• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Jee tak jeste ze v tom veverkovani tady nejsem sama, diky Campi :wink:
Pajdi no prave, ja uz v tech snech taky spala s kdekym, tak jsem si rikala, ze s L. v realu to musim zkusit a pohoda, brisko neboli, nespinim, takze klidek :wink:
Milu obed beru, to uz snad budeme mit vsechno hotovy, takze na obidek rada zajdu. Moc rada te uvidim :wink:
6. čer 2009 v 18:40  • Odpověz
Jani, tak jo, brala bych tak čtvrtek, co ty na to? :wink: Samozřejmě tě zvu :wink: a pak se můžeš jestli budeš chtít kouknout na skoro hotovou nehotovou koupelnu a hlavně Meggie :slight_smile:.
Holky a už toho nechte s tím veverkováním :grinning: .
6. čer 2009 v 18:47  • Odpověz
mili, neboj, ja uz mam odveverkovano na tyden dopredu :confounded:

holky, dobry je i tohle:
- udelate maly bramboracky, nahoru rajce a nastrouhat nivu a dat zapict do trouby. Vypada a chutna to vyborne, da se jist samostatne, ale i treba jako priloha k masu.

Jdu pracovat. Lada usnula, F. a M. jsou jeste porad na tech zavodech, je to desna pakarna. Predstavte si, ze stravite 12 hodin v tmavy smradlavy mistnosti, kde je obrovska autodraha, po ktere celej den jezdi auticka furt dokola! M. z toho jede 2 hodiny, zbytek ceka, az bude na rade, nebo sedi v zatacce a nasazuje auticka, ktera vyskoci. F. to desne nebaví. Je videt, ze je dulezity hlidat, aby melo dite takovy konicky, ktery jsou aspon trochu záživný i pro rodiče:slight_smile:.

tetes: jsi s terkytkou nejak domluvena na ty Nezny naruci...? Jsem si prostudovala kapitolu 4-9 mesicu, tak ji ted nepotrebuju. Bylo by dobry, kdybys to aspon prolistovala, nez se dvojčátka narodí.
6. čer 2009 v 19:41  • Odpověz
Tak já teda nespala s kdekým, já jenom okolo sebe viděla samé pyje a čí byli teda nevím :grinning: :grinning: :grinning:
campi:no jsem s Terkytkou domluvená,ale zatím jí neposlala, tak ještě chvilku počkám a pak se uvidí, jestli se teda dostane nebo nedostane na poštu......Já bych se na to určitě chtěla kouknout dřív než se dvojky narodí, pak pochybuju,že budu stíhat :wink:
Hele, viděla jsi toho teroristu s tou Geislerkou?
6. čer 2009 v 19:50  • Odpověz
Videla, ale uz si vubec nepamatuju, jak se tam Geislerka chovala... Jenom vim, ze me konkretne tento pribeh zklamal, byla tam divna rezie a herci hrali neprirozene. Vizualne myslim, ze si s Geislerovou podobny nejsme, ani s tim blondatym ucesem, ale clovek sam sebe vidi jinak, tak tezko rict.

Az se deti narodi, tak muzes koukat na to DVD pri kojeni. On to pak clovek lip chape, kdyz drzi dite v ruce, nez kdyz si jenom prohlizi fotky. Ale i dopredu precist se to vyplati, aspon se zorientovat trochu.
6. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
autor
Ahoj holky, jsem zde. Byla jsem dnes navštívit u Prahy kolegyni z práce, Honzík ok, v autě pohoda, zajímavý, že v autě je pohodář a v kočáru řvoun :sweat_smile: Včera sraz třídy super, z 20ti lidí jsme jen 3 mámy, zajímavý, na to že je nám 28 cca.
tek, jasně, přijedu pro tebe ráda k vlaku :slight_smile:
Rehos, Maru je úžasná, krásně leze, no super, jsem z videa nadšená!
Milu, tvůj popis čípku mě pobavil :slight_smile:
Rio, vstávání kolem páté u vás obvyklé, jo? Hm, nezávidím a děkuji za našich 6:15-30. Dnes mi Honzík dopřál do 6:45, to bylo radosti :grinning:
terky, přespalá, taky blednu závistí :wink:
Rio, užij si svou noc!
Jani, hezky jsi popíchla nemohoucí těhule a šestinedělky :wink:
mel, tebe teda obdivuju s chutí na veverkování, já na to v 6N ani nepomyslela :sweat_smile:
leni, gratuluju k pracovním úspěchům :slight_smile:
Holky, já asi tu poslední sobotu v červnu na sraz nebudu moct, jedeme ke tchýni a pak s ní k Pepovo starý tetě do Náchoda. No neva, uvidím vás jindy.
Volit jsme byli včera taky, já nejdřív procházka se sousedkou a pak ve dvě nám šel P. naproti a že půjdeme volit. Honzík se ale probudil a začal kočárkový řev. Takže jsme ho tam i zpět domů nesli střídavě, spokojenost, ani dudlík nepotřeboval, vychcánek jeden, řve jak kdyby umíral hlady i bolestí najednou a prd mu je. Zkoušeli jsme ho dát cestou zpět do kočáru, ale do sekundy pokračování hysteráku, kde přestal. Tak nevim, co si o tom myslíte, já myslim, že to dokazuje, že dítě v půl roce dokáže řvát, aniž by ho něco fakt trápilo, ale prostě si jen vyřvává to, co chce. Ale když jsme měli možnost ho nést, nesli jsme, jsem měkká.
Campi podobná Geislerce? Tyjo, ze svýho pohledu ani nevim, asi ne :sweat_smile:
Milu, to je mi moc líto s bolestí, ať je to brzo pryč! Já minule cyklus 37 dní a teď 27 dní, dobrej bordel, co?
Honzík se vysavače nebojí, ale moc často to netestuju :grinning: Honzík se obecně moc věcí nebojí, dnes u kámošky měli takovou čarodejnici, co se děsně strašidelně směje, když něco bouchne, koukal na to se zájmem, je asi ode mě zvyklej na horší věci :grinning:
Omáčka nivová ala pajda, hm, dobrej tip s brambororákama :slight_smile: Campin tip taky hezký :slight_smile:
6. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
autor
Tetes, teď jsem si vzpomněla, že jsem ti vlastně chtěla napsat něco. Včera na srazu jedna z těch spolužaček má dvouletý dvojčata, holčičky, dvojvaječný. Kojila jednu do půl roku (ta se pak "sama odstavila", tzn. nechtěla, druhou do roka. prý v pohodě, holky byly přísavky, že stačilo zamávat kozama a už otvíraly pusy, kojila na fotbalistu obě najednou. Každá je prej povahou totál jiná, jedna línější, druhá živější, ta živější lezla v 7mi, ta druhá v 10ti, ale prý ta živější tu línější dost inspirovala k chození a tak vůbec. Holčičky si hodně vyhrajou, večer přes spaním si prej hází hračky a polštáře z postýlky do postýlky a tak různě. Ale měly i období, kdy se hrozně mlátiuly a rvaly si vlasy a tak- A prej na see navzájem dost žárlí, když máma chová jednu, musí i druhou, páč ta tu první odstrkuje opd mámy a tak podobně.
6. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
Nevěděla jsem co budu zítra vařit a asi zkusím bramboráčky ala Campi.
Campi, řekla bych že moc teda Geislerce podobná nejsi, ani chováním. A hlavně mě se ten novej Geislerky učes vůbec nelíbí (mě připadala dřív zajímavá tím že byla nazrzlá) a ty to máš teď Campi hezký ten melír, vypadáš uplně jinak než dřív.
Puzzi, nosit Honzíka když nechce být v kočáru vám pěkně nahradí posilku, budeš mít slušný bicáky. Mohli byste s Honzíkem místo na procházku s kočárem každý odpoledne jezdit na projíždku autem :slight_smile:
Martík se teď naučil vleže na zádech kroutit bokama a vypadá to jakože se drbe zádama o zem. Strašně se tomu smějem a on samozřejmě taky. :grinning: :grinning:
Terkytka je asi první přespalá matka kterou znám :grinning: :grinning: Marjánka je asi fakt pohodová holčička.
6. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
Ještě hlásím, že minulý týden jsem měla první menstruaci, jsem čekala, že při kojení si na ní trochu počkám, docela mě to překvapilo.
6. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
puzzi: zase jsi me rozesmala. Ze je Honzik od tebe zvyklej na horsi veci nez je ta carodejnice (ta mi teda prijde fakt strasliva, kamaradcin chlapecek se jí rozhodne v 9 mesicich bal). Napis mi prosim do IP vasi postovni adresu. Moje mama udelala ze vsech starych fotek koláže a jednu mám s Honzíkem, tak mi ji vytiskla a mam Ti ji predat. A kdyz nebudes na srazu, tak ji poslu postou. Ja pak určo v cervenci zase dorazim, jak jsme se domlouvaly s teksas, ale dokud to mam cerstve v hlave, tak to radsi hned poslu. A v pondeli hlídá F. (má náhradní dovolenou, páč tento pátek to nešlo), tak jdu na poštu (a na finančák a socíálku - fuuuuj).

marti: diky za pochvalu, taky jsem spokojena. Dobry bylo, ze jsem se nedostala od listopadu do brezna ke kadernici, vlasy odrostly a vymyla se tmava barva, tak mi ta blond hezky chytla. Koukala jsem az ted, ze jsi taky dala fotky z Radotina, no, jak se tam každej nějak kroutí, to je sranda.
6. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz
Já zase hlásím, že mi naši koupili obrovský balení gumových medvídků, už jsem z nich vyžrala bílý.

Je super, ze to moje mama s L. skvěle umí. Lada ji zboznuje, nechá si od ní uplne vsechno. Bohuzel se zatim boji myho taty a brachy. Muj bracha ji nekolikrat silene rozbrecel, stacilo, kdyz zachrastil nebo na ni promluvil. Nevim, cim to je a pekne me to stve, páč táta s bráchou jsou v Praze a já se těšila, že budou chodit hlídat. A oba je to moc mrzí, ale lámat přes koleno to nebudu.

puzzi: teda, to by mě zajímalo, co H. vadí v kočárku. Ta moje kamarádka, jak jsme za ní byly na Nově, to má s Evičkou stejný, takže vůbec nejezdí ven, E. uspí na půl hodiny na balkoně, doma si neco udelá a má klid (možná jsem Ti to už psala..). Ale ted objevila novinku - sundá zadní část boudičky, položí E. na břicho, ta pase a kouká při jízdě ven a vydrží docela dlouho.
6. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
autor
Marti, tak k první MS negratuluju, ale vítej do klubu :wink:
Marti, já když jdu s kočárem sama, tak má Honzík s nošením smůlu. Jj, projíždka autem s otevřenejma okýnkama není špatnej nápad :grinning:
Fotky dětiček super a Campi to sluší účes i vše, potvrzuji :wink: Já doufám, že Honzík nebude srábotka, no :sweat_smile:
6. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
Predstavte si, ze jsou jeste furt na těch autíčkách :frowning2: . Dneska vecer mě to samotnou teda fakt nebaví. Jdu koukat na TV, snad tam něco najdu. Nebo půjdu spát, oni dojedou až kolem jedenácté.
6. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz
No, nejsem si jistá, jestli se při kojení dvou dětí naráz zvládnu ještě dívat na dvd, to by byli myslím dost smělé plány :grinning:
Tak mi asi v tom dílu prostě to chování a jednání tak moc připomínalo Campi,že jsem si ty podoby úplně vsugerovala. :zipper_mouth: Hrozně mi tam prostě připomíná Campi jak se popisuje,když byla ve vysoké pracovní funkci apod.
Puzzi:to je super, že jsi si sraz užila a to jsi po srazu ráno vstávala k Honzíkovi ty,jo? :confused: Děkuji za popis dvojek, musím říct, že jsem na ty naše čím dál tím zvědavější.
Dneska pral P. první várku dětských věciček, musím říct,že jsem mu to až záviděla možná i včetně toho žehlení. :dizzy_face:
Marti:to mohla mrcha taky chvilku počkat,co?
:angry: Švagrovka,když dostala při kojení první ms, tak jí malá odmítla mlíko a i to říkali na tom kurzu co jsem byla. U vás tohle probíhalo v pohodě?
6. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
Tetes, jsem si při té mrše ničeho zvlášního nevšimla, tak bylo asi mlíko dobrý.
Těch věciček se ještě nažehlíš..........ale chápu, že by ses teď s tím kochala, pak už to bude spíš rychlovka.
6. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
Puzzi: tak to máme podobný s třídním srazem, taky zatím jen tři máme děti. Holt je to dneska posunutý.
Campi: aspoň zase něco stihneš ráno udělat, když jsi zvyklá vstávat.
Já teda ms zatím ještě nedostala, ale já jsem měla vždycky cykly rozházený a třeba ještě působí kojení. každopádně mi vůbec nechybí, už jsem ji neměla rok :slight_smile:
Brečení v kočárku je teda pěkně nepříjemný, to věřím. Já se děsím řevu v mhd, ale zatím nebyl. Jen trochu v metru,a le tam je takovej rachot, že řvaní splynulo s ním.
6. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
Holky, chtěla jsem se zeptat mazaly jste se po porodu něčím specielním na břicho, aby lépe splasklo?
6. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz
Tetes, řekla bych břicho splaskne nejlíp kojením. Jsem se nekolikrát mázla zpevňujím mlíkem od Dermacolu a pak už jsem na to kašlala. Ještě teda trochu břicho mám.
No a na nějaký cvičení nemám chuť ani sílu. Nikdy jsem si nemyslela, že mi bude fuk, že mám břicho a fakt je mi to zatím jedno, asi až začne léto, tak se teprve zhrozím.
6. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz
tetes: já jsem měl z lékárny spešl krém od Biodermy co je přímo na to určenej, je pěkně drahej (kolem pětikila) a nepozorovala jsem nějakej lepší efekt. Ale dostala jsem ho, tak jsem ho aspoň vyzkoušela. Je to asi zbytečný. Nebo se dělá i Bonela post natal, ten stojí kolem dvou stovek, ten jsem nezkoušela.
6. čer 2009 ve 23:01  • Odpověz
Dobré ráno,
Tetes, já MS ještě neměla, takže žádný odmítavý postoj se zatím nekonal :slight_smile: Na břicho jsem mazala nějaký olej na stahování dělohy, jestli břicho splasklo kvůli tomu nebo ne, to je otázka... Každopádně teď už je to zase špek... :angry:
7. čer 2009 v 08:32  • Odpověz
Dobre ranko,
Milu ctvrtek v pohode, ve stredu se domluvime konkretneji.
Marti uz ms, teda to je nejak brzy!
A s bramborackama jste mi udelaly pekne chute, ale sama pro sebe si je dneska varit nebudu :wink:
7. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
Dobré ráno.
Jani- jak to, že jen pro sebe, kde je L.? V práci?
7. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
Holky prosím jaké máte kojící polštáře? A jak velké? Líbí se mi vzhledově ten co má Evča v albu, ale nevím, jak je velký. Teri- Ty máš jaký na dvojky prosím, prosím.
7. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
Zdarec holky.

Tak bramboráčky alá Pajda a Campi dobrý, určo odzkouším oboje, pže když manža vaří, tak je bramboráku pro 20 lidí, takže oba dva způsoby využiju :slight_smile: .

Jani, ve středu se domluvíme :slight_smile: .

Tak holky já MS mám každý měsíc :grinning: :grinning: a nikomu to zatím nevadí :grinning: .

Marti, ale taky to slyším poprvé, že při kojení se objeví MS. Moje ségry dostaly MS až když přestaly. Ale to asi není pravidlo. Jen to mohlo ještě počkat co, aby si měla od mršky ještě klid. :wink:

Puzzi Honzík je prostě autíkovej typ..vzpomeň na reklamu jak tam bylo plno dětí u toho auto, ale teď nevím značkua oni říkali : KONEČNĚ POŽÁDNEJ KOČÁR :grinning: . No a ty se mu divíš, že se mu nelíbi v kasickém kočárku :grinning:
7. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
Pajdi nene L. neni v praci, ale jel za svou mamou do nemocnice. Byla na operaci nohou, tak ji jel navstivit. No a hlavne jel na motorce, tak se spis jel projet :wink:
Tak uz mam uklizeny i obyvak, tak se tu hned lip bydli :wink:
7. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
Děkuji za tipy na krémy, to jsem vůbec netušila, že je nějakej speciální na zatahování dělohy :confused:
Pajdi:polštář mám tenhle, protože je nejdelší na trhu
http://www.zdravotnipotreby.cz/kojici-polstare-terabag/kojici-polstar-terabag-quot-standard-quot/
ten co má Evina je dobrej,pěknej, ale myslím, že za něj dala docela ranec peněz,nebo to říkala. A ještě mají polštář na tom www.dvojcata.cz ten je přímo pro dvojky,ale myslím, že ten terabag taky hodně kupovaly dvojčatovky.
Jste mi teda udělaly takovou chuť na bramboráky, bych vás mušela zabít :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mě bolí poslední tři dny tak děsně bradavky, to zase netuším co si na mě to moje tělo vymyslelo :confounded:
7. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
Jani, tak to cítím stejně, už mám taky jakž takž uklizeno, zbytek teda ve středu, ale tan základ mám a hned je to tady zase jako před tím než jsme začali dělat koupelnu :slight_smile: .

Tet, čéče ty bradavky, nemáš to tady z toho jak se holky bavily o veverkování :sweat_smile: ?
7. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
Miluško má milovaná nechceš přes držku? :angry: :grinning: Z toho to opravdu nemám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
Teri- děkuju, ale na tom serveru dvojčat jsem žádný polštář nenašla :confused: .
Mě se hrozně líbí tento, ale nevím, jak je velký : http://anicka.cz/shop/showGoodDetails.php?goodId=2371.
Holky vy jste šikovné, nechcete jít s tím úklidem pokračovat k nám? :grinning:
7. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:
Tetes, službu jsem měla na sobotu po srazu, páč jsem s Honzíkem brzo ke kamarádce do Prahy, tak bych se stejně dlouho nevyspala.
Krém na stahování břicha po porodu? Není to blbost? Zmenšování břicha spíš souvisí se stahováním dělohy a svalama, kůži promazávat je super na kůži, ale pochybuju, že na velikost břicha.
Mně se břicho zmenšuje postupně do teď, teď poslední dobou jsem zhubla 2 kg a dneska jsem si zkoušela jedny menší předtěhu džíny a jsou mi, hurá! Ne že by mi byly volný, ale to nebyly moc ani dřív. Tak musim probrat ty malý odložený věci, možná mi budou :slight_smile:
Marti, trochu břicho má skoro každá, žádný letní hrození, jo?
Pajdi, já mám kojící polštář z KIKA, takovej s pevnější náplní, jsou tam takový jako kuličky.
7. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.