• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Tetesko tak gratulace ke krasnemu rustu dvojek, to uz je krasa skoro 2 kilca a pres kilco a pul.
Ta zada musi byt hnus, ale snad vymysli neco ucinneho, at se moc netrapis!
Jee to je pekne, ze na me myslis. Ja se zkusim optat uz dneska, jestli nemaji nejaky tip na pohlavi :slight_smile: Jsem strasne zvedava :wink:
Evi gratulace k pretoceni Majdy. A neboj podruhe to stihnes :wink:

Cesta vcera byla v pohode, kdyz jsem prijela domu, tak jsem si jen vzala nejaky veci a jeli jsme ke znamym na vecu a prespali jsme tam. No a dneska v sest vstavacka a hura zpet a ted uz se tady pilne usazuje vana a obklada :wink:
Jinak Milu strop mame ze sadrose. Vic nevim :grinning:
4. čer 2009 v 07:56  • Odpověz
autor
Dobré ráno!
Steffi, tak už jsi doma s pracovníkama, tak to přežij tu koupelnu! Já to nemám ráda, když máme doma nějaké dělníky apod., a to jsem si v těhotenství užila, jak jsme tady leccos předělávali.
Lao, blbá noc a ty se tomu ještě směješ, ty seš taky případ :grinning:
Já přebaluju v noci po 12 hod. (koupání po půl sedmý a ráno vstávání taky cca v půl sedmý). A přes den jak kdy, stačilo by po třech, ale občas přebalím dřív, když jdeme ven nebo se mi chce Honzíka nějak zabavit. Tipuju tak 6-7 plen na den.
Tetes, o tom nepochybuju, že seš nenáročná pacientka. A je to fajn, že zrovna na rizikovým jsou fajn sestry, myslim, že to je pro vás tam ležící hodně důležitý.
Tetes, váha je zbytečná.Pokud by dvojky blbějš přibíraly, tak ti půjčí váhu dočasně dětská dr., většinou půjčují takhle novorozencům, když hůř přibírají. Takže to fakt neřeš. Akorát člověk zbytečně stresuje, že dítě vypilo málo, stejně do něj víc nedostane, zbytečnej stres do šestinedělí. Kontroly u dětský jsou ze začátku dost často, že by se případné nepřibírání včas odhalilo.
Tak to je super, že jsou dvojky váhově mírný nadprůměr, fakt dobrý!
Rio, podle mě to kadění souvisí s tím zahušťováním, je to blbý dilema. Ten Nutrilon Comfort už je docela hustej, ne? A ještě Nutriton... Honzík po Nutritonu na začátku nekadil asi 4 dny, pak rourka a pak jsme se na Nutriton vyprdli, až pak jsme přešli na Nutrilon AR a po tom kadí normoš. To je dilema, měla by ti poradit dětská dr., jestli je lepší trochu víc ublinkávat nebo líp kadit. Anebo třeba nějakej přípravek na to kadění, hylak? Neříkala dr. na to něco?
Terky, mám výhodu rodiny blízko, to je fakt :wink: I když poslední dobou je máma nějak zaneprázdněná, takže hlídací neděle zapadly v propadlišti dějin, škoda :sweat_smile: Ale tu a tam přijede a pohlídá a zabaví, to jsem vždycky ráda.
A Milu jde na spinning s trenérem na vobliz, užij si to! :grinning:
4. čer 2009 v 08:17  • Odpověz
steffi: a mate tam velkej brajgl?

rioko: a neni pro Vojtika potom problem vykakat to, kdyz ma hovinka tak zahusteny Nutritonem a Nutrilon Comfort je taky dost hustej... No, doktor Ti urcite poradi. Ja myslim, ze castecne jste mu to udelali tim castym pouzivanim trubicky. Nase dr. pred tim dost varovala, ze se pak deti neumi vykadit normalne. Dvojcatova sousedka trubickovala holcicku kazdej den a rikala, ze je to pravda, ze to bylo dost narocny, ale nakonec se kadit sama naucila. Vojta se to urcite taky nauci a blinkat prestane :slight_smile:

To jsem rada, ze jsem normální prebalovačka.

terkytko: mi hlava vubec nebere, jak dokazes takhle byt v pohode. Je to ale super. Ja jsem se po 4 mesicich taky dostala do klidu, ale nemam zatim kapacitu nic samostatne podnikat. Vecer zehlim (nejak me to zacalo bavit, tak nechavam uklizecce jenom kosile) nebo pracuju nebo si ctu... Jsem teda domluvena s biosousedkou, ze budeme dvakrat tydne vecer jezdit na kole, ale odkladame to kvuli pocasi, ale abych byla uprimna, tak se mi od L. stejne moc nechce, takze nejaky kina nebo koncerty nee. Maximalne nakup :rolling_eyes:
4. čer 2009 v 08:20  • Odpověz
Puzzi delnici mi vubec nevadi, jsou to 2 prijemni kluci. Nic nepotrebujou a makaj jak divi!
Campi L. prubezne uklizel, takze mi ani moc velkej brajgl neprijde. Jako prach je vsude, ale to se rychle vyresi. Fakt jsem prekvapena, ze je to docela v pohode.
4. čer 2009 v 08:24  • Odpověz
Vidim, ze puzzi uvazuje stejne.
S tim trubickovanim Vojtika to nemyslim jako nejakou kritiku. Ale uvazuju tak, ze dite neumi kadit, tak se mu pomuze trubickou, cimz se sice vykadi, ale porad neumi kadit, takze se ten problem jenom posouva, nikoliv resi. Ale tezko rict, jak dlouho je mozny to dite nechat nevykadeny..
4. čer 2009 v 08:27  • Odpověz
Campi- tak já na kartářku nikdy nevěřila, tak jsem zvědavá. :wink:
Puzzi- dneska v noci se mi zdálo, že jsem porodila dvě holčičky :dizzy_face: .
Campi- to si tak s F. neber. Honza už teď když přijde z práce, tak mi nejdříve upusinkuje břicho ze všech stran a pak dá jednu pusu teprve mě. Myslím si, že je to normální. Chlapi jsou prostě z toho taky nadšení a nejsou s dětmi tak moc jako my, tak už se jim prostě stýská a těší se na ně. Ale na nás samozřejmě taky.
Teri- to víš, že budeme rádi, ať je to co je to :slight_smile:, hlavně aby byli oba/obě zdraví. To je super, že to zabralo aspoň na 80%. A píchli Ti jednu injekci nebo víc? Já jsem to píchala jako takové malé včeličky pod kůži v místě, kde to nejvíc bolelo. Ale jsou tam teda bezvadní, takový přístup je skvělý.
Jé onehdy jsme se s H. bavili, kolik asi dítě spotřebuje plen na jeden den. Tak to jsem ráda, že to není až tak hrozné. Takže v nejhorším případě budeme potřebovat 20 plen na den. Kolik je plen v jednom balíků a kolik cca stojí ty pleny v albertovi oproti normálu?
4. čer 2009 v 08:29  • Odpověz
steffi: Tak to mas super, ze se L. takhle staral.
Ve 14tt uz by mohli videt pohlaví jasne.
Jestli budes mit na UTZ dr. Kucerovou, tak ta je bezvadna. A nejvic se mi libil mladej doktor, kterej se jmenoval na V... (mozna Vokroj), ten vsechno perfektne popsal a ukazal. Jenom jsem mela smulu a dost jsem tam cekala - jednou si vzal F. dovolenou na dopoledne, byli jsme na pul jedenactou a v pul jedny zklamane odchazel, pác musel do práce na meeting a já prisla na radu az v 1! Ale teksas zase necekala skoro vubec.
4. čer 2009 v 08:32  • Odpověz
autor
Jedna sousedka tady od nás musela trubičkovat holčičku skoro do půl roku, jinak večer hrozně brečela, nemohla se vykadit, trubička a usnula. Nakonec se rozkadila sama, ale je to fakt pravda asi, že by se to nemělo dělat pravidelně. Ale já bych taky trubičkovala, kdyby mi dítě brečelo...
4. čer 2009 v 08:36  • Odpověz
autor
Taky obdivuju Terky, jak je akční!
Steffi, tak to je super, dělníci i prach v normě :wink:
Pajdi, jsem ti vsugerovala ten sen, co? :sweat_smile: Ze začátku 20 plen na den a později po pár týdnech/měsících spíš míň. plena pampers stojí asi 4-5 kč, čím větší, tím trochu dražší.
14tt pohlaví? není to brzo? já se ptala v 18tt a brzo bylo.
4. čer 2009 v 08:43  • Odpověz
pajdo: nee, ja si to nijak neberu. Spis me fascinuje, ze v sobe nasel jeste nejakej cit, prisel mi takovej vyprahlej v minulym roce, tak jsem rada, ze je ted stastnejsi :sweat_smile:
Ze zacatku je vyssi spotreba. Kdyz jsem plne kojila, tak Ladun kadila po kazdym najezeni, casto se vycurala presne v momente, kdy jsem pod ni podkladala novou plinu, takze tu jsem vyhodila.. a prebalovala jsem po kazdym krmeni i v noci. To bylo tak 10 plen denne, ted je to tak 7.

Pliny kupuje F., tak s cenama neporadim. Kdyz jsem davala Fixies newborn, tak to bylo 199 Kc za 30 plen. U dvojcatek je mozny, ze se narodej driv, v Podoli pouzivali Bella baby Happy, tenhle vyrobce ma jako jeden z mala i nulkovou velikost 1- 3 kilo, ty si maminky i sestřičky moc pochvalovaly a koukam, ze stoji 42 kusů 200 Kc, tak to jsou ty Fixiesky nejaký drahý. :angry:
4. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
Campi jojo je zlaticko. Fakt tady neni vyrazny bordel, ale rikal, ze denne 2-3 hodky vytiral!
Ty jo tak to doufam, ze si dneska neuziju cekacky :frowning2: Musim si jeste vyridit tehotenskou kartu a registraci k porodu :astonished:
4. čer 2009 v 08:47  • Odpověz
autor
Steffi, to máš fakt super chlapa, šikovnej, takhle pečlivě denně :slight_smile:
4. čer 2009 v 08:48  • Odpověz
Puzzi je na pohlavi brzo v 14tt, ale ja se i tak zeptam :grinning:
4. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
Holky bývají takové akce jako v Hypernově často nebo už mám H. poslat koupit aspoň ze 3 balíky?
A prosím prosím, kdo tady dával recept té kávy s citrónem na migrénu? Může být nesca? A asi bez cukru, že? A kolik toho citrónu? Děkuji
Puzzi- jj, asi vsugerovaný sen :sweat_smile: .
Jani- na dnešek držím pěstičky a s pohlavím uvidíš, mě to říct ještě nechtěli, ale třeba už to u Tebe půjde hezky vidět :wink: . A L. je teda fakt šikovný :slight_smile: .
4. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
Pajdi, tak ja to nechci vedet na 100 pro, ale aspon naznak :wink:
4. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
Jé Gučátko je hezké a jak je už veliké :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Gratulace.
4. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
Jee Gucce uz je nadherne :wink: Gratulace Gucci :slight_smile:
4. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
šááááááááááááááááááááááááááááááááááááu
4. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
Jani- kalhoty super, odkud je máš? Z LASA? A zavinka taky super.
Já už bych taky chtěla vědět aspoň náznak a pořád mi to nechce nikdo říct :frowning2: . Doufám, že ve středu se už konečně něco dozvím.
4. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
Ahoj Gucci :grinning:
autor
Steffi, super kalhoty letní i zavinka :wink: Já to chápu s dotazem na pohlaví, taky jsem byla hrozně nedočkavá, aspoň náznak a tip by doktoři mohli.
Pajdi, asi jakýkoli kafe a cukr bych klidně dala, aby to nebylo tak hrozný:sweat_smile:
Tak co Gucííííí, vykládej!!!
Pajdi jojo z Lasa, je tam super obchod s tehu a deckymi vecmi a maji slevy!
Pajdi no ty uz bys mohla...
4. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
pro tetes http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2849934&vReferer=

á tak koukám, že jste Guče už viděly :grinning:
vzali mi teda asi litr krve, zrovna šla kolem moje dr. tak jsme se bavili o těch tlacích v břiše, tak prej je to gor po IVF normální, ale že mi udělá pro klid duše UTZ, tak mě vzala na ten svůj, co není tak kvalitní jako ten předtím, ale neva, Guče se hejbalo jak vzteklé :grinning: , mávalo a mrskalo se, ani jsme ho neměřili :grinning: , dr. opět, že je to macek, vše ok, už nemám ani žádné folikuly nic
takže za dva týdny NTS :sunglasses:
Puzzi- doufám, že to zabere. Furt mě trápí ty migrény, skoro ob den a nechci pořád do sebe cpát paralen. I když mi stačí půlka, tak se bojím ho brát tak často.
Gucci tak to je super, ze je vse OK. No ja jsem dneska zvedava na ten NTS...
Pajdi chudero. Nemas to od krcni patere? Mi totiz vetsinou staci, ze si namasiruju krk..
4. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
jinak už mám pocit, že mi ty nevolnosti začínají trochu ustupovat....je devět a já ještě nejedla :grinning: , ale možná jsem jen v tranzu z toho UTZ, jsem měla až slzy v očích jak jsem ho viděla :dizzy_face:
4. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
Jani-jj, já vím, já mám od tamtud taky kalhoty, sukni a šatovku :slight_smile: . Je to dobrý obchod.
Guci- takže super zprávy :dizzy_face: , to je moooooc dobře.
jj jani, budu na tebe mooooc myslet, určo to bude ok všechno, jde s tebou manža?
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.