• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Guccíku, já se těšila, že Tě poznám. :frowning2:
4. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz
tet: díky, nezklamalas :grinning:
jestli to bude v pátek, tak to nějak udělám, abysme jeli až v sobotu, jako není to ještě na 100%, že tam pojedem, ale předpokládám, že pG se bude chtít už chlubit kámošům, tak asi bude chtít jet, no uvidíme...co na to říct...jsem prostě Gucci :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz
Holky, já můžu i v pátek, ale až tak kolem 14 hodiny dřív ne. Tak kdyby se to přesunulo ze soboty na pátek, tak u mě nejni problém. :wink:
4. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz
Holky kde je ta Janča se zprávami a fotkou. Já už se tááák těším a ona nikde :frowning2: .
4. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz
Pajdi, to jsem moc ráda :dizzy_face: Mně to taky většiinou pomůže
4. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz
Já můžu taky v pátek, ale až odpo, prot. chci jet D. služebním.
4. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz
holky já se domluvím s pG doma a dám vám zítra vědět ju
4. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz
No nic, doctu pozdeji.
NTS byl super, mrnous uz vypada hodne lidsky. Vyvojove vady mame 1:12000, takze naprosto v poho.
Mrnous je povalec, vubec nechtel s pani doktorkou spolupracovat :wink: Furt si sahal na hlavicku :slight_smile:
Jinak pohlavi mi nerekla, protoze ma pupecnik mezi nohama :grinning: Si musime pockat :wink:

Musim do prace s listkem na penize, pak se jeste ozvu a doctu.
4. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz
Jani, super zprávy, gratulace ještě jednou :dizzy_face:
4. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz
Teda to je malý lumpík :grinning: , nacpe si mezi nohy pupečník jen aby máma neviděla, kdo je :grinning: . Ale hlavně, že je všechno v pořádku :dizzy_face: .
4. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz
Tak máte pupek v albu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
4. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz
tjooo krááásný bříííško :dizzy_face: :dizzy_face:
ted mě tak napadlo, kdy budu muset sundat piercing z pupku
4. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz
Pajdi, ty už máš krásný bříško :dizzy_face: . Moc ti to sluší :slight_smile: .
Gucci, ženo má lesbická, ty máš piercing v pupku joo?? :confused:
4. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz
Já ho sundala už loni, kdy mi mojžíšák řekl, že to není dobré pro otěhotnění. Takže teď už to mám zarostlé. Ale myslím si, že to sama poznáš, až se Ti začne napínat břicho. Asi kolem 20tt.
4. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz
Holky já si připadám jako tank už teď. Když jsem teď koukala Tetesce do alba, kde má bříško 16+3tt, tak se úplně stydím :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
4. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz
no mě to určo nezaroste, mám ho už tak 8 let
Mili: jj mám, vypadá to ted hrozně krásně jak je kolem něho ten chlupatý porost, je to takové sexy :grinning: :grinning:
jinak v 15 jsem si sama propíchla nos, ale maminka mi to pak zakázala nosit, ale díru tam mám furt :grinning:
4. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz
Guci- teda Ty jsi saďour :astonished: , to bych v životě nedokázala. Já měla piercing v pupku asi 3 roky a za týden po sundání jsem to už měla už zarostlé.
Holky já mám pocit, že se mi úplně příšerně roztáhla pánev. Spraví se to po porodu nebo už mi to zůstane? Do moji původní velikosti 36 se už asi nikdy nevlezu, co?
4. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz
pajdi: tjo tak to ti neporadím, já jí měla roztáhnutou už před těhu :grinning:
4. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz
Gucci, tak to jsi teda éro, já bych si nos nikdy sama nepropíchla ani nic jiného :sweat_smile:.
Pajdi, jak píše Gucci, taky ti s tím neporadím, páč já mám pánev přes půl místnosti :grinning:. Ale mám kamarádku, která je dlouhá asi jako Jana a před těhu měla tak 58 kilo a v těhu se jí pánev roztáhla a teď po třetím porodu, je ještě hubenejší než před prvním těhu. Tak myslím, že to je asi hodně individuální.
4. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz
já se právě děsím, až mě uvidíte na živo, ono z profilu to ještě u mě jde :grinning: , ale ze předu je to děs :grinning:
4. čer 2009 v 15:00  • Odpověz
Gučáku- Ty nudle jedna hubená, myslím, že se Tě holky příšerně leknou :grinning: .
4. čer 2009 v 15:01  • Odpověz
pajdi: bejvááávalo bejváááávalo, no ale co, hlavně že Guče je spokojené
4. čer 2009 v 15:02  • Odpověz
Jj, přesně tak, hlavně že je Gučátku dobře :dizzy_face: . Pajdulákům doufám taky, když si tam dělají takový domeček :grinning: .
4. čer 2009 v 15:07  • Odpověz
Jdu spinkat, tak na chvíli papa :slight_smile: .
4. čer 2009 v 15:08  • Odpověz
Uff tak jsem vas docetla, obzvlast roman od tetesky mi dal zabrat :wink:
Pajdi fotku nemam, jsem si o ni zapomnela rict. Jsem byla tak fascinovana z toho mrnouse, ze jsem odesla beze vseho :slight_smile:
Ja mu to spocitam, ze me tak napina :wink: Ale priste se snad ukaze :slight_smile:
Zitra se musim objednat do poradny k Darebakovi a 12.6. se jit zaregistrovat k porodu. Fakt dodrzuji tech 14+0tt!
Jinak sraz je mi jedno, ted budu nejakou dobu v Praze.

Milu dvere Sapeli jsou fajn, u L. v praci je maji vsude a jen nektere se zkroutily :-/

Jinak jsem v Podoli potkala Jandu s tehotnou manzelkou, uz ma pekny pupek :wink:
4. čer 2009 v 15:10  • Odpověz
jani: u nás naštěstí dávaj obrázek automaticky, jinak bych taky zapomněla :slight_smile:
Janda dobrý, já minulý týden byla na o v Potrefené Huse a seděla jsem u stolu, kde předtím obědval zpěvák Kalousek :grinning: , jsem skoro ani jíst nemohla, jak jsem byla rozrušená :grinning: :grinning:
4. čer 2009 v 15:13  • Odpověz
Pajdi, máš moc hezký bříško! Doufám, že Tě potěším: Mně se hrozně roztáhla pánev - po porodu jsem neoblíkla jediný džíny, a nejen že už je zase obleču, ale momentálně mi i trochu padají. :wink:
Gucci, Ty sis sama píchla nos??? :confounded: :fearful:
4. čer 2009 v 15:13  • Odpověz
evi: njn, to víš, byly prázdniny, já v pubertě :grinning: , trvalo to teda hrozně dlouho, ono to jako není moc přirozené si dělat sama sobě bolest :grinning: , ale už bych to tady nerozmazávala
4. čer 2009 v 15:15  • Odpověz
Steffi, tak příště si napiš na břicho: CHCI FOTKU. :grinning:
Koukám, že žít v Pze je velmi vzrušující! :grinning: :grinning: Hele, Gucci, možná se budeš divit, ale Kalousek se mi mooooc líbil... Ale musí mlčet. :sunglasses:
4. čer 2009 v 15:16  • Odpověz
Gucci, doufám, že sis píchala jen nos. dirku, ne tu přepážku uprostřed... :sweat_smile:
4. čer 2009 v 15:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.