• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Guci- no už začínáš vypadat jako napapaná :grinning: :wink: . Né, už to začíná být jako hezké malilinkaté těhu bříško :wink: .
Mě včera tchán řekl, že už začínám konečně vypadat jako žížala, která spolkla jablko :grinning: , jsem myslela, že ho praštím. Ale aspoň mi něco řekl a všiml si, to se předtím nikdy nestalo. Takže vlastně úspěch. :grinning:
18. kvě 2009 v 07:56  • Odpověz
Teda Gucci ženo má jediná. Ty už máš tak krásné bříško :dizzy_face: . to je krááááááááááássssaaa :dizzy_face: .
Gucci, já taky tak drahou sukni a vůbec nic v šatníku nemám, teda mimo kožené bundy.Jsem si řekla, že za odměnu za to všechno si to zasloužím. :grinning:

Pajdi hele to zvracení není dobrý. Vím, že do nemocnice se ti nechce, ale tady jde o Pajďuláky..nechceš za doktorkou raději zajít?? Třeba by si mohla na ty kapačky chodit jen ráno, zeptej se a zkus to, třeba to vyjde :wink: .
18. kvě 2009 v 07:56  • Odpověz
rio: smějící se Vojtík je božííí :dizzy_face: :dizzy_face:
puzzi: tjo jsem si říkala, jestli už jsi v tom Chorvatsku, to je život teda, blednu závistí a popis manži o subjektu je fakt bomba :grinning:
tetes: tjo s tou sestrou je to hustý teda, kravka blbá..aspon, že dr. se omluvil... a ty si barvíš sama vlasy? to seš dobrá teda, to já bych nedala ani náhodou
18. kvě 2009 v 07:58  • Odpověz
Mili: tak zasloužíš si to určitě, o tom žádná :wink: :wink:
Pajdi: no zatím maskuju maskuju, páč v práci nemaj tucha, ale nevím jak dlouho mě to bude bavit
18. kvě 2009 v 07:59  • Odpověz
Miluško- už to je trochu lepší, uvidím ještě jak mi bude dneska a zítra a uvidím, ale snad už se to lepší. Před tím jsem zvracela celý den, teď už jen ráno. Aspoň doufám.
18. kvě 2009 v 08:02  • Odpověz
Guci- neboj, lidi si nevšimnou. Mě si začínají všímat až teď a to už mám fakt bříško dost velké. Takže nemaskuj a ukaž ho všem na obdiv :wink: , však ho máš krásné :wink: .
18. kvě 2009 v 08:10  • Odpověz
Pajdi: kdybych si vzala normální trika co jsem nosila předtím, tzn. obtáhnuté, tak si všimnou určo
18. kvě 2009 v 08:13  • Odpověz
Gucci, já si myslím, že když to nebudeš maskovat, tak to poznají určo. :wink:
Pajdi, oká, ale jakmile to začne nanovo, okamžitě pošupajdi k Dr.Ok?

Holky vy jak jste všechny těhule hubený, tak vypadáte jak těhotný brabenečci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:.
18. kvě 2009 v 08:21  • Odpověz
Mili: u mě rozhodně fotka zkresluje :grinning: :wink: , abys pak nebyla na živo zklamaná :grinning:
18. kvě 2009 v 08:22  • Odpověz
Dobre ranko,

tak muj dnesni program je asi jasny, muzu tak lezet a spat, jak jsem slaba. Ryma v plnem proudu a slabost neskutecna. No snad to brzy prejde!

Ted vas jdu docist, uz jsem koukla, jak Gucci pekne povyrostlo brisko :slight_smile:
18. kvě 2009 v 08:34  • Odpověz
jéé Jani jsi nemocná? to je mi moc líto chudinko, tak lež a nic nedělej
18. kvě 2009 v 08:35  • Odpověz
Jani- val k té doktorce, máš teplotu?
Miluško- právě že nepoznají, já se hrozně těšila hned od začátku, že si toho všichni všimnou a nic. Nosila jsem úzké trička, protože jiné jsem ani neměla a stejně nikdo. Jen Ti co to věděli, tak třeba něco řekli, ale spíš jen proto, že už to věděli. Až včera kamarádka mi ho pořád hladila a říkala, že už je boží a že ten vlevo je určitě větší :grinning: . Pořád mám levou půlku trochu víc vyklenutou než pravou, ale každou chvíli jinak :sweat_smile: . Nevím, jestli už to může být tím, jak se ten jeden prďolka furt mele nebo proč.
18. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz
No ono spíš si myslím, že jak jste hubený, tak někdo zaregistruje, že máte větší bříško, ale bojí se říct, jestli nejste těhu, když třeba ví, že jste na to tak dlouho čekaly..Ale ono to za chvíli přijde a pak už to ani nezamaskujete :grinning: .

Jani čéče to je divný, tak ať tě Libor raději odveze k Dr. nebo jí máte ve výzkumáku?
18. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz
Mili: já chodím v samých volných věcech a většinou sedím za stolem a v kanclu jsem sama a pracuju s ignorantama, takže dobrý :grinning:
18. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz
Pajdi, Milu teplotu nemam. Jen tu rymu a ta unava je z toh, ze telo bojuje co to da. Dr. mi nic jineho neda, takze to nema cenu tam chodit. Jinak ji mam ve vyzkumaku, takze kdyby se to zhorsilo, tak tam skaknu. Ale oni s tema tehulema nic nedelaj. Rekne mi, at lezim.
Rekla bych, ze mi docela zabira to osciloccoccinum, tak snad bude brzy lip.
Ted mi psala mama, ze cely vikend prolezela se strevni chripkou, takze toho je asi hodne a ja bych jeste nechtela u dr. chytnout neco jineho..
18. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz
Tak jo Jani, ale lež a ani se nehni a hodně pij!!
18. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz
Jani: je fakt, že dr. by ti asi nic nepředepsala, to oscilo je dobrý, já to jednou brala na anginů, sice to má pomalejší náběh, ale pomáhá
18. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz
Puzzi popis prubehu hlidani je naprosto dokonaly, to mi dneska hodne zvedlo naladu. Jsem se tomu smala, jak blba.
Terky tak to je super, ze je mala tak hodna s manzelem. Ja mam takovy pocit, ze tady vsechny deti jsou strasne hodny s tatinkama :slight_smile:
Tetesko uz jsem ti to rikala osobne, ty zameny leku jsou strasne caste v nemocnicich a je to jedna z nejcastejsich pricin umrti. A to ze si sestra dovoli rict, ze doktor nema cas..tak to bych ji asi vynadala takovym zpusobem, ze by si to za ramecek nedala. Kdyz to vezmu, tak 21 pacientek je prd. Na internach maji 40 lidi a taky to zvladaji. A kdyz to neohlida doktor, tak by mela sestra, ktera pripravuje leky. No nic ceske zdravotnictvi!!!
18. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz
Rozkaz Pajdi :slight_smile:
Gucci ono asi tak obecne ma vsechno pomalejsi nabeh u tehuli. Treba tu rymu mam desnou a to asi jen tim, ze mam i normalne prekrvene sliznice...no ale my to zvladnem :slight_smile:
18. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz
Jani: já mít rýmu, tak probleju celý den...už ted ráno smrkám dooost opatrně a natáhne mě skoro pokaždé, tak se drž
18. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz
dobrý ráno
steffi já todle měla minulej tejden a ode mě to chytnul manžel,trvalo to cca 4dny a pak začlo odeznívat,rýma,bolest na průduškách,zvýšená teplota....hodně mi pomohl šípkovej čaj s medem a limetkama,pila jsem ho fakt na litry,paralen(ten už teď můžeš) a kloktala jsem stopangin.Snad ti to taky brzy přejde,ale neboj,prďolka bude v pořádku,tomu je u tebe dobře.Hlavně aby i tobě bylo líp :wink:
Gucci,no jo,břicho krásně roste,za chvilku to ani volnějšim tričkem nezamaskuješ :slight_smile:
pajdi,to je dobře že už nezvracíš celej den,snad to bude chtít odeznít uplně
Mílo,já až teď zaregistrovala že máte novej přírůstek....ten je krásnej,nebojíte se že ho zašlápnete? :sweat_smile: :slight_smile:
tek,to je docela mazec s tou ženskou co vydává Olivera za svýho :angry: :confounded: by mě zajímalo co z toho má :rolling_eyes:
tetes to s těma lékama je taky k nasrání...já naopak myslela že dr. tam je od toho aby ti do tý karty kouknul jestli nejsi na něco alergická a když ne on tak sestra by taky měla mít nějaký informace :rolling_eyes:
Puzzi to je fajn že si to užíváš :slight_smile: popis péče o subjekt mě pobavil :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz
Gucci mam stejnej problem, je mi furt blbe a to jen z toho, ze mam plnej nos...
Mysky 4 dny, tak to vydrzim :slight_smile: No jdu si uvarit dalsi varku cajiku s medem, dat si sprchu a pak zase budu lezet...
18. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz
holky, že když nedojde k ET, tak platí ten pokus jako by nebyl?
18. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz
Ahoj holky,
Gucci, pěknej břuch :dizzy_face:
Rio, Vojtíšek je krásnej:dizzy_face: Se vám fakt povedl :wink:
Koukám, že už tu máme na dlouho odrozeno, další paní na holení je Mysky a pak se zase roztrhne pytel s mimčama na zimu :wink:
18. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz
Gucci přesně tak, jakmile nedojde k ET, tak se to jako pokus nebere. Od pojišťovny máš hrazené 4 stimulace a 3 ET. Vím to přesně páč se mi to stalo :frowning2: .
Jen nechápu jak se to počítá u Len, když má stimulku při IUI jak na IVF :unamused: .

Holky manža se zbláznil, koupil mi notebook :astonished: .
18. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz
Gucci presne tak...
18. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz
Lao jeste predtim musi porodit Teteska :slight_smile: A pak az Mysky :wink:

Milu super, cimpak sis to zaslouzila :slight_smile:
18. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz
jj Tetes, Mysky, Pajda, Steffi, Gucci a Mili
18. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz
Jani- kašli na sprchu a lež. Sprchu si dáš, až Ti bude líp. Když tak si jen osprchuj spodek a mazej zpátky do pelíšku. Když je Ti tak zle, tak ji raději vynech, ať Ti nevyskočí ještě teplota.
Gucci- nee, nepočítá se to jako platný pokus.
18. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz
Mysky no konecne ti ten pupik trochu povylezl :slight_smile:
18. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.