• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Partička z hořovické porodnice

(Zamčená)
4. července 2010 
Nazdááár Májo. Tě ráda vidím..(no tak čtu) :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Nerozčiluj se nad adminama, nezmůžeš nic.... :angry:
My vážíme 5,5 kilíček a máme 60cm. Pořád kojím, ale malej nějak začal stávkovat. Pije, odtrhává se, mele rukama, kope nohama, vykřikuje u toho a to mu to teče a docela bez velký námahy...snad to přejde. Teď se chce furt nosit a načuhovat kde co lítá, takže neuvařim, prádlo v pračce místo na šňůře, já ruce jak vopice a chodím po bytě a ukazuju. Chtěla bych nějaké ergonosítko (Manduca, Ergo, Beco). Nepoužíváš nějaký???
A co vy tři? Už se snažíte o ségru, jóóó?? Jo malý má děsně frajerský ty čepičky. Maminka ví, kde nakupovat :slight_smile:
19. led 2010 v 19:40  • Odpověz
autor
Růstový spurt mám taky ještě v živé paměti, kojo každou hodinu v noci tak 15x vzhůru, no vydrž!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mají, tu holčičku by to teda chtělo, to je fakt, ale ne teď. Do práce chci, baví mě a nechci o ní přijít a navíc jsem teď dostala léky(nějaké jedy) a otěhotnět mám zákaz, takže taky vyřešeno :unamused: Jo, a díky za pochvalu :sunglasses: Stýská se ti po pupíku, jo? Tak to mě teda ani náhodou :rolling_eyes:
19. led 2010 v 19:51  • Odpověz
zatim se nasnažíme vubec o nic :grinning: :grinning:

davlu asi jste taky v růstovým spurtu, né? Já mám beco. Určitě ti ho doporučuju, je nejlepší :slight_smile: má ho i hodně hodně holek od nás z termínu.
Má spoustu výhod, dá se dobře složit, můžeš malýho přendat na záda nebo na někoho jiného, aniž bys ho musela vyndavat.

http://www.youtube.com/watch?v=VZqS7JDDN6E&feature=related

jinak si ho můžeš půjčit v bráně a vyzkoušet a pak se rozhodnout :wink:

http://www.branakdetem.cz/
19. led 2010 ve 20:06  • Odpověz
Mají, ty máš Beco. o tom právě uvažuju. Už jsem vyšmejdila Emě v albíčku že ho má tak jsem jí psala do IP jestli je spokojená. Díky za odkaz. Od kdy jsi tam malého nosila?
19. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
davlu Ema je spokojená a Dorku nosila téměř od narození. Já ho mam teprve od Vánoc.
Beco má novorozeneckou vložku takže můžeš nosit už novorozence. Myslim, že čím dřív začneš nosit tím líp, Domíno si na to musel zvyknout, chvilku mu to trvalo.
Navíc beco má krásný vzory :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Já mám Jacob. Ema má Pony.

Lucík kde máš ten pupík? :grinning:
19. led 2010 ve 20:26  • Odpověz
mě přišlo dneska Beco :dizzy_face:
musim se naučit s ním zacházet, zítra zkouknu to DVD

dneska Filip prořval celý dopoledne, buď chtěl jíst a nebo nosit, tak snad ho to fakt brzo přejde, naštěstí v noci spí dobře, teda až na to převalování a hekání, ale nebrečí a jíst chce jen jednou..

Mají školu zatim zvládám, teď v pátek jdu na zkoušku z UCT, učim se s malym na rukou :wink:
naposledy byl malej vážený minulý týden a to měl 4520g, teď bude mít tak 4800 a :sunglasses: měřili jsme ho včera a má 55cm

luci, vždyť nemáš ždáný bříko, takový sem měla na začátku těhu :grinning:
19. led 2010 ve 20:28  • Odpověz
maji no já nevim :grinning: Vypadám jak špekoun a ne těhule :grinning: :grinning:
19. led 2010 ve 20:29  • Odpověz
jitie jaký máš vzor? jinak mě to taky trvalo naučit se beco dobře nosit, ze začátku je to trochu věda :sweat_smile: Ale je suprový :zipper_mouth:
19. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
my máme černý s jelenama, manželovi se ty barevný moc nelíbili, prý že jsou všechny pro holčičky..
oni malý mimča byse v tom neměli nosit moc dlouho, kvůli zádíčkům, nejlepší je to až tak od 3-4 měsíce
19. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
já si četla zatim jen instrukce a moc sem to nepochopila, tak snad na to DVD to bude dobře ukázaný, abych to pochopila :sunglasses:
19. led 2010 ve 20:33  • Odpověz
v tom případě jsem tehotná i já, když bych ukázala pupek :grinning: :grinning:
19. led 2010 ve 20:33  • Odpověz
já mám takovejhle pupek po porodu :grinning:
musim začít něco dělat, mám to vytahaný jako klokan :grinning:
19. led 2010 ve 20:34  • Odpověz
s jelenama ????? :confused: :confused: to vůbec nevim jaký myslíš, hod sem fotku.. odkaz
Davlu
Moc diky za info!
jo tohle, už vím :slight_smile:
19. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
barevně nic moc, takový obyč.. :unamused: já chtěla nějaký barevný..ale co stejně bude většinou nosit manža, tak si vybral vzor..
19. led 2010 ve 20:37  • Odpověz
Holky, jak vas tady tak ctu, musim vas trosku varovat pred podobnyma nositkama...Taky jsme meli(Red Castle) - stejny princip jako vami zminovana. No a u nas byla vysledkem predilexie - staceni hlavicky jednim smerem. neurolozka nam vysvetlila, ze na vine byvaji v drtive vetsine podobna nositka. Dite je v nich pro nej v neprirozene vzprimene poloze, zatim neni uzpusobene na vzprimovani a pater a neuralni system to nezvlada. U nas jsme to uspesne odstranovali cvicenim na gymbalu, ale vyhrozovali i Vojtovkou.
Doporucuju spis satky, popripade nositka pytloveho principu - ditko je tam v prirozene stocene poloze.
19. led 2010 ve 20:41  • Odpověz
Luciku....tobě to pidi bříško vydrží snad až do konce....malá bude malinká a droboučká princezna...

Mají, taky teda nevím jaký máte obě ty vzory...??? Jeleny znám, ale Jacob a Pony??? Hod odkaz...
19. led 2010 ve 20:45  • Odpověz
syraell, je dobré dávat tam mimča až od 3-4. měsíce, když už drží hlavičku a už to neni takový záhul na páteř..novorozence bych tam dávala jen na chvilku..my ho začneme používat až na jaře, to už mu to 4.měsíce budou
19. led 2010 ve 20:46  • Odpověz
19. led 2010 ve 20:50  • Odpověz
oni mají každou chvíli jiné modely
19. led 2010 ve 20:50  • Odpověz
Dík jíto. Z těhle stránek si právě manža vybral to Grace kytičkovaný. Já mu říkám a není spíš holčičí a on alespoň to bude mít Tedík barevný...je to fakt fuk jaký. Všechny jsou kráááásný....
19. led 2010 ve 20:54  • Odpověz
davlu no já nevim, asi jo :grinning: :grinning: :grinning: Ale mě to štve, takhle se ani nikde nemůžu chlubit pupkem :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 ve 20:56  • Odpověz
já chtěla taky Grace a David mi řekl, že prý je holčičí :grinning: pak chtěl jen obyč černý, tak jsme udělali kompromis a objednali s jelenama..ještě jsme měli vybraný oranžový se sovou, jenže to nám vyprodali před nosem :unamused:
19. led 2010 ve 20:57  • Odpověz
Neboj, to přijde...ještě se ho nanosíš až až...alespoň netaháš to co já....nech si natisknout na tkiko ,,jsem těhule v druhé půlce těhulení,, ať se můžeš chlubit... :wink:
19. led 2010 ve 20:58  • Odpověz
Luci, ještě pupík doroste :wink:
19. led 2010 ve 20:59  • Odpověz
S jelenama je náhodou dobrý....hezky s jelenama ať je vidět, že jsme holky z lesů, že jo? :wink: Taky jsem se divila, že souhlasí s kytičkovaným...
19. led 2010 ve 21:01  • Odpověz
já mam tohle http://www.babyearth.com/images/10-7161-01b.jpg

http://blog.tendercargo.com/wp-content/uploads/2008/09/jacob-beco-butterfly-colors-blue-tan-cream.jpg

a ono záleží na nosítku, beco je jak šátek, dítě je v něm podsazený a má záda krásně do kulata. :slight_smile:
19. led 2010 ve 21:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.