• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Gucci no mi zacaly nevolnosti ustupovat tak kolem 12-13tt :slight_smile:
Aha Pajdi, tak to jo :wink:
4. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
Gucci bohuzel nejde, bude tady muset byt s delnikama, kdyby neco potrebovali a tak...
4. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
Jooo a jsem ve 4. mesici :slight_smile: Ja mam z toho takovou radost :wink:
4. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
Jani- možná taky jo, ale spíš mi to dělá jakákoliv menší změna počasí. A teď je chvíli zima, pak se na chvíli oteplí a zase znovu :confounded: . Musím se na to zeptat ve středu dr., protože už to není normální.
Guci- raději ani nekřič, ale bylo by super, kdyby už nevolnosti ustupovaly :wink: .
Ta moje gynda je totiž hned vedle LASA, takže se tam občas po kontrole zajdu mrknout :slight_smile: .
4. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
aháá, to je škoda, tak příště :wink:
včera i dneska ráno jsem smrkala a neblila :grinning: to je fakt úspěch, sice mě natáhlo, ale ustála jsem to :sunglasses:

no nic, jdu snídat a dočíst
Jani- gratulujiiii :dizzy_face: , to je super pocit, že? :slight_smile:
Holky jdu zkusit do sebe kopnout to kafe, doufám, že se u toho nepobliju :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
4. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
Pajdi tak to je super, to bych tam byla varena pecena. fakt se mi ten obchod strasne libil a ty ceny taky dobry!
Je fakt, ze ted je uplne blby pocasi, tak je mozne, ze to mas i z toho...
4. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
Pajdi nadherny, fakt uz jsem o chlup klidnejsi a jestli dneska dopadne dobre NTS, tak budu uplne nejstastnejsi :wink:
Pajdi drzim palce! Ja bych se asi poblila :frowning2:
4. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
gučátko je nádherný, vypadá poklidně, bude to určitě hodný děťátko (můj první dojem, kdyz jsem videla fotku :dizzy_face: )
14tt je na pohlaví brzy, u nas bylo videt ale jasne - ve 12tt jeste nic a v 14tt, kdyz jsme byli na opakovanym velkym UTZ, mi to pripadalo jednoznacny, bylo to jako by L. sedela na zachode a my se na ni koukali zespodu. Ale brali jsme to s rezervou a nechavala jsem si to az do porodu radsi potvrzovat.

pajdi: muze bejt rozpustny a citronu tak ctvrtku. At ti to zabere! A neni to nijak hnusny.
4. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
Tak mě ty ceny tam přijdou dost drahé, ale Ty jsi zvyklá z Prahy a tam je všechno šíleně předražené. Ale občas tam mívají akce a pak jsou ty ceny super. Strašně se mi tam líbí jeden komplet pro děcka na zimu, ale stojí 850,- jeden, tak kolem něj vždycky jen chodím a koukám :frowning2: .
Může se v těhu masírovat krční páteř nebo ne? H. mi pořád tvrdí, že prý ne, ale já si myslím, že by se neměla masírovat bederní ne? Že krční by nemusela vadit.
4. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
Bré ranko,
Jani gratuluju k druhému trimestru. :grinning:
Gucci, teda Gučátko je pěknej kus mimina.
Jinak dočítat se nesnažím. . .
Pajdi zase tě trápí migrény? Ach ty choudě. . . :pensive:
Hlásím - Luky 4290g a 53cm. Za 8 dní přibral 290g, je to teda pěknej buřt, za chvíli ho neunesu. :sweat_smile:
4. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
Pajdi tak oproti Praze jsou tak 2/3! aspon teda ta tehu moda..
Myslim, ze jemna masaz krcni patere nevadi. Mi to prijde lepsi nez se cpat Paralenama...
4. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
tetes: tjo tak táta tělocvikář fakt borec, já se hlásila po střední na Pajdák na tělák a zemák, bohužel zemám jsem jaksi z obchodky nedala, ale já bych byla asi jako tvůlj táta :grinning:
Evi: gratulace k otočení Majdíka
Campi: super, že to Laduš všechno dohnala, máte holky šikovné
Mili: spinn závidím, já jsem přemýšlela, jestli můžu cvičit s lehkýma činkama aspon na ruce, samo jsem se zapomněla zeptat
Pajdi: to jsem teda fakt zvědavá co ti vyjde za pohlaví :wink:
Jani: super kalhoty, laso taky znám, akorát v centru OV se už skoro vůbec nepohybuju, ale dobrý vědět :wink:
4. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahoj Mel, jak se dari?
Tyyy jooo Luky pekne pribyva, spokojene miminko!
Ale moje gyn. pak rikala, ze 14tt si malokterej dr. troufne to vubec rikat, ale ze dr. Brestak, u kteryho jsme byli, je vybornej a ma tam dost dobrej UTZ, takze by mu verila.

Tak jestli Jani narazi na dobryho doktora a Štefinka (můj tip) bude dobre uložená, tak se to dozví.
Gucci ja byla v centru OVA po noo 3 letech! :wink:
4. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
campi: no klidně moc nevypadal, ale bude hodné určo po mamince, tatínek je zlobidlo :grinning:
mel: hooooooooooj matko
4. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
Jani, daří se přiměřeně - v noci buzení po třech hodinách :stuck_out_tongue_closed_eyes: , přes den pak klidně nahodí 5 hodin spánku. . . :confused: Ale jinak to jde, teď ještě mám pomoc P., od příštího týdne už budeme válčit sami. Ale vypadá to, že to zvládneme. Jo a Luky je celý já - dokáže se prochcat až pod bradu. :grinning: Denně ho převlíkám do čistého i dvakrát a noční košilku má každý den čistou. :dizzy_face:
4. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
Campi no vidis, to jsem jeste chtela, gratulace, ze je L. naprosto zdrava. Fakt me neprosto udivuje, jak i minimalni cviceni zlepsi stav ditka...jen tak dal.
No uvidime, zeptam se, i kdyz si o mne budou myslet, ze jsem blazen :wink:
autor
Steffi, ´gratuluju ke 2. trimestru :wink:
Gucci, super, že vše ok, Guče krásný a že by nevolnosti šly do háje by bylo fajn :wink:
ty vado tak to zase nestiham vcera rezim uplne propadl a to jsem dala i koupani ..kurna no tak dneska budem zase trenovat
za chvilku prijedou holky se tesim..
jen co jsem stihla
tetes to je super jak jsou prdisove velky a super ze vymysleli neco na ta zada ....jo puzzi navrhuji predem utery....jeste zjistime jak bude
pajdi no jsem zvedava co to bude
puzzi teda honzik je fakt fekalni kral :slight_smile:))
evi ty jo na masaza jsem chtela taky ale jeste pockam asi casu dost
cmapi ty voe ladunka je sikulka ...jsem na ni zvedava
tak jani dneska drzim palce a gucci taky ....
4. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
Mel tak to je super, ze to zvladas a kojeni po 3 hodkach je asi standard u takhle maleho mimi...
No a je to sikovny pochcijon :slight_smile:
Gucci, radši počítej z horší variantou - dítko po tatínkovi. :grinning: Já s tím počítala a teď vůbec nejsem překvapená co dokáže. :sweat_smile:
Campi- děkuju moc, už jsem to do sebe kopla, není to tak hrozné, ale já teď kafe nijak extra nemusím, tak doufám, že to v sobě udržím a hlavně že to zabere!
Já jsem měla už minule a předminule pocit, že tam plandal pindík, ale nevím, jestli to bylo pořád jedno a to samé mičo nebo mají pindíky oba :grinning: . A hlavně jestli to vůbec pindík byl, že? :grinning: :grinning:
Jani- zkus to dneska, já teď lituju, že jsem na tom NTS na toho dr. víc neapelovala, protože on to viděl. Říkal, že to vidí, ale že nám to neřekne, že je brzy :angry: :angry: . A teď mě to štve, protože už se třeba nemusí ani tak hezky ukázat a nebudeme to třeba vědět ještě ani před porodem :angry: . Právě minule mě ta dcera od mé dr. strašila, že u dvojčat to jde těžko poznat, že v některých případech se to maminky dozví až po porodu.
4. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
Jee jak jste napsali gratulaci k 2. trimestru, tak mi to prislo vtipny, ze jdu dneska na prvotrimestralni screening :grinning:
4. čer 2009 v 09:26  • Odpověz
gucci: ted jsem si poradne precetla, co jsi psala o UTZ. Ja nejdriv klikla na fotku a napsala prispevek. Tak to bude peknej vykuk, na fotce jako andílek a v reále čert :grinning:.
4. čer 2009 v 09:26  • Odpověz
Jani, já nekojím. Stále ze sebe dělám dojnou krávu - odstříkávám o sto šest, takže vždycky ohřeju připravené mléko, přebalím Lukyho, nakrmím, pokusím se ho udržet pár minut bez řevu na celý panelák a připravím ze sebe další dávku. Mezitím přemýšlím zda se počůrám hned a nebo za chvíli a jestli padnu žízní. . . Lemtám vodu jednu za druhou. . . :grinning:
4. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
autor
mel, ty se taky umíš pročůrat po bradu nebo jak po tobě? :grinning: Míry se mi líbí, je nás zas víc matek pořádnejch chlapů´:grinning:
mel, tak 5 hodin spánku přes den je super, že máš volno, mohl by si to úpřehodit na noc a bude!
4. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
Puzz, pod bradu jsem si čůrala jako miminko. . . :sweat_smile: Teď už jsem velká holka a dokážu dojít na záchod, i když je to někdy jen tak tak. . . :grinning:
4. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.