• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Partička z hořovické porodnice

(Zamčená)
4. července 2010 
autor
Holky, dala jsem do bazárku pár věcí po Pájovi, tak se jukněte, kdybyste si vybraly, určitě se nějak dohodneme :wink:
16. led 2010 ve 20:21  • Odpověz
Ahoj hoky, zdravím. Děkujeme za gratulaci k Elišce. Máme velkou radost, už máme i první šatičky. :wink:
Budeme muset mít ještě jedno dítko, abychom měli i toho chlapečka.... :slight_smile:
17. led 2010 v 09:45  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Tak už máme kočár :slight_smile: Fotky jsou hrozný, stavěli jsme ho včera o půlnoci a málem se i rozvedli :grinning: Můj muž jaksi není technický tip tak se vztekal jak blááááááázen :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3704513#navigator
17. led 2010 ve 12:02  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
luci kočárek je krásný :dizzy_face:

jka se jinak máte????
17. led 2010 v 19:38  • Odpověz
ahojky, jitie děkuji, máme z něj radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

My se máme dobře, teď sme se vrátili z prochajdy. Zítra jdu na ten hnus cukr, tak mi držte palce :dizzy_face: :dizzy_face:
17. led 2010 v 19:44  • Odpověz
Ahoj holky, jak jste prožily víkend. ?To je sněhu, co... Tenhle rok se nadílka opravdu povedla. :wink: Dneska jsme s rodinkou oslavili holčičku a pekli buřtíky v kolečku. Bylo to supr. :slight_smile: I já měla páreček. Maličká jí cca po třech hodinách, připadám si jako otesánek.... :dizzy_face:

Licíku kočárek je moc hezký. My máme také trojkolku, akorát barva bordó x-lander. Máme ho u maminy, tak když jsme uní trénujeme. Už se moc těším. :slight_smile: Musím si zkusit dát autosedačku do auta. Tak se zítra drž a napiš jak to probíhalo... my jdeme až 12.2.2010.
17. led 2010 ve 20:08  • Odpověz
luci, budu držet palca na cukr, to zvládneš :wink:

baru, my zkoušeli instalovat autosedačku pár dní před porodem a pěkně sme se u toho zhádali :grinning:
jen hezky papej, ať je Eliška pořádná holka :dizzy_face:
17. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
Tomu chci právě předejít. :wink: Pavlík vůbec nemá představu kam a jak se autosedačka dává. Dnes jsem mu ukázala kojící podprsenku a byl z toho úplně paf. :grinning: To se jako takhle otvírá, jo a to je super - ukaž...... Nežije někde na stromě, ale takovéhle věci u vlastní maminy ani jinde zatím neviděl. Vždycky je tak upřímně překvapený. :slight_smile: Je tak sladký. :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
Eliška papá jako otesánek, není chvile aby neškemrala o jídlo. Ráno mě klidně vzbudí v sedm, protože má hlad...
17. led 2010 ve 20:30  • Odpověz
Dobré ránko,

Luciku, držím palečky, aby Ti testy dopadly výborně. Já zatím výsledky nevím, sestřička mi jen vrazila do ruky papír plný nějakých čísel a poslala nás domů. Ve středu jdu k doktorovi, ten mi řekne, jak jsme dopadly. Ale pro jistotu jsme na víkend vyrazili k maželově babičce, která výborně vaří. Kdby nám náhodou chtěli předepsat nějako tu dietku :slight_smile:
Kočárek se vám opravdu povedl, je moc krásný.

Baru děkuji za gratulaci. Já doufám, že můj doktor si na té holčičce bude trvat i dál. Už máme doma taky pár kousků krásných šatiček. No kdyby to náhodou nevyšlo, tak snad příště :wink:
Jinak Eliška je moc hezké jméno. Já si Elišku vždycky přála, ale kamarádka nás předběhla :frowning2:

Ale už se nám to holky krátí, co? Když tady ale koukám na holky, co mají ty poklady už doma, strašně moc se už na tu naší dračici těším :slight_smile: A asi to bude dračice pěkná, protože celé dopoledne, co sedím v práci, řádí jako blázen :grinning:
18. led 2010 v 08:59  • Odpověz
Dobré ránko, jak jsme se vyspinkali??? :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
Xpetulo já musím na cukrovku taky, teď se to prý dělá "plošně". Všechny maminy tam posílají. To bude sranda, naše otesanda bude bez jídla. Jak se cítíš? Co mimi? Mě to připadá že každý den mi bříško vyroste o trošku víc. Eliška papa opravdu vzorně cca po 3 hod. Doufám, že to tak bude až bude venku. :slight_smile: Taky už se moc těším. Nejdřív trochu šok z toho, že to není kluk ale teď.... když vidím ty šatičky a oblečky apod. - klukovi šatičky koupit nemůžeš :grinning:
18. led 2010 v 10:16  • Odpověz
Jo, jo, asi to tak je. Jsem taky tak vtipkovala s doktorem, že by na ty testy mohl jako zapomenout. On že by rád, ale výš, že by mu to nezapomněli a mazala jsem taky.
To my papáme, jak máme hlad, ale takhle pravidelně nám to nevychází. Bříško mám každopádně už docela parádní. Jak říkáš, každý den větší a větší. Taky by teď malá měla mít už 1100 gramů. Uvidíme ve středu :slight_smile:
A ta záda jak už bolí :slight_smile: To budou ještě veselé tři měsíce :wink:
18. led 2010 v 11:32  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem doma.. Byla jsem úplně zmrzlá tak jsem musela do vany s čajíkem :wink:

Ten nápoj nic moc, ale vymačkala sem si tam půl citronu (baru, určitě doporučuju, s tím to není tak sladké a dá se to v poho vypít, tak si ho vezmi sebou). I odsedět sem to zvládla, ale brala mi krev 3x, normálně ze žíly jak se bere, jednou z pravé a dvakrát z levé a bylo to nějaký tele a mám rozpíchané celé ruce a pěkně to bolí :frowning2: Zítra tam budu mít modřiny jak feťák :frowning2:
Výsledky by tento týden měla dostat moje doktorka, tak když bude něco špatně, tak mi zavolá, nebo tam jdu v pondělí tak se to dozvim. Pro jistotu se budu cpát sladkym, kdyby mi to náhodou chtěli zakázat :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 ve 12:55  • Odpověz
autor
Tak to koukám, že to berou z žíly. No, je fakt, že mě to dělali už více jak před 2 roky, to bylo asi jinak :grinning: Baru, ty doufáš, že bude venku papat po 3??? Neboj, za chvíli Tě to přejde :grinning: , když to bude ve dne v noci :confused: ale stojí to za to - samozřejmě :wink: Jinak Lucíku, kočárek je povedenej :sunglasses:
18. led 2010 ve 13:23  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
koukám, že to dělají všude jinak, na poliklinice v Berouně ti dají sladkokyselej nápoj a berou krev z prstu, před vypitím, pak za hodinu a za 2hod

petulo, kdyby ti vyšel cukr špatně, tak ti dají vědět co nejdřív, abyse začalo s dietou :wink:

u nás probíhá ukázkový růstový spurt, Filip špatně spí, pořád sebou háže, chce pořád chovat a pořád jíst..tak snad to brzo přejde, prý to trvá 2-3dny..
18. led 2010 ve 14:11  • Odpověz
Ahoj jitie,
na poliklinice mi suše oznámili, že výsledky do sídla mého dr. (což je z Prahy 4 na Prahu 1) neposílají a vrazili mi je do ruky. Takže si je pěkně nosím v kabelce :slight_smile: Můžeme se s Adélkou ještě dva dny parádně cpát :wink:
A přeji, aby to Filípka co nejdřív přešlo.
18. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
Lucíku to snad ne, berou to z ruky jo. Mně nejsou vidět žíly, kolikrát do mě píchnou a nic. Když jsou to mrchy jsem rozpíchaná jako jehelníček a berou mi to ze hřbetu ruky - pěkně to bolí. Doufám, že v Berouně píchají do prstíků. :frowning2:

xpetu to už jste pěkně velký. :slight_smile: My máme něco kolem 470gr. Chodíme plavat a záda zatím nebolí. Večer musím jíst i kolem desáté, do rána by mi nevydržela a vyhnala by mě pro jídlo o půlnoci. Zatím se to na mé váze neprojevuje. :grinning: Tobě vyšly výsledky pozitivní, že už máš jen dva dny???

spion já ví, že si s náma bude dělat co chce. Už teď to má pěkně zmáklé. Někdy mám takový hlad, že bych snědla celou krávu i s pasáčkem. Je to hrůza. :unamused: Pořád něco žvýkáme... :slight_smile: :slight_smile: :grinning:

jitie to jsi mě potěšila. To by šlo. :dizzy_face: Přeji ti aby se maličký zase "srovnal", držíme palečky. :wink:
18. led 2010 v 19:42  • Odpověz
Baru, neboj, to zvládneš, jestli jdeš na polikliniku, tak to bude určitě z prstíku :wink: jestli to teda nezměnili za ten půl rok

petulo, tak to jo, tak to se pěkně cpi papání, ale určitě to bude v pořádku :wink:
18. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
baru asi to všude dělají jinak, ale mě hold ze žíly (taky žíly nemam :frowning2: )a jak mi to brala podruhé ze stejného místa tak nic moc.. Už teď mám na obouch rukou modřiny.

Já musim taky pořád něco jíst... A navíc mi přijde že už mám prtě nebo aspon dělohu tak že mě v noci tlačí na žaludek nebo nevim, v noci mě bolívá žaludek..
18. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
Lucíku foukáme na bolístku, vím přesně o čem mluvíš. :frowning2: Než porodíš, tak se to zahojí. :wink: Taky papáte... my máme největší spotřebu mléka a ovoce. Maličká je mlsoun, miluje belgické pralinky. :slight_smile: Vyfoť zase bříško, ať víme jak jste vyrostly - holky.
18. led 2010 ve 21:42  • Odpověz
Ahoj holky, doporučily byste Hořovice na plánovanou sekci? Jakékoliv detaily přivítám! Moc děkuju!
19. led 2010 ve 02:39  • Odpověz
Dobré ráno,

ahoj baru, my plavat nechodíme. Chodila bych ráda, ale přijdu kolem šesté z práce, něco pojíme, musím aspoň na hodinu se psem ven a v osm večer jsem totálně mrtvá.

Já právě jím celý den docela dost, ale večer jím naposledy kolem té šesté. Taky chodím teď brzo spát a když jsem jedla později, bylo mi v noci zle a strašně mě pálila žáha. Když se na noc nenacpu, tak je to v pohodě.

Já právě nevím, jak ty výsledky dopadly, ale zítra mi to dr. určitě řekne :slight_smile: Věřím, že to bude v pohodě a budeme se cpát sladkým dál :slight_smile:

Jinak držím palečky, ať to u vás berou z toho prstíku. I když já se bála právě toho. Braní krve normálně mi zase až tak nevadí.

Ahoj Luci, ať se Ti ta bolístka rychle zahojí.
19. led 2010 v 08:50  • Odpověz
Hoj holky...

Lucíku, no vidíš a máš ten test za sebou... :slight_smile: A to sis tam před Dr. začala do toho pití mačkat citron??? :grinning: V Hořo jsem si sedla naproti Dr. vrazila mi to do ruky. Řekla vypít do 3 minut a dál brala ostatním krev a pokukovala po mě jak to ucucávám...a už se vidím, jak tam vytáhnu rybičku (nožík), přepižlám citron napůl a mačkám to tam, nebo jsi měla snobsky lahvičku s citronovou štávou a v nestřeženém okamžiku jsi si tam nalila... :grinning: :grinning: :grinning: Jsem se nechala unést fantazií... :grinning: A co ruce? Už nabývají původní barvy?

Syr, známá rodila císařem v Podolí a potom v Hořovicích a říkala, že Hořovice jsou nesrovnatelně lepší, než to Podolí. Dren myslím měla. Ráno nastoupila a hned jí ho udělali. Manžel čekal na chodbě a hned jak malého vytáhli tak ho zavolali a už si je tam fotil. Měla spinálku. Řez má krásně tenkej, neviditelnej. Na plánovaným císaři tady možná nikdo nebyl, teda z těch co chodí na diskusi teď, ale císaře měla Hipina, tak třeba řekne víc. Jo byla v porodce klasika 5 dní. Jinak Hořo jsou fykt vyhlášený, rodí tam hodně holek z Prahy radši než v těch pražských vyhlášených továrnách. Koukni se na www.nemocnicehorovice.cz :slight_smile:
19. led 2010 v 11:11  • Odpověz
autor
Tak holky pěkně papkejte!!! Jen závidím a těm, co kojí úplně nejvíííííc!!!!!!! Mně včera volal šéf, takže v září tradá do práce. Půjde sice dřív, ale lepší než pak přijít o práci. Tak teď so ti začnu pořádně užívat než mi to uteče :frowning2:
Jo, a dala jsem do alba slibovanou fotku v plavkách :grinning:
19. led 2010 ve 13:36  • Odpověz
Spion, malej se správnej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ježiš, že z tádíka vyroste taky takovej rozumbrada. Má hezký oči. Takový tmavý studánky...po mamince? Kdy bude foto i s maminkou? :wink:
19. led 2010 v 15:02  • Odpověz
Ahojky.

davlu, ne ona mi vzala krev a řekla že když mi to vyjde dobře dá mi vypít takovej nápoj a já jí řikám že mam sebou citron, že je to s tím prý lepší a ona že jo, že si ho tam mam dát, že to lidí říkají. Poslala mě na chodbu, pak mi to přinesla a odešla, tak sem si vyndala citron, nakapala a vypila :grinning: (já měla fikaně z domova už půlku v pytlíku víš :grinning: :grinning: :grinning:)
A dnes mi volala doktorka že výsledky jsou v pořádku, tak mám radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak jsem dnes byla s mamkou u dědy a ráno když sem tam přijela tak mi mamka řekla, že nám někdo otrávil labradorku.. Akorát ji brácha nakládal do auta a vezl pryč... :frowning2: Takže celý den bulim.. Než sem se odstěhovala tak to bylo moje zlatíčko :pensive: :pensive: :pensive: Bylo jí jen 6 :pensive:
19. led 2010 v 16:08  • Odpověz
luci, k výsledkům gratuluju... :slight_smile: a psí slečny je mi líto. :cry: taky máme labradora...lidi jsou někdy fakt hnusný. chudák zvíře. ale už je v psím nebi a je jí hej, tak nebul, viki to škodí...
19. led 2010 v 17:35  • Odpověz
luci, teda ty jsi číslo s tím citronem :grinning: mě to vůbec nenapadlo, ale je fakt, že já to měla sladkokyselý, takže sem to v pohodě vypila
a pejska je mi taky moc líto, lidi jsou svině :pensive:
gratuluju k negativnímu cukru, dej si čokoládu na nervy!!

spionko, už do práce, tak to si užívej volna, co malej půjde do školky???
19. led 2010 v 18:01  • Odpověz
autor
Davlu, očíčka má po mně, to je pravda, manža má modré studánky :sunglasses: Foto s maminkou??? Nevím nevím, fotím se docela ráda, ale stojí to za prd :slight_smile: , takže radši fotím. Luciku, gratuluji k výsledku a k pejskovi nevím, co říct. Je to fakt děs. My máme Maxíka taky 6 rokem, neumím si to vůbec představit. Jitie, čekají mě poslední prázdniny!!!!!! :frowning2: A školka je zatím ve hvězdách, půjdeme k zápisu a uvidím,e, kdyžtak máme v záloze hlídacího děděčka :slight_smile:
19. led 2010 v 18:45  • Odpověz
spion my jí právě taky měli 6 let... Chodili jsme si s ní denně na procházky a když sem se odstěhovala tak chodil brácha s přítelkyní :pensive: :pensive: :pensive: Tak z toho sou taky špatný... My máme doma bíglí slečnu a nedokážu si vůbec představit že by se jí něco takového stalo.. Je to naše miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jitie no co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Čokoládu sem si dala :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak holky moc děkuju :slight_smile:
19. led 2010 v 18:58  • Odpověz
jitiie, růstová spurt někdy trvá i týden, vydrž prťka, vydrž. Zas to přejde a doma budeš mít zas o trochu většího a silnějšího chlapa :wink: a kolik vlastně už váží a měří? A jak to zvládáš ve škole? To tě fakt obdivuju.

Davlu a co ten tvuj chlapeček? šup sem míry :wink:

Spionko, to chce ještě holčičku :slight_smile: musíte zadělat na další :grinning: :wink:
jste moc sympatická rodinka :wink:

a holky těhule, já vám to tak závidím, když potkám těhulku, tak se mi stýská po pupku. Asi do toho brzy vlítnem :grinning: :grinning: :grinning:

a docela mě štvou admini, hlavně, že tu mají pravidla, kvůli kterým mažou alba apod. a pak ty pravidla ani nedodržujou :angry: Nebo to pro adminky neplatí???????
19. led 2010 v 19:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.