• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Partička z hořovické porodnice

(Zamčená)
4. července 2010 
Zuzu, my máme taky kokos-pohanka. A mám ten samej názor jako Spion. Lepší tvrdší od začátku a rovná záda, než nějakou měkotu...prý je ideální pro malé mimi kokos a ta pohanka až asi od dvou let. Jsem to někde vyčetla, když jsme jí kupovali. Tak jsme vzali tu oboustranou.
25. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
diky holky, tak asi koupime tu trojkombinaci :wink:
25. led 2010 ve 14:35  • Odpověz
my máme matraci kokos-molitan :wink:
25. led 2010 ve 20:24  • Odpověz
Ahoj holky, já doufám, že nebudeme mít nějakého obříka. :wink: Lenka B. s Kačenku v 11.měs. nosí oblečení 70. Tak doufám, že to nějak zvládnem. Kamarádky co navštěvuji mají spíš měnší děti, takže nemám srovnání. Jen Matěj je velký,ale to je zase extrém. Už i stojí a možná v tuhle dobu i chodíú navštívila jsem je cca před 14 dni. V březnu mu bude rok.

Spion, víš že ani nevím kdo bude hrát na plese. :zipper_mouth: On tam jde jenom manža - je pořadatel, takže musí. Určitě to bude fajn skupina. Kluci by žádnou hrůzu nevzali. :wink:

Jo a s tou matrací - my máme nějakou kombinaci ale rozhodně né molitanovou. Ta matrace co máme je středně tvrdá, antibakteriální a ještě antialergická. Potah funguje zároveň jako membrána proti protečení. Ten kokos se mi zdá moc tvrdý. :unamused:
25. led 2010 ve 20:34  • Odpověz
Baru ty už máš fakt snad úplně všechno :grinning:
25. led 2010 ve 21:58  • Odpověz
Ahojky hlasim se opet od nasich a nechce se mi datlovat pres mobil tak jen kratce,jinak se snazim cist pravidelne:slight_smile:.Vel.56 jsme meli 8 tydnu po porodu a pak najednou behem tydne jsme presli na 62,nejdriv body a pak postupne i dupajdy.Ted mame body 68 a dupajdy 62 uz jen tak tak a nektery tricka a mikci dokonce 74 a overalky taky uz 74
25. led 2010 ve 22:25  • Odpověz
Ad matrace: mame kokos a u nasich kokos+molitan,chteli jsme puvodne tu pohanku ale ta se nesmi namocit jinak pry plesnivy.Jinak obe jsou v pohode,ta kokosova je hodne tvrda,ta pulena je mekkci.Ale Naty spi i na studeny pene u nas a ty jsou oproti kokosu hodne mekky a je to OK.Myslim ze to ty prckove moc nevnimaji.Akorat snad u monitoru dechu jsou nejaky kriteria na matraci ale nejsem si jista
25. led 2010 ve 22:37  • Odpověz
Ahojky taky máme kokos s něčím, a určitě kdo plánujete i monitor dechu tak bacha na matraci, některá to může rušit, ale kosos by měl být v pohodě. :wink:

A Davlu, miminka se mění, ale kluci jsou většinou víc po mámě. Ale chce to těm tatkům občas říct, že mu je taky podobný, aby jim to nebylo líto.
Naš taťka občas říká, že kdo ví čí je, že otec nikdy není jistej :grinning: Přitom mají s Domčou stejný tvar hlavy a uši jak přes kopírák :grinning:
25. led 2010 ve 23:39  • Odpověz
a jo davlu, neboj, že vydrží v korbě tak dlouho. Casual má jen 70x30 cm
Tedík rychle vyroste a za 2 měsíce se ti tam už nevejde, uvidíš. :sweat_smile:
My už jezdíme ve sportáku :frowning2:
Domčovi jsou 4 měs a 3 týdny a má 67cm a 7,5kg :sweat_smile:
25. led 2010 ve 23:46  • Odpověz
autor
Krásné ránko, včera jsem tu měla sousedku a ta má taky casual. Chlapečlá má 8,5 měsíce a pořád jezdí v hluboké korbičce :wink:
26. led 2010 v 08:22  • Odpověz
Ahojky holky,
my taky koupili matraci kokos-pohanka. Chtěli jsme nějakou dobrou, aby si Adélka neničila zádíčka hned od malička, ale řekli, že tahle bohatě stačí. Je trochu tvrdší, ale dali nám k tomu měkoučký chránič matrace :slight_smile:

Taky jsme v pátek přivezli kočárek a je opravdu legrační, jak dělají ty kobičky maličké. Já doufám, že nám tam vydrží alespoň do podzimu, než bude sama sedět.

Jinak jsem se chtěla zeptat, jestli se opravdu není třeba objednávat do Hořovic na tu předporodní besedu. Nevím, jak mají aktuální stránky, tak abych nebyla za blbku, až tam přijedu neobjednaná. A braly jste s sebou manžílky?
26. led 2010 v 08:32  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:
taky jsem zvědavá jak dlouho nám hluboká korba vydrží :unamused:

petulo, na besedu se objednávat nemusíš, manžela jsem sebou měla a na besedě byli skoro všichni ve dvou :wink:
více tady:
http://www.nemocnice-horovice.cz/porodnice-u-slunecni-brany
26. led 2010 v 09:06  • Odpověz
ahoj jitie,

děkuji za zprávu. Jsem právě na ty stránky koukala, ale dole mají počty rodících žen z roku 2006, tak jsem nevěděla, jestli to ještě platí :wink:

A taťku tedy vezmu s sebou :slight_smile:
26. led 2010 v 09:12  • Odpověz
Ta beseda je fajn, dozvíš se všechno kolem porodu, jak porod probíhá, co se děje pak, co sebou do porodnice...no prostě všechno :slight_smile:
26. led 2010 v 09:22  • Odpověz
To budu moc ráda, protože dnes do každé porodnice potřebuješ něco jiného a o porodu samotném jsem si taky raději nic nezjišťovala. Jen to, co čtu tady od vás. :wink:

Ale až budu po besedě chytřejší, asi se už nebudu uklidňovat tím, že tam prostě dojedu, dají mi tam tu naší malou, já akorát kouknu, jestli nám opravdu dali holčičku a pojedeme domů :grinning: Nemám moc v oblibě nemocniční prostředí, ale kdo má, že jo :wink:
26. led 2010 v 09:30  • Odpověz
Ahoj holky, to máme ale krásně zasněžený den. Včera jste mi daly brouka do hlavy. :unamused: Omrkla jsem rozměry korčárku a máme 74cm délku, Lucík má jenom o 4 cm víc. To zas takový rozdíl není. :wink:

Lucíku s potěšením mohu konstatovat, že skoro všechno máme. Poslední kosmet. a věci z lékárny koupím až v dubnu. Mají super akci na kosmetiku SEBAMED v Rosmanu, tak už je koupená. Koupací kyblíček máme z minulého roku. Ježíšek nám přinesl matraci, monitor dechu a lehátko s hrazdičkou. :slight_smile:

Leo hezky rostete. :wink: Je pěkné, že se přijdeš podívat i když máš ztížené podmínky k připojení ... :slight_smile: :slight_smile: :grinning:

Spion děkujeme za optimistický příspěvek - korbička... :grinning:

Dobré ránko xpetu. Už se to blíží, viď??? :wink:
26. led 2010 v 10:11  • Odpověz
Spion a kolik chlapeček měří ? Je malinkej asi.
Ale je fakt, že já už Domínovi musim kupovat body pro 6-9m :sweat_smile: a ještě mu není ani 5m :sweat_smile:
sebamed dopučuju, my používáme všechnu kosmetiku jen od sebamedu :slight_smile: + niveu krém na obličej do mrazu a větru. :wink:
26. led 2010 v 10:20  • Odpověz
Ahoj maji, jak je takhle dopoledne. :slight_smile: ? Taky máte nový snížek? Tak to jsi mi akorát potvrdila skoro všechny maminky SEBAMED + NIVEA. :slight_smile:
26. led 2010 v 10:23  • Odpověz
Ahoj baru,
blíží, blíží, i vám se to už blíží :grinning: Ale s výbavičkou jsem oproti Tobě dost pozadu :wink:
26. led 2010 v 10:30  • Odpověz
xpetu to už začalo minulý rok. Plánovali jsme mimi ale příroda se rozhodla nám ho vzít. :frowning2: Navíc v práci byl kolega, který měl doma v té době skoro tříletou holčičku takže nám spoustu věcí prodali - postýlku, židličku na jídlo, malé deky-larisky....apod.Moje teta v té době také měla cca dvouleté dítko a další už nechtěli.... Aby náklady nebyly tak velké občas se něco koupilo cca za tu tisícovku a ono to potom není taková rána najednou. Určitě to brzy doženěš, neboj. :wink:
26. led 2010 v 11:00  • Odpověz
baru, dělám co můžu :grinning:

A s tím miminkem už se netrap. Já naštěstí nevím, o čem mluvíš, ale teď budete mít Elišku a ta vám určitě všechno vynahradí.
26. led 2010 v 11:16  • Odpověz
Baru závidim že už skoro všechno máte :dizzy_face: Nám chybí celý dětský pokoj vč.postýlky :grinning: Ale pokoj doděláváme tak až bude tak nakoupíme :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky co už máte prťata, máte monitro dechu??
26. led 2010 v 11:36  • Odpověz
Ahoj holky. Tak jsem ten nás casual změřila a má na délku 75 cm... a malý má teď na délku 61 cm. +zimně oblečenej a fusak a je tak tip top....

Monitor nemám. Nebojím se o něj a kdo se bojí nesmí do lesa. A prý to často blbne a houká i když je vše Ok. Akorát by mě to děsilo...

Mají, teď jsem Táďovi koupila minču z Nextu 3-6 měsíců + bundu k tomu stejně velkou, jako že na jaro a když to přišlo, tak jsem zjistila, že by se do toho stěží vešel už teď.... :unamused:

Baru a ty a zítřek. Tě čekáme... :slight_smile:
26. led 2010 ve 14:19  • Odpověz
davlu já právě vůbec netuším jestli ho mám kupovat nebo ne.. Přece jen to není zrovna nejlevnější záležitost :unamused:
26. led 2010 ve 14:27  • Odpověz
Luciku, to víš, to je na vás. Ale prý se dětičky snadno z té podložky posunou a ona spustí planý poplach. A náš Tedýs se teda dokáže posunout v postýlce o pěkný kus už teď. Já bych jí asi koupila až po porodu v případě nějakých potíží s dechem, nebo nedejbože se srdíčkem, nebo u nedonošených dětí atd. fakt je to na vás...třeba mají holky jiný názor...
26. led 2010 v 16:32  • Odpověz
zatím se k tomu nikdo nevyjádřil, tak uvidím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. led 2010 v 16:42  • Odpověz
Lucíku to je teď průvan v peněžence, viď? Já jenom za tu kosmetiku nechala 700,-kč a to je jenom pár věciček, opravdu jenom ten SEBAMED a NIVEA. Nám monitor dechu přinesl ježíšek od manželových rodičů. Znám holčinu, který zemřelo mimi na ten syndrom náhlého úmrtí. Tahle podložka funguje, viděla jsem to. Ten syndrom způsobí, že dítě zapomene dýchat. Někdy stačí se ho jen dotknout a podložka tě dostatečně včas upozorní pro zahájení rozdýchání mimi. Je to palba, ale dá se dobře prodat. :dizzy_face: Nemám ji změřenou, ale je pravda že je trošku užší, než jsem čekala cca velikost obdélník 45X70cm.

Davlu dobrá, dobrá ukecala si mě - korbička. Tak nějak s tím počítám, že půjdeme do sporťáku. :slight_smile: Zítra dorazíme, můžete s námi počítat. Čas přjezdu cca v půl druhé - druhé. :grinning:
26. led 2010 v 17:49  • Odpověz
My máme monitor s chůvou od angel care: http://www.malvik.cz/Na-doma/elektronicke-chuvicky/Angelcare-AC-401-monitor-dechu-chuvicka

a neblbne nám to a jinak mě se prostě líp spí, když vim, že to tam bliká.
Ale možna to je jen taková vymoženost dnešní doby, jako spousta jiných věcíí, které tak nutně nepotřebujeme, ale mít musíme :grinning: Já jsem hrozná.... kupuju všechno :sweat_smile:
26. led 2010 v 18:07  • Odpověz
davlu no jo máš pravdu, casual má 76cm, ale všude píšou 70cm :grinning:
26. led 2010 v 18:08  • Odpověz
Ahoj maji tak taky mamina s monitorem pro mimi. Tuhle značku neznám. :dizzy_face: Jak se vám jezdí ve sporťáku?
26. led 2010 v 18:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.