• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Taak jsem objednana na 19.6. do prenatalni poradny k Darebnemu :wink:
5. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
Gucci asi ne :frowning2:
5. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
jj blbej dotaz, ted volal pG a prej jsem se snad zbláznila nebo co :grinning: , tak nif
Jani: já jdu do poradny 18/6 hned po NTS :wink:
5. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
Gucci super, tak to zase budeme mit skoro spolecne info :wink:
5. čer 2009 v 08:55  • Odpověz
a co jako se v té poradně dozvím? :confused:
5. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
Gucci no v Podoli meri tlak, meri panev, mam si prinest sebou ranni moc. a dr. asi vysetruje cipek a tak. A mozna delaji UTZ, to nevim...
5. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
jj tu moč vím...nooo tak uvidíme :slight_smile:
5. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
Dobré ráno, tak to vypadá, že kaše zahušťuje až moc - celý ráno jsme celkem bezvýsledně tlačily. :confounded: :sweat_smile:
Jéé, super fotky! Náááádherný dětičky! :dizzy_face: A Martínek už je velkej a krásnej! :slight_smile:
Mysky, jejda, tak hl. že už je to lepší!
Steffi, to je rozumný, že se tam nebudeš vracet. Tak to s šéfovou ženou už je fakt vrchol! :angry: :angry:
Omlouvám se, ale nestíhám víc reagovat...
Holky, co teda ten sraz??? Pojďte se nějak definitivně domluvit.
5. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
já se včera ptala pG a prej ten poslední červnový víkend fakt jedem do PCE, tak jedině, že bych ukecala ten pátek, ale nevím jak se vám to hodí no...fakt mě to mrzí, jsem popleta blekota
5. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
jinak mám volné pátky i 12/6 a 19/6
5. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
gucci badminton tak možná jako aktivní fanoušek :grinning: :grinning:
evi tak snad M. brzo něco vyprodukuje....
steffi,tak nejenom šéf blbec ale i manželka parádní slepice! :angry:
5. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
i soboty 13/6 a 20/6
i neděle 14/6 a 21/6
5. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
Já jinej červn. víkend než toho 27. nemůžu. :unamused:
Takže buť pátek 26., n. sobota 27.
Tak co, holky??
5. čer 2009 v 09:36  • Odpověz
Holky, teď mi volal ten známý doktor přes kterého jsem se dostala na ten Karlák a říkal mi, že to vypadá, že ta boule je opravdu nějaká zapomenutá tkáň z toho mimoděložního, která se usadila na třísle a tím, že je to tam cévnatý, tak je to dobře živený a proto to pořád tak bolí. Mám to tam zanícený a prý to 100% souvisí i s tím, že pravý vaječník nefunguje, pže je taky chycený a že kdyby se to odstranilo hned jak jsem si začala v Gestu na to stěžovat, tak už jsem třeba mohla být 3x přirozeně těhotná.
No a že prý ta kýla by byla lepší varianta než tohle. Jo a taky ten můj zvýšený prolaktin může s tímhle souviset, pže ta hypofýza řídí ty hormony a pokud tam je něco takového, tak to má spojitost. No tak jsem zvědavá jak to dopadne. :unamused:
No hlavně, že už se něco děje a má to nějaký směr.
5. čer 2009 v 10:08  • Odpověz
Mili: no aspon už víš co a jak, takže ti to odstraní a pak budeš těhule jedná báseň :dizzy_face:
5. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
Mili, tak snad to aspoň odstraní a budeš mít klid, ale ten Gest je fakt na žalobu! :angry:
5. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
Ja 26. muzu.

Milu tak to by bylo super, kdyby to bylo takhle propojeny, to by pak byla velka sance, ze se jednou operaci vsechno zlepsi a prijde i mimi...
5. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
Mili- tak to by bylo skvělé. Vyoperovali by to a měla by jsi klid a za chvíli by jsi byla krásná těhulka :dizzy_face: . No tak hlavně ať se to hejbe do předu!!
Já se teď dívala na prezentační video k tomu našemu vybranému kočárku a začala jsem u toho bulet jako želva. Jsem už asi úplně praštěná!! :sweat_smile:
5. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
Holky díky, ale teď mám docela strach :frowning2: , pže pokud by to byla jen kýla, tak ta operace je jednodušší a tohle prý bude náročný :frowning2: . No hlavně, že už se něco děje a ten můj známý doktor říkal, že ten Dr. Drahoňovský ke kterému jdu do toho Podolí je fakt kapacita, tak snad mi pomůže..teda ten můj doktor říkal, že určitě.
Jen mám strach, aby mi pak nechali ten pravý vaječník :frowning2: ..snad jo, to by snad při té operaci v září co mi dělal ten Dr. z Gestu poznal, že je něco v nepořádku :angry: .
5. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
Mili neboj, hlavně aby to šlo už ven!!! To je teď nejdůležitější!! Doufám, že Tě na operaci objednají co nejdřív.
5. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
Mili: tak možná to v Gestu poznali, ale nechtělo se jim to řešit :rolling_eyes:
5. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
Pajdi :grinning: :grinning:
se mnou to taky mlátí....jsem jela ráno busem do práce a najednou jsem si uvědomila, že na mě jeden kolega v práci včera zvýšil hlas a totálně mě to rozhodilo a děsně nasralo :grinning: :grinning: a přitom včera jsem to normálně přešla :grinning: ...magořím
5. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
Ha, jsem ráda, že nemagořím sama. :grinning: Já jsem tak škodolibá, že je to až hnusný!! :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
Pajdi, no já doufám, že mě taky vezmou co nejdřív abych se přes prázdniny z toho všeho dostala a na ten podzim už byla v pohodě. Pokud by byla nějaká větší prodleva s tou operací,tak mě ten můj známý trošku v tom seznamu popostrčí, abych byla co nejdřív a hlavně to zkusí uhnat jako že je to akutní a to prý musí vzít hned. No uvidíme..
Gucci to nevím..spíš je ani tahle varianta nenapadla, pže se o mě a ten můj problém takhle nikdy nezajímali :angry: .
5. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
ahoj Teri, krásné fotky, úplně mě překvapilo, jak je teutonka oproti quinnáku nizká a robustní
5. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
Ahoj holky,
byla jsem teď s malým na nákup, zvládl to bravurně :slight_smile: Poslední dobou je to docelá sázka do loterie s ním někam vyrazit :slight_smile:
Včera mi dorazily nové plenky, tak jsem je dala prát a už visí-mládenec byl mezitím na naší posteli obskládanej peřinama-i tak jsem trnula hrůzou, kde ho najdu...
Jinak naše noc: u nás byla dnes "noc jakou neznám" Kojení kolem půl na půlnoc-to bych ještě brala. Ale kolem půl jedné se probudím a skřet vedle mě, MM vzhůru Jsem nechápala, jak se tam vzal. No a MM mi řekl, že se postýlka začala vrtět, tak že ho pro jistotu vzal k nám. Tak teda nevím, jestli jsem měla tak tvrdý spaní, ale spíš si myslím, že stačilo mu vrazit dudel a spal by dál. Přece jen vždycky zareaguju na to, když se chce mládě probudit, tak že bych to včera/dnes nezvládla? No a abych to dokončila-zvíře začalo v posteli vykládat, vrtět se, dokonce nadávat Asi po hodině se mi ho podařilo uhladit, ale teda byla to fuška Nejhorší na tom je, že mu přísným hlasem začnu kázat a on se na mě začne tlemit, takže autorita jde do pjerdele a začnu se chlámat s ním...
Evi, vidím dobře, že jste tlačily obě s Majdou? :confused: Ty tu kaši příště nejez :grinning:
Ty jo, Mili, no to by byla paráda, kdyby už opravdu někdo věděl, co to je!!! Ale je hrozný, že to někdo tak zadrbal a ty teď tak trpíš (i v ohledu na IVF) :angry: To je na žalobu!!!
Teksas, krásný fotky :wink: Mrňata k sežrání :dizzy_face:
5. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
Milu neboj, operace treba bude slozitejsi, ale pak budes krasne vycistena a funkcni :wink:
Teri fotky uchvatny, jste si uzily i kocarkovani, super!
5. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
Mili, supet, že tam máš toho známýho.
Tek, krása! :slight_smile:
Lao, bezva noc! :sweat_smile: Jj, tlačily jsme obě - my máte takovej speciální systém na tlačení, kt. většinou zabírá - posadím se ji proti sobě a pomáhám jí tlačit. :grinning:
5. čer 2009 v 11:40  • Odpověz
teda milu no aspon se ale vi co to bude....a aspon se to da resit...a vis na cem jsi predtim to bylo dost na prd
no jo je takovej jednoduchej oproti teutonce a patronovi ....doufam ze se tak jmenuje :sweat_smile: :sweat_smile:
jani tak jsi se konecne na nej vyprdla jooo dobre delas holka..aspon te nebude zdimat..a super ze rekonstukce hezky pokracuje
mysky ty voe jswi mela naspat aspon smsku....tak aspon ze uz jsi ok ..to asi navsteva pak nehro co?
asi moc trajdat nebudes moc
5. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.