• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Partička z hořovické porodnice

(Zamčená)
4. července 2010 
To je docela síla. :unamused: Vím, že takový lidé jsou. Ale svým způsobem to mají jednoduché. :zipper_mouth: Vůbec nad tím nepřemýšlí a prostě do toho vlítnou. Myslela jsem to spíš z té stránky že bych si nedovolila příjít domů k mojí mamině nebo manžovým rodičům prohlásit jsme těhotný - tak se starejte. Člověk potřebuje soukromí a mít nějaký majetek. Když chceš těm drobečkům zajistit alspoň trošku slušný start do života stojí to fůru peněz. Vím, že na tebe a vcelku tohle opravdu neplatí. Proto jsme si s včelkou psaly jak to mají. Každé mimi je supr. Je ale pravda, že dnes je to hodně módní záležitost. Nikdy bych si nepořídila mimi protože ho má sousedka. :rolling_eyes:
21. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
baru no té "kamarádce" rodiče nepomůžou protože na to nemají... A jak to oni zvládnou fakt netuším.. Už teď mi je toho prcka líto :frowning2: A kdyby ste slyšeli co ona říká :frowning2: Z toho je evidentě vidět že ona sama ho fakt nechce, ale mají ho všichni okolo tak oni taky.. My třeba dostali jako sv.dar od svědků foťák asi za 10tis a rázem jsme měli lepší než oni.. Za týden přišli s tím, že si koupili na půjčku foťák za 17 :grinning: :grinning: :grinning: Sranda občas, ale toho drobka my bude fakt líto.. Ona třeba vůbec nevaří.. Jedí jen "hotovky" z tesca a nebo někde za stravenky
21. led 2010 ve 20:53  • Odpověz
baru já bych nikdy nemohla jít k rodičům a tchánovcům a říct aby se starali.. Ani půjčit peníze bych si od nich nikdy nešla.. To já sama radši budu jíst kořínky a dítěti dopřeju, ale tohle bych si nedovolila.. Ty řeči typu "ste si to dítě neměli dělat když na něj nemáte apod" to bych nepřežila :grinning: Ale naštěstí to snad nebudem muset řešit :grinning:
21. led 2010 ve 20:54  • Odpověz
Nejhorší je že to odnese to mimi. :unamused: Kočár seženou v bazéči, oblečení taky ale třeba už jenom poplatky u doktora, očkování, pleny.......Ten maminkovský pud opravdu funguje. :grinning: I kdybych měla chodit bosa a nahá, dám maličké co bude potřeba. To já to mám s tchánovcemsa opačně. Tchýně je trošku zvláštní, má nás strašně moc ráda ale opravdu někdy až přehnaně. Naštěstí to kočíruje manža. I když má být v důchodu - chodí do práce a peníze by mám sypala z nůší, až je mi to blbý. Třeba za dárky na Vánoce utratila nejméně 7.000 Kč jenom pro nás. Když jsem říkala jak je to hrozný se školkama - hned že bude ten rok hlídat...apod. Někdy toho mám plné zuby, ale říkám si lepší než abychom se nestýkali a byli na sebe zlý. :slight_smile:
21. led 2010 ve 21:23  • Odpověz
Baru no bohužel se obávám že zase nejsou takový aby si koupili kočár z bazáče.. Oni si na něj radši vezmou půjčku :frowning2:
Tak nám nikdo žádný peníze nesype :grinning: Ale vím, že kdybychom potřebovali pomoc, tak nám pomůžou jak mý rodiče tak tchánovci, ale mě by to bylo strašně trapné
21. led 2010 ve 21:38  • Odpověz
No jo ale i s pujíčkama bude jednou konec a pak přijde exekutor a mimi půjde tak akorát do dětského domova. :unamused:
Víš my jsme od nich nikdy žádný penízky nechtěli, vždycky to udělají tak jakože dárek narozeniny, vánoce...apod. Tchýni jsem úplně rozhodila když jsem jí sdělila, že 90% věcí pro mimi už mám koupený. Byla z toho úplně paf. :grinning: Kočárek, postýlku, přebalovák, kyblík na koupání, autosedačku, židličku na jídlo dokonce i hrazdičku a kolotoč na postýlku...... Vím, že to myslí z lásky a upřímně - a nemá cenu jí říkat nechte si ty peníze, my jich máme dost. Nejsou to žádný desetitisíce ale dávám to maličké do obálky - budou se hodit. :wink: Ovšem upřímně - dát malou hlídat tchýni na ten rok pokud nebude školka si nedokážu představit. :unamused: :unamused: :unamused:
21. led 2010 ve 21:53  • Odpověz
spion co mi to tam na tom FB píšeš !!! Já ti dám pindíka :grinning: :grinning: :grinning: Zkus mi říct že ho tam vidíš :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning:

Baru já vím, oni si to hold nenechají vymluvit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. led 2010 ve 21:55  • Odpověz
Ale znáš to pořekadlo "Hloupý kdo dává, hloupější kdo nebere" :grinning:
21. led 2010 ve 21:56  • Odpověz
Dnes jsem četla v novinách, že mateřská má velkou naději na vrácení do původního stavu kolem května. :slight_smile: :slight_smile: :grinning: To by bylo báječné. Snad to stihneme. Každý měsíc a penízek dobrý. :dizzy_face: Lucíku na ultrazvuku si myslím, že je holčička. Vypadalo to stejně jako to naše, neboj... jenom tě zlobí. :wink:
21. led 2010 ve 21:58  • Odpověz
no to doufám :grinning: :grinning: :grinning:

no já tomu zvýšení moc nevěřím.. Jsou to jen kecy a sliby kvůli volbám a nakonec určitě prdlajs :angry: Ale bylo by to skvělý
21. led 2010 ve 22:06  • Odpověz
Ahoj holky, tak ted si připadám jak když jsem ke všemu přišla jak slepá k houslím :grinning:
davlu já bych chtěla miminko a bylo by mi asi jedno co to bude. Ale jednou to bude určitě kluk :grinning: Takže vlastně chci holčičku. :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 08:34  • Odpověz
Lucíku to si piš, že by to bylo skvělý!!!! Mít 25 tisíc a nemít je sakra rozdíl, když k tomu dáš ještě porodné - je to skoro 40. A to už jepěkná sumička. :grinning:

Dobré ráno vcelko, jak se máš? Ale notak, hold máš štěstí - já to nemyslela zle. :slight_smile: Akorát neznám moc lidí ve vašem věku co už všechno mají a bez hypo, úvěrů...a podobných radůstek. Hezky si to užívej, je ti přáno. Hlavně ať se k nám brzy připojíš s bříškem. Napoprvé nám to vyšlo třetí měsíc zkouš. a na podruhé sedmý tak držíme palečky. Holčičku máme teď my i lucík, chceš nakazit.... :wink:
22. led 2010 v 10:33  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Baru tak sem asi včelce na chvilku pustíme manželi a ona sem pustí svého a můžou mu poradit :grinning: :grinning: :grinning:

No je to sakrka rozdíl.. Akorát 25tis asi ne, protože já mám MD už od dubna a těžko mi to někdo doplatí :grinning: Ale i tak samozřejmě :wink:
22. led 2010 v 10:40  • Odpověz
Luciku aby nám je ten její včeláček nepopíchal... :grinning: :grinning: :grinning: Já už ani nevím, v jaké poloze byla Eliška počta. Ty jo?

Já vlastně taky budu od půlky dubna na MD, ale to je jedno. Kdyby to bylo od května ty přijdeš o jeden měsíc a já o 14 dní. Já doufám, že se ty naši papaláši chytnou za hlavu a projde to.... vždyť některé maminy na tom budou úplně žalostně. :frowning2: Ten propad je opravdu obrovský. A to my máme ještě úžasné platy. Většina má kolem těch 15 hrubého i míň...
22. led 2010 v 10:51  • Odpověz
ahoj holky :dizzy_face:
dik za info, i sestricka mi rekla,ze temer vse pro maminku je tam erarni, akorat si mam vzit podprdky + vlozky na mlicko + pantofle a hyg. vecicky ...
cemu jsem samozrejme moc rada, protoze v nekterych porodnicich si maminka musi sebou vzit uplne vsechno :unamused:

ach, uz aby to bylo za nama :grinning: :dizzy_face: :grinning:
22. led 2010 v 10:53  • Odpověz
baru no nevím :grinning: Ale manželé by třeba věděli viď :grinning: :grinning: :grinning:

Jo to je pravda... S platem 15tis hrubého a míň to je šílené... Hlavně když třeba ani manžel nevydělává víc :frowning2:
22. led 2010 v 11:12  • Odpověz
zuzul a jak se cítíš? Ještě dobře :wink: ? A těšíš se :slight_smile: ?
22. led 2010 v 11:13  • Odpověz
Ahoj zuzíku, děkujeme za info i my ho v květnu využijeme.. :wink: Jak se cítíš? Jsi zvědavá na svoje mimi až bude venku. Zatím si říkám - jěště máme dost času, ale blíží se to. :slight_smile:
22. led 2010 v 11:13  • Odpověz
Lucíku když jsem viděla ty tabulky chtělo se mi řvát až bych brečela. Je to strašné. :rolling_eyes: Snad to vrátí, je mi mamin s menším příjmem opravdu moc líto. :frowning2: Třeba by si taťka vzpomněl....jak to bylo :wink:
22. led 2010 v 11:16  • Odpověz
baru já vím že to nemyslíš špatně :slight_smile:
Je pravda že nám to moc ulehčilo, že nemusíme řešit nějakou hypotéku nebo nájem.
Jinak toho mého by asi nikdo nenakazil, ten má v genech jen a jen chlapy, takže je tam opravdu maličká naděje :grinning:
baru, ale že teda nevíš v jaké poloze byla Eliška počata, no teda styď se :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 11:17  • Odpověz
Jo včelko to mi bylo řečeno taky... chlapi. :slight_smile: Můj manža má bráchu. Holčinu v rodině nemají vůbec a vidíš.. je z toho naše malá beruška. :wink: Když ono se to tak střídalo- ty polohy a přesný den nevím. Někdy se nám vůbec nechtělo a jindy jsme byli zase jako závodní veverky. Hlavně, že se povedlo. :wink:
22. led 2010 v 11:21  • Odpověz
Vážně??? Že by byla naděje???
Když manžel je ze dvou kluků, jeho táta ze 3 (z toho ještě strejda má 2 kluky), jeho děda z 5. Nevidim to moc na růžovou :grinning: Prostě samý chlapy
22. led 2010 v 11:32  • Odpověz
Včelko můj manža má bráchu, jeho táta dva a dedeček měl taky dva. :slight_smile: Tchýně se na holčičku celá třese, měla jen ty dva piňdíky a nemůže se dočkat až bude kupovat šatičky. Taky jednou v životě. :wink: Ono se to v té troubičce upeče ani nevíš, já do 21tt byla přesvědčená, že čekáme chlapečka - špičaté břicho, hladká krásná pleť a je to holčinka. Nejdřív bylo trošku zklamání, ale teď si to strašně moc užívám. Mám pocit, že manža má z té holčičky taky větší radost. Že to bude kluk očekával každý... překvápko. :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 11:43  • Odpověz
tak já taky myslela že to bude kluk, lukáš má bráchu a já taky, ale je fakt, že jinak jsou u nich v rodině samý ženský :grinning: Jeho mamka má ségru, ta má 2 holky a ta jedna z nich má 3 holky :grinning: :grinning: :grinning: Takže všichni chtěli spíš chlapa - až na tchýni, ta se na holčičku třese :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. led 2010 v 11:48  • Odpověz
No vidíš lucíku a teď budeme mít ty tatínkovi prdelky... :slight_smile: Babičky budou hezky rozmazlovat a my abychom se z toho zbláznily. :grinning:
22. led 2010 v 11:49  • Odpověz
tak to si mě uklidnila. Já jsem o jiné možnosti vůbec ani neuvažovala. Prostě jsem si říkala že až to jednou přijde tak to bude kluk.
Ale si mi dobrým příkladem že to tak nemusí být :slight_smile:
luci ale ty si si přála holčičku hned od začátku, jestli se nepletu :slight_smile:
22. led 2010 ve 12:17  • Odpověz
peto jo jo já chtěla holčičku vždycky :slight_smile: Ale pak mi všichni říkali že mi to strašně sluší, že to bude 100% kluk, tak sem se s tim tak nějak smířila a kupovala spíš modré věci a prostě počítala s klukem a těšila se na něj (kluci sou maminky mazánci, že :grinning:) :dizzy_face: O to větší překvapení bylo když nám řekli že to bude holčička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. led 2010 ve 13:03  • Odpověz
tak to je hezký, že to takhle vyšlo :slight_smile:
Ale bude to teda holčička v modrém :slight_smile:
A kluci jsou opravdu maminčiny mazánci, to vidím na manželovi. :grinning:
Luci a nechodíš někam na cvičení pro těhu??? Já jen jestli něco takového vůbec je v be a taky jaké to je.
22. led 2010 ve 13:17  • Odpověz
péťo pořád lepší holka v modrém než kluk v růžovém, ale teď už jsme to napravili a máme spoustu růžového, takže to vždycky nějak zkombinujem ať z toho nemáme chlapečka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Já nejsem z berouna, takže nevím :grinning: Ale chystám se chodit cvičit na zličín a taky min. jednou týdně plavat, to budu ale jezdit do berouna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. led 2010 v 16:01  • Odpověz
Luciku ty budeš jezdit do Berouna plavat... to bychom se mohly někdy domluvit a jít spolu. :wink: My jsme měli taky hodně věcí modrých,ale něco se dokoupilo a vypadá to hned mnohem líp. Akorát kdybych si domů přivezla chlapečka, tak už opravdu nevím. Doufám, že i další ultrazvuky potvrdí holčičku. Dnes jsme ulovily džínové šatičky. Jsou sladké, vyfotíme a dáme do albíčka. :grinning:
22. led 2010 v 16:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.