• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
evi: jj určo má něco v sobě, hlavně když si ostříhal ty flasy
4. čer 2009 v 15:17  • Odpověz
Evi beru si tvou radu k srdci a napisu si priste na bricho, ze chci fotku :slight_smile:
Pajdi moooc hezky brisko, moc ti to slusi :slight_smile:
4. čer 2009 v 15:18  • Odpověz
Gucci, jj, přijde mi docela sexy... Ale chtělo by to trochu zvednout IQ. :sweat_smile:
evi: :grinning: neboj, tak "šikovná" jsem nebyla
evi: jj já myslela, že se bavíme jen o vzhledu :grinning:
4. čer 2009 v 15:19  • Odpověz
Steffi, ale musíš něčím nesmývatelným! :wink:
Gucci, to se mi ulevilo!
4. čer 2009 v 15:19  • Odpověz
Gucci, tak ono se to blbě odděluje... :wink:
4. čer 2009 v 15:20  • Odpověz
jani: doporučuju nějaký olejíček, který se ti obtiskne na triko :wink:
4. čer 2009 v 15:20  • Odpověz
Jani: jak dlouho trvá asi ten NTS?
4. čer 2009 v 15:30  • Odpověz
Gucci asi tak 20 minut a to jen proto, ze mrnous proste nechtel spolupracovat a ona mi furt tukala na bricho, aby se pohnul :wink:
4. čer 2009 v 15:33  • Odpověz
Evi vemu na to nejake nesmyvatelne fixy :grinning:
4. čer 2009 v 15:33  • Odpověz
jani: aha, tak to my jsme za pět minut hotoví :grinning:
4. čer 2009 v 15:35  • Odpověz
Gucci no pokud se bude mlit tak nebudete :wink:
4. čer 2009 v 15:36  • Odpověz
no aspon si ho pořádně užijeme
4. čer 2009 v 15:36  • Odpověz
Jojo to je super, v Podoli maji takovou tu velkou obrazovku, tak jsem se kochala :wink:
4. čer 2009 v 15:38  • Odpověz
jj moje dr. jí má taky, je to super

holky tak já už dnes valím, mějte se hezky, zítra fááááááááá
4. čer 2009 v 15:41  • Odpověz
Papa Gucci
4. čer 2009 v 15:45  • Odpověz
Jani- to je škoda, ale budeš mít foto zase příště :wink: . Já na té genetice naštěstí nezapomněla, ale asi jen proto, že jsem tam ležela hodinu :sweat_smile: a moje dr. je dává automaticky.
Taky koukám, že Praha je samé vzrůšo :grinning:.
Evi- jé to jsi mě potěšila, takže se zase možná po porodu scvrknu? :grinning:
Guci- já tam na tom NTS ztvrdla hodinu. :sweat_smile: Jednoho mimíse měl dr. za 15min. hotového a pak se 45min. zaobíral druhým, který nechtěl spolupracovat. :grinning: Tak jako Janči mi pořád bušil do břicha, musela jsem kašlat a na závěr chodit po schodech a dělat dřepy :grinning: . Pak se malej konečně umoudřil a otočil se.
4. čer 2009 v 16:39  • Odpověz
Jé Guci- pápá :slight_smile: .
4. čer 2009 v 16:39  • Odpověz
Teda to bouchani do bricha nebylo vubec prijemny, jeste ted me boli bricho! :slight_smile:
Priste si o ni reknu, to nezapomenu. Ale jak jsem se dneska soustredila na to, aby bylo vse OK a na to pohlavi, tak jsem pak popadla papiry a sla jsem :slight_smile:
4. čer 2009 v 16:47  • Odpověz
Jo jinak Pajdi k tomu vyberu. ani si nemyslim, ze by byl vetsi vyber. Ale podobne kalhoty tady maji za 1590Kc a v OVA jsem je koupila za 990 Kc. Coz mi jako dost se*e!
4. čer 2009 v 16:49  • Odpověz
No tak to je teda velký cenový rozdíl!! U nás když je akce, tak se dají sehnat perfektní i za 690,-. S tím bušením mi povídej, já se pak musela jít v polovině vyčůrat, protože jsem myslela, že jestli to ještě jednou udělá, tak se tam na místě počůrám :sweat_smile: .
4. čer 2009 v 16:56  • Odpověz
Jojo taky jsem si zkousela jedny za 690,- ale byly kratky :frowning2:
Tak nastesti to netrvalo tak dlouho, tak jsem curani vydrzela :slight_smile:
4. čer 2009 v 16:59  • Odpověz
No mě bylo strašně trapné říct tomu dr., že se mi chce na záchod, ale už se to fakt nedalo vydržet :sweat_smile: . A vypadal, že to celkem chápe. Jen UZ najel na můj močák a říkal, tak utíkejte :grinning: .
4. čer 2009 v 17:05  • Odpověz
Pajdi myslim, ze jsou na to zvykli :wink: Me nejvic bolelo, jak mi jezdila vpravo v podbrisku. Tak jsem se ptala, co tam je a ona mi rikala, ze tam je nejaky velky upon drzici delohu a ze to dost casto boli..
4. čer 2009 v 17:23  • Odpověz
Jani:tak škoda,že pohlaví alespoň netipnul :slight_smile:
Pajdi:máš moc hezké bříško,hlavně se nerozšiřuješ nikde jinde a moc ti to sluší. :dizzy_face:
gucci:tvůj popis sexy chlupatého bříška s piercingem mi přivodil tři orgasmy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
ježiši,teď čtu,že se Pajdě roztáhla pánev, aha hahahahahah no nic, já chci taky takhle roztáááááhlou pánev. Prosím tě Evině se taky vrátilo všechno do původního stavu takřka ihned po porodu a ty jsi stejnej typ :angry: :angry: :angry: ale jinak vás mám moc ráda :dizzy_face: :dizzy_face:
gucci:ty máš s těma zpěvákama trochu problém,né? A od Kalouska si si nenechala podepsat bříško??? :grinning:
4. čer 2009 v 17:42  • Odpověz
Tetesko ja si rada pockam :wink:
Tak kluci jsou pryc, koupelna a zachod oblozene, tak jdu trochu uklidit a pak se jdeme do IKEMu vysprchovat!
4. čer 2009 v 17:49  • Odpověz
autor
pajdi, máš moc krásný bříško, fakt, nikde nic, jen to bříško, já chci takyyyy :slight_smile:
4. čer 2009 v 17:54  • Odpověz
Díky bohu za IKEM,co? :sweat_smile:
Puzzi:ty jsi magor :grinning: :grinning: z fleku bych ti teď to moje panděro dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: , já už odpočítávám dny,kdy ho mít nebudu...
4. čer 2009 v 17:57  • Odpověz
Teri- no jestli babi bude takhle skvěle vyvařovat každý den, tak se za chvíli začnu roztahovat asi úplně všude :grinning: :grinning: .
Jani- nechceš doufám uklízet :angry: !!
Puzzi- však za chvíli ho zase budeš mít. Já se Tetesce ani nedivím, že už ho chce mít pryč. Teď mi H. říkal, že mu mamka vykládala, že dcera její kamarádky teď taky porodila dvojčátka a vážily 2800 a 2500 a ona prý i s postelí měla asi 50kg, ale břicho prý úplně šílené. Že něco takového snad ještě neviděla :sweat_smile: . Takže velká bříška u dvojčátek jsou fakt normální, jen to vydržet.
4. čer 2009 v 18:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.