• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
aha tak my mame jen hermanek a calcium panthotenicum..ale nastesti to docela zabira ...ale furt nevim z ceho ...mozna z uzeniny
vy to mate dobry ze vis ze je to tim tukem ..a ze to zmizi ale ja nic nezeru mam hlad a chut na poradnej zvanec....
5. čer 2009 v 18:58  • Odpověz
Tek, doufám že je to tím tukem - že se paní doktorka nemýlí. Ale má to jen na papuli a je to trochu podobné beďarům.
5. čer 2009 v 19:09  • Odpověz
5. čer 2009 v 19:19  • Odpověz
To první musím hodit znovu,vydržte :wink:
5. čer 2009 v 19:30  • Odpověz
Mel:po porodu se budu mýt a hlavně po porodu budu souložit,takže už to mytí prsou sebou neponese taková rizika :grinning: :grinning: Miluško, já bych si tak moc přála,aby už jsi měla tu zasranou bulku pryč a probíhalo IVF...Stejně jsi skvělá ženksá jak to všechno neseš a jsi prostě správnej čípek.
:dizzy_face:
Pajdi:nevím, podle mě je to dané dost dispozičně,třeba ta paní co tady leží a její dvojky jsou menší,je sama taková dost drobná...a jinak mi dost ženských tady říkalo, že jako vitamíny užívají gravital a že jsou po něm ty děti fakt větší,ale nevím jestli to není JPP, každopádně moje vitamíny mi docházení,tak si ho asi koupím.
Výbroný takže my si dneksa dáme postelový dýchánek s Pajdou a Mysky, tak to je úžasné,co víc si přát :sweat_smile:
Rehos:já si to pustím až budu mít tak půl hodiny času, než se mi to stáhne :angry:
5. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
5. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
Tet, no jsem zvědavá kolikrát se k souložení s dvojkama dostaneš!!! :grinning: My sice ještě nesouložíme, ale chceme se k sobě přitulit a Lukýno začne plejádu řevu. . :sweat_smile:
5. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
tak se přidávám k postelovýmu dýchánku :grinning: jakou otevřem flašku??? :sweat_smile: :sweat_smile:
Mel luky je kus chlapa :wink: je ti podobnej,snad vyrážka brzo zmizí
Jdu kouknout rehos na ty odkazy
5. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz
Tak jsem zpět ze super procházky-hodina a půl klidu (jen mp3ka mi řvala do ucha-místo dítěte :grinning: )
Zas mi nějakej úchyl zatopil na prádlo, co viselo venku-ještě ho musím pořádně očmuchat, jestli přišlo k úhoně, či nikoli :grinning:
Rehos, hezké foto se zubatou Maruškou :wink:
Mel, Luky je feš¨ák
Včil valím koupat :slight_smile:
He, tak jsem zjistila, že jsem to neodeslala.... :grinning:
5. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
Holky dala bych sangrii :slight_smile:
5. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
Mě teď řve do ucha dítko. . . By už sakriš po 4 hodinách co je vzhůru mohl být utahaný a spát ne??? :astonished:
5. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
Mel, Lukášek je Ti fakt podobnej! :slight_smile: A proč z toho manžel nemá radost??
Tek, a v kolik přijedeš? My máme v út tu rehabilitaci, tak to musím nějak vymyslet...
Tetes, vy máte dnes romatický večer, viď?! :wink:
5. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
Evčo, no nemyslela jsem že z toho fakt nemá radost, že mu malej není podobnej, ale jako chlap by to asi bral více, kdyby slyšel - jé ten je celý ty a né - ten je celý manželka. . . Ale jinak je z něj manža pos*, hrdej táta. :wink:
5. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
mel: tak jinak prostě P. má měsíc na to, aby odhlučnil dětský pokoj,kam parchantíky zavřeme a budeme v ložnici veverkovat :grinning: :grinning: :grinning: Hahaha, mě je jasný, že až budou dvojky na světě,tak poslední na co budu mít chuť bude sex. :zipper_mouth:
Mysky:co takhle vychlazenej 100% pomerančový džus, prostě to vážně rozjedeme :grinning:
Rehos ty jsi tady asi jediná kdo si tu sangrii může dát.
Evi, jj děsná romantika, já sedím u koně a jím česnekovou pomazánku a P. se mi válí v posteli a čte si noviny a do toho nám tu řve Kvaska :sweat_smile:
5. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
Mel, jasan, chápu. :slight_smile:
Tetes, teda vy si to umíte užít! :grinning: :grinning: (Hele, já pustit doma Kvasku, tak letím i s televizí.)
5. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz
tetes já už to rozjela s Mattonkou :grinning: ale ty s popisem romantickýho večera vedeš :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
tetes držím basu s vámi a piju jen nealko,samotný by mi to nechutnalo :wink:
5. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
ahoj, ja do Plzne určo pristi tyden nee.
Dneska usnula po desne dlouhy dobe L. az v pul desaty, jsem zvedava, jestli to nebude nejakej jeji novej zvyk. Nam to vubec nevadi, kdyby to znamenalo, ze bude spat od ted treba do 6... Uvidime.

m.e.l.: F. se ocividne ulevilo, ze je mu L. podobna, aspon nemusi mit pochybnosti, ze to v Pronatalu nespletli :dizzy_face:

Jak jsem psala, ze se mi od Ladun nikam nechce, tak jsem nemyslela sport, ale kino nebo nejakej koncert. I kdyz mam slibeno, ze si muzu odejit nekdy na Kvasku do divadla, tak to asi nekdy zrealizuju :wink:.
5. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz
Campi, jj, D. chtěl původně jít taky na testy, ale M. profil nepřipouští pochybnosti. :grinning:
Jooo, no jo, Landa - naše oblíbené téma, co?! :stuck_out_tongue_closed_eyes: To musíme někdy osobně probrat. :wink:

Já tu zítra celý den nebudu, tak si dělejte poznámky, ať mi to můžete shrnout. :wink:
5. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz
evi, jestli chápu dobře, tak jsme na tom stejně, ale já mám ted an landu taky svůj dost vyhraněný názor, který není zrovna vůbec kladný :sweat_smile:

zdravím vás v rychlosti, Stela začla mít večerní koliky, tak si to užívám, ale pak ji zabalím v půl desáté do trojobalu a usne, že ji až budím a dávám jí pít, bo mám strach jestli nespí nějak dlouho a pak stejně nespím ani já..

přeju vám pěkný zbytek večera, jdu spát :slight_smile:
5. čer 2009 ve 22:55  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: .
Teri- mě už pomalu taky dochází femibion, takže myslíš že gravital je lepší? Tak já ho asi taky zkusím.
Hele co naše postelová pařba, líbila se Ti včera? :grinning:
Mysky- tak to jsme pařily spolu u mattoni :grinning: .
Kay- bobek Stelinka, snad ji to brzy přejde.
6. čer 2009 v 07:36  • Odpověz
Zdarec holky.

Mijunka je zasejc v práci od půl 8 :confounded: , ale do oběda bych měla být doma a uklízet koupelnu :grinning: . To jsou super vyhlídky co :sweat_smile: ?. No ale od středy mám dovču, tak si trošku odpočinu :slight_smile: .

Tet, jasný .. přesně tak, žádný mytí koz a to platí až do odvolání :grinning: .
Prej jsem čípek :grinning: , já než pochopila jak to myslíš..jsi psala o IVF a najednou že jsem pěknej čípek a já si říkala v hlavě, kuňa vždyť já s děložním čípkem nic nemám :grinning: a pak jsem si vzpomněla, že jsou taky čípky do pédelky na kakánkování a to jsem si řekla, jojo Miluš to jsi celá ty..tak někam vlezeš a všichni se z tebe poserou :grinning: :grinning: .

Kay, tak ať to chuděrku Stelinku přejde takový trápení a je z ní zase veselá holčička, která dělá mamce jenom radost :dizzy_face: .

Pajdi jak to že jsi už vzhůru??? Takhle brzo, to já bych ještě chrupkala v postýlce :sweat_smile: . A co ten krk, zkusili jste tu masáž?
6. čer 2009 v 08:19  • Odpověz
dobrý ráno
Tak já už asi prd vydržim protože po třetí sklence Mattoni jsem normálně odpadla :grinning: :grinning:
Kay chudák stelik :frowning2: snad to brzy přejde
Pajdi,co dělaš tak brzo vzhůru?
Mílo,ty jo odstěhuj se do tý práce :fearful: tak aspoň že máš pak tu dovču,ťo už bude snad i ta koupelna hotová a ty si konečně odpočineš :wink:
6. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
Dobre ranko,
tak vcera jsem si oslavu uzila s Mattonkou a hruskovym dzusem, jeste ze tam byla moje spolutehule, tak jsme si notovaly :wink: Ale vynahradila jsem si to livaneckama s boruvkama :dizzy_face:
Tak L. domaluje, jdeme do IKEMu se vysprchovat a pak odvolit. Noo a pak zacneme uklizet pokoje, aby to tu konecne vypadalo jako u lidi :wink:
6. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
Mel Luky je fakt cely ty. Vyrazka rychle zmizi...
Rehos Maru je strasne sikovna, jak krasne sama vstava, nadhera. A na tech ctyrech to je torpedo :grinning:
6. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
Ahoj holky,
užijte si víkend :wink:
Já mám dnes objednanou švagryni na nehty a snad se mi dneska podaří douklízet. Včera jak jsem vysávala, tak Vítek dostal hysterickej záchvat-to jsem si myslela, že už je vůči vysavači imunní... Takže dneska bych to chtěla dorazit. Uvidím, s jakou se vzbudí :slight_smile:
6. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
dobré ráno,
Pajdi teda já bych spala - nechceš jít hlídat Vojtu že bych si zchrupla místo Tebe? :grinning:
ale náhodou dnes dobrý, spal od 21 do 3.45 a pak ještě asi do 6.30 což je u něho neobvyklé, obyčejně se budí kolem 5. Ale nevím jak dlouo byl vlastně vzhůru protože jsem šla na záchod a koukám na něho - oči vykulené, ale byl potichu :dizzy_face:
mili teda s tím čípkem :grinning: dost dobrý
lao tak Vojta se vysavače taky bojí, asi to má spojené s tím odsáváním rýmy přes vysavač, takže když vysáváme, musí být z místnosti pryč - bojí se i zvuku fénu
kay ono to chce fakt čas, na prdíky a na všechno,vydrž ještě. Vojta teda prdíky ještě pořád má, ale oproti tomu začátku je to milionkrát lepší
steffi tak super že to už máte, to bude krása :dizzy_face: koho volíš jestli to není tajné? teda já s tím mám letos velký problém
jinak u nás vítání občánů není, starosta říkal že nemají peníze na dárečky pro děti. Ale co, stejně by to byla šaškárna
Tetes teda ty se umíš rozšoupnout :grinning:
dívala jsem se na fotky z toho srazu u teksas, teda ten Martínek už je veliký, fakt jsem zírala. A všechny miminka jsou krásné :dizzy_face: a campi to strašně sluší
6. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
Rio neni to tajne, volila jsem Evzena Tosenovskeho za ODS. On toho hodne udelal pro Ostravu a Moravskoslezsky kraj a prijde mi jako slusny politik.
Joo jinak holky, my jsme si dneska zaveverkovali, to byla nadhera a uuuleva :grinning:
6. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
Ahojky,
tak já beru M. do babyvaku a jdeme spolu volit, snad nás pustěj spolu i za plentu, aby mi neovlivnila hlasování :grinning: Je to totiž v prvním patře základky a tam výtahy fakt nemaj. V. je v práci celej víkend, byl volit v osm ráno a to jsme ještě spaly.
Rio, doufám, že Tě nenaštvu, ale já jsem tak přespalá a navyklá na vyšší potřebu spánku, že bych to potřebovala změnit. Vyhrabu se z postele až kolem desátý a pak nic nestíhám. Kojíme mezi šestou - sedmou a pak ještě M. vytuhne znova se mnou. No určitě to brzo skončí, tak si to musím užívat :sweat_smile: Ale ber to v dobrým.
6. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.