se taky moc líbí,když vidím, jak je P. z Honzíka hotovej a jak s ním blbne a tak.
3. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
Pajdi:tak to jsem zvědavá, co čekáte. Ten páreček bych vám přála, je to hezký. Ale i tak určitě budete rádi za jekékoliv pohlaví. :dizzy_face: Jo, problém s koordinací nemám, jen s odhadem své velikosti,že si myslím,že někde projdu a ono hovno,hovno slavný soude.....
Puzzi:na tvoje fekální historky s Honzíkem snad nikdo nemá :sweat_smile: :grinning: Ježiši, Puzzi ty jsi určitě byla šprtka,viď? :wink:
Lao:vtipy dobrý
:grinning:
Odpoledne mi píchly injekci, né že bych o těch zádech nevěděla,ale je to o 80% lepší, akorát nevím co to bylo, musím se zítra zeptat dr. Ale abych tady pochválila jejich přístup, si představtě,že dr. volala na neurologii,aby našli něco, co by zabralo a zároveň to mohla těhotná. No, jenže oni tady na oddělení takovéhle léky nemají a museli by to objednat přes centrální lékárnu a trvalo by to min. do zítřka a mě,když jsem hospitalizovaná nemůžou napsat recept. Tak dr. napsala recept na jméno staniční sestry a ta šla do lékárny to vyzvednout, jakože je to pro ní. Jsou tu vážně moc ochotný. :dizzy_face:
S plenkama uvidím, zatím jsem nakoupila pampers, pak nějaké z DM a ty hugiies a vyzkouším,co nám bude vyhovovat.
Evi:to je super, že se vám masáž líbila. Nezlob se,ale můžu se zeptat,když píšeš ty cvičení apod. nepřeháníš to trochu? Víš jako jestli nekladeš třeba i na Majdu zbytečně velké nároky? Prosím tě, nezlob se, že se ptám, nemyslím to zle, jen mi to trochu přijde,ale třeba to tak má být. :wink:
Jsem si volala na ty vaničky a plavčo, sice se přihlašuje až po narození,ale mluvila jsem přímo s tou instruktorkou, byla moc příjemná a říkala, že vaničky se domlouvají na idividuální čas, že je třeba dělá i v sobotu jednou za 14 dní a přes týden odpoledne asi až do pěti,takže je to super, že bude moct chodit i Petr, aniž by se uvolňoval z práce. A je to i docela kousek od baráku,takže se pěkně projdu, nemusím náročně nandavat kočár do auta......
Jo, a taky jsem se rozhodla, že koupím někde v bazoši za pár stovek nějaký kočár pro dvojky a dám ho na balkon,je mi fuk jak bude vypadat,ale na spaní,když bude hnusně a nepůjdu ven, nebo když bude jedno z dětí nemocné.........
campi:to je fajn,že je na tom Lada takhle dobře. :dizzy_face: Fakt? Já myslela,že domů dřív jak 2,5 kila nepustí? :confused:
Pajdi:hele,já taky čekala,že to na "truc" budou dvě holky a nakonec páreček. :dizzy_face: No,ale já kartářkám nevěřím....
3. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
Jj, Tetes, jsem byla něco jako šprtka :sweat_smile:
Já kupuju Pampers a nic jinýho jsem ani nezkoušela, tak nemůžu posoudit.
Injekce super, že pomáhaj, a ochota tam u vás taky super!
Kočár na balkon dobrej nápad, přeju děti spící ve stojícím. No co, to je naučíš :wink:
3. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
campi: z toho mám trochu obavy,že budu na druhé koleji a jak to budu nést... :frowning2:
3. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
autor
Tetes, ty budeš na třetí koleji :sweat_smile: Neboj, myslim, že nebudeš :slight_smile:
3. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
Campi, já jsem naopak ráda, že je D. pozornost zaměřená na někoho jinýho. :wink: Ale chápu, že tohle zamrzí!
Tetes, to je skvělý, že to takhle zabralo! :dizzy_face: Ty jo, to jsou fakt hodně ochotný! :confused:
Tu rehabilitaci i masáže mi doporučila dr. zároveň. Ale mně se to taky zdá docela dost... On teda třeba ten jeden "cvik" je to, že je na míči na bříšku, takže to ji moc nezatěžuje... Ale stejně všechno nedělám tolikrát, kolikrát bych měla, prot. to prostě nestíháme, a když M. třeba nemá náladu, tak ji nechám být.
A kam vy budete chodit na to plavčo?
3. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
Puzzi:reálně si myslím,že budu a ani jsem si neuvědomila,že až na třetí koleji :sweat_smile:
Ochota je super, ale to víš, už jsem tu taky starej mazák a jsem dost nenáročná pacoška a pořád za všechno děkuju a jsem příjemná kupodivu i po ránu,tak si taky nemají na co stěžovat.Jo a od tchýně je zásobuju různýma buchtama, takže by si mohly zkusit být na mě nepříjemné. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz
Mě třeba mrzí, když D. něco, co se týká M., neprožívá tak intenzivně jako já. Taky jsem se bála, že budu třeba trochu žárlit, ale vůbec - naopak jsem šťastná, když vidím, jak ji má rád.
3. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
Evi, přebaluju cca 10-15x. Stejně bych přebalovala i s papírovkama... Evi, to jsem myslela taky, ale dá se to zvládnout :wink:
Campi, přepírám jen pokaděný, počůraný skladuju na sucho v kýblíku, peru obden
Jdu dočíst Tetesin sloup
3. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
Evi:ještě kdyby ta pozornost zahrnovala i sex,co? Teda né,jakože sex, ale že by ho z té pozornosti k M. na něj přesla chuť :sweat_smile:
No, vlastně jedinej trochu problém jsem měla s tím doktorem jak jsem krvácela,tak na toho jsem byla drzá,ale to jsem vám psala,né?
Hele, a víš, že zrovna ta sestra co to bě vadila nebo nesedla, tak si ke mě přišla v pondělí jenom tak pokecat. :confused: :astonished: Dost mi překvapila,páč mi vykládala o tom,jak se rozváděla a kde bydlí a jak přítel doma neuklízí........
Na Locháči na bazén. To je dobře, že dáš Majdě prostor,když se jí něco nechce. :slight_smile:
3. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
Campi, já bych ho asi kopla někam. To by mě fakt nasralo!!! Tak jak říkají, že ženská je v první řadě manželka a pak až matka, tak to platí i u chlapů. Měl by si uvědomit, že jednou zůstane sami dva...
3. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
Lao, obden??? To by mě švihlo! To neděláš nic jinýho, ne?! A to jsou takový, co se musí i žehlit?
Tetes, jj, moc dobře chápu, jak to myslíš! :grinning:
Já bych řekla, že Majda se má luxusně. :wink:
3. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz
tetes: na vanicky budes urco potrebovat P. s sebou, ty soboty jsou teda perfektni.
S tou Julinkou na pokoji na intermedialce fakt. Ja myslela, ze se nemusi cekat na 2500 g, ale jestli to dite aspon dobre basti a neco pribejva. Na sestinedeli se mnou byla takova desna zenska, mela teda shodou okolnosti taky Julinku a ti určo odchazely pod 2500 g. Dokonce tahle Julinka ani moc nejedla z prsu, lifrovali je s Bebou. Byla tam, prcek, celej tejden a najednou ze dne na den rekli, at jdou domu, tak ta pani shanela narychlo vahu a monitor dechu, bylo videt, ze nemaji vubec prachy, ale vyhodnotila si, ze tyhle veci si aspon pujci, kdyz ma takovyho mrnouska.

evi: to jsem zvedava, jakou masaz ti ukazala. V Cine se pry deti masirujou i dvakrat denne. Lade se moc libi nohy a hrudnik, ale taky na to musi mit naladu.

Jinak jsem si ted vybavila, ze dvojcatova sousedka pribrala 30 kg - to mate dvojcatovky co dohanet.
3. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
Campi, tak masáže probereme na srazu. :wink:

Já se pro dnešek loučím, dobrou! :slight_smile:
3. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
campi:to já ti věřím, ale překvapilo mi to,jak mám zcestné představy....
Jo, nakonec jeden monitor mám od kamarádky a druhý z půjčovny. Váhu asi kupovat nebudu, přijde mi to zbytečné,nebo myslíte,že né? Hele, tak nemusím mít všechno společného s tvojí sousedkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já už jsem vyřízená z těch svých kil, myslím, že když skončím na 23 kilech,tak budu hodně ráda. Jako teď už tady na mě vážně docela dost ženskejch kouká jaký mám břicho a sestřičky to komentujou jedna za druhou....ale co jsem ráda,alespoň, je to známka, že dětičky hezky rostou. :dizzy_face: Jo, dneska jsme porovnávaly váhy na srpnovkách a musím se pochlubit, že jsou dvojky spíš nadprůměrné váhově,teda hlavně Michal.
3. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
V jakych intervalech prebalujete? Ja po trech hodinach, tak to teda nemam tak velkou spotrebu 10-15 plen denne. A v noci neprebaluju. To jsem asi ňáký prasátko :confused:
3. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
Váha není nutná, oni s tim prevazovaním v Podoli desně strašili, ze nervozni prvorodicky mohly ziskat dojem, ze jim muze dite bez prevažování umřít podvýživou nebo co..

Ja si vahu pujcila, kdyz jsem zacala kombinovat kojeni s UM, abych vedela, kolik UM ji mam davat. Bohuzel neni pravda, ze dite sni, co potrebuje. Ladun je schopna vypit mnohem vic, nez ma, tak by pila a pila a pak ublinkavala a ublinkavala z prezraní.

Toz jasny s tou hmotnosti, jenom ze jsi psala, ze jsi hodne pribrala. A verim, ze břišoun je parádní.
3. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
campi nejsi - nebo jsem taky, přebaluji totiž stejně :sweat_smile:
tetes to je paráda jak děti rostou a kamarádka co má taky dvojčata odcházela když měli kolem 2300 takže ani 2500 - a při narození myslím holčička 1850 a kluk nějak 2000...te jim je necelých 5 měsíců a jou to pěkná cvalíci :slight_smile:
dočítat nestíhám, tak nebudu na všechny reagovat
Mili na Tebe jsem taky moc myslela, snad už se to brzy dořeší a bude Ti dobře
My pořád nějak bojujeme s tím blinkáním, někdy je to lepší, dnes zase blinkal víc - a to ten Nutriton Comfort zahušťuji tím Nutritonem víc, ale stejně to nějak úplně nefunguje. A zase sám nekaká, nemá to sice už tvrdé, ale bez trubičky se trápí a nevykaká - nevím jak dlouho ho mám nechávat samotného...no ještě že jdu za 3 týdny k tomu novému doktorovi, snad už nám to pomůže nějak řešit. Nemůžu se dočkat až budeme dávat příkrmy a snad se upraví i blinkání a všechno
3. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz
Evi: na další kontrolu jdeme za 6 týdnů, protože bude třetí Hexa i Synflorix, tak se to spojí is kontrolou. Možná už to rovnou veme Dr. jako kontrolu v šestiměsících, uvidíme. majda je teda fka šikovná s přetáčením, Lada taky.
Masáže super, taky by se mi to líbilo, ale je toho moc a není čas, to je fakt.

Campi: to přivítání mi něco připomíná, ale už jsem se ozvala. Ale taky mám radost, že je V. s M. celej "posranej" takže lehké odsunutí na druhou kolej nevadí :sweat_smile:

Laolo: to je teda síla ta četnost přebalování, to jsem asi největší prase. V noci je M. asi 8 hodin v jedný plence a přes den i dýl než tři hoďky, protože kadí většinou v noci a nebo to slyším, tak ji přebalím i přes den hned, jinak čurání tolik v¨nevadí, je vždycky fakt suchá, i když je pročůraná plena. Ale dělám to spíš z ekologickýho hlediska, abych nadělala míň odpadu. No máš můj obdiv. Ale je pravda, že to častý přebalování mě odradilo od látkovek. Jen jsem zkusila a M. byla počůraná až na záda i se separačkou, o které mi proda¨ávající tvrdila, že jako malá ji M. nepotřebuje.

Tetes. krásný váhy dvojčat. Já jsem dneska viděla váš kočárek v akci, slyšela jsem, že v paneláku u nás jsou taky dvojčata, dneska jsem potkala maminku a babičku a každá nesla z výtahu jednu korbu a vyjely z kočárkárny s podvozkem, projel dveřma v pohodě. Jsou starý dva měsíce. No je pravda, že mamina mi přišla trochu strhaná, já jsem šla z bazénu, co je kousek pod náma (koupaliště Petynka), V. hlídal, poslouchala jsem mp3 přehrávač a byla jsem taková vysmátá a v náladě (endorfiny z plavání), tak jsem jen utrousila, že máme doma 4měsíční holčičku a paní na mě dost nevěřícně zírala. Ale zase dvojnásobná radost, tu chvíli se to musí vydržet. Na dvojčatech se mi nejvíc líbí to, že odpadaj starosti s dalším otěhotněním, v tvým případě úplně idelání kombinace, že budete mít páreček, nádhera. Až my tady budem lamentovat nad dalším otěhotněním, ty budeš vysmátá :wink: A určitě se později spolu zabavěj líp než jedináčci a vyhrajou si spolu.
V porodce se nemusí čekat na 2,5 kila, záleží na porodní hmontnosti a nárůstu a jak pak dítě přibírá. Kamarádka rodila 2060g, shodil na 1800g a když měl 2100g tak šli domů. Možná je to i tím, že fakt nemaj moc místa, jak je babyboom, tak se to tolik neřeší. Když nejsou komplikace, tak to lifrujou ven.

Puzzi: hlídání máš zařízený fakt nejlíp, tolik ochotnejch lidí, paráda. Já bych ještě nějakou hodnou ségru brala, mám jenom bráchu, toho to teď nebere a tu švagrouvou od něj, co sice čeká v srpnu mimčo, ale není na děti moc stavěná, takže bych jí M. nesvěřila. Byla tu jen když spala a ještě spěchala domů.

Taky jsem dneska udělala nájezd do Hypernovy na pleny, ale vzala jsem jen dva balíky, jeden pod korbu a druhý na korbu a dala jsem Chodov - Břevnov mhd. Byla jsem jak tank :grinning:
3. čer 2009 ve 23:28  • Odpověz
Zdarec holky :slight_smile: .

Gucci a Jani držím dneska všechny palce co mám :slight_smile: . Hned pak napište a doufám, že budou obrázky. :dizzy_face:
Já jdu dnes na spinning, páč jsem si řekla, že když to nejni kýla, tak že můžu. :grinning:
4. čer 2009 v 06:49  • Odpověz
Dobre ranko,

jdu pozdravit a docitat cely vcerejsek :wink:
Jeste ze mam az do pul jedenacte cas :wink:
4. čer 2009 v 07:36  • Odpověz
Ahoj holky,
tak dneska mě Vítek opět nenechal vyspat. Zvíře jedno :grinning:
Evi, akorát je narvu do pračky, pak pověsím, posbírám, poskládám-někdy vyžehlím (dle nálady)
Terky, on nevydrží dlouho v počůrané pleně, ať už látkové nebo papírové.... Jen v noci ho přebaluju taky až po šesti sedmi hodinách-nechci ho rozebrat.
jééé, Rio má novou fotku :dizzy_face:
4. čer 2009 v 07:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.