• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Partička z hořovické porodnice

(Zamčená)
4. července 2010 
baru říkala si že chodíš v úterý? Bych mohla jezdit to úterý :wink: Jeee džínový šatičky :slight_smile: Už se těšim až hodíš do alba
22. led 2010 v 16:55  • Odpověz
ahoj davlu, hoď sem taky nějaký fotečky Tedíka, ať víme, jak hezky roste :wink:
22. led 2010 v 19:14  • Odpověz
ahoj holky :dizzy_face: baru, lucik....
ja se citim vyborne, jako kdyby ani nebyla tehotna :dizzy_face: az na to, ze me nekdy boli zada...
pribrala jsem zatim 11 kg, takze pohodicka ...
ale na miminko se uz mooooooooooc tesime, porad si predstavujem jak asi vypada ,na koho se bude podobat a hlavne co to bude :wink: :grinning:
ale to je uuuplne jedno, hlavne at je v poradku a zdrave a at zvladneme porod :wink:

Vy se ani nenazdate a taky budete rodit, ono to strasne utiiiiiiiiiika......
22. led 2010 ve 21:40  • Odpověz
Majo, ten tvuj diminik je jako z pohadky, nadherny chlapecek :dizzy_face: :dizzy_face:
22. led 2010 ve 21:41  • Odpověz
Ahoj holky...tady celý den opět prokecaly naše těhule :grinning: :grinning: :grinning:

zuzu, tak ještě měsíc...a je to tadýýýýý....bych nevydržela nevědět, co je tam schoulený. A co jména? Prozradíš nám?

Májo, na tvé přání jsem tam dala pár nových fotek...a ještě jednou díky za to Beco :slight_smile:
22. led 2010 ve 22:33  • Odpověz
davlu no cooo, my na to máme ještě čas :grinning: :grinning: :grinning:

zuzul 11kg? To já mám už teď nahoře 9:grinning: :grinning:
22. led 2010 ve 22:50  • Odpověz
ahojky, Davlu Tedík je rozkošnej :slight_smile: :dizzy_face: uzlíček malej :slight_smile: má tvý oči, že jo?? :slight_smile:

a má krásný čepičky :dizzy_face: odkud pak jsou ?? :slight_smile:

Ten muj obřík už se mi téměř nevejde do korbičky, tak jsme dnes složili sporťák :confounded: Mám z toho trochu depky, zdá se mi na to ještě malinký (myslim věkově). V té korbě mi přijde víc chráněnej. Ale už to je kus chlapa má 7,5kg a 67 cm :sweat_smile:
22. led 2010 ve 23:11  • Odpověz
Ahoj,

davlu je to krasavec :wink: :wink:

A musim jít nakupovat čepice :grinning: Vy máte všichni tak krásný :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2010 v 09:48  • Odpověz
jitie, a filípek je taky krásnej :dizzy_face:

a on si se mnou tak rád povídá, jooo ? :grinning: :grinning:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Fphotos%2Fjitie&vImageID=3720997#navigator
23. led 2010 v 10:21  • Odpověz
Lucíku, fotečka je v albíčku. :wink: V úterý jezdím kolem 11:20hod. Zaplavu a jdu na obídek. Tento týden pojedu ve středu potom půjdu na pizzu - udělala jsi mi minule vééééliké chutě a potom se pojedu podívat na Davlu s Tedíkem. :slight_smile:

Zuzu také zdravíme, krásné víkendové ránko. :grinning: Povídej mi o tom, mám v živé paměti jak jsem se klepala na 15.tt. S tím, že to snad potom bude vše v pořádku ... a už je tu 23.tt. Naše maličká o sobě dává hlasitě vědět - hlavně jídlem, pořád by jedla. :dizzy_face: 11kg to je super. Já bych chtěla max.10, zatím mám 1kg. :wink:

Davlu někdo musí udržovat oheň v rodinném krbu. :slight_smile: Jakmile se naše disk. přesune do druhé strany už píšu jak divá. :slight_smile:

majo ty brďo, ten je vééééééééélikej. A to mu není ještě ani 5 měsíců. Já žiju v představě, že naše malá mimi se mi do 74cm dlouhé korbičky vejde alspoň do 8 měs. :unamused:
23. led 2010 v 10:28  • Odpověz
baru no to nevím jestli se ti tam vleze ještě v 8 měsících :grinning: Ale jitie má casual a tam je ta korbička malinká, že?

max. 10kg? Hm to budu mít tak za týden :grinning: Doufám že se zastavim na 20kg :grinning:

Kdyžtak se ještě na ten bazén dohodnem :wink:
23. led 2010 v 11:07  • Odpověz
autor
Luciku neboj, to já jen tak abych se nenudila :grinning: Jasně, že tam je schovaná Viktorka. A holky, koukám, že Pájovi roste konkurence! Máte ty chlapečky všechny moooc krásný :slight_smile: Jinak my dnes odpočíváme a večer hurááááá na ples do Hýskova. Konečně nějaké odreagování :wink:
23. led 2010 v 11:38  • Odpověz
uff :grinning: :grinning: :grinning:

Jeee, taky bych šla na ples :wink: My jdeme 20.února :dizzy_face:
23. led 2010 v 11:40  • Odpověz
spion tak si ten ples hezky užijte. My jsme naplesovaný až dost. V Hýskově je pořád nějaká zábava, ples, akce většinou se podílíme i na přípravách jako je dětský den, karneval, vánoční trhy ...apod. Je toho opravdu už moc. :zipper_mouth: Já na ples nejdu, je tam hodně zakouřeno a nedělá mi to dobře.
23. led 2010 ve 20:49  • Odpověz
ahoooooooj holky :dizzy_face:
to je venku zima, co ? :wink: brrrrrrrr....

Davlu, jo jeste mesic a uz to bude ..... vis ja i byla zvedava co se v brisku schovava, ale porad pred UTZ jsem si kousla do jazyka,abych se nezeptala ...manzel si mysli,ze je to holcicka ( tu si i preje :dizzy_face: ) a maminka je presvedcena,ze je to chlapecek ... takze o zabavu postarano....
jmena mame uz roky :dizzy_face:
chlapecek Theodor a holcicka Zoe :dizzy_face:

Jinak ja mam posledne dny hrozne zrave, to bych furt neco bastila....takze kdovi jak skonci moje vaha, do ted jsem se vubec nehlidala, jedla jsem uplne normalne...ale ted :grinning: :dizzy_face: ono je to jedno, hlavne at je miminko v poradku a zdrave :dizzy_face: :wink:

Jinak v patek mam poradnu, pak uz asi budu chodit jednou tydne, ze jo?? Jsem zvedava zda uz bude miminko otoceno hlavickou dolu, naposledy bylo KP .

Mejte se krasne a krasnou nedeli preji :dizzy_face:
24. led 2010 v 11:05  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

zuzul ta žravost ke konci těhu je asi normální, nebo ne holky? Moje sestřenka žrala poslední týdny úplně šílené :grinning: :grinning: :grinning:

baru kam chodíš normálně na gyn.? Do beoruna nebo přímo hořovic?
24. led 2010 v 11:36  • Odpověz
já žrala celý těhu, jak šílená :grinning: :grinning:
jak se řekne zdrobněle Zoe? jinak krásný jméno :wink:
24. led 2010 v 11:57  • Odpověz
majo to já taky žeru jak šílená :grinning: :grinning: :grinning: Hlavně sladký :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
Teda dneska se pěkně flákáte :angry: Sem to nemohla najít a ona byla diskuze až na druhé straně, tak jí musím posunout :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2010 v 17:37  • Odpověz
autor
Báro, ples byl naprosto supeeer - jako vždy :wink: Návrat ve 4, takže vydařená akce.
Zuzuliku, tobě přeju, ať se mimi otočí, neznám nikoho, kdo by rodil KP, neumím si to moc představit. Mimi si asi musí pospíšit, aby tam mělo vůbec ještě místo, co? :wink:
A já třeba na sladké vůbec chutě neměla, ale u nás mizely kyselé okurky naprosto celé i s lakem :sweat_smile: Ke konci mě pálila žáha a lak mi pomáhal.
24. led 2010 v 19:50  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
jak se máme?
u nás se chrundí, dneska jsme konečně vyzkoušeli Beco a Filip řval jak tur :unamused: tak snad se mu to bude líbit

Mají, máme v postýlce včelku Máju :grinning:

zuzulik, pěkně se ti to krátí :dizzy_face:
k těm velikostem, my ještě pořád nosíme 56 :wink:
do porodnice si vem jen ručník, hygien.potřeby, pantofle, jednorázový kalhotky, jinak všechno dostaneš i na mimčo :wink: a doporučuji gel z dubové kůry, je dobrý na hojení po nástřihu
24. led 2010 ve 20:04  • Odpověz
Jee jitie a kolik filípek měřil když se narodil? Že máte pořád 56 :wink: ? Já mám té 56 nějak moc sem zjistila, tak doufám že to využijem :grinning: :grinning: :grinning:

Zítra ráno jdu zkusit těhu cvičení tak jsem zvědavááá :dizzy_face: :dizzy_face:
24. led 2010 ve 21:28  • Odpověz
Lucíku chodím k paní Dr. do Berouna. :slight_smile: Dneska měla malá pudink, moooooooooc jí chutnal. :grinning: Já si zkusím zavolat v úterý na cvíčo a uvidím.....

Spionko tak to jsem ráda. Ples sportovců je vždycky dobrý, ovšem nechci se vytahovat zlatý hřeb na konec březen - ples hasičů. Vždycky je nejlepší. :wink: Minulý rok se nosili i židle z hasičárny a prodávaly se i lístky na stání.

Jitie zdravím, to je dobře že jste spokojený. Do nosítka prý moc děti nechtějí. Já mám klasické Chicco, tak jsem na to zvědavá.. :unamused:
24. led 2010 ve 21:39  • Odpověz
Puding nám taky moooc chutná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. led 2010 ve 22:35  • Odpověz
Čaute holky...

Mají, Tedýs má ty oči fakt asi po mě...copak to, ale zatím nemá z manžela snad vůbec nic a on to těžce nese. Každý říká, že malý je celý já a on se hned ohradí, že to teď ještě nejde poznat, že se bude měnit atd.. :grinning:

Taky mu z té korbičky budou brzy čouhat nohy. (taky mám Casual S4). Myslím, že jsme to vystihli na zimu akotát, že až odroste, tak bude akorát jaro-léto a půjde do sporťáku. A to Tedýs není zas tak velikej. Na to že se narodil 4.3kg a 54 cm, má teď 5,5 kg a 60 cm. V listopadovkách se z něj stává nejmenší miminko, nás tak všichni už předběhli... :grinning:

Baru a že ta korbička je malá, to je, ale ten X-lander je na tom stejně. Má ho švagrová a malej má 5 měsíců a je teda štíhlej, žádnej obřík a už ho vozí asi tři týdny ve sporťáku, protože se tam prostě nevsouká. Tak u tebe by to odpovídalo sporťák tak v říjnu...
U Jané, co má Lucik, má korbičku teda větší...ta tam Viki bude vozit o dost dýl...

Zuzu, kráááásná jména....a bašti na co máš chuť. Tělo si teď řekne o to co potřebuje. Taky ho čeká velký výkon a pak kojení, tak si dělá zásobu...Já doslova žrala a to pozdních nočních hodin a vše co mi přišlo pod ruku...Já chodila taky poslední měsíc 1x týdně na kontrolu, tak to asi bude takhle všude...

Jiti, ta včelka je taky Lamazák viď? My máme tu motýlí vílu a Tedýs z ní nespustí oči. Nic jiného ho nezajímá. a oni ty oči jsou prý udělaný nějakou speciál technikou aby přitahovali pozornost prcka...V Becu prý ze začátku dětičky pláčou, tak jsem na to taky zvědavá, al on si zvykne, neboj...a kolik malej měří a váží, že jste pořád v 56? Dubovou kůru v gelu jsem používala v porodce na vytlačené hemeroidy...au au au... bolelo to jako čert
25. led 2010 v 07:57  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
Luci, Filip měl 50cm a 3,71kg, teď nevím kolik má, zítra jdeme na KO po šestinedělí, tak vám řeknu přesné míry :wink:
včera jsem mu dávala dupačky 62 a pěkně v nich plandal, nevim jak to šijou :unamused: u nás v tématu, taky už holky dávají 62, my to doženeme :slight_smile:

Davlu, jj, je to Lamazák, josu krásně barevní, takže se dětem moc líbí
já doufám, že si v Becu zvykne, ale začnu ho tam dávat, až bude mít těch 6,5kg, aby nemusel být v té novorozenecké vložce, přišlo mi, že se do ní moc nevešel a byl tam natěsno, tak se mu to asi nelíbilo a hlavně mě hlad, takže řval i kvůli tomu :grinning:
já tu kůru používám ještě teď, šití mě ještě bolí a občas i pálí, v pátek jdu na kontrolu ke svýmu dr, tak jsem zvědavá co mi poví :unamused:
25. led 2010 v 10:47  • Odpověz
ahoj holky , maminky i cekatelky :dizzy_face: :grinning:

dekuji za pochvalu jmen, ze se Vam libi... :dizzy_face:
jitie, dik za doporuceni co svechno si vzit do porodky, hlavne za tu dubovou kuru ...to si urcite jeste dokoupim :wink:

holky, jake mate matrace do postylek?? uz chci tento tyden objednat a jeste porad nevim zda kokos/molitan/pohanka nebo kokos/molitan ... nekdo rika,ze ty kokosove jsou moc tvrde ...tak poradte, prosim...

majo: Zoi, Zoinka, Zoička atd .... :wink:
25. led 2010 v 11:06  • Odpověz
autor
Báro, a kdo Vám tam hraje? Tady vepřové hody a na ty teda nedám dopustit, jsou božííí. Ale díky za tip, ještě dost času, tak popřemýšlíme :wink:
Davlu, můj manža měl stejné reakce :slight_smile: Ten zase říkal, že se to ještě vystříbří, ale má smůlu :sweat_smile: a teď už to neřeší a smířil se s tím. Pája má po něj pěknej ďolík na bradě a pytlíka :grinning:
Jitie, ta dubová kůra je fakt super, taky jsem jí používala celé šestinedělí, ale to pak napiš, jak jsi dopadla.
Zuziku, my máme tu kokos/pohanka. Tvrdší je, ale já bych zase nějakého měkkýše nechtěla. Alespoň mu pěkně drží záda a Pája si taky nikdy nestěžoval :grinning:
25. led 2010 v 11:17  • Odpověz
dik spionko :wink:
a co ostatni maminky?
25. led 2010 v 11:27  • Odpověz
zuzul mě známá která dělá na ortopedii říkala, že pro prťata úplně stačí ta molitonová (aby měla šířku 6cm), že ty kvalitnější se mají kupovat až do velké postele. tak nevím :dizzy_face:
25. led 2010 v 11:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.