• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
tek: ta šikulka ještě chrápe! Dneska vstávačka ve 3 a v 6 se strašným hladovým křikem, v 7 vytuhla a je k neprobuzení. Tak budeme mít zpoždění. Ty jo, radši jdu kouknout, jestli dýchá, spí totiž u nás v posteli.
4. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
campi: jj tak nějak to vidím :grinning:
4. čer 2009 v 09:30  • Odpověz
Achóoooj Mel, jak je? Co Lukynek??? Jé to je dobře, že už tak hezky spinká. :slight_smile:
Jani- ale zase v Praze máte asi lepší výběr ne?
Mel- Ty jsi šikulka, že už zvládáš záchod :grinning: :grinning: :grinning: .
4. čer 2009 v 09:30  • Odpověz
autor
Tek, úterý ok :slight_smile: Ale přijede mi na dva dny příští tejden kámoška s holčičkama z Phy, nechala jsem na ní výběr termínu, kdyby náhodou chtěla út, můžeme to přehodit?
Mel, to seš dobrá, že ti jde odstříkávat pro Lukyho vše, fakt klobouk dolů!
4. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
Puzz, jo odstříkvat jde, zatím co vrazit ho k prsu - vytřeštěný oči - co že to po mě mámo chceš? Z pravého prsu ještě jakžtakž ho to chvíli baví, ale z levého si dělá totální cumel. :sweat_smile:
4. čer 2009 v 09:32  • Odpověz
m.e.l: moc zdravim! Super, ze ma manzel dovcu. Jsi skvela, ze odsavas. S tim curanim, pitim a jezenim je to sileny, jak clovek nestiha, vid? A brisko jeste boli?

puzzi: ja vedela, ze te ta Lukyho hmotnost potesi :wink: .
4. čer 2009 v 09:43  • Odpověz
campi, jídlo zvládám docela suprově. Na to Luky spí až moc. :grinning: No ono to taky bude jiné až bude manža v práci a bude opravdu skoro vše na mě samotné. Mám pocit, že se dítko začíná budit a hlásit o příděl. . .
4. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
Ahoj holky, teda vy jste toho zase nakecaly! :slight_smile:
Campi, já břebaluju taky cca po 3 hod. a v noci už taky nepřebaluju. :slight_smile:
Pajdi, Ty jsi fakt chudák s tím, jak je Ti pořád zle! :frowning2: Nějaký akce na pleny jsou často... Já bych počkala, prot. nevíš, jaký Ti budou vyhovovat... Já používala ty nejmenší Happy, pak Pampersky, ale ty mi v týhle vel. přijdou hrozný, takže teď mám ekolog. z DM (ale nic moc) a Huggies premium (ty se mi zdají nejlepší).
Guccíku, velká gratulace! :dizzy_face: Snad už se nevolnosti opravdu loučí.
Steffi, tak snad už bude něco vidět. Moc držím palce! Kalhoty jsou super!
Mel, to je Lukášek fakt cvalda! :slight_smile:
4. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
Evčo, no cvalda necvalda. Má vlastně teď jen o 210g více než porodní váhu. Pravda, přestal být trochu takový žrout, když dohnal tu porodní váhu. Ale i tak se po třech hodinách spánku nenechá ošidit. . :confused:
4. čer 2009 v 09:49  • Odpověz
autor
Pajdi, to je fakt s plenama, jak píše evča, nemusí ti vyhovovat, nekupuj zbytečně 2+1 balení. Akce jsou skoro furt.
Mel, to zmákneš, super, že Luky dokáže spát i přes den v postýlce, že nemusíš s kočárem x-krát denně a tak, to je pak fajn, že je doma občas chvíle klidu.
4. čer 2009 v 09:50  • Odpověz
Puzz, přes den spí Luky na hrací dece. S kočárem chodím jednou denně na aspoň hodinovou procházku, včera jsme teda byli s manžou jen chvíli, protože hrozně foukalo a vypadalo to na déšť, nakonec nebyla ani kapka . . .
4. čer 2009 v 09:52  • Odpověz
No a dneska to vypadá, že jediná prochajda byla k paní doktorce, zase se to zatahuje a fouká to. . . :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
Evi- to nic není, musím to vydržet. Hold dvě děti jsou na tělo větší záběr, ale Teteska to zvládá bravůrně, tak já se nesmím nechat zahanbit a taky to musím zvládat. Včera jsem si v lékárně objednala ty homeopatika phosphorum a novou sephii, takže dneska odpoledne to budu mít a snad to zabere. Tělo je prostě oslabené z těch mých předešlých nemocí a do toho dvojčátka, tak prostě asi nestíhá. Ale snad se za chvíli umoudří a bude už lépe.
Mel- no teď je fakt počasí na draka. A lépe prý má být až od poloviny června :confounded: .
4. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
Mel, to usne Luky sám u hraní? Téda to závidím :slight_smile:
Pajdi, zatím se držíš skvěle a už seš skoro v půlce!
4. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
jedeme do radotina! mejte se krasne!
4. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
autor
Užijte si to u Teksas!
4. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
Puzz, u hraní? No jestli vyndavání dudlíku z pusy doprovázené řvaním bereš jako hraní, jo tak usíná u hraní. . . :sweat_smile:
4. čer 2009 v 10:04  • Odpověz
Puzzi- mě to moc nepřipadá, spíš si tady pořád stěžuju, že mi něco je. :frowning2: Ale slibuju, že se polepším. :pensive:
Campi- užijte si to krásně :dizzy_face: .
4. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
Teda holky masakr co tady za ráno nakecáte :grinning: .
Gucci, super že je vše oukej a Gucce je takovej macek :grinning: . Jen tak dál a je super, že nevolnosti snad ustupují, taky už je na čase :slight_smile: .
Jani, tak strop ze sádroše nechceme, jakmile někomu nad vámi praskne voda, tak to máš všechno v koupelně.
Pajdi, nemáš to opravdu z té krční páteře? Přeci jen pořád ležíš a ten krk už máš třeba ztuhlej. :unamused:
Jani gratulace k durhému trimestru a koukej mimčo přesvědčit, ať ukáže jestli je holčička nebo chlapeček :sweat_smile: .
Mel, Luky přibírá teda pořádně, bude to kus chlapa :grinning: .
4. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
Jani už šla nebo ještě ne?
4. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
pajdi: ty migrény ti nezávidím teda, moje švagrová na ně brutálně trpí, ale v těhu jí to přešlo, tak ty to máš asi opačně :unamused:
Milí: šááááááááááááu, kdy bude hotová koupelna?
4. čer 2009 v 10:08  • Odpověz
Mili- možná že jo, poprosím večer H., ať mi ji zkusí rozmasírovat. Můžou se v těhu používat nějaké masážní masti jako třeba alga san apod.? Zkusím ještě H. zaúkolovat, až pojede pro ty homeopatika, ať se zeptá v lékárně.
4. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
autor
mel, hraní :grinning:
Pajdi, ježiš, jsme tu od toho, abychom tu mohly si postěžoivat, ne? Já tu taky furt píšu, jak je Honzík náročnej, až je mi to blbý.
4. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
Guci- já na migrény trpěla 2x měsíčně i před těhu, vždycky před ovu a před menzes, ale teď je mám fakt co dva dny. Možná je to i z hormonů.
4. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
Guccciiiii čuuuuuuuuuuuuuusssssss :grinning: , Nevííím kdy bude, teda už zbývají maličkosti, ale strop a dveře necháváme vyrobit na zakázku, takže to bude trvat cca 6-8 týdnů.
Pajdi určo manžu popros a nech si koupit takovej ten malej masážní váleček, kolegyně ho má a když tě bolí za krkem, tak párkrát denně přejede a dobrý :slight_smile: .
4. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
tjo ted jsme čučali na černé ovce, tam si borec nechal udělat dveře na míru a byl to sekec mazec, tak snad topadnete líp :wink:
4. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
Milu- no sláva, takže za chvíli už budete hotovi :slight_smile: .
Tak já jsem právě zbaštila výbornou koprovou polívku s kupou smetany a na druhé se už v troubě dopéká květák s bešamelem, šlehačkou a tvrdým sýrem. Já budu mít za chvíli s babiččiným vařením 30kg navrchu a ani nebudu vědět jak. :sweat_smile: Babi vaří úžasně!
4. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
No hele my to máme od Sapelli a myslím, že ty jsou dobrý...to není jako úplně na zakázku, že jsme si je i vymysleli. U nich si vybereš, které chceš a jak chceš udělat obložky a zárubně a oni to přijdou zaměřit a podle typu, který sis vybrala ti to udělají, ale může se stát, že ty dveře jsou třeba 80cm, ale oni při zaměření zjistí, že musí být třeba o kousek větší. Můj tchán má jinak truhlárnu kde si nechával dělat veškerý nábytek na míru a dveře taky a moc pěkný. Nám nabízel ať si to uděláme taky tam, ale tam za dvoje dveře dáš skoro 50 000Kč :unamused: .
4. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
mili: ajo tááák, takhle to máme taky v novém :wink:
4. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
Gucci:nooooooo, já se jen blbě vyjádřila :grinning: .Ale štvě mě, že to trvá takovou dobu :confounded: .
No ten strop jakbysmet :confounded:
Pajdi, tobě teda babi vyvařuje :dizzy_face: , to je dobře, tak to má být :slight_smile: :wink: .
4. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.