• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
terkytko nenaštveš ale blednu závistí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ne, přeju Ti to, určitě to je super.ale já dnes taky dospávala, v 6.30 jsem se přemýstila do obyváku, m. hlídal Vojtu a já jsem spala do 9. A dnes spím v obyváku celou noc :dizzy_face:
půjčila jsem si od kamarádky šátek a šátkuju, ale teda ty úvazy nic moc...když jsem byla u Anippe půjčila mi manduku a to bylo super, Vojta spokojeně spal celou vycházku a ještě i pak i nich a musela jsem ho vzbudit aby nám neujel bus :slight_smile:
6. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
Tak to jsem ráda že nejen Maru se bojí vysavače,já s ní prostě uklízet nemůžu takže to tu podle toho vypadá,když spí tak jí to vzbudí i přes dvoje dveře takže jen když ji můžu hodit k sousedce anebo mi ji někdo vezme ven a to je fakt minimálně.Má děsný záchvat a řekla bych že třeba i mixéru prostě takových hlučných věcí :frowning2:
6. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
Jani :grinning: :grinning: :grinning: . Věřím, že to musela být úleva pro vás oba a možná pro vás všechny tři :grinning: .
Jen nevím jak to teď zvládne Tetes až si to přečte :grinning: :sweat_smile:.
6. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
Milu no rikala jsem si, ze Tetesku asi nas*ru :wink:
6. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
My už s H. vstávali v 6.15h. :sweat_smile:
Mili- masáž jsme dělali, přečti si to včera ráno :grinning: .
Téda Jani- teď jsi mi udělala chutě s lívanečky- mňam. :slight_smile: Dneska vaří H., tak doufám, že nebudeme o hladu :grinning: . Já jsem uvařila rychlovku hrachovou polívku a H. má za úkol udělat bramborové placky se smetanovo- nivovou omáčkou. Tak jsem zvědav :grinning: .
Rio- tak jo, já jdu hlídat. :wink:
6. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
Jaňule- Ty potvůrko malá, jak sis to jako mohla dovolit :angry: , klidně si takhle veverkovat!!!! Vůbec nedržíš partu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
6. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
No, P. taky nebyl z Kvasky nadčeny,ale nakonec říkal, že to tak blbé nebylo a pak jsme čučeli na Killa Billa a šli spát v půl druhé, dneska jsme vstávali až před jedenáctou. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mě Landa neva a některé jeho písničky se mi moc líbí a já cikány vážně nemám ráda, takže mi pro jeho vyznání vůbec neva.
Já jsem nedávno taky nadhodila, že doufám, že nám dětičky v CAR nespletli a P. mi na to řekl, že je to snad jedno,né? Takže vnitřně doufám, že nám budou podobný.
Pajdi, já nevím jestli je lepší, ale říkají to tady ženský, no já do něj teď půjdu.
Mílo, ty jsi magor :grinning: :grinning: tvoje asociace s čípkem jsou vážně originální. Přísahám,že jsem to nemyslela tak, že bych si na tebe vzpoměla vždy jen v souvislosti s prdelí. :grinning:
Lao:Vítek se začal vysavače bát? :frowning2: :pensive: Chuděra malej.
Steff, ty víš, že tě mám ráda,ale vocaď pocaď o veverkování a ještě o nádherném veverkování mi sem teda nepiš :angry: :angry: :grinning: My jsme se v noci krásně drželi za ruce :stuck_out_tongue_closed_eyes: a je to tak hezký se vzbudit spolu a dostat pusu hned po probuzení.....ještě,že tu je možné to spaní manžela :dizzy_face:
Reos:tak o víkendu vezme Maru ven manžel,né?
Jo, tak koukám, že do toho veverkování šla Steff i s tím rizikem,že mi nasere. Výborný :angry: :angry: :grinning:
6. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
Zdar,
teda veverkování. . . Chjo Jani, si to jen přečtu a mám pomalu problém. . . Tři týdny do "STK" je pro mě nejdelší možná doba v životě. . . . :confounded: :sweat_smile:
My vstávali ve čtvrt na šest, pak Luky hodné dítko se rozhodlo pokračovat ve spánku, tak jsem taky zapadla do postele. Už spím s manžou v ložnici, i když máme chůvičky, tak Luky když spustí, tak ho slyšíme neomylně i bez ní. :grinning:
Chceme jít volit, ale Luky byť má čas jídla tak nevypadá, že by se vzbudil, i když se teď začíná povztekávat, ale to někdy dělá ze spánku i půl hodiny než se vzbudí. :fearful:
6. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz
tetes kdyby byl doma tak určitě ale jsme sami :frowning2:
6. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz
Já bych ale stejně potřebovala luxovat každý den tak mi štve že to nejde :confounded:
6. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz
ahojky, jak se všichni máte?podáte mi někdo shrnutí? :wink:

vůbec nemám teď čas sem nějak zajít,jsem pořád od rána do večera v práci a tam už nějak času taky moc nemám,snažím se pilně pracovat,právě se snažím se zdolat jednu odběratelskou firmu z Indie a vypadá to,že to klapne :slight_smile: ,snad mi v pondělí zavolají a domluvíme se,ale vypadá to nadějně,tak mám radost :slight_smile:
jo a jinak,ve čtvrtek jedeme na konzultaci ohledně IVF....
Jak jsem naposledy psala,že jsem z toho nějaká špatná,tak jsem nějak doma nemluvila,spíš pobrečívala,pak mi manžel řekl,že to nějak zvládnem a ať si to v klidu rozmyslím,ale že by do toho šel,ale samozřejmě mě nechce nutit,protože to všechno budu podstupovat já a ne on,tak jsem jen tak ponadhodila,že když tak zajedeme za dr.ať nám třeba řekne víc a nějak se to neřešilo a pak najednou telefon do práce a manžel mi sdělil,že tam volal a že mluvil s dr.a na čtvrtek jsme objednaný na konzultaci,docela mě to překvapilo a jsem ráda,protože sama bych se do toho asi neodvážila,tak jsem zvědavá,co nám ve čtvrtek sdělí,ale asi je fakt,že není prostě na co čekat,hold podstupuje tohle hodně ženských,tak prostě budu patřit mezi ně no :pensive:
Ale fakt je,že teď na to vůůůůůůůůůůůůůůbec nějak nemyslím,to až teď zas o tom píšu,jak jsem tady,ale jinak se spíš věnuju hodně té práci a to mi hooooodně pomohlo
Doma si užíváme v poho sexíku :grinning: ,bez nějakýho sledování,apod. a normálně jsem zjistila,že sexíkujeme snad každý druhý den :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a to i 2x denně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ale je to fajn :wink:
6. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz
cauky, my odvolili vcera. M. s nama byl, vzdycky ho máme, kdyz jsou volby, tak jdeme prikladem a bereme ho s sebou. Kdy jsou ty časy, kdyz mu bylo 9 let a F. ho nutil, at zarecituje pred komisi basnicku o "Svěžím vánku Topolánku" :grinning:. Ted uz je mu 13, to je desny, jak je velkej.
Ladu hlidali nasi, dnes jeli kluci na celej den na autickovy zavody a zitra mame rodinnej obed, kdy se sejdeme vsichni a oficialne uvitame L. do rodiny.

terkytko: s tim spanim stves me :angry: :grinning:. Dneska bylo od 5 haha hihi, v pul sedmy usnula, ale spala jen do 8. Ale musim rict, ze ja vstavala i v tehotenstvi v 6.30, takze i kdyby L. vstavala pozdeji, tak ja bych se zatim umyvala, snidala, poklizela, varila nebo nejspis konikovala :wink:

rioko: takze se stridate v noci? Super spani v obyvaku!

tetes: to je stejne uzasny, ze muze bejt P. pres noc s tebou. Si predstav, ze by sis ten jednoluzak nezaridila.

Ohledne srazu: ja bych byla obecne radsi, kdybychom se mohly schazet ve vsedni den. O vikendech bych byla radeji s F. nekde mimo Phu, to pisu na rovinu. Ale ted uz pocitam s tou posledni sobotou v cervnu.

.
6. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
Tetesko, Pajdi, Mel..omlouvam se za popis veverkovani :fearful: ale ja uz to fakt nemohla vydrzet, jsem se normalne v noci budila erotickymi sny!
Leni pohovor je prvni krok, do stimulky si pak klidne muzes dat nekolik mesicu pauzu. Jen budes informovana, co a jak. A neboj IVF neni takova hruza!

Jdeme kupovat dvere a jine koupelnove doplnky...
6. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz
steffi: ja mela na zacatku 2. trimestru orgasmus ve spani, takze chapu.. A hezky se pochlub, ja se taky pochlubim - dali jsme hihňalku v 6 do kolibky a potichu si zaveverkovali :sunglasses:
6. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz
Jani, mě se o tom právě už taky zdá!!! Nejlepší když mě z takového snu probudí řev našeho malého teroristy. :grinning:
6. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz
rehos:tak třeba si malá prostě zvykne nebo se brzy přestane bát... :wink:
leni:uvidíš, že nakonec IVF zvládneš ani nebudeš vědět jak a jakmile budeš těhotná, tak už si pak pořádně ani nevzpomeneš jak k otěhotnění došlo :slight_smile:
steff:no to mi povídej o tom buzení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ,budiž ti teda přáno :slight_smile:
campi:no, já bych stejně takhle dlouho na tom dvojlůžáku nevydržela a už vůbec ne, teď s těma zádama, když můžu sedět na židly tak dvě hodiny denně,víc prostě nedám. Takže bych si byť za hodně peněz platila nadstandart, páč bych to ani psychicky jinak nezvládla, dávat si pusu někde na chodbě nemoct se tři měsíce přitulit, chodit telefonovat na chodbu,aby mi nikdo neslyšel.......na to už bych teď psychicky neměla.Ale takhle je to vážně super. Si pořád uvědomuju,že mám štěstí v neštěstí v tom jaká ta nemocnice tady je...
Právě jsem si na dvd pouštěla soukromé pasti, díl Malý terorista a Geislerka mi tam strašně,ale fakt jak přes kopírák připomínala Campi, jak vzhledově (teď jak je C. blond), tak chováním. Campi, viděla jsi to někdy? Zajímalo by mi, jestli to chování k tobě sedí i v reálu, nebo je to jen moje představa?
6. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz
tetes to stále doufám každý den zkouším jestli to nepřešlo ale zatím bohužel,jednou se to dostaví :wink:
6. čer 2009 v 15:02  • Odpověz
Tetes, to je super, že tam s tebou byl P. přes noc :dizzy_face:
Leni, to teda koukám, jak to TM pěkně zařídil s IVF :wink: Je vidět, že je ti oporou :dizzy_face: Mně by to moc pomohlo a potěšilo mě to :dizzy_face:
Tak jestli je Campi podobná Geislerce by mě též zajímalo :grinning:
My se teď s Vítečkem tulíme a děláme blbiny-no řehtáme se jak prdlí :grinning:
6. čer 2009 v 15:16  • Odpověz
Laolo: manžel je zlatíčko,hodně mi pomáhá a je veeeeeeeeeeeelkou oporou :slight_smile:
Mě to taky samotnou překvapilo,když mi volal a byla jsem fakt ráda.
6. čer 2009 v 15:22  • Odpověz
Zdarec holky.

Z práce jsem přijela v půl 12 a padla jsem za vlast, manžu jsem poslala ať jsi jde někam dát oběd, vím hrozný, ale mě to břicho tak hrozně bolí :frowning2: . Na hoďku jsem vytuhla a pak jsem se pomalinku dala do úklidu koupelny a kuchyně s obývákem, zbytek až zítra a pak o dovče. Musím postupně, fakt jsem grogy, každý měsíc je ta bolest horší a horší :frowning2: .

Tet, to je super, že tam může být manža s tebou a taky že máš tak pěknej pokoj sama pro sebe :slight_smile: .Landu mám ráda a jeho písničky se mi líbí :wink: .

Vevrkování nekomentuju, s tou bolestí to nejde i když přestane MS a začít vždycky můžeme až když jsem tak cca 16-18DC to už mě to tolik nebolí, ale stejně je to na ho..no :angry: . No ale už se to blíží ke konci a doufám, že za měsíc budu mít pokoj :slight_smile: .

Rehos, ten lux to znám, moje kolegyně řekla synovi, že to je velké auto a od té doby musí luxovat pořád :grinning:.

Leni, konzultace fajn, jinak postup skoro stejný jako u IUI, jen že ti pak při odběru vajíček uspí a samotné zavedení embryí je stejné jako zavední spermatu při IUI :slight_smile:.

Jani tak mě napadlo...jestli to teda půjde, mám od středy dovču a má být hezky co kdyby jsme spolu zašly třeba na obídek do restauračky na střechu? :wink: Když bude hezky můžeme sedět venku, když hnusně tak vevnitř a je tam i nekuřácký salonek. Jak to vidíš, já bych tě ráda viděla. :slight_smile:
6. čer 2009 v 15:30  • Odpověz
Milu :frowning2: Neboj, brzo bude hrčka pryč a bude po bolesti. No a pak už nebudeš mít ani MS, takže už tě bude břuch bolet jen z toho, jak se bude roztahovat děloha :wink: Jo a práce není zajíc, neuteče :wink: Já se práce nebojím, klidně si vedle ní i lehnu :grinning:
6. čer 2009 v 15:38  • Odpověz
Milu to je dobrý ale Maru je na tohle asi ještě malá :unamused:
6. čer 2009 v 15:39  • Odpověz
Rehos já vím, že je ještě asi malá, ale i když ona mu to řekla v půl roce,jenže on auta zbožňuje snad od narození, tak pak to funguje. Ale určitě to taky přejde a nebude se Maru bát :slight_smile: .

Lao počítám s tím :grinning: . Jsem optimista co?? :grinning:

Jo a ten úklid taky to neřeším, bohužel jsem si myslela, že skončíme koupelnu a bude tady malíř a mezitím seženu úklidovou firmu a na nic nešáhnu. Jenže malíř, kterýho nám dohodil známý je nespolehlivý, zaměřil to tady a už se neozval,takže musíme někoho sehnat a až pak si seženu tu úklidovku. Do té doby to tady musím jakž takž uklidit :wink: . Ale klidně si vedle ní taky lehnu :grinning: .
6. čer 2009 v 16:11  • Odpověz
Tetes, s P. se to v nemocnici všechno líp snáší, žejo? Ještě že máš ten jednolůžák, můžete si tam dělat co chcete. Teda skoro :wink: Úplně všechno ne :grinning:
Rehos, tak Martínek se luxu asi trochu bojí a zároveň ho baví ho pozorovat. Vždycky když začnu luxovat, tak vytřeští oči, ani nedutá a pozoruje mě. Naštěstí neřve. Maru je šikulka, za chvilku bude běhat.
6. čer 2009 v 16:13  • Odpověz
Jani- tak erotické sny mám snad každou noc :angry: . Už jsem spala snad s kdekým, včetně Mázla a Pusenského z ordinace v růžovce :grinning: .
Leni- zajdi si na ten pohovor, za to nic nedáš a pak si klidně do září můžete dát pauzu a ty se na to aspoň připravíš. :wink:
Teri- to je fajn, když tam s Tebou P. může být. :dizzy_face:
Mili- to je mi tak strašně líto :cry:, vůbec nevím, jak Ti pomoct.
Holky tak my měli skvělý oběd. H. umí perfektní bramboráky a já mu k tomu pomohla s tou omáčkou. Tu omáčku normálně dělám jen k těstovinám, ale na těch bramborácích to bylo tutovní :dizzy_face:. Takže nakonec fakt dobrý obídek :slight_smile:.
6. čer 2009 v 16:35  • Odpověz
holky,řekněte mi,co všechno mě čeká a budu muset všechno podstoupit,když půjdem na IVF?tak léky jsou jasný,to bude stejný jako při IUI,ale čeká mě ještě něco krom toho?jako třeba celkové krevní vyšetření ...atd?děkuji
6. čer 2009 v 16:44  • Odpověz
Leni vezmou vám krev na pohlavní choroby a možná tobě znovu na hormonální profil. Jinak před OPU musíš projít předoperačním vyšetřením, vezmou ti krev aby zjistili krevní obraz a EKG a pak takové to celkové vyšetření internistou. Toť vše, manža ještě před tím dával sperma na akrozomy tuším, ale to se snad dělá jen v Gestu.
No a to je vše :slight_smile:. Píchání znáš, postup je stejný :slight_smile:.

Pajdi..prej už jsem spala s kdekým :grinning:, no to si mě rozesmála :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:.
Pajdi děkuji jsi moc hodná, ale pomoct může jen operace a vy mi pomáháte tím, že jste a že vyslechnete to moje věčné hudrání jak to bolí :wink:.
A H. je šikula, že zvládnul tak dobré bramboráky, ty u nás dělá taky manža :grinning:. A povídej jakou omáčku jsi k tomu udělala? Jsem jedno velké ucho :wink:.Teda spíš oko :grinning:.
6. čer 2009 v 17:26  • Odpověz
Mili- recept je tak jednoduchý, že to zvládne i každý chlap a je to výborné :wink: . Dáš vařit dvě smetany ( žlutý kelímek), až začne smetana bublat, rozdrobíš do ní 100g NIVY a necháš rozpustit. Dle chuti přidáš sůl, zahustíš trochou granulované jíšky- já používám knorr a chvíli povaříš. Nakonec osmažím na kostičky nakrájenou šunku a přimíchám do omáčky. Hotovo :slight_smile: . Omáčka by měla mít spíš hustší konzistenci. Já ji dělám na nudle a dneska jsme s ní potřeli ty bramboráky a fakt úžasná chuť :slight_smile: .
6. čer 2009 v 17:42  • Odpověz
Pajdi tak to dělám taky takovou omáčku a na bramboráky mě to nikdy nenapdlo dát, tak to příště zkusím :wink: .
6. čer 2009 v 17:58  • Odpověz
Mili- mě právě taky ne a dneska jsem uvažovala, co k těm bramborákům co by H. zvládl a napadlo mě toto. A kupodivu je to fakt dobré :sweat_smile: .
6. čer 2009 v 18:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.