• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Partička z hořovické porodnice

(Zamčená)
4. července 2010 
syraell, to jsi měla asi špatné nosítko. Ono všechno, co se prodává není dobrý a zdravý pro dítě :frowning2:
19. led 2010 ve 21:07  • Odpověz
to jo, holky z lesů :grinning: až půjdu na procházku, tak aby se k nám nepřidaly srnky až uvidí ty jeleny :grinning:
19. led 2010 ve 21:08  • Odpověz
maji, to je hezký..nikde jsem ten vzor neviděla :confused:
19. led 2010 ve 21:10  • Odpověz
měli ho v bráně poslední :slight_smile:
19. led 2010 ve 21:12  • Odpověz
19. led 2010 ve 21:13  • Odpověz
majamisutka
obavam se ze ne - je to uplne stejny princip a s doktorkou jsme to probrali dost do podrobna, vcetne znacek :frowning2: Jenom kjsem chtela varovat, abyste nedopadli podobne jako my...
19. led 2010 ve 21:13  • Odpověz
nebo tady maj taky jíný vzory, i ten muj :slight_smile:

http://www.maxibaby.cz/cz-kategorie-46756.html
19. led 2010 ve 21:14  • Odpověz
já objednávala z Malvíka, měli tam oranžový se sovou, jenže než sem se rozhoupala, tak ho vyprodali :unamused:
19. led 2010 ve 21:16  • Odpověz
syrael, já si taky myslela, ale každé nosítko je jinak šité, záleží na spoustě věcí.
mrkni na http://www.nositka.cz/ergonomie-noseni.htm

ale díky :wink:
19. led 2010 ve 21:18  • Odpověz
jéé, to mě mrzí, že jsem na tuhle stránku nenarazila dřív, mají tam krásný vzory :dizzy_face:
no co, budeme jelenit :grinning:
19. led 2010 ve 21:18  • Odpověz
jitie, ses měla kouknout i jinam, ale to jelení se mi líbí stejně víc :wink:
19. led 2010 ve 21:19  • Odpověz
já zkoukla hodně stránek, všude měli ty samé vzory jako v Malvíkovi, ale tuhle stránku co si dala ty jsem neviděla..
19. led 2010 ve 21:20  • Odpověz
caute delohy :grinning:
jsem se odhodlala po mesici se na vas prijit kouknout:slight_smile:
Jitie jak se mate?:slight_smile:
maly je krasavec!!! :dizzy_face: a takovy malinkaty bobecek..ja uz mam takovou velkou vysokoskolacku... :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 ve 21:23  • Odpověz
Jitie, kdo hledá, najde :grinning: :wink: ale vím, že ty toho čas moc nemáš, učení a tak :unamused:
19. led 2010 ve 21:25  • Odpověz
ahoj, no to je dost, že nás taky navštívíš :grinning:
my se máme docela fajn, zrovná procházíme růstovým spurtem, takže pořád jíme, řveme a chováme se :rolling_eyes: tak snad to brzo přejde..
no malinkej moc neni, už má přes 4,5 kila :grinning:
19. led 2010 ve 21:26  • Odpověz
emuš, no konečně :grinning: já myslela, že jsi na Hořo zanevřela.... že ani nepřispěješ...
19. led 2010 ve 21:26  • Odpověz
mají, tak tak, učení je dost, ale internetit taky stíhám :sunglasses: spíš sem víc na netu než v knížkách :grinning:
19. led 2010 ve 21:27  • Odpověz
maji to vis, ze me nasrali s tim kojenim...:grinning: ale vy za to nemuzete...:grinning: ja furt dokola klikam jen na zari...:grinning:
jitie to znam..:frowning2: mala mela toho idiota spurta od tretiho do sesteho tydne v kuse,,, :sweat_smile: :sweat_smile: alespon muzes byt s nim..:slight_smile: a kojis?
19. led 2010 ve 21:28  • Odpověz
to já jsem s ním ráda, ale když řve už dlouho, tak bych nejradši vrátila :grinning: kojím a mlíka mám snad pořád dost..
19. led 2010 ve 21:33  • Odpověz
jitie to bud taky rada:slight_smile: ja uz jsem dokojila... :unamused: si vzdycky uvedomis ty veci az po tom, co neco skonci...:frowning2:
19. led 2010 ve 21:36  • Odpověz
emo, kecko, vždyt kojíš, akorat to střídáš s UM.

jinak já si myslela, že čím bude Domíno starší, tak bude víc spát a ono je to naopak. Budí se každé 2 hodky na kojo, ale jinak spinká :slight_smile: akorat bych chtěla taky někdy spát aspoň 5 hodin v kuse :sweat_smile:
Jinak mám zlatý dítě ráno si ho beru k sobě do postele a vydrží se mnou spinkat někdy až do oběda :sweat_smile: jen podudá kozu a spí zas dál :grinning: chlap no :grinning: :grinning:
19. led 2010 ve 23:08  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem Vás dočetla. Včera nám úplně umřel internet - nějak to zamrzlo.Koukám, že řešíte nosítka na mimi. My máme klasiku od Chicca. :slight_smile:
Lucíku já jsem oproti tobě vorvaň. Schválně koukni na fotky... :wink:
Davlu jak se máte s broučkem.? Jak to u Vás vypadá se sněhem na silnici? :dizzy_face:
Spion ty už půjdeš do práce - to se teda "máš". Mně se po ní ani tročku nestýská. :grinning:
20. led 2010 ve 12:55  • Odpověz
autor
No, koukám, že se tady holky dost rozjely :slight_smile: My měli nosítko ani nevím jaké, ale my tam Páju nosili až ve více než půl roce. Když už ho to nebavilo v kočáru, tak jsme ho tam prdli a byl klid. Jo, do práce půjdu, ale jsem celkem ráda, protože jsem se bála, že se nebudu mít kam vrátit :wink: Jo, a Baru v sobotu jdeme do Hýskova na ples :dizzy_face:
20. led 2010 ve 14:16  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Tak jsem dnes byla přes táty známého na 4D UTZ a máme potvrzenou holčičku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: JUPIIIIIIIIII :grinning: :grinning: :grinning:

Tak jsem dnes byla provětrat peněžku :grinning: Něco pro malou a pro sebe těhu džíny :dizzy_face: Sice za 1200 :pensive: Ale doufám že je pak prodám :pensive:
20. led 2010 v 16:22  • Odpověz
Tady jsou holky nejpovedenější fotečky :slight_smile:

Na té první u toho křížku je prý pohlaví, já teda nic nevidím, ale budiž :grinning: :grinning::grinning:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3716182&vReferer=
20. led 2010 v 16:50  • Odpověz
Je to ten odkaz + 2 další :slight_smile:
20. led 2010 v 16:50  • Odpověz
A máme skvělý video kde se úplně řechtá :grinning: :grinning: :grinning: Fakt sranda :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 16:53  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
emčo, to mě mrzí s tím kojením :unamused: u nás zatim fakt mlíka dost, prsa se nalejvají, tak snad to vydrží co nejdýl..

Baru, silnice jsou tady u nás "v horách" mokrý, takže se dá v pohodě jet :wink: odpovídám za Davlu :sunglasses:

Luci, gratuluju k potvrzení holčičky :dizzy_face: a na té fotce taky teda pohlaví nevidím :grinning:
20. led 2010 v 17:49  • Odpověz
jitie děkuju :slight_smile:
Kdo mě má na FB tak se mrkněte, dala jsem tam "vysmáté" video :grinning:
20. led 2010 v 17:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.