• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Partička z hořovické porodnice

(Zamčená)
4. července 2010 
luci, tak to se jdu podívat..
20. led 2010 v 17:54  • Odpověz
maji ten je kouzelnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jitie :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 18:04  • Odpověz
Luci, ta se krásně směje :grinning:

Mají, kde bereš ty úžasný čepičky??
20. led 2010 v 18:11  • Odpověz
jitie snad se bude smát i tady "venku" a ne že si to vybere teď a pak bude jen plakat :grinning:
20. led 2010 v 18:18  • Odpověz
Lucíku gratulujeme k potrvrzení holčičky.. :slight_smile: :slight_smile: :grinning: Ty doktoři vědí moc dobře co hledat,je to prostě holčička :grinning: Naše maličká zase pořád šmátká na placentu. Jako by boxovala. :wink:

Jitie ty jsi vlastně ze Svaté, viď??? Pamatuji si to správně.? Co ten tvůj brouček?
20. led 2010 v 18:22  • Odpověz
Baru ta naše si pořád strká ruku před obličej. Ještě nikdy ji snad neměla dole. Je to stydlivka, ale nějak jinak :grinning: Pipinku ukáže a obličej schovává :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 18:24  • Odpověz
Maji máš úžasného chlapečka, ten je tak krásný. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Luciku tu je supr označení pro kávové zrníčko, my jsme si s manžou říkali ,že budeme říkat julča. To je sranda.. :slight_smile: :grinning: Pindíkovi v naší rodině říkáme bimbula. Už jsi v klídku... dodatečná gratulace k negat.cukrovce. :slight_smile:
20. led 2010 v 18:29  • Odpověz
baru jo, už jsem v klidu a těším se na viktorku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To já ještě nevím jak "tomu" budeme říkat :grinning: Ale kamarádka mi napsala že na té fotce vidí pipinku, tak sem to sem taky napsala :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 18:31  • Odpověz
To je supr. :wink: Hlavně, že jste zdravý a spokojený. :slight_smile: Jak se ti líbí doma. My si to nemůžeme vynachválit. Chodíme plavat, na procházky, nakupovat a mlsáme o sto šest. Ještě pořád se nám dobře spí i když to bříško ... a to bude ještě tak dvakrát větší. :unamused:
20. led 2010 v 18:34  • Odpověz
Baru já furt někde lítám, nechápu jak sem mohla chodit do práce :grinning: :grinning: :grinning: Manžel je zítra doma, tak se taky chystáme do berouna plavat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: No mě se spí dobře taky, ale nemůžu nikdy usnout a pak když se v noci přetočim na záda tak mě vzbudí bolest žaludku :angry: Ale jinak se válím tak do 11ti :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 18:36  • Odpověz
Joooo, člověk si rychle zvykne. :slight_smile: Taky si říkám jak jsem mohla strávit denně na cestě min.4hod. Plavat jezdíme v úterý - pokud můžu doporučit jeďte kolem půl jedné. Je tam málo lidí. Pára pořád nefunguje, psali minimálně až do února. Na zádech ještě pořád spát můžu, ale musím mít víc pod hlavou. Do jedenácti... to ten den pak strašně rychle uteče. Já většinou vylezu tak v 9hod. Ale ty musíš ještě naspat, vždyť jsi ještě nedávno byla v práci. :grinning:
20. led 2010 v 18:41  • Odpověz
právě, sem vstávala v 5.30 !!! :astonished: :grinning:
No my pojedem až tak ve 3, protože ve 2 jdu na kontrolu... A těhotné smí do páry jo?? A do sauny taky :grinning: ?
20. led 2010 v 18:42  • Odpověz
Teda v 5:30, to je taky síla. :wink: Já nevím jestli smí nebo nesmí, ale když pára ještě šla dělalo mi to dobře. Do sauny, to nevím - nezkoušeli jsme to. :dizzy_face: Kolem té třetí to snad ještě půjde. Já chodím jenom do bazénu, protože mám permanentky z práce. :grinning:
20. led 2010 v 18:48  • Odpověz
baru my půjdem taky jen do bazénu :wink: Lukáš na ty atrakce beze mne nechce :grinning: A vířivka je vždycky k prasknutí, tak to nemá smysl
20. led 2010 v 18:49  • Odpověz
V bazénu budou zabrané minimálně tři dráhy. Je tam lokotka. - dle rozpisu. Já mám vždycky strach aby mě někdo nekopl. :frowning2: To radši plavu v té úzké dráze s někým naproti. Hezky si to zítra užijte. Naše maličká je v bazénu celkem spokojená, hned po plavání musí být jídlo. :slight_smile: Taky tolik jíte???
20. led 2010 v 18:53  • Odpověz
já jim pořád... hlavně sladké teda.. to je šílený až :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 18:54  • Odpověz
Tak je to dobrý, to jste mě potěšily. :slight_smile: Naše beruška je vybíravá nejraději má belgické pralinky a lentilky. :grinning: Kolik kilíček už máte navíc?? Když ty jsi pořád jako šťofka - kam se to do tebe vejde. Já jsem takový malý vorvaň. Musím se podívat jak jdou za sebou velikosti velryb... :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 18:59  • Odpověz
baru když jsem byla 11.1. u doktorky tak sem měla nahoře 7,3kg.. ted mam už určo víc za těch necelých 14 dní :grinning:
20. led 2010 v 19:01  • Odpověz
Od 20.tt do 28.tt se má prý nabrat nejvíc. :unamused: Já se vážím vždycky v pondělí. Zatím jsme nenabrali ani kilo, ale myslím že tohle pondělí už nějaké to kilo navíc bude. No jo, ale ty s těmi 7 kg budeš mít max.celkem 60kg. Zato já jsem na 80kg. :cry: Dnes se mi fotečky bříška povedly - musím se pochválit. :wink: Pořídila jsem je u maminy, protože doma velké zrcadlo nemáme.
20. led 2010 v 19:05  • Odpověz
baru no jasně, začínala sem při výšce 168-169cm na 61kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže teď myslim že už překročim i tu 70 :grinning: Fuj :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 19:10  • Odpověz
Fotky krááásné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: od 20tt do 28tt ? No tak to už jen 3 neděle :grinning:
20. led 2010 v 19:11  • Odpověz
Ty jsi větší než já, já měřím něco kolem 163 cm. Ale co - hlavně že jsou ty naše holky zdravé. Ono to tak bývá. :zipper_mouth: Kamarádky které měly kolem těch 60 kg nabraly třeba i 20 -25 kg. Je to prý hodně běžné - aby to tělo zvládlo nosit mimi. Kde jsou ty časy,kdy jsem měla 61kg. To je 5 let. Děkuji za pochvalu foteček, opravdu se mi líbí hlavně ta černobílá. Po tom 28.tt se mimi jenom "dopékají" a přibrat by se mělo cca do 5 kg.To je ale u každého individuální.
20. led 2010 v 19:17  • Odpověz
baru no uvidíme kolik nakonec naberu :slight_smile: Ale sem smířená s 20kg, víc neeeeeciiiiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning: Ale co, jediný čas, kdy můžu jíst co chci a kolik chci, tak toho musim využít :grinning: :grinning: :grinning:

Jo jo ta ČB je moooc hezká, my se v březnu jedem fotit k fotografovi co nám fotil svatbu, tak se strašně těším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. led 2010 v 19:26  • Odpověz
Ty mi mluvíš z duše. :wink: Pořád se člověk hlídá, aby mu někde neutíkal špíček a teď si klidně vyvalím to svoje břicho a ještě mě chválí. Je to úžasné období. :slight_smile: Já jsem to na manžu zkoušela s focením taky ale nějak se nechytl. Mám kamaráda, který se zabývá focením. Vyfotí mě s bříškem samostnou - i tak to bude krásná vzpomínka. Vždyť kolikrát budeme těhotné jednou - dvakrát. Musíme si to pořádně užít. :grinning:
20. led 2010 v 19:29  • Odpověz
Tak to manžel souhlasí a těší se :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 19:37  • Odpověz
No jo, náš taťka na to moc není. Hlavně, že přispěl svou polovinou do "troubičky" jinak bychom maličkou neměli. Ty fotky oželím. Ono se stejně něco vyfotí během oslav apod. Už se těším až bude maličká snámi a budeme se moc pomazlit. :slight_smile:
20. led 2010 v 19:40  • Odpověz
Téééda, vy drbny jste se nějak rozkecaly. :wink:

Nechápu mého malého....celé´dopoledne si hrál, po o byl venku v kočáru a do té doby nespal, v 5 jsem ho dala do postýlky a on už si necelé 3 hodiny jen tak dudá dudánka. mlaská u toho a dívá se do tmy...nejedl od 1 hodiny a je spokojenej...ale já mám prsa k prasknutí....

Jiti, Máji jsem se na ty čepice už taky ptala...je to tajnůstkář, nechce mi to říct... :wink:
Jinak, ty silnice jsou u vás rozsolený, ale za Svatou je hranice CHKO a tam se nesmí solit, takže od Svatý k nám je to hnus. Zítra jsem objednaná k holiči a netroufám si to ani omylem, tak mě veze taťka...i s Táďou

Luci, tak přeci jenom tam nosíš slečínku...kterou pak si zamluvíme za nevěstu...? :slight_smile: :wink:
Jdu kouknout Barče do alba...
20. led 2010 v 19:41  • Odpověz
Ahoj Davlu, ten tvůj drobeček je zlatíčko... neboj on se napapá. :wink: Dej vědět jak to vypadá, třeba bych i vyjela na cesty. V Berouně je to super - silnice. :wink:
20. led 2010 v 19:45  • Odpověz
Davlu jo jo, slečinka to je :grinning:
Teeeeda ty máš ale hodné miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já chci taky vědět kde mája kupuje čepice... :grinning:
20. led 2010 v 19:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.