• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Jani, tak ty jsi fakt řekla že už se nevrátíš a to jako ani po mateřské?? :confused:
Třeba už tam on pracovat nebude a budeš tam mít klídek, nebo jak si to myslela :confused: .
Inventury máme 2x do roka, ale vzhledem k tomu, že jsme rozdělení na dvě sekce : Nové komíny a Obnova komínu, tak je ten každý půl rok mám 2x, takže celkem 4x. A to ještě máme pobočku v Teplicích, ale tam naštěstí jezdit nemusím, to jsem jen na telefonu a notebooku.
Minulý rok jsem ještě dělala inventury pro Rusko, ale taky naštěstí jen z domova, tam jsem jet odmítla :sweat_smile: .

Pajdi co to co to, že nejde televizka??? Nemáte někaou údržbu vysílače a proto to nejde? :confused:
5. čer 2009 v 07:18  • Odpověz
dobrý ráno,
Po delší době jsem tu,hodně mi tvrdlo břicho,často i dost bolestivě a zkracoval se mi čípek tak jsem fakt poctivě ležela a bych nemusela do nemocnice :unamused: manžel mě pustil jenom na Wc a ospršit

Mílo Megie je nádherná,taková maličká,bych se bála že jí zašlápnu :sweat_smile: Teda s tou tvojí bouličkou je to na h**o,snad toho 22.6 už na něco přijdou
steffi,gratuluju k negativnímu NTS a druhému trimestru :wink:
Pajdi,pěkně se o tebe babi stará :slight_smile: jenom se nech rozmazlovat,potřebuješ to.Jestli ti můžu poradit na ten krk zkus Alpu,z vlastní zkušenosti mi to vždycky udělalo líp
Evi,blahopřeju Majdě k přetočení :slight_smile:
Gucci ty budeš kočka v létě s copánkama na břiše :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Gucce už je pěkně velký,už dostává ty správný tvary :dizzy_face:
Tek,Oliver je gentleman jak přenechal kolíbku a sám šel na gauč :grinning:
Marti,Martínek už je velikej :dizzy_face: a pořád krásně vlasatej :slight_smile:
Campi,teda ty Ladu rozmazluješ - takhle malinký a už jí dopřáváš dva chlapy najednou :grinning: aby s věkem její nároky nestoupaly a ona pak neměla celej harém :sweat_smile:
Tetes,krásně Kačka s Míšou rostou.Už maj nádherný váhy.
5. čer 2009 v 07:19  • Odpověz
Mili- já nevím, prostě se najednou objevily takové ty černobílé zrníčka a doteď je tam kulový :frowning2: .
Jé Jani- na to jsem se chtěla taky zeptat, jak jsi to myslela, že se nevrátíš. Jako fakt jsi 100% rozhodnutá? :astonished:
Jé Mysky a už dobrý :astonished: ? Proč jsi nám aspoň nenapsala?
Jo teď jsem si vzpomněla. Včera mi H. koupil v lékárně hřejivou emulzi na ten krk a večer mě namasíroval. Normálně trojitý orgasmus :grinning: :grinning: . A pak jsem málem dostala další, když H. začal lítat po bytě a já nechápala co se děje, než mi to došlo. H. se samozřejmě těma rukama od emulze poškrábal na ...... a pak myslel, že vyletí z kůže. :grinning: A já se málem počůrala smíchy!!! Holky teda to byla podívaná :grinning: :grinning: :grinning: . Litovala jsem, že nemám po ruce foťák, abych to natočila :grinning: .
5. čer 2009 v 07:37  • Odpověz
pajdi chudák H. :grinning: :grinning: Dobře že ti ta masáž pomohla :wink:
Už je to lepší,břicho tvrdne pořád často,ale čípek už mám zas 30mm takže je to lepší.Mě bylo fakt zle,navíc ty koňský dávky magnézia na mě měly dost projímavý účinky takže sem myslela že mi prasknou střeva,prospala jsem většinu dne a na Pc jsem si ani nevzpoměla :unamused:
5. čer 2009 v 07:44  • Odpověz
hoj hoj hoj

až tady zase někdy napíšu, že už mi začíná být líp, tak mě prosím někdo zabte jo... :rolling_eyes:
včera jsem se zdržela v práci, takže jsem dorazila domů někdy po půl šesté, zle mi bylo jak svina, jídlo nepomohlo, po sedmé jsem usla, vzbudila se kolem osmé, pak se hodku čučala na Hercula a šla jsem spát...pG pak na noc otevřel okno, tak jsem se vzbudila s plným nosem, takže ráno samo blití :rolling_eyes: ...chnuš fialový

jdu vás dočíst
5. čer 2009 v 07:53  • Odpověz
Milu, Pajdi nene myslela jsem to tak, ze neukoncim PN a ze rovnou prejdu na materskou, aniz bych se mezitim vratila do prace. Co bude po materske to se uvidi, to ted resit nebudu. Treba tam uz fakt nebude a budu se moc vratit. Ale ted do prosince slus a se*u na nej!
Pajdi ten zachod je v pohode, L. ho vycistit savem, takze pohoda, jen je blby, ze furt litam do sklepa :wink:
Vitej Mysky, teda s tim tvrdnutim bricha nic moc, snad se to uz uklidnilo a ty uz nejezdis na kole apod!
A konecne ti povyrostlo brisko, to je super :slight_smile:
5. čer 2009 v 07:55  • Odpověz
Pajdi hrejiva emulze je nejlepsi, ta mi vzdycky zabere :slight_smile: No ale tam dole to asi neni to prave orechove, chudak H. :grinning:
Gucci to je normos, ja taky vzdycky, kdyz jsem nekde rekla, ze je mi lip, tak druhy den peklo :wink:
5. čer 2009 v 07:57  • Odpověz
steffi,to by snad ani nemělo smysl se vracet do práce :wink: s tim záchodem to musí bejt pěkně blbý :confounded: si neumim představit jak 10x za noc lítám do sklepa :sweat_smile:
jj,břicho už neschovám,už jsem drobet rozměrná :grinning:
5. čer 2009 v 08:00  • Odpověz
Mysky no ja to mela puvodne v planu, ale kdyz vidim, co tam provadi, tak nemam zajem, jen at si to tam uzije!
Tak ja nastesti chodim na zachod v noci jen jednou, ale pres den tam jdu 15x :slight_smile:
Rozmerna :wink: Ale opravdu jen krapet :slight_smile:
5. čer 2009 v 08:04  • Odpověz
pajdi: jj právě si pamatuju jak tobě hrozně dlouho ten NTS trval, proto jsem se ptala :wink:
já si koupila džíny z Nextu tady z bazaru za 400,-Kč, mám je trošišku volné, ale sedí mi super :dizzy_face:
tetes: od Kalouska jsem si nenechala podepsat nic, nejsem už puboš ne :grinning: :grinning:
Campi: krásný fotky z návštěvy, Olik je takový pidi ještě :dizzy_face:
Pajdi: to je dobrý ty sny s pohlavím :grinning: :grinning:
mysky ahoooj, dobře, že dodržuješ klidový režim :wink: :wink:
5. čer 2009 v 08:08  • Odpověz
Jé Mysky, tak to je mi líto, kolik toho magneska bereš? :frowning2: Já beru 6 tablet denně a je to v pohodě. Ani průjem nemám. A do nemocnice jsi nechtěla ani na chvíli? Já jsem měla v nemocnici 3dny silné kapáky s magnéziem a perfektně to zabralo. A po týdnu mě pustili domů. Třeba by Ti to taky pomohlo. Aspoň na pár dní.
Guci- jj, to se nevyplácí psát, že je Ti líp, tohle se vždycky vymstí :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Jani- tak to jo, pokud se tam nemíjíš s nějakým bezďákem, tak to jde. A zítra už to bude hotovka. Ahá, takhle jsi to myslela s tou prací, tak to určitě, vy..r se na něj z vysoka a hezky si to užívej doma! :slight_smile:
No H. se včera ptal asi ve 4 lékárnách na nějaké masti na klouby proti bolesti, ale v těhu se nic nesmí, tak mu všude doporučili jen tu espomu, ale i s tou to bylo super. A hlavně pak to ještě asi dvě hodiny pěkně hřálo a hezky se to uvolnilo. A H. zřejmě taky :grinning: :grinning: :grinning: .
5. čer 2009 v 08:09  • Odpověz
steffi,však si užij poslední volný měsíce doma ať si to tam šéf vyžere sám když se neumí chovat
Rozměrná víc jak krapet a hlavně nemotorná - sem si nedávno když jsem vyčesávala venku psa sedla na zem na zadek a pak když jsem se snažila zvednout s pomocí jenom jedný ruky protože druhou jsem měla plnou,tak jsem se batolila jak kačena a A. se mohl upřímně potrhat smíchy takže pryč je veškerá elegance :sweat_smile: :grinning:
5. čer 2009 v 08:10  • Odpověz
Jani: a ty tam teda ted pořád pracuješ, nebo jak to máš?
5. čer 2009 v 08:13  • Odpověz
pajdi měla jsem 4tab. a 3rozpustý ve vodě,ale teď už se to zlepšilo tak mám jenom ty rozpustný - do nemocnice ne :frowning2: já jsem jak malá ale mám z toho panickou hrůzu a už teď deprese že tam budu muset bejt ty 4dny po porodu :pensive:
Ty si škodolibá,se budeš H. smát ještě hodně dlouho :grinning:
gucci,tak snad už ti brzo bude líp až se ti přehoupne ten 12tt
5. čer 2009 v 08:16  • Odpověz
mysky: já ted koukám na to tvoje "břicho" ... nenapadlo tě někdy přemýšlet nad tím, kde to mimi máš? :grinning: zase nemusíš ztrácet čas s těhu kalhotama co?
5. čer 2009 v 08:21  • Odpověz
Tak já v noci běhám průměrně 3x - 4x, takže to by se mi do sklepa fakt nechtělo. Asi by to jistil nějaký kýbl :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
Mysky- drobet rozměrná :grinning: .Ty máš úplně nádherné malilinkaté bříško, že ani těhu gatě mít nemusíš. Podívej se na mě, jak vypadám v 16tt :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebo na Tetesku, bobek malý co musí tahat.
Guci- u toho NTS záleží, jestli bude bobek spolupracovat nebo ne. Dr. ho potřebuje mít chvíli v klidu na zádech, aby mohl změřit to NT projasnění na hlavičce. A ten můj jeden lump se buď furt mydlil nebo si pak lehl na bok a čučel na nás :grinning: a odmítal se pohnout. Jestli bude ležet hezky, tak jsi za 15min venku :slight_smile: . Ty kalhoty máš tady z koníka? Ukaž. Mě se tady včera strašně líbily jedny červené balerínky, ale bojím se, že bych je neměla dobré. Poprosila jsem tu holčinu, ať mi je změří uvnitř boty a ona mi napsala, že + - 25cm, ale já bych potřebovala nejlépe 25,5cm a bez toho + -. Tak nevím, ale fakt se mi hrozně líbí a dokonce mají i ortopedické tvarování, což já potřebuju a jen za 550,-. Tak fakt nevím. Pořád ještě uvažuji.
Mysky- já jsem fakt hnusná, ale budu. Nemá se tam furt škrábat! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dobře mu tak! Ale podívaná fakt boží :grinning: :grinning: .
5. čer 2009 v 08:22  • Odpověz
Gucci no delam z domova, do prace dochazim minimalne a to si jen neco vyzvednout nebo neco nutneho zaridit. Ale vcera jsem mu oznamila, at si zacne za me hledat nahradu, abych to mohla nekomu predat a mela klid. Vis, ja mu i tak neustale vytahuju trn z prdele. X krat denne mi vola co a jak a ja jsem zjistila, ze se pak chlubi, jak to krasne udelal, i kdyz jsem to udelala ja..a kdyz je neco spatne, tak okamzite, ze je to moje chyba..atd.
Mysky tak koordinace asi neni nic moc, ale fakt mas malinke brisko, to ja te za chvili dozenu :wink:
5. čer 2009 v 08:23  • Odpověz
pajdi: fotku džín nemám, ta holčina už ten inzerát smázla a já je zatím nefotila, ani je ještě nenosím, zatím to v normálních jde a když sedím, tak se rozepnu..a mám je tady z koně

jani: šiši to je fakt magor :angry:
5. čer 2009 v 08:26  • Odpověz
Pajdi no ja mam jeste porad delohu zaklonenou dozadu, takze ten zachod neni tak casty. Nastesti, jeste jednu noc to vydrzet :grinning: Zitra uz to ustavi a hned bude lip :slight_smile:

Joo ted mi psala ta kolegynka, co je taky tehu, ze vcera citila prvni pohyby, je na zacatku 17tt! To musi byt supeeer!
5. čer 2009 v 08:27  • Odpověz
pajdi,tebe a tetes vůbec obdivuju co zvládáte se dvojčatama.Zrovna včera jsem si na tetes vzpoměla když se mi madam snažila vtěsnat pod žebra a v zápětí na to mě načutla do močáku tak že sem si :sweat_smile: :pensive: :sweat_smile: jak se to dá zvládnout když se ti v břiše takhle melou dvě děti :confounded: Navíc i to břicho s dvojkama se musí pronýst a o zádech nemluvim.......vždyť já vim že jsem na tom vlastně ještě dobře :wink:
5. čer 2009 v 08:28  • Odpověz
Gucci a to jeste neni nejhorsi, jeho zena rekla v praci jedne osetrovatelce, ze by bylo lepsi, kdyby L. zil s ni a ne se mnou, protoze jsem neuveritelna svine atd! Asi az ji uvidim, tak dostane pres drzku. Ale L. se uz na ni chysta, trochu ji zneprijemni zivot v praci!
5. čer 2009 v 08:29  • Odpověz
Jani: žena tvojeho šéfa pracuje s tvojím L?
5. čer 2009 v 08:29  • Odpověz
Gucci jojo, dela postgradual a L. je jeji konzultant.
5. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
aha, tak to si dovolila celkem dost co....ta je asi trochu tupá ne? někteří lidi jsou prostě neskuteční
5. čer 2009 v 08:32  • Odpověz
Gucci no ona me skoro nezna, takze vim, ze takhle o mne mluvi sef doma. No a ona je tupa obarvena blondyna, co si mysli, ze je nejlepsi, jelikoz je pani veterinarka!
5. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
áž jo, to je děs ale, gor když ví, že jsi těhu a tohle dělat, se nedivím, že se tam vracet fakt nebudeš
5. čer 2009 v 08:35  • Odpověz
No ona je mi ukradena, ale L. to nasralo a rikal, ze uz fakt ne, ze tohle si dovolovat nebude!
No a ja jsem rada, ze do prace nemusim :wink:
5. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
jj, budeš mít konečně klid :slight_smile:
5. čer 2009 v 08:41  • Odpověz
Mysky, Ty budeš mít hlavně výhodu po porodu, budeš hned jak laňka :wink: . A Teteska má asi obdiv nás všech, jak to zvládá. Ale zase na druhou stranu, Tě tam musí malá pěkně okopávat, když tam má tak málo místa. To Tě pak asi pěkně likviduje zevnitř. :sweat_smile:
Jani- ať ji jde L. nakopat zadek :angry: :angry: :angry: !!!
5. čer 2009 v 08:42  • Odpověz
holky....asi si jít zahrát zítra do haly badminton nemůžu co?
5. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.