• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
njn Mili, hele my čekáme na byt už víc jak dva roky :grinning:
4. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
Mili- babi je strašně moc hodná, jen mám strach, že za chvíli bude hrozně unavená, když tady každý den chodí a vaří.
4. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
pajdi: a rodiče bydlí daleko?
4. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
Guci- já rodiče od 6ti let nemám, jen babi a tetu a ty jsou k nezaplacení :slight_smile: .
4. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
ježiši kriste, já se strašně OMLOUVAM Pajdi, já netušila :frowning2: , kua jsem debil, mi to mohlo dojít, že ... já myslela, že bydlí třeba nějak daleko nebo co, fakt promin :pensive:
4. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
Guci- nic se neděje :wink: , už je to dlouho a nemohla jsi to vědět. Ale babi s tetou jsou úplně skvělé a mám je hrozně moc ráda. Obě by se pro nás rozdaly, jen abychom se s bráchou měli dobře. :slight_smile:
4. čer 2009 v 11:38  • Odpověz
autor
Pajdi, určitě mají teta i babi strašnou radost z dvojčátek :slight_smile:
4. čer 2009 v 11:40  • Odpověz
no jsem fůl prostě :pensive: :pensive:
4. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
Janča ještě nepsala?
4. čer 2009 v 11:43  • Odpověz
Puzzi- to víš že jo, byly moc smutné, když se nám pořád nedařilo. Jen se teď pořád hrozně bojí.
Guci- fakt se nic neděje, neřeš to vůbec :dizzy_face: .
4. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
Janča zatím nic. Asi pořád čeká :confounded: .
4. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
JANČA:
Tak NTS dopadl na jedničku, NT je 1,6. A meri od hlavičky k prdelce 7,5 cm. Byla to nadhera, jak se mydlil. Vic na konovi. Pa

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
Tak koukám, že jdu akorát!
Jani, gratuluju!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A co pohlaví???
Gucci, díky za zprávu. :slight_smile:
4. čer 2009 v 11:56  • Odpověz
autor
Steffi gratuluju :slight_smile:
4. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
Tak jsem se vrátila z oběda a chci sem napsat zprávu od Jany a Pajda už mě předběhla :slight_smile: .
Tak Jani, supééééérrrrr :dizzy_face: .
4. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
jdu si pro o holky
dobrou chut všem
4. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz
Já nee, Guci byla rychlejší :dizzy_face: . Jani psala že pohlaví jí nechtěli říct, tak nevím jestli fakt nebo si to nechává až na koně :wink: . Uvidíme, ale hlavně že NTS je v pořádku a prďolka krásně roste.
4. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz
já budu chtít vědět pohlaví taky, až to bude aspon na 75%
nemám ráda překvapení :grinning:
4. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
Terky:zrovna dneska mi psala dvojčatovka,co jsme se seznámily v porodce,že za poslední týden spala tak 10 hodin, takže si myslím, že to "lehké" strhání co jsi viděla na očích sousedky asi bude na místě :grinning:
Jinak děkuji za vysvětlení,já fakt měla zkreslenou představu o té váze dětiček.
Holky,já už asi chcípnu na bolest žeber, vím že si pořád stěžuju,ale mi to přijde den ode dne horší a horší.....
Jo, jinak holky na dvojčatovkách co už mají starší dětičky mi psaly, že prý v mých týdnech rodily anebo, že skoro dvě kila mělo jejich dítko až v 35.tt, tak mám vážně velkou radost, že mají takhle pěkné váhy, že už je to skoro "pohoda".
Mílo:se jdeš dneska zase koukat na pěknou prdelku kolegy,jo?
Puzzi:cože,cože,cože zmizeli neděle? Tssss, co peklo jednou schvání už nevyvrátí, takže zpátky do nich. Jenže ty máš celé prázdniny v Chorvastku o H. postaráno viď? Je mi jasné, že zavedeš služky na raní vstávání s Honzíkem i rodičům :grinning:
Dělníci doma jsou nepříjemný,ale dá se to vydržet,když člověk vidí,že to k něčemu je a bude to hezké, horší je když na nich člověk vidí,když jsou liknavý a mohli by to udělat v daleko kratším čase :angry: :angry:
Campi:ty jo, víš jaká by to musela být pohoda, vyjet si na kole,dát si na terásce jedno malé pivko,vyplavit endorfiny a Ladě by přijela domů, šťastná, usměvavá maminka a navíc si myslím, že by ti to i hodně pomohlo na psychiku, že by jsi se musela cítit bezvadně. :dizzy_face: Ty jsi cvoček,viď, máš paní na žehlení a žehlíš :grinning: Jo a vím, že jsi mě chtěla s dvojčatovkou a jejíma kilama potěšit. Já už bych tak strašně chtěla být netěhotná a normální,ale vážně si to hrozně přeju, samozřejmě, že kvůli dítkům je to dobře a nechtěla bych rodit dřív,ale víte jak to myslím......A ještě každé ráno strašně trpím na tom monitoru na zádech být nemůžu v leže a v sedě nevydržím přes půl hodiny a Michal jim tam furt zdrhá,takže jsem tam hrozně dlouho a trpím a pak mi vadí jak si neustále stěžuju. Když mi P. volá a ptá se jak se mám,tak má jediná odpověď je co mi bolí až si vážně přijdu trapná....
Pajdi:píchaly mi to do zadku, je to B12 smíchaný s nějakou betinou či co? Dr. se mi dneska ráno ptala,jestli chci zase, že už toho nafasovaly víc, ale já jsem říkala, že si kdyžtak řeknu,když bude zase velká nouze,abych do sebe nervala nějaké sračky.Dr. byla hrozně milá, to je takový fajn,když se vás druhý den zeptá, jestli to vážně pomohlo a když jsem řekla, že sice ne 100%,ale bylo mi o mnoho lépe, tak ona tak viditelně potěšeně říká: tak to mám vážně radost,že to pomohlo. Člověk vážně získá dojem, že té doktorce na tom snad vážně záleží a že to nepustí z hlavy hned jako zavře dveře od pokoje. Akorát teď ze mě bude velký zastánce našeho zdravotnictví zacož mi budou všichni nesnášet
:sweat_smile:
Steffi:tak na pohlaví jsem teda zvědavá,ale podle mě je to hrozně brzy...
Campi:to jsem nikdy neslyšela to Bella baby Happy :confused: Já bych se tak nejraději dostala třeba k pamprskám II. jakost,páč jinak se teda za pleny nedoplatíme a zase nechci kupovat nějaké sračky,ale asi by mi nevadilo,když třeba na těch II. jakosti bylo křivě nalepené lepítko nebo tak podobně....
Steff:ty kalhoty vypadají moc pěkně, tobě to bude slušet, vysoká, štíhlá a pěkné těhu bříško :dizzy_face: Zavinka je moc pěkná, už se nemůžeš udržet kupovat,co?
Jé, Gucce už je hotovej mimís, super.
Hele, Steff teď mi došlo, že až budeš mít dlouhej čas mezi utz a popadl by tě nerv,tak můžeš dojet a tady už by asi šlo poslechnout to srdíčko tím přístrojem.
Steff, ty jsi prdlouš to mohl jít určitě L. s tebou oni by si kluci poradili, takhle se L. ochudí zbytečně o zážitek :confused: ,ale ono jich ještě bude....
Gucci:to závidím, já skoro kdykoliv smrkám tak bleju.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teda Mel, Luky je kusan :slight_smile:
Pajdi, já nevím s tou krční páteří,ale myslím si,že to možné je, jen bych se obávala nějaké velké mobilizace a natahování. Vem si, že ani mě nechtějí masírovat a lámat,aby mi ty záda napravili, asi je to vážně pro tělo trochu zásah.
Pajdi:já mám doma také různé druhy plen a teprve uvidím,co mi ude vyhovovat a podle toho nakoupím, ty akce jsou pořád nějaké....
Pajdi:no,já to vážně zvládám bravurně to těhotneství :angry: , to abych raději vymazala to moje vrchní fňukání....Já mám právě pocit, že to vůbec nezvládám....A navíc jsem v začátku na tom byla zdravotně podstatně lépe než ty, ty jsi těsně před těhu prodělal dost vážnou nemoc, takže ty máš vážně nárok na to,aby ti bylo hůř....
Ty jo Sapelli jsou drahé jako kráva, ale když se kupujou jedny tak to jde. My máme od Porty anebo na zakázku od Otrecu a jsou super, není to teda masiv.
Pajdi, ty prase nejez tu koprovku :grinning: mě dneska donese máma zapečenou brokolici se smetanou s angl. slaninou a se sýrem se tak těším :dizzy_face:
Jé, to mám ze Steff vekou radost :dizzy_face: :dizzy_face:
Holky, vy jste větší nedočkavky s pohlavím než jsem byla já. Já se poprvé ptala v 16.tt a to jsem si říkala, že bude zázrak,kdyby to bylo vidět. A Pajdi nepanikař u dvojek je to vidět stejně jako u jednoho, se podívej Michal toho pinďoura cpe všude,aby jsme ho náhodou nepřehlédli :grinning:
4. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz
Ty krásno, jsem se zase rozjela :grinning:
4. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz
no to čučím teda :grinning: , ty bolesti ti fakt nezávidím tetes :unamused:
4. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
jo cholky, je mi to trapné, ale ten poslední vík v červnu nejspíš nemůžu :sweat_smile:

ale mám pro vás dva náhradní víkendy v červnu, a to

13/6 a 20/6
4. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
Tet, my kupujeme teď troje dveře, 2 obložky a 1 zárubeň a není to tak drahé. I s prací cca 40 tisíc. Pak si ještě teda budeme muset udělat jedny dveře a zárubně až bude hotovej ten novej pokoj.
Tet, mě přijdeš, že jsi na sebe hrozně náročná. Mě prostě připadáš že to zvládáš suprově a být dva měsíce v nemocnici zavřená a být takhle v pohodě, tak si pískám, pro mě jsi prostě borec a hotovo.
A Pajda taky, těsně před těhu tak moc nemocná a teď to takhle krásně zvládá :slight_smile: .
Samozřejmě i Jani s Gucci jsou super těhulky, nechci zlehčovat jejich těhotenství,ale přeci jen, mají jedno mimi :slight_smile: . Holky neberte to nijak zle. :wink:
Gucci jak to, že nemůžeš????? :astonished:
4. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
Mili: no zabte mě, já si popletla týdny :unamused:
ted o víku jsme s pG v Praze a pak ty další víky jsem v Praze sama, páč pG má závody na kole
4. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz
Tetes, já taky myslím, že to zvládáš dobře! :slight_smile: Je fakt super, že jsou už tak velký!
Gucci, to mi vůbec nežíkej!!! Co máš? Já jinej červnovej víkend nemůžu. :unamused:
4. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz
Tak vás dočítám. Dneska se tu furt jen šmrdkám, trtkám a hovno z toho... Bugr jak sviňa... :angry:
Pajdi, akce bývají určitě jednou do měsíce-střídají se obchody :wink: Jinak ještě holky chválí fialový Tesco pleny, ale ty mě nějak neuchvátily, vždycky mu sranec vylezl až na záda´...
Pajdi, kafe s citronem klidně i Nesco. Bez cukru, citronu přiměřeně, třeba káv. lžičku. Kolik sneseš... :wink: No asi pozdě :grinning:Ale snad ti to aspoň zabere :dizzy_face:
Jééé, Guče je nádherný :dizzy_face:
Mel, krásný míry Lukyho :wink:
Parádní zpráva od Janči!!! MOc gratuluju :dizzy_face:
Tetes, máš nárok si stěžovat. Stěžovaly jsme si všechny, tak nesmíš být výjimka :wink:
4. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz
a ten poslední červnový jedeme do PCE :unamused:
a myslely jste v pátek nebo sobotu?
Milo:jo, v poho jenom prostě sapelli jsou ve své třídě nejdražší možný, ale jsou moc pěkný :dizzy_face: Neříkám, že by to byl špatnej výběr,to vůbec ne. :slight_smile:
Holky, tak díky. :pensive:
Jo, klidně Gucci zabte :grinning:
4. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz
Teri- zvládáš to suprově a kdyby Tě ty záda začaly zase moc bolet, tak si o tu injekci klidně řekni. Fakt to neškodí. To bude asi kombinace milgammy a B12. To je dobrá kombinace a navíc to jsou i vitamíny, takže Ti to jedině prospěje. :wink: Takže se toho vůbec neboj.
S tou páteří, myslíš že by vadila i masáž od H.? Samozřejmě jen té krční páteře a ne nějaké lámání, ale jen spíš namazat a trošku promasírovat?
Hele, tak na druhé to máš podobné jako já. Já měla květák zapečený s bešamelem, smetanou, sýrem a slaninou :slight_smile: . A bylo to tutový :dizzy_face: .
Jen aby Ti moji nebyli stydlíni a pořád se neschovávali :grinning: . No uvidím, ve středu budu 16+3tt, takže by to už vidět mělo jít.
Lao- děkuju moc, dala jsem si tam trošku cukru a citrónu asi půlku a vůbec jsem nečekala, že to zabere, ale zabralo :dizzy_face: . Takže strašně moc děkuju. Určitě je to lepší než paralen.
4. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.