• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Partička z hořovické porodnice

(Zamčená)
4. července 2010 
Ahoj holky, tak na 200% holčička. :slight_smile: Dnes mi to paní doktorka potvrdila a bylo to i hezky vidět. To by musel být Coperfield aby nám přičaroval piňdíka. :grinning: Po mírném nátlaku na tatínka mu bylo politicky vysvětleno, že Eliška je krásné jméno a holčičce už říkáme Elí.... tatínek je zlato. Už máme i první šatičky, slíbila jsem jí je.. Fotečku dám hned do alba. Jo a na cukrovku musím taky, teď už chodí všechny maminy - plošně. :frowning2:

Jak jste na tom davlu.... :fearful:
15. led 2010 v 19:32  • Odpověz
Ahoj xpetulko děkujeme za gratulaci k holčičce, i my pozdě ale přeji dodatečně gratulujeme. Ze začátku jsem z toho byla trochu mimo - předpověď byla chlapeček. Teď si to začínáme hezky užívat. Máme první šatičky a holčička bude Eliška. :slight_smile:
15. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
Tak Barůůů, to je prima, že to bude ženská. Alespoň budete mít doma převahu nad jedním chlapem. Fotky jsou krásný. No a malá Elí už je na tobě pěkně vidět :grinning: Byla u mě dnes Lenka objednat svatebku :slight_smile: A co že je to na těch fotkách z utz? :wink:

Jinak díky za optání. Od středy máme doma andílka. Buď spí, nebo si hraje :slight_smile: Koupili jsme mu hrací deku Zvídálek s hrazdou a je z ní úplně paf. Takže vařím v kuchyni, malý leží v obýváku na ní a já se třískám smíchy jak vysvětluje těm houpajícím se zvířátkům nad ním, že je šťastnéj. Začal se i smát nahlas. Otevře tu pusinu do kořán, zavře oči a řechtá jako kůň... :grinning: Je to čím dál tím hezčí...to mateřství... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. led 2010 ve 20:52  • Odpověz
Jeee baru tak to gratuluju :wink: A co jste viděli, kávové zrno jako my :grinning: ?

Davlu tak to je super že se malému líbí :wink: :wink: :wink: Musí to být sranda :dizzy_face:
15. led 2010 ve 20:56  • Odpověz
Davlu na fotečkách je hlavička / spodní obr., celé tělíčko jak leží na zádíčkách / horní obr. Lenka to má za pár. Plánují to nějak v dubnu, doporučila jsem tě. :wink: Tak to je super, že je zase dobře. Hlavně, že jste zdravý. :slight_smile:

Lucíku kávové zrníčko jsme neviděli - byl to obyč.ultrazvuk. Ale rozhodně tam dvě kuličky nebyly, paní doktorka říkala že byla skvělá poloha na zjišťování a opravdu to vidí na holčičku. :slight_smile: A to nevěděla výsledky z Prahy.
15. led 2010 ve 21:09  • Odpověz
Baru my viděli kávové zrnko na obyč UTZ :wink: :wink: Ale na tom velkém no, tam si to asi může pořádně zvětšit :wink:
15. led 2010 ve 21:11  • Odpověz
Já už tomu každopádně věřím. :slight_smile: Sice jsem si spletla pupeční šňuru s pindíkem, ale to mě paní doktorka vyvedla z omylu, že tááááákhle dlouhé to opravdu nemají. :grinning: Kdy jdeš na tu cukrovku lucí.??? Paní doktorka říkala, že teď chodí všechny maminy bez rozdílu věku a nerozhoduje ani kolik nabraly kil.
15. led 2010 ve 21:17  • Odpověz
baru já jdu už v pondělí :frowning2: Bleeeeeee
No já doufám že ta dr. v hořovicích si to taky spletla s pupeční šňůřou, protože já to kávové zrnko faaaaaaakt viděla.. Ještě předtím než dr. řekla že je to holčička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Takže tomu taky věřím. A 98% je faaaakt dost, myslím že kdyby si nebyla jistá tak to neřekne.
15. led 2010 ve 21:19  • Odpověz
No jo, vy jste větší. :wink: My půjdeme až 12.2.2010 - skoro za měsíc. Pak dej vědět jak to probíhalo, co a jak. :dizzy_face: Když jste to takhle krásně viděli, tak snad to tak je. Nám doktor řekl na 90%, takže taky celkem dost. Máte holčičku a basta. :grinning: Přece musíme držet partu... :wink:
15. led 2010 ve 21:23  • Odpověz
ahoj holky, promiňte že vám sem lezu, jen občas nostalgicky nakukuju :slight_smile: jsem z berouna, tak jestli se tu neobjeví někdo známý :wink:
luciku.. vim že řešíš to pohlaví, neboj, jestli jsi byla na tom utz velkým v gennetu v praze a řekli ti 98%holčička tak to tak bude, tam si to fakt hodně zvětší a je to vidět. Já jsem tam taky byla ve 22tt a řekli mi na 98% kluka, taky jsem to tam viděla a je to kluk :grinning: Zato když jsem byla těhu podruhé, tak mi řekli dvakrát holčičku a je to kluk, to jsem se dozvěděla až na porodním sále :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 21:24  • Odpověz
baru no jasně, musíme :slight_smile: To se musí :slight_smile: Jo jo dám vědět. Mamka jde se mnou, kdyby mi bylo zle, tak uvidíme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. led 2010 ve 21:24  • Odpověz
marooshko no to ti teda děkuju :grinning: Já v gennetu nebyla, byla jsem u Apolináře, tam řekla dr. 98% holka a pak jsme byli v Hořovicích na 3D a dr. říkala že tam není vidět (malá měla skrčené nožky a kolínka přitažený k bříšku) a pak řekla že tipne a řekla kluk :grinning: Ale fakt jsme to viděli i my a já to poznala předtím než to řekla, tak věřím svým očím :slight_smile:
15. led 2010 ve 21:27  • Odpověz
Manža se mě taky ptal jestli chci aby šel se mnou... já doufám, že to zvládnu. :slight_smile: Vezmu si s sebou pití a svačinku. Stejně to bude boj. Ráno má malá opravdu velký hlad a to už i večeřím.

Ahoj maro jak se máš? Ty máš dětí jako smetí :grinning: V Genetu jsem byla já u pana Dr. Tomka a řekl na 90% holčička. Takže se konalo překvapení... :fearful:
15. led 2010 ve 21:28  • Odpověz
baru já musím taky snídat hned jak vstanu... Dneska sem měla hlad i v noci, úplně mě bolel žaludek.. A u té cukrovky nesmíš jíst už 12hodin předtím, takže to fakt umřu hlady
15. led 2010 ve 21:31  • Odpověz
promiň :slight_smile: no já myslela že jsi byla v genetu, to je jedno jestli u apolináře, to je stejný, myslela jsem ten velký utz :wink: to vim, že je to tam vidět, taky jsem ten "pytlík" viděla :grinning: tak neboj a věř svým očím. a navíc když ta dr. v hořovicích si jen tipla...
15. led 2010 ve 21:32  • Odpověz
jo jo tipla :wink: ale byli jsme z toho trošku v šoku, až jsem tam zapomněla šálu :angry: :grinning: Ale teď už to neřeším, věřím tomu co jsem viděla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A kluci kávové zrnko asi faaakt nemají :grinning:
15. led 2010 ve 21:33  • Odpověz
Lucíku mě paní sestřička řekla jídlo od půlnoci. Jenom den předtím žádné sladké. Jsem zvědavá jak to naše malá cvaldička zvládne. Je zvyklá na přísun papů každou chvíli. Vážíme něco kolem 450gr. Neboj lucíku kávové zrnko tam prostě bylo a je to... :slight_smile:
15. led 2010 ve 21:39  • Odpověz
my měli v 22+3tt 531g :slight_smile: Vidíš, já dostala nějaký papír a tam je napsaný 12hodin :confounded:
15. led 2010 ve 21:41  • Odpověz
Nám je 21+5 tt takže to zhruba odpovídá. Jsme menší asi o týden, ale prý to může Elí rychle dohnat. Nemá to prý žádný vliv. Ono je to asi podle toho kam jdeš na testy. V Hořovicích třeba berou krev z ruky. V Berouně prý píchají do palečků... au, au, au. :frowning2:
15. led 2010 ve 21:47  • Odpověz
No tak to sem zvědavá kde to budou brát mě :grinning:
15. led 2010 ve 21:49  • Odpověz
Nevím jestli mám jet autem, přeci jenom rozpíchané prstíky. Kamarádka mi psala, že to konrolují snad třikrát. Třeba se to změnilo - uvidíme. Doufám, že to bude negativní. To těhulení ale rychle utíká, viď?... :wink:
15. led 2010 ve 21:52  • Odpověz
baru já mám za to že teď ti berou krev jen předtím nápojem a pak 2 hodiny po tom nápoji (možná ještě hodinu potom - já tam psáno že hodinu potom to kontrolují jen na žádost lékaře).
Jo jo, utíká to úplně neuvěřitelně.. Za chvíli už budem rodit a sakra sakra.. Bojiiiiiiiiiiiim :grinning:
15. led 2010 ve 21:55  • Odpověz
To by bylo fajn. :slight_smile: Hlavně ať to máme za sebou a negativní. No jo, je to za pár. No nic, pojedeme na diskuzi a naše dítka nám dají myslím spolehlivě vědět, že se jim chce ven. Říkam si, odrodilo tolik ženských, tak já snad taky. Nějak Elí ze mě dostat musí. :wink: Neboj taky nejsem žádná hrdinka, bude trénink na EPI NU. :slight_smile:
15. led 2010 ve 22:00  • Odpověz
Když já jsem strašná citlivka tak se fakt bojim :frowning2: Jak mě minulý týden bolelo to břicho tak to bylo tak hrozný že sem řikala že porod asi nepřežiju :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 22:01  • Odpověz
Ale přežiješ - musíš. Co by si bez tebe taťka s Viki počali. ??? To jim nemůžeme udělat. Dneska máme sólo jízdu v diskuzi, holky asi spinkají. Já už půjdu taky, jsme od sedmi na nohou. Předem přejeme dobrou noc holky. :slight_smile:
15. led 2010 ve 22:06  • Odpověz
baru já vím že budu muset :grinning: :grinning: :grinning: Ale už teď se toho děsím :grinning: :grinning: :grinning:
Tak dobrou noc :slight_smile: Já jdu do vany a pak taky do peřin :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. led 2010 ve 22:28  • Odpověz
autor
Gratulace k Elišce :slight_smile: Ty ženské jsou potřeba až se Vám narodí, tak si asi hned nějakou zarezervujeme :grinning: A na ty testy jsem jela autem sama a v poho. Oni to sice berou z těch prstů, ale to je jen takový ďobnutí ne klasická injekce.
16. led 2010 v 10:40  • Odpověz
spion jasně, zarezervujte :slight_smile: My rodíme první :grinning: :grinning: :grinning: A jak se jmenujete? Jak by se k vašemu příjmení hodilo jméno Viktorka nebo Eliška :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2010 v 11:23  • Odpověz
autor
Pája Hejna - takže myslím, že krásně obě dvě :wink:
16. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
Jo to by šlo :grinning:
16. led 2010 ve 13:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.