• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Partička z hořovické porodnice

(Zamčená)
4. července 2010 
Já se picnu....už nějakou dobu si říkám, že vám těhulím napíšu co se mi do začátku s malým hodilo a co naopak vůbec. Tak jsem napsala hoooodně dlouhej příspěvek...odešlu a a on se neodeslal a já ho samo neuložila....bych se z toho...alespoň malý pořád nehnutě leží a teď koukám, že už spí. prima, nejedl 8 hodin a teď když je čas koupání tak usne...
20. led 2010 ve 20:26  • Odpověz
Teda Davlu, vy jste čísla. Ty mě vždycky pobavíš. :slight_smile: Příští týden bych se na vás jela podívat. Pokud se ti to bude hodit - napiš. Ideální by pro mě byla středa. :wink: Už se těšíme na tvůj seznámek.
20. led 2010 ve 20:42  • Odpověz
Baru, ju klidně přijeď, budem doma. Ale radši dej ještě vědět, abych na to já hlava děravá nezapomněla :slight_smile:
Přijedeš do Broum od Jáchymova, nebo přes Královák, Svatou a Kublov. Pokud autem teda. Pokud busem, tak je to k ničemu. To bych tě čekla na zastávce... :slight_smile:
20. led 2010 ve 20:47  • Odpověz
Davlu tak se těším na seznam :grinning:

Teď mě pobavil švagr, přišel a řiká ty jo ty už si tlustá.. Jak kdybys byla tak v šestym :grinning: Řikám sem v šestym :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 21:09  • Odpověz
Davlu přijela bych od Berouna, pojedeme plavat a potom pojedeme za vámi. Já bych to viděla kolem druhé - třetí hodiny. Davlu do IP mi napiš kde přesně bydlíte, já to nevím. Orientuju se podle školy - sámošky-hospody. Předpokládám, že budete na začátku v těch novostavbách. :slight_smile:

Lucíku to je teda sprosťák. Prý tlustá... čeho se od těch chlapů člověk nedočká. Utíká nám to pěkně, už šestý. :grinning:
20. led 2010 ve 21:16  • Odpověz
baru no jeho musí brát člověk s rezervou.. Pro něj je tlustá každá holka která nemá při 170cm tak max.50kg
20. led 2010 ve 21:27  • Odpověz
Mě řikal že sem tlustá i před těhu :slight_smile: A to si myslim že sem byla tak "normál" ani vychrtlá ani tlustá
20. led 2010 ve 21:28  • Odpověz
Ahojky ani váš nestíhám dočítat, jak drbete drbny :grinning: , ale to je dobře, aspoň se něco děje. My máme za sebou poradnu, očkování hexa + pneumokok, váha 6590g a 63cm, 3.2. jdeme na nastřelení naušniček. Ptala se mně doktorka, že minule byla Naty na bříšku nestabilní, tak jestli už je to dobrý, tak říkám že jo a samozřejmě naše dítě, jakmile se dalo na bříško tak bác na jednu stranu, pak se ptala jestli už má snahu se točit na bok, doma se skoro přetočí už na bříško, na bok se točí pořád a co myslíte že předvedla doktorce, ani se nehnula a jen udělala znuděný výraz ve smyslu " to určitě, já se tady budu točit na bok, zapomeňtě", tak jsem zvědavá co předvede příště. Jinak dneska jsem byla poprvé po 14 dnech venku, kočár máme zatím půjčený a náš přijde snad do konce ledna.
Co jsem stihla pochytit tak tady čekáme 2 holčičky :slight_smile: , tak moc moc gratuluju
20. led 2010 ve 21:31  • Odpověz
Je tak to je modelkář. :unamused: To by mě zajímalo co by řekl mně, asi by si o mě ani neopřel kolo. :dizzy_face: Na to, že jsi takhle vysoká jsi měla naprosto ideální váhu - spíš podváhu. Nemám ráda takovéhle "modely", nejlepší jsou ještě k tomu ti co nosí pivní břicho že si na "něj" ani nevidí a ještě mají blný řeči ...
20. led 2010 ve 21:33  • Odpověz
Baru, a víš, že předpokládáš špatně...bydlím blízko té jednoty. Napíšu ti to do té IP. Hodí se mi to jakkoliv. Táďa je zvyklej chodit touhle dobou ven, tak to s tebou nějak skloubíme. Už se těším :slight_smile:

Luci, švára asi neví, že pořádnej zadek je základ dobrý rodiny, v těhu se to mění na pořádný bříško základ dobrý rodiny... :slight_smile:
20. led 2010 ve 21:35  • Odpověz
Davlu já jsem na vás tak zvědavé a Tadá je ještě maličký mimi. To už tady kolem mě nikdo nemá. Nejmladšímu je 9 měsíců. Také se na vás moc těším. :slight_smile: Vidím to spíš na tu druhou. Kolem poledne je v bazénu volno a v jednu už můžeme být na cestě. A s tím zadkem a bříškem naprosto souhlasím. :wink:
20. led 2010 ve 21:39  • Odpověz
baru on pivní břicho nemá, je to fotbaaalista :grinning: Má vymakaný břišní svaly a občas furt prudí že má špeky a má z toho depky :grinning: Ale jinak je to takovej mamánek :grinning: :grinning: Fakt nechápu jak to může být brácha mýho manžela. Sou úúúúúúúúúplně jiný. Jak vzhledově tak chováním... Tohle je akrotá pěknej kurevník :angry:

davlu :grinning: :grinning: :grinning: On na to třeba časem přijde.. Teď je zrovna v tomhle stadiu, mění ty ženský jak baťa cvičky a když má nějakou skvělou, hodnou tak jí podvádí :angry: :angry: :angry: Ale na naší svatbě byl skvělej, při obřadu strašně brečel :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A to předtim dělal frajera jak nechápe že někdo může brečet :grinning:

ahoj leo, no na co by se asi tak předváděla nevííís :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 21:43  • Odpověz
Ok. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. led 2010 ve 21:43  • Odpověz
Lucíku můj manžel a jeho brácha... to je také jako nebe a dudy akorát trošku v jiném vydání než u vás. :sunglasses: A kurevník k tomu, aby ho cholera chytla za spodek. :rolling_eyes: To opravdu nesnáším tyhlety namyšlený frajírky. Žádný závazky užít - využít a další prosím... :angry:

Leo děkujeme za gratulaci. To je dobře, že už můžete ven. Ta tvoje holčička roste jako z vody. :slight_smile:
20. led 2010 ve 21:52  • Odpověz
holky ty čepice jsou po různu... next, george, pico, cherokee,... a ta pletená s traktorem pletla jedna holka z MK na bazaru má nabídky :wink:

jdu vás dočíst :slight_smile:
20. led 2010 ve 21:53  • Odpověz
jinak budu muset zase nějaké nakoupit, některé mu už nejsou.
Já jsem trochu blázen, já těch čepic mám i já hodně :sweat_smile: taková úchylka :sweat_smile: :sweat_smile:
20. led 2010 ve 21:55  • Odpověz
baru no on si může podat ruce s mym bráchou, to je taky kurevnik.. Já to tak nesnásim :pensive: :pensive: :pensive: nejhorší je, že se to vždycky dozvim a pak nevim, jestli to mam těm holkám řikat nebo ne, oni s nimi sou totiž většinou dlouho, třeba 2,3 roky (a přitom je podvádějí) takže se s nimi hodně zkamarádím a copak s tím :pensive: :pensive: :pensive: Zabít je

maji to s nám moc neporadila :grinning:
20. led 2010 ve 21:56  • Odpověz
Majo každý máme nějakou úchylku - neboj je to úplně normální. Já ji mám na boty. :wink:
Lucíku tyhlety chlapi bych dala nějak označkovat. Je to pohroma pro normální holky co chtějí rodinu a děti. Jsou pak zklamaný a těžko někomu věří. :unamused: Je pravda, že ty chlapi to mají jednoduší po všech stránkách. Tohleto mi na nich opravdu vadí. Holky tohle tolik nedělají nebo je to jenom moje iluze? :fearful:
20. led 2010 ve 22:04  • Odpověz
baru já nevim.. Taky takové mrchy znám, ale kluků asi víc :frowning2:

Já mam uchylku na kabelky :grinning: Mam jich asi milion :grinning:
20. led 2010 ve 22:09  • Odpověz
já mam úchylku na všechno, co se prodává :grinning: :grinning: jsem shopoholik :sweat_smile:
Všichni mi říkají, že musim na operaci s rukama, protože neudržim ani korunu :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. led 2010 ve 22:13  • Odpověz
Lucíku tak ty také můžu hlavně sportovní a potom batůžky to je také moje. Už se moc těším až budeme mít druhý byt. Bude tam taková chodba - kumbálek a v ní vysoká skříň + dva vysoké botníky až ke stropu. Ve skříni bude 1/2 moje kabelky a batůžky a druhá 1/2 sport věci - kol. brusle, brusle, ten.rakety...apod. Už se nemůžu dočkat. :slight_smile:
20. led 2010 ve 22:14  • Odpověz
maji :grinning: :grinning: :grinning: to je nebezpečná úchylka :grinning: taky s tim mam ale občas veeelky problém :grinning: :grinning: :grinning: Já bych měla dostávat peníze jen přídělem na nutné věci a měli by mi zabavit i karty :grinning:
20. led 2010 ve 22:15  • Odpověz
autor
Vás něž člověk dočte, tak už zase nevím, na co jsem chtěla reagovat :confounded: .Vím, že se musím podívat Báře na fotky a Lucíkovi na FB na naší nevěst!!! Davlu, tu už máme zamluvenou my - víš? :grinning: Jo, a Luciku to pohlaví tam nevidíš, protože tam není ten pindísek, víš??? :wink: Toho by jsi tam určitě viděla. Jinak, my byli včera celá rodinka na hokeji a mlaďas potom tak vytuhnul v autě, že jsem ho jen převlékla v posteli do pyžámka a chrněl až do rána :sweat_smile: Jo, a taťka nás tam vyfotil, tak až bude čas, fouknu sem tu fotku, aby jste viděli, jak nám to sluší :sunglasses:
21. led 2010 v 10:21  • Odpověz
Spion zamluvenou mít můžete, ale když se nebude mladýmu líbit tak máme smůlu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. led 2010 v 10:57  • Odpověz
Ahojky, chci jen pozdravit lucika :slight_smile: Nastávající mladou maminku :wink:
21. led 2010 v 11:11  • Odpověz
ahoj péťo, ty už si se taky přestěhovala sem k nám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. led 2010 v 11:16  • Odpověz
jj, na beremku už mě to spíš deprimovala, tak jsem přesedlala :grinning:
První měsíc se snažíme, tak nám to snad taky brzo dopadne a budeme mít vetřelce v bříšku :grinning:
21. led 2010 v 11:24  • Odpověz
jeee fakt, tak to moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A nechtěli jste ještě čekat :grinning: :grinning: ?
21. led 2010 ve 12:15  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
davlu, u nás se taky nesolí, CHKO začíná za Trubínem..ale cesty docela jdou, i když já jsem na sníh zvyklá, tak mi to nějak nepřijde a jízda autem mi nevadí :sunglasses:

Mají, ty čepice jsou fakt úžasný :dizzy_face: budu muset vyrazit na nákupy, pomalu rosteme ze všech hadříků, tak abysme měli něco na sebe :slight_smile:

vítám vcelku :slight_smile:
21. led 2010 ve 12:25  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
můžete mi prosím říct, jestli jste kupovaly oblečeníčko velikosti 56? A využily jste ho alespoň trochu? Půlka lidí mi říká, že mám 56 nakoupit a půlka lidí, že začínali na 62. Pár těch maličkých už mám, ale jestli si přivezeme obříka, tak nevím, nevím :slight_smile:
21. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.