• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Partička z hořovické porodnice

(Zamčená)
4. července 2010 
Spion, všechno jednou bude...hlavně, že jste šťastná a zdravá rodinka...
Tak to mají holky převahu, mamča, malá slečna a dvě boxerky... :grinning: no budem jí muset omrknout... :wink:
4. led 2010 v 10:18  • Odpověz
autor
Jo jo. Už se s tím netrápím a užívám si Páji. Řekla bych, že teď je to nejhezčí. Už brebentí a je s ním sranda. No, chudák taťka, to je fakt, že těch ženských tam má nějak moc :grinning: , ale určitě mu to nevadí. Já se tam taky chystám, až se doma trošku zabydlí :slight_smile:
4. led 2010 v 10:48  • Odpověz
spionko, kdyby sis dala trochu práce, tak bys viděla, že už jsem promazala prvních cca 30 stran od začátku diskuse. bohužel to nejde stisknutím jednoho tlačítka, takže to dělám postupně :wink:
ten odkaz jsem smazala, protože nesouvisel s tématem a spíše jsi ho měla poslat interní poštou.
4. led 2010 v 11:54  • Odpověz
Spion, ty sis změnila fotku a pase a já se hned nemohla zorientovat, ale máš doma 2 fešáky, fakt. Manžel i malý Pája jsou jak z reklamy. Jen maminka tam chybí, tak bys to mohla napravit... :wink:
4. led 2010 ve 14:25  • Odpověz
Ahoj holky,
už několik týdnů možná nějaký ten měsíc si chodím číst vaši diskuzi. Říkala jsem si, že bych se po Novém roce ráda přidala, a proto mě dost překvapilo (možná i spíš dost naštvalo), že všechny vaše příspěvky začaly mizet. Já se díky vám rozhodla pro porodnici v Hořovicích, ale moc vám děkuji i za ostatní příspěvky, které jsou pro mě opravdu přínosem. Díky tomu, že byl odkaz vymazán, mi tedy chvilku trvalo, než jsem vás našla. Jestli je tedy tahle diskuze o čemkoliv, ráda bych si sem občas přišla zase něco zajímavého přečíst, případně poprosit o nějakou tu radu. Mě se ty rady od vás fakt hodily :wink: A myslím, že takových je nás určitě víc :grinning:
4. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
Hoj ženy,

tak já jsem taky chvilková "šmíračka" :sweat_smile: Tak když se teď frčí od začátku a probírá cokoliv, tak bych se taky ráda přidala k občasnému klábosení :dizzy_face: Tedy pokud nefrčíte po čistě intimně soukromé čáře... :wink:
4. led 2010 v 17:02  • Odpověz
ahoj holky, klidně se přidejte, nám to nevadí, viďte :grinning: :grinning: :grinning:

davlu my jdeme na velký UTZ ve čtvrtek, tak nám hezky držte palce, až se prcek ukáže... Musíme v lednu koupit kočár, protože pak už budou mít kolekci 2010 a 2009 jen zbytky a nám se ta 2010 nelíbí :grinning: A nechceme univerzál :grinning: :grinning: :grinning:

Holky vy tady máte skoro všechny chlapečky... :grinning: Tak doufám že vybočím, chtěla bych holku :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 v 18:36  • Odpověz
autor
Takže to vezmu popořadě. Karkulko, já si tu práci dávat nemusím, protože už mě bohužel tamta diskuze nezajímá. Tak alespoň máš co dělat a jsem opravdu ráda, že tvé chování nepřipadá divné jen nám. Našla jsem v IP zprávu od úplně cizí neznámé paní a ta si taky stěžovala. Takže už to nebudu řešit a tebe prosím, věnuj se mazání příspěvků a nech nás tady v klidu si klábosit. Dík. Davlu, tobě díky za pochvalu, však ti tví fešáci na tom nejsou jinak :wink: Xpetulo, tebe vítáme a určo se přidej. Hipísovko - ty šmíráku :grinning: Konečně seš tu! Luciíku na tebe budu myslet, pak se musíš hned pochlubit a neboj, mám pocit, že teď se okolo nás nějak moc rodí holčičky, tak to určitě vyjde :wink:
4. led 2010 v 19:00  • Odpověz
spionko, co chodím na diskuzi Máj 2010 tak tam sou samý kluci :grinning: Zatím je to 23 chlapečků : 3 holkám :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 v 19:51  • Odpověz
Davlu dnes jsem byla navštívit Lenku B. a malou Kačenku :slight_smile: . Holky se mají moc dobře. Mám tě srdečně pozdravovat a dodatečně pogratulovat k mimískovi. Kačenka je zlatíčko, takový sladký koblížek. :grinning: :grinning: Koukala jsem jak do Broum jezdí bus a nic moc. Taťka se začíná cukat, nechce abych jezdila autem. :angry: Myslela jsem, že bych dorazila po 20.1. Samozřejmě se vám přizpůsobím. :dizzy_face: Zatím se mohu v pohodě přemisťovat a cestovat, později to bude horší...... Velký domeček bych také nechtěla, když budeme mít oba byty - budeme mít supr bejvák a nic nám nebude scházet. :sunglasses:

A co se týká termínu porodu. Já myslím, že si to mimískové zařídí sami. Hlavně ať jsou hezky "dopečený". My se pohlaví mimíse dozvíme ve středu 13.1., protože jedeme do Genetu/Praha na podrobné vyšetření. Určitě dám vědět. :wink: Všichni mimo tchýni a mojí maminy si myslí, že to bude chlapeček. Nám je to jedno. :zipper_mouth: Máme"neutrální" spíš modré oblečení a vínově červený kočárek. :grinning: Hlavně, aby byl náš brouček zdravý.
4. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
autor
No, je pravda, že my máme okolo sebe samé kluky, holčičky jsou výjimečné, ale teď mi přijde, že se začly rodit holky víc. ale já si počkám až se budou rodit hodně, abych měla jistotu, že jo :wink:
4. led 2010 ve 20:46  • Odpověz
Ahoj xpetulo jak se máš v 26tt? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Já a lucík jsem taky "čekatelky", jenom o trošku mladší. Kdy budeš vědět pohlaví miminka :dizzy_face: - tedy pokud to chceš vědět.
Hipinko také zdravím, všichni jsou tu vítani mimo paní/slečen s "funkcemi" :angry: :angry: :angry: .........
4. led 2010 ve 20:49  • Odpověz
Ahoj holky...vítám nové příchozí :slight_smile:
No sláva Hipi. Já ti fakt nestíhám odpovědět na mail. Občas písnu něco sem, tak tě tady budu mít alespoň víc ,,při ruce,, :wink:

Baru, Lenku taky pozdravuj až jí uvidíš :slight_smile: Do Broum toho fakt moc nejezdí :frowning2: ale rádi tě někdy uvidíme. A tím autem bych se taky bála. Těhule a ještě v tomhle počasí... :sweat_smile:

Jinak se nám čekatelky přijďte pochlubit, co nosíte v pupíkách? U nás v listopadovkách se narodilo cca 20 kluků a 23 holek...takže téměř pro každou holčičku jeden ženich :slight_smile:
4. led 2010 ve 20:57  • Odpověz
davlu tak to je super že to bylo vyrovnané :wink: u nás zatím 23:3 tak jsem zvědavá :grinning:
Jinak jsem zjistila že mám nahoře 8kg... To je docela síla co :grinning: :grinning: :grinning: S takovou budu mít navrch tak 30kg :grinning: :grinning: :grinning: To budu teda vypadat... :grinning: :grinning: :grinning:

spion no jasně, počkej si ať je to na jisto :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 ve 21:47  • Odpověz
Ahoj holky, děkuji za přivítání :slight_smile:
Ahoj baro, ve 26tt se mám báječně. Začínám si to těhotenství opravdu užívat. Už jsou pořádně znát pohyby, tak si to člověk i víc uvědomuje. Taky se mi s blížícím se koncem chození do práce začíná v kanceláři i líbit a chodím sem s radostí :wink:
Pohlaví miminka si manžel předem "objednal" a jak si to objednal, tak se mu to i povedlo. Od konce prosince vím, že budeme mít holčičku. Hned si to mažu opravit do pasu :slight_smile:
5. led 2010 v 08:06  • Odpověz
xpetu: jeee holčičku ti závidim :grinning: Já si jí taky objednala, ale obávám se že se manžel sekl : :grinning: :grinning: -D
5. led 2010 v 09:08  • Odpověz
Holky 13.1. jedem do Hořovic na 3D.. Kde to tam je??? já tam byla jen jednou za sestřenkou na šestinedělí a tou že je asi 2 roky :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 09:08  • Odpověz
lucik: určitě se vám povedla, když sis jí objednala :slight_smile: a když ne, tak se povede příště :wink: já se chystám do Hořovic na tu předporodní besedu, už jsi tam byla? Kde je tam 3D bohužel nevím, můj doktor ho mám přímo v ordinaci, tak si s tím vyhraje při každé poradně.
5. led 2010 v 09:17  • Odpověz
Ahojky,

děkuji za přijetí :grinning:

Lucik: já přibrala s malým 23 kg :angry: Ale když já měla pořád taaaakovej hlad :sweat_smile: Jo a 3D bych řekla, že je normálně co je UTZ vedle porodních sálů (tušim třetí patro?) no tam co je gynda a to šestinedělí :grinning: Ale nejsem si ouplně jistá...

Holky těhulky mooooc Vám těhu závidím...je to něco tak úžasnýho, že to se to nedá snad ani popsat...my máme dvouletého raubíře a strašně doufám, že mu pořídíme sestřičku...já jsem se prostě narodila proto mít holčičku :grinning:

Davlu: no jo když nejde Mohamed k hoře... :grinning: No aspoň, že konečně přibyly nějaké ty fotečky :wink: Malej je sladkeeej :dizzy_face:
5. led 2010 v 09:46  • Odpověz
xpetula: Tak to je supr. :slight_smile: Hlavně, že jste v pořádku. Já jsem skoro celé těhotenství doma, takže pohodička. :sunglasses: Vůbec jsme nezvraceli akorát chodím pořád čůrat, připadám si jako průtokový ohřívač vody. :grinning: Já pohyby cítím většinou večer, ale není to žádné kopání jak do fotbalového míče. Já bych si přála chlapečka a myslím, že tam i je. :wink: No uvidíme 13.1. .....Taťkovi je to úplně jedno. :slight_smile:

luciku: Stále nemáme ani kilo nahoře, pořád je to - 4kg. To paní sestřičku zase nepotěším....

davlu: Včera jsem k Lence jela taky autem. :slight_smile: Já nemám strach ze sebe, že bych neuřídila auto ale z těch okolních šílenců. :angry: Až přestanou mrazy a sleze sníh ze silnic, tak za vámi vyrazíme. Nedokážu si představit jezdit autobusem nakoupit, k doktorce, plavat ...apod.. Hodně rychle si člověk odvykne. :dizzy_face:
5. led 2010 v 10:46  • Odpověz
autor
Luciku, já přibírala pěkně každý měsíc 2 kg, takže jsme se zastavila na 20kg :grinning: Ale neboj, jde to pěkně dolů, i když jsem z toho taky měla pěkné depky, když to jelo každý den nahoru!!! Báro vy to máte jako my. Manžovi to bylo úplně jedno, ale já chtěla kluka a nic jiného! Byla jsem z toho dost špatná, když mi všichni tipovali holku, ale bohudík se mu to povedlo :wink:
5. led 2010 ve 12:22  • Odpověz
Ahojky, holky já vám to těhulkování tak trošku závidím ,ale pak se zase podívám na ten poklad vedle sebe a neměnila bych. Nechci to zakřiknout ale mám zlatý dítě, v sedm usne a vstává až ráno takže pohoda.
3D UTZ je tam jak je normální UTZ ( 3. patro), ale musí se tam objednávat jen jeden den v týdnu - myslím středa ale nejsem si jistá.
K řížení: Já řidila až do konce těhu, i jsem říkala že se tam sama odvezu a v 9. měsící jsem jezdila obden 120km a v pohodě. A Natálka se taky ráda vozí v autě, takže si myslím že to má vliv i na toho broučka co nosíte v bříšku.
5. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
leo děkuji, já už jsem tam objednaná, jen jsem přesně nevěděla kde to je :wink:

spionko: vidíš, mě všichni furt řikaj kluka :grinning: :grinning: :grinning: Takže sem s tim taky už smířená :grinning: :grinning: :grinning: Ale je mi to v celku jedno, holka bude kdyžtak potom a budeme mít velkýho bráchu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

petu: na té besedě jsem ještě nebyla, ale někdy tam chci zajít :wink: Tak se tam můžeme sejít :grinning:

hipi no doufám že se zastavím aspon na 20kg :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 12:54  • Odpověz
baru: Musím to zaklepat, ale celou dobu je mi výborně. Samozřejmě až na to permanentní běhání na WC :grinning: Původně jsem si myslela, že taky zůstanu doma, ale když přišlo na tu otázku, rozhodla jsem se jít raději do práce. Přestěhovali jsme se nedávno na vesnici a tam moc společenského vyžití opravdu není :unamused: Ještě si to tam dostatečně užiji :slight_smile: Myslím, že jedna z vás tu psala, že je z Nučic. My se nastěhovali hned vedle do Tachlo, tak mi dá určitě zapravdu :wink:

lucik: já jsem si tak říkala, že v únoru už by byl čas, tam zajít. Se pak můžeme domluvit :wink: Jinak nahoře už mám taky 7 kilo a chtěla bych to zvládnout tak do 13. Obávám se, ale že to nejspíš nevyjde :grinning: Ale co, hlavně když je malá zdravá :slight_smile:
5. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
petu z nučic sem já :grinning: :grinning: To je super že si kousíček :wink: Pak můžem dávat sraz s kočárkama na půli cesty :grinning: :grinning: Vidíš, máš nahoře 7kg a si o 3 týdny napřed :grinning: :grinning: :grinning: I když já vám řeknu přesně kolik mám nahoře až v pondělí, to mě zváží doktorka, ona jí ta váha váží jinak než moje :wink: Míň :grinning: :grinning: tak mám třeba jen 7,5 :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 13:39  • Odpověz
A společenské vyžití tam opravdu není :grinning: :grinning: Ale na druhou stranu je to kousek do Prahy a je tam klid :grinning: Já chodím taky do práce ale od pondělí se chystám být doma
5. led 2010 ve 13:40  • Odpověz
lucik: tak to je super, to určitě můžeme, budu moc ráda :wink:
Ty jo, luciku, já rostla :grinning: Ale jak se člověk teď přecpal o Vánocích, tak ani nemám na nic chuť. Však ono to na mě zase přijde :slight_smile:
Já chtěla být doma jenom kvůli pejskovi, ale pak jsem si řekla, že to tu chvilku už vydrží.
Klid tam je, to je pravda, to je na tom báječné. Ještě musím vymyslet nějaké dlouhé trasy na procházky s kočárkem a bude to paráda :slight_smile:
5. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
neboj, tras je tam spousta :wink: :wink: :wink: Mám radost že si kousíček :grinning: No já chtěla taky chodit do práce, ale pobolívá mě břicho a občas mám pocit že mi tvrdne a v metru je mi občas na omdlení :confounded: a to jezdim MHD hodinu ráno a hodinu odpoledne. Tak to nebudu hrotit a zůstanu doma
5. led 2010 ve 14:37  • Odpověz
tak to je jasný, to je lepší být doma a odpočívat ... hlavně ať jste oba v pořádku ...
5. led 2010 ve 14:54  • Odpověz
jj určo je lepší být doma, když by práce jakkoliv měla ohrozit mimi...já jsem o mimi dvakrát přišla, po třetí mě doktor nechal konečně doma a všechno bylo v pohodě...já jsem si maximálně užívala pupíku, připravovala věci pro mimčo a pěkně tloustla :grinning:
5. led 2010 v 15:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.