• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Tetesko no je to vyhoda, ze pracujem tak blizko :wink: To nepopiram :slight_smile:
Pajdi jen lehce vytru, neboj neprepinam se :wink:
4. čer 2009 v 18:44  • Odpověz
autor
Tak tento víkend zas bez hlídání, máma má v práci závěrku, takže sobota práce a v neděli se musí učit Aj na úterní test, že se na to vzdělávání a práci taky nevyprdne, vždyť je to babička :sweat_smile:
V neděli jedu k Praze na návštěvu kolegyně z práce, jedu nakonec sama s Honzíkem, páč P. má dost práce. A v neděli nevím, jestli něco vymyslím.
Dvojčátka nad 2500 je super, to už jsou normální dětičky. Však Tetesini tenisáci už maj ty dvě kila cca, těžká pohoda :slight_smile:
4. čer 2009 v 19:28  • Odpověz
Však Tenisáčci určo ty 2500 min. taky mít budou :wink: . Jen nás překvapilo, jak to mohla mít ta holčina, když při porodu měla fakt 50kilo. Prý to byla úplně šílená anorektička.
4. čer 2009 v 19:35  • Odpověz
autor
Pajdi, 50 kilo při porodu jako fakt? :confused:
4. čer 2009 v 19:38  • Odpověz
cau holky
navsteva byla supenedocitam nestiham musim si jit lehnout jsem grogy
puzzi jo jde akorat ctvrtek nemuzu to jdu k tomu zubakovi
a jeste jsme premejslely ze bychom zajely i s campi ...pac muzem vzit jen autosedajdy :slight_smile:)
co se stalo
videl jsem jen krasnyho guccika
a musim pogratulovat janulce ke kopcatkovi jak krasne roste
4. čer 2009 v 19:55  • Odpověz
autor
Tek, jasně, dojeďte i s Campi, autem? :slight_smile:
Fotily jste na návštěvě?
Dobrou, Tek :wink:
4. čer 2009 v 19:57  • Odpověz
jo ale asi ne pristi tyden to ona nemuze
jo fotily jdu se vykoupat a fotky prihodim zitra....vsechny deti uzasny kromenasweho nervacka alnejspis ho boli brisko ..pac rve chudera doted
4. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
U Teksas to bylo skvělý, vlasáč Olík je strašně srandovní. Zítra snad stáhnu z foťáku nějaký fotky. No a Ladunka je šikulka, je už velká, s Martínkem se chytali za ruce, asi se milujou :grinning:
4. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
autor
Nene, Ladunka se první chytala s Honzíkem, Martínek mu leze do zelí, si ho zpacifikuj Marti :grinning:
Tek, jéje, chudák Olík!
4. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
holky ahojte, jeden urgentní rychlo dotaz.. ten baby calm se může smíchat i s jen převařenou obyč vodou z kohoutku nebo to musí být jen destilovaná nebo kojenecká voda?
4. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
autor
Kay, jelikož je to tak malé množství, tak si myslim, že obyč z kohoutku převařená bude ok. Ale píšou na tom kojenecká, záleží, jestli máte ok vodu.
4. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
no tak my ji normálně pijeme, ale nevím jaký je v tom rozdíl, zase abych jí nepřivodila nějaké problémy..
a kojenecká je obyč voda PET co se prodává, třeba dobrá voda nebo je to něco speciálního?
4. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
Jj, Dobrá voda je ok, na ní je napsaný, že je vhodná pro přípravu kojenecké stravy.
4. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
no tak tu jsem teď dopila :grinning: ale zkusímpohledat po baráku.. ach jo, chuděra malá.. děkuju puzziku.

destilovaná voda se prodává snad jen do auta ne? :grinning:
4. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
Kay, destilku radši ne, to už je asi moc :grinning:
4. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
autor
Jo a bez bublinek dobrou vodu, jo? :sweat_smile:
4. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz
no nenašla jsem žádnou, takže smůla, máme jen vincentku.. a toasi ne.. a taky jsem zjisila že v dobré víře, aby Stela měla menší problémy piju mátový čaj a jsme ve stresu že mám pocit že mám málo mlíka a on prý snižuje jeho tvorbu, tak jsme fakt asi debil, mje nervy.. možná taky chudák řve hlady
4. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
ahoj, tak ja jsem byla pilna a fotky jsou stazeny a zmenseny, tak je sem davam.
A jdu spat, jsem nejak unavena.
Teksas zvladla dokonce uvarit, mnam.
Krasne jsme se prosly, probraly porody a ruzne intimnosti, fakt super. Vsichni spali, občas cekli, ale pohoda a klidek.
Chudák Oliver! Ten ma tak krasne hedvabny vlasky a je to takovej mazlivej koloušek, snad ho to brzy prejde a bude zase veselej.
Martinek je sikovnej, ma taky našlápnuto na otaceni, myslim, ze se mu to brzy povede. A ma moc libeznej obličejík.
Lada byla vzorná, na návstevách je bezvadná, prijely jsme domu obe v dobry nalade.
puzzi: jestli bude Ladun po mne, tak to bude schopna tahnout se dvema, neboj, H. si taky prijde na svy.
4. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
kay: matovy nepij, pij fenyklovy
4. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
campi, no já ho pila v půlitrech, bo jsem si myslela že je proti nadýmání, což asitaky je, ale nevěděla jsem že zároveň snižuje laktaci.. a sama jsem se divila, a byla nervní že nemám mlíko.. moje nervy.. a teď ještě ani nemám čím zředit ty zasr.. kapky
4. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
Kay: tak hlavně že jsi to zjistila včas, máta ani šalvěj se nesmí pít při kojení, dokonce se doporučujou při odstavování dítěte od prsa.
Campi: Lada má suprový kalhoty, už je to velká holka :slight_smile:
Přidala jsem pár fotek z plavání, protože tam s náma včera byl V., ale nejsou zase až tak "vzrušující", zatím se potápíme my maminy bez prcků, ty držíme nad vodou, pod vodu je stáhnem až příště :grinning: Ale jen pro představu...
4. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz
Pajdi:to je dobře, jen se roztahuj,alespoň v tom nebudu sama :sweat_smile:
Steff:hlavně vám to ušetří spousty času,bydlet takhle blízko práce,viď?
Puzzi:no,je to celkem už "pohoda",ale Kačka je jěště mrňavka mrňavá :dizzy_face:
Puzzi:to si ale máma dovoluje vážně dost, jak si to představuje,když je babička si vést i svůj život,to je bordel :grinning:
No,nevím ale když jsem četla rozbor balených vod, tak zrovna dobrá voda z toho vyšla úplně nejhůř i hůř než voda z kohoutku :zipper_mouth:
Ty fotky jsou úžasné a gentelman spí na gauči je naprostá bomba. :dizzy_face:
Campi se dvěma,jo? Že by na tom Anipe snu nedávno něco bylo? :grinning:
4. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz
Jo, Puzzi a Tek jenom jsem chtěla,že nebudu moc ve středu s tou návštěvou,páč mi přijede kamarádka z Prahy s malou a budou tady prý celé odpo a přijedou někdy kolem oběda,tak bych je nerada zanedbávala. :wink:
4. čer 2009 ve 22:37  • Odpověz
Tetes: napsala jsi to přesně s tou projížďkou na kole a malým pivem, že přijede veselá a odpočatá mamina zpátky. (a to si dám i velký pivo :grinning:)
Já jsem byla hodně akční i před otěhotněním, tak se asi nedokážu všeho vzdát, a když to jde...A hlavně mám při jakýmkoli sportu lepší pocit, že něco dělám. Já jsem sice váhově už stejně jako dřív, ale břicho je špekatý no hrůza.
4. čer 2009 ve 23:31  • Odpověz
Hezké ráno holky. :slight_smile:

Jani, tak super, že už budete mít skoro koupelnu hotovou :slight_smile: .
My už jen dnes a jakž takž finíto. Samozřejmě pořád chybí ten strop a dveře a příští týden musíme koupit zrcadlo, ten žebřík do koupelny (kuňa teď si nemůžu vzpomenout jak se tomu říká :angry: ), nějaký ty cajky jako dávkovač na mýdlo, držák na toaleťák atd., zástěnu k vaně předložku před vanu. Takže to bude zase minimálně 30 000Kč v hajzlu :confounded: , to to lítá :confounded: .
Já mám dnes opět inventuru , takže dnes do večera v práci a zítra asi do oběda a hned jak přijedu, tak musím uklidit a to bude masakr, ale konečně to tam bude zase jako u lidí :slight_smile: .
Monty s Meggie provozujou večer zápasy, je to sranda se na ně dívat, občas musíme Montyho trošku usměrnit, pže začne moc bláznit a malá nechápe, ale jinak dobrý. :slight_smile:
Tak a jdu mrknout na fotky :slight_smile: .
5. čer 2009 v 06:31  • Odpověz
Campi, fotky suprový :slight_smile: . Dětičky jsou krásný a malej Olík je pořád strašně vlasatej :slight_smile: . Jo a gentlemanská poloha super :grinning: .
5. čer 2009 v 06:33  • Odpověz
Dobre ranko,
tak u nas se uz zase pracuje! Fakt drici!
Jdu kouknout na fotky a docist :wink:
5. čer 2009 v 06:36  • Odpověz
Campi fotky nadherny, Oli je opravdu vlasacek a moc mu to slusi. Ladunka je sikulka nadherna a Martinek je zlaticko uz od zacatku :wink:
Tetesko no na ceste do prace usetrime nejmin hodku denne, nadhera. I kdyz ja uz toho moc neuziju, vcera jsem oznamila sefikovi, ze uz se nevratim...
Milu uz se tesim, az to bude hotovy, hlavne ten zachod, uz me nebavi chodit do sklepa na zachod :wink: No zitra by to melo byt hotove, tak jsem zvedava :slight_smile:
No a pak taky ty drobnosti, ale to uz je pohoda, i kdyz draha :wink:
Nemas ty inventury nejak casto?
5. čer 2009 v 06:49  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: .
Teda holky, ty vaše děti jsou kouzelné :dizzy_face: .
Teri- ty potvůrko :angry: , ale ne, budu držet s Tebou a roztahovat se :grinning: , to nebude tak těžké :grinning: .
Mili- tak to je super, takže už taky finišujete :wink:. A Meggie bude ještě asi nějakou dobu trvat než Montyho přepere. Pompík Giťuli občas přepere až teď po dvou letech, ale většinou už je to vyrovnaný zápas.
Jani- tak přece jen nakonec záchod ve sklepě, není to moc strašné? :confused:
Holky u nás od 6.45h nefunguje TV :angry: , nevím co děje, ale fakt mě to štve. Knížky mám momentálně dočtené, tak nevím, co budu celý den dělat v posteli. Asi budu muset spát :grinning: .
5. čer 2009 v 07:10  • Odpověz
Jo a já už jsem tak zblblá z toho neustálého našeho povídání o pohlaví miminek, že se mi zase dneska zdálo, že jsem byla na UZ a byla tam zase ta dr. dcera. Nejdřív na mě zkoušela, že to nejde vidět, načež jsem ji řekla, že mi minule slíbila, že už to příště vidět půjde. Tak zapnula 3D UZ a zjistili jsme, že čekáme jednoho chlapečka s krásným pindíkem :grinning:. Pak se zaměřila na to druhé a říkala, že to je moc hezké, že to bude určitě holčička a když sjela níže, aby se podívala, tak ji odvolali k operaci a už se nevrátila :angry: . Takže z dnešního snu čekáme jednoho kluka a druhé nevíme. :grinning:
5. čer 2009 v 07:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.