• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Evi, no už jsem se lekla :grinning: Jj, taky pomáhám v. tlačit :wink: Nožky k bříšku a valíme :grinning:
5. čer 2009 v 11:52  • Odpověz
teda lao taky zajimavy....:slight_smile:))) aspon ze jsi ho uhladila ...M. ho u nas v posteli vzdycky utuli :slight_smile:))
evco jee hezky tlacite ..ale blby ze nic z toho
jo a do lode jdeme fakt se nam moc libi a ja ji zkusim jeste vylepsi ze rybicky budou mit magnety a M. mu udela prut a on je bude pak moct lovit
5. čer 2009 v 11:54  • Odpověz
Tek, Ty jo, Ty jsi tvořivá mamina! :wink: To pak vyfoť!
5. čer 2009 v 11:56  • Odpověz
autor
evi, hobit domluveno, zaplaceno, ale honzík užse věkem nevejde do kategorie majdy, tak budeme chodit hodinu po vás - lezení. plavání totál plný.
5. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz
Mílo teda přístup Gestu mě fakt zaráží :angry: Za ty roky co jsi u nich byla tě cpali hormonama,posílali na IVF než aby řešily tu bouličku,která je tomu všemu nejspíš na vině.Aspoň že teď už jsi našla lidi který to začli řešit,super že tě případně popostrčej v pořadníku a pak budeš konečně těhule :slight_smile:
tek,neblázni.Návštěva určitě jo,fakt je to už lepší.Já si za to stejně nejspíš mohla sama,protože sem to provokovala ale když budu držet pohromadě tak tě s Olim ráda uvidim :slight_smile:
lao,noc nic moc :confounded: jejda,Vítek tvoje domlouvání a kárání nebere vážně? :grinning:
5. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz
Připravte se do tří minut je tu sloupek Jiráska :grinning:
5. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz
Terky:no, mě osobně sport vždycky hrozně pomohl na psychiku a cítila jsem se pak dobře a nejen kvůli postavě. Já psala schválně malé pivko,páč Campi je poctivka a kojí,tak si myslím, že by si velké nedala :sweat_smile:
Mílo:jé, to musí být prča pozorovat M a M, jak dovádí :grinning: :dizzy_face: Hele, vy jste samé M, všichni tři. :wink: Miluško, vy trhnete rekord v té délce rekonstrukce koupelny. :confounded:
Steff:to musí mít sousedi radost, když už se u vás v půl sedmé ráno rochá :confused: Ty se vážně nechceš vrátit zpátky do té práce? A co když on už tam třeba nebude? Není to škoda si takhle zabouchnout vrátka před nosem????
Pajdi, za normálních okolností bych se ti za tvůj sen smála,ale mě se dneska v noci zdálo, že kojím a furt jsem v tom snu viděla sama sebe jak si mačkám bradavky :grinning:
Pajdi:to mají z toho,že si furt hrají na Ela Bundu a hrabou si na gule :grinning:
Mysky:hlavně,že už je to lepší. Je dobře, že jsi ležela. Teď už bude taky týden od týdne lépe.
Gucci:já úúúúplně zapoměla,že už jsi velká holka a žádnej puboš :slight_smile:
Mysky:vždyť ty nemáš vůbec žádné bříško :confused: :confused:
Steff, to si snad děláš srandu s tou megerou? Tohle si dovolí říct? :angry: To by měl L. asi vážně zakročit.
Mysky:však já jsem včera se skonila,abych si zvedla postel a jak jsem se ohla,tak jsem M. skřípla,takže mi zajel pod žebro,takže mi vyhrkly slzy a vzápětí aby uhnul tomu skřípnutí zajel do močáku,ale tak, že jsem byla ráda,že nosím intimky,páč jsem si prostě ucvrnkla......ještěže je tu bidet....
Teda Mílo to je vážně něco okolo té tvé bulky, to mi hlava nebere :confused: :fearful: :zipper_mouth: :frowning2:
Fotky bomba, ty jo Campi je tak hezky štíhlá...
Lao, já tě tak strašně ráda čtu :dizzy_face: :dizzy_face: bych se do tvého psaného slova snad zamilovala :sweat_smile:
Hele, musím se pořád chlubit, páč jsem četla na dvojčatovkách, je tam holčina a její dvojky mají stejné váhy jako naše dvojky,ale holčina je v 35.tt. Heč,heč,heč. Bože já jsem trapná, se tady chlubím takovou kravinou,ale já z toho mám vážně radost,že prospívají stejně jakoby tam bylo jedno, že nejsou opožděný.. :sweat_smile: :sweat_smile:
5. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
autor
tetes, jestli myslíš mě, tak zklamu, nemám čas, dočetla jsem s h. na klíně a ted jdeme ven.
večer mám sraz z gymplu, tak se hrozně těším.
zdravím mysky, jsem ráda, že je ti líp, hurá do finále. bříško máš pidi hezký :slight_smile:
stefi, šéf idiot a jeho žena idiotka.
milu, hm, tak to zní logicky s tou bulkou, konečně aspon náznak vysvětlení.
fotky campi, teksas, marti + děti super.
5. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
puzz:myslela jsem sebe. Ty voe, sraz z gymplu, teda holka ty vážně umíš žít, to je prostě paráda :dizzy_face:
5. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz
autor
aha, tetes ala jirásek :slight_smile:
5. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz
autor
haha, umím žít :grinning: :confused: :dizzy_face:
5. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz
tetes však až budou dvojky venku tak budou mít normální donošeneckou váhu :wink: to je logický jakou z toho máš radost že tak hezky prospívaj po tolika tejdnech strachu aby jste to dotáhly až tak daleko
puzzi užij si sraz a nezapomeň na své slušné vychování :wink:
5. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
tetes to je super jak dvojky krasne rostou a ze jsou jak jednojce....budeou krasne vypeceny
hele tak pristi utery? kdy se to dozvis puzzi? ma bejt 20 stuppnu a docela hezky
5. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz
ahoj holky, tak ve spěchu, Stela už asi dvě a půl hodiny spí, tak předpokldám že se každou chvíli bude budit..

děkuju všem za včerejší rady, havně ten mátový čaj mě dorazil.. :slight_smile:
omlouvám s eže nedočítám jen tuhle str. nemoly byste někdo udělat nějaký souhrn zase? :sweat_smile:

holky kdy se na vás mimčo poprvé usmálo, jako že jste věděly že je to opravdu úsměv chtěný a ne jen takové to cukání?
5. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz
Jé, Puzzi, to mě mrzí, že už není místo. Hele, to je divný s tím cvičením - já se na to vyloženě ptala, jestli patříte do stejný kat.! :confused:
Ty se máš, že máš sraz.
Tetes, to je super, že už se nemusíš tolik bát. :slight_smile: A brzy si budeš moct umět žít! :wink:
Kay, já si to přesně nepamatuju - řekla bych okolo měsíce...

My jdeme dnes "slavit" mamky narozeniny, tak doufám, že bude Majda rozumná. :slight_smile:
5. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz
Tetesko nevim, co sousedi, snad moc nenedavaj. Ale ted uz to neni tak hlucny, tak to je super. Huraaa mame pridelany novy zachod, jeste ze ti zednici jsou tak sikovny, kdyz vodari prijdou az v pondeli. Uz nebudu muset na zachod do sklepa, jupiii :grinning:
Tetesko po matersky se tam treba vratim, o tom jsem nemluvila, jen jsem mu psala, ze PN neukoncim a v rijnu prejdu z PN na materskou. Takze si muze za me najit nahradu na tu dobu...Asi jsem se blbe vyjadrila.
No vidis jake mas macky v brisku :wink:
5. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz
Tfuj, tak po 14ti dnech mám vyžehlíno :grinning: Dítě mi při tom spalo na dece pod nohama-no bezpečnost práce hadr, ale bytové poměry nedovolují rozšafnost...
Mysky, jj, dělá si ze mě prdel :slight_smile: Holka zlatá, tvrdnutí atd. to je na houby, ale neboj, uteče to a malá bude venku :wink: Tě ten tvůj chlap teda ale pěkně omezoval!!! Zažalovala bych ho :grinning:
Tetes, tak je vidět, že se ti z kojení stává noční můra :grinning:
Jéé, Puzzi, užij si sraza :wink: a neožer se :grinning:
5. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz
tek:mě by úterý vyhovovalo :wink:
5. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
šáááááááááu, jsem po o, měla jsem rajčatkový salátek, musela jsem ho preparovat, páč tam byla cibule a tu já nerad
tetes: tjo vidíš jak tenisákům nemocniční prostředí prospívá :dizzy_face:
5. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
Holky mě to tady neba, jsem to dostala a už mě zasejc bolí břicho :confounded: . A to tady budu do večera a zítra asi znovu tak do oběda :unamused: .
Tet, jj držíme rekord v rekonstrukci koupelny, jsem to počítala a je to cca 1,5 měsíce. Dveře a strop do toho nepočítám, pže se to prostě musí vyrobit a to není jen tak.Ale je moc hezká ta koupelna, ještě až do ní přiděláme ty nový cajky, tak to zase bude vypadat líp :slight_smile: . Já jsem šťastná, že už to je hotový aspoň tak, že se tam dá normálně koupat a je tam wc a pračka. Strop a dveře že nejsou mi až tak nevadí :grinning: .Ale samozřejmě se těším až to bude komplet.
Puzzi, užij si sraz a vopatrně holka vopatrně :grinning: .
Tet, sen dobrý :grinning: . Jen jestli sis je fakt nemačkala i ve skutečnosti :grinning: . Ono se to tedy prý má, ale nevím jestli to děláš :sweat_smile: .
5. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz
Tek, Ty jedeš do Plzně? Já chci taky vidět Olíka! A Tebe taky! :slight_smile:
Steffi, hurááá, záchod to je základ! :wink: :grinning:
Lao, Ty vole, co kdyby Ti spadla žehlička?! :zipper_mouth: :sweat_smile:
Mili, Ty jdeš zase zítra do práce, jo?! :unamused: Hele, na tu vaší koupelnu jsem fakt zvědavá! Musíš udělat fotodokumentaci.
Mačkat před porodem se právě nemá! :wink:
5. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz
holky ráno ve Snídani s novou byl pokec o Plzni, myslím, že od tama i vysílali a je to teda nádherný město. Jsem tam nikdy nebyla (akorát projížděla) a to centrum fakt moc hezký, máte tam i sport park, cyklo stezky, krásný památky a nevím co všechno....fakt hezký...jsem si šplhla co :grinning: :sunglasses:
5. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz
Gucci, Ty šlhoune! :grinning: O sport parku nic nevím, ale možný to je a cyklo stezky jsou mi taky šumák, ale zaparkovat se tu nedá! :angry: :grinning:
5. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz
tak o parkování neříkali nic :grinning:
5. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz
puzzi: užij si dnešní sraz :wink:
5. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz
Evi já nevím jestli mačkat, ale má se snad za bradavky tahat, dokonce to doporučil gyndař mé kamarádce co je stejně dlouho těhu jako Tetes a čeká jednoče a přibrala už 17 kilo, takže Tetes je protí ní lunt hubenej :wink: . Mačkat asi ne :wink: .
Až bude koupelna hotová, tak samozřejmě nafotím, ale to si ještě nějaký čásek počkáte :grinning: .
5. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz
tak jestli to tet nevadi tak si muzem dat spicha u ni :slight_smile:)))) bo se domluvime s puzziovou jestli by ji treba navadilo u nich na zahrade

jeziis ja jsem drzoun to takhle domlouvat ....doufam ze mem nezbijete :slight_smile:))
ty jo evco bud rada ze vam to nekdo pochvali :slight_smile:)) ja teda ho taky neznam takze zatim nemuzu soudit :slight_smile:))
evco jeste aby jsi vedela o psort parku ..to musi rict teteska
5. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz
Ahoj,tak jak se máte a co nového?
Maru už je na tom líp,jen bývá sem tam mrzutá,ty horní zuby jsou dost naběhlé takže asi nic moc :unamused: Pokusím se vložit fotky našich zoubků :wink:
Zatím jsem skoukla jen fotky a musím říct fakt nádhera,dětičky super a vaše bříška nemaj chybu.Mysky a ty si fakt těhotná jo :grinning: Takový minibříško ve 30tt.
Tetes na dvojčátka máš moc pěkný a vůbec ne veliký břicho ikdyž pronést se to teda musí obzvlášť když mají K+M takové pěkné míry :dizzy_face: Tak ať ten konec zvládneš dobře :wink:
5. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz
Evi uz jsem zachod vyzkousela, parada :wink: To se mi hned bude v noci lip spat :wink:
Milu no doufam, ze to je posledni ms, kdy trpis takovyma bolestma :frowning2:

Ja si jdu na chvili zdrimnout a v pul ctvrte jdu na oslavu tricetin ty nasi byvaly osetrovatelky. Uz se tesim, az uvidim ty nase holky v klidu mimo praci!
5. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz
Tak fotky jsou tam :wink:
5. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.