• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Mili, to se doporučovalo dřív, dneska je trend nemačkat, netahat! :wink:
Tek, tak uvidíme... Teď v úterý přijedeš?
Steffi, to Ti věřím! :slight_smile: Tak si užij oslavu.
Rehos, to je dobře, že už se ty zoubky ustalujou.
5. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz
Ty jo, takový pidi zoubky a takovýho trápení. :sweat_smile:
5. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz
Evi hlavně to proříznutí,tyhle zoubku už jsou v pohodě a větší si teda v tý pusince nedovedu představit :grinning:
5. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
jo ted v utery kdyz bude moct puzziova ..pac ceka taky nakou navstevu
ty jo rehos to je zubajda a chudak ze s nima takhle trpi .....ale tak snad to bude mit uz za sebou
5. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz
rehos: krááásné zubiky :dizzy_face:

holky my jedem v neděli za Grej čučnout na Kašenku :dizzy_face: , tak snad hodím nějaké fotos
5. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz
rehos,tak hlavně že už jsou zoubky proříznutý,chudák Maru takovýho trápení :unamused:
steffi užij si oslavu
gucci Grej už taky porodila??? :sweat_smile: :sweat_smile: sakra to to letí :dizzy_face:
5. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz
mysky: jj :grinning: 15/5 :wink:
5. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz
Evi no vidíš.. :grinning: . Hele já si myslím, že pokud má ta holčina vpáčený bradavky, tak asi lepší je povytahovat. Moje známá je má vpáčený a pak nemohla pořádně ani kojit, musela jen s kloboučkem. Ale pokud je máš normoš, tak si myslím, že je to zbytečný :wink: .
5. čer 2009 v 15:12  • Odpověz
holky já se loučím
užijte si všechny srazy kdo máte
Mili: drž se s koupelnou, Janča vlastně taky
já budu asi celý vík spinkulinkat :grinning:
tak fáááááááááááááááááááááááááááááááááááá
krásný víkend
5. čer 2009 v 15:33  • Odpověz
Gucci páááááááááá a pozdravuj moc Grej :slight_smile: .
Krásný vékend a dobrou noc :grinning: .
5. čer 2009 v 15:37  • Odpověz
autor
Evi, ty jsi s Majdou v kategorii 6.-8, ale Honzíkovi bude v září už skoro 10.
tek, ok, úterý beru, kámoška snad vymyslí návštěvu až pak.
5. čer 2009 v 16:16  • Odpověz
autor
Sejdeme se u nás na zahradě v úterý, tek a evča, já pro tek třeba dojedu na vlak, nebo jestli pojedete s campi autem? a pak můžeme za tetes.
5. čer 2009 v 16:19  • Odpověz
Milo:nemačkám si je, už jsem ve stádiu, že bych se z toho mohla snad i vzrušit :grinning: :grinning:
Gucci:Plzeň je moc hezké město, mám to tu moc ráda. U mě jsi si teda šplhla, parkování mi sice také vadí,ale ono okolo náměstí je to snad všude.
Mílo,no u někoho 2 měsíce před porodem doporučují formovače bradavek,když je má moc zalezlé,ale to já nemám, takže si za ně asi ani nemusím tahat :sweat_smile:
Jé, Steff jde taky pařit, ty jo se tady dneska každá rozšoupnete,já už chci taky pryč.... :confused:
Tek:mě osobně je to úúplně jedno, já se na vás budu jenom těšit :dizzy_face:
Rehos:už aby marjánka byla zase usměvavá,co. Hned bude veseleji.
5. čer 2009 v 16:44  • Odpověz
Tetes to ona je i usměvavá ale často z toho smích najednou šílená mrzutost a to nevím co s ní páč nic nezabírá :frowning2:
Jinak Maru už docela prostestuje když jí dávám do kočáru,vůbec tam nechce být,nejradši by chodila,no až se pustí bude mít možnost,do té doby má smůlu :wink:
Stefi koukám že máš termín u doktora na Maruščiny 9měsíčniny,to budou určo dobré zprávy :dizzy_face:
Mysky jinak ta advokátka od vás jak jsem u ní byli s manžou je moc fajn,hrozně milá a ochotná.Nabízí se proč by nebyla když to má zaplacené ale ona nám radila i vě věcech které se té věci vůbec netýkají.Má o dva měsíce starší holčičku tak to byla zábava s obouma holkama :wink: Obě chtěly chodit a já nestíhala,nesla jsem je obě v náručí a advokátka na mě:"Jé vám by dvojčátka slušely"
5. čer 2009 v 16:56  • Odpověz
Tet, tak to si prosím tě raději nemačkej páč co by to s tebou udělalo..si nechci ani domýšlet :sweat_smile: :grinning: .
Mel, Luky je krásnej a ta vyrážka ať mu brzo zmizí :slight_smile: .
Rehos super, že advokátka tak dobře poradila a kdo ví..třeba ještě dvojčátka budou :sweat_smile: :wink: .
5. čer 2009 v 17:14  • Odpověz
Mílo, vyrážka snad zmizí. Dostal na to mastčiku, je to prý jak se vytváří podkožní tuk tím jak dost přibývá, tak se prostě takhle zapalují místa na tváři.
5. čer 2009 v 17:33  • Odpověz
Milu já už mám vybráno,dvojčátka to už by na mě bylo moc :wink: Bohatě mi stačí moji dva cvrčci,přenechám další děti Lao a Puzzi :dizzy_face:
5. čer 2009 v 17:40  • Odpověz
Mel určitě vyrážka brzo zmizí, podle mě jí má skoro každé dítě a pak se z toho krásně vyloupne a bude to mít za sebou :slight_smile: . Jinak je Luky celej ty :slight_smile: .
5. čer 2009 v 17:41  • Odpověz
Mel opravdu je Luky celá mamka :wink:
5. čer 2009 v 17:43  • Odpověz
Mílo, no je celej já. Což asi až tak P. netěší. Ale ono se to ještě může stokrát změnit. :wink:
5. čer 2009 v 17:43  • Odpověz
Ono teda Luky má asi všechno co prvních 6-8 týdnů může dítko mít - vyrážku, kadění jednou za 3 dny, ublinkávání, škytavku. . . Ke všemu teď přestal trochu míň spát, nějak by se zabavil, ale neví jak. Tak nám chvíli povídá a pak spustí řev hodný paviána. :grinning:
5. čer 2009 v 17:47  • Odpověz
Mel: L. je vážně kousek, ale chuděra jak je teď poďobanej vyrážkou, tak snad to brzy zmizí.
Rehos:no, jen ať ještě chvilku vydrží Maru v kočárku, pak jí budeš jenom nahánět :grinning:
Milo:slibuju,že na sebe ani nesáhnu, ani mýt už si ty kozy nebudu :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 17:53  • Odpověz
tetes já jí to říkám pořád ale ona tomu nějak nechce rozumět :sweat_smile:
5. čer 2009 v 17:54  • Odpověz
Tetes :astonished: Ty už se nebudeš do porodu mýt??? :confused: Jsem si na Tebe tuhle vzpoměla, jak jsi kdysi psala, že máš orgasmus ve spánku. Tak mě se o veverkování tuhle zdálo, a asi před dvěma dny mi manža šáhl na prsa a já z toho málem byla hotová. Chjo. . . :fearful:
5. čer 2009 v 17:55  • Odpověz
Teri- tak jsi se chtěla smát mému snu, jo? No dobře Ti tak :grinning: :grinning: :grinning: . Hele, tak to je dobrý, to se mám na co těšit. Takže si mám pořídit nějaké extra savé intimky jo? :stuck_out_tongue_closed_eyes: To muselo být fakt drsné! Au au. Jak to děláš, že dvojky tak krásně prospívají? Já chci taky aby Ti naši takhle krásně rostli a nebyli pozadu.
Puzzi- užij si krásně srazík a Evi- Ty oslavu :dizzy_face:.
Mili- kurňa, mrcha jedna červená, tak ať je brzy za Tebou a moc to nebolí. :confounded:
Guci- já na tu snídani s novou taky koukala, dokud mi nevypla TV :angry:. Bylo to zajímavé. Prý bude Plzeň soutěžit s Ostravou.
Jani- tak si to taky odpoledne hezky užij :wink:.
Rehos- chudák Maruška, takové trápení pořád :frowning2: .
Teri- tak já s Tebou budu pařit v posteli na dálku, jo? :grinning: :grinning: A Mysky se k nám možná taky přidá.
Mel- Luky je nááááádhernej!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. čer 2009 v 17:57  • Odpověz
Mel, ten Luky je opravdu celej mamka. Ta vyrážka mu určitě brzy zmizí.
5. čer 2009 v 18:04  • Odpověz
Marti zmizí, natírám ráno a večer nějakou spešl mastičkou (mimochodem používá se i při léčbě kvasinkových infekcí u žen). No a pak ho potřebuji chvíli udržet tak, aby si ji neutřel celou do ručiček a rukávků jako včera večer. . .
5. čer 2009 v 18:10  • Odpověz
puzzi budes muset pro me ...ja prijedu vlakem ale bohate se ti odmenim:slight_smile:))
evco rada bych te videla tak to snad vyjde a udelame najezd na tetes .-)
mel je fakt po tobe ale u nas taky rikaj ze je O. po me....taky je mi pak lito M.
a o ma taky vyrazku co mate za masticku??
marti kde mas foto??
5. čer 2009 v 18:19  • Odpověz
Tek máme Pimafucin.
5. čer 2009 v 18:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.