• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Partička z hořovické porodnice

(Zamčená)
4. července 2010 
Baru, ale holčičky bývají drobnější, tak se tam vměstnáte třeba i dýl. My máme s Majou pořádný chlapáky :slight_smile:

Tak tě budem čekat. přijedeš i s drahou polovičkou? Ani nevím, jestli bude David doma, ale toho by asi štěbetání o dětech moc nebralo... :slight_smile:
26. led 2010 v 18:34  • Odpověz
Davlu ne, že bych ti nechtěla mého drahouše ukázat, ale myslím že by z nás zrovna nadšený nebyl. :wink: Posedět a popovídat o mrňatech by pro něj asi moc nebylo a navíc bude v práci až do půl šestý. Já vím, že máte chlapáky jako hrom. Jedinou holčičku, kterou znám od malička je Kačenka od Lenky B. a ty až teď v 11.měs. nosí cca 72. Naposledy Lenka říkala, že má 70cm ( asi před 14 dny). Necháme se překvapit. :wink:
Nejdřív si zaplaveme, najíme a vyrazíme. Jak bys řekla ty, akorát trochu jinak :"Kdo se bojí, nesmí do Broum." :grinning:
26. led 2010 v 18:52  • Odpověz
Mě by nevadilo i kdybys přijela s nastávajícím tatínkem... :slight_smile: Tak hele, opatrně, hlavně v lese mezi Svatou a Kublovem. pomaloučku, jo?
Lenka má asi nějakou hodně drobnou holčičku?
26. led 2010 v 19:04  • Odpověz
Náš taťka na tohle není. Jezdí se mnou jen k jedné kamarádce, co má mimi a to je většinou doma i manža s kterým si rozumí. Pavlík nosí takovou tu bradku a hodně dětí na to není zvyklá, potom brečí a on je z toho hrozně smutný. Náš tatínek je zlatíčko, nikdy by miminko nechtěl strašit ani mu ublížit. Určitě pojedu opatrně, čekám na zpravodajku jitie aby řekla jak to vypadá, doufám že dnes přijde. Kačenka je takový koblížek. Ještě teď spíš pase koníčky a plave, ale leze i po kolínkách. Ještě se vůbec nestaví, je to takový droboučký piškůtek. :grinning:
26. led 2010 v 19:14  • Odpověz
autor
Ahoooj holky, to je zima, co? !!! My monitor taky neměli, je fakt, že v porodce se mi líbilo, jak to blikalo a že jsem věděla, že je vše v pořádku, ale já nikoho neznám, komu by se něco takového stalo a hlavně jsem dost vycházela z toho, jak to bylo s námi. Taky jsme bez monitoru přežili :grinning: Zjišťuju, že dnes se fakt moc věcí řeší. Byla jsem u kámošky, když byl Pájovi rok a žmoulal piškotky a ona se udiveně ptala, jak to, že mu je dávám, když je na nich napsáno pro děti od tří let a tak podobně. :wink: Jo, a v porodce mi sestřička říkala, že za tu dobu, co je tam mají se jim tam taky ještě nic nestalo, jako aby je potřebovali. Tak nevím, ale je fakt, že spousta maminek ho má :slight_smile:
26. led 2010 v 19:51  • Odpověz
Ahoj spion, ono se to pořád říká dokud se něco nestane. :confounded: Vím, že dnes je spousta vymožeností, ale zase nadruhou stranu co bychom pro ty naše zlatíčka neudělali. :wink: Já osobně vím o paní, které mimi umřelo na syndrom náhlého úmrtí a mojí kamarádce to dítě zachránilo. Je na každých rodičích aby zvážili zda dají 2000,- Kč za podložku která možná jejich dítěti zachrání život. Bohužel na naše drobečky číhá tolik nebezpečí, že všemu předejít opravdu nejde... :unamused: Jak se jinak máte? Dáte info jak vypadají silnice v Berouně a okolí? :slight_smile:
26. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
ahoj holky
Baru, tak sem tu, jdu se na vás kouknout :slight_smile:
cesta na Svatou docela jde, je to protáhlé, ale hlavně opatrně, kort když má být v noci těch - 20°C :astonished: to budou silnice pěkně namrzlí. Já jedu zítra ráno do Prahy, tak snad to bude v pohodě..kdyby něco, tak kolem druhé už budu doma, tak SOS Jitie na Svatý :wink:

já monitor dechu mám půjčený-Baby Sense, ale zapla sem ho jednou, začalo to řvát, tak sem ho vypla a už ho nepoužila :grinning: doktorka mi řekla, že se nemám čeho bát, Filip je velký kluk, větší riziko je u nedonošených dětí a dětí s nízkou porodní váhou :wink:

spionko, zima teda je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
ještě jsem zapoměla info z dnešní KO, Filda váží 4930g a měří 57cm, je to můj obřík :grinning:
jdu umýt nádobí..
26. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
Ahoj Jitie, na tebe čekám - naše rosnička. Neboj, budu opatrná. Pojedu až po poledni snad to trošku povolí. :wink: Máte traktor Jitie??? :wink: Téééééééda vy jste čiperové, to krásně rostete. :slight_smile: :grinning: A kdy ti to začalo řvát.??? Ono to řve, když mimi není na té podložce. Když ho vyndáš, musí se vypnout. Kamarádka na to taky občas zapomněla, je to docela hukot co? :slight_smile:
26. led 2010 ve 20:12  • Odpověz
autor
Jo, to je jasné. Je to na každém samozřejmě :wink:
Jitie, teď jsem koukla do naší pamětní knihy a Filípek má skoro stejně jako měl Pája :slight_smile: Takže normální krásné zdravé miminko :grinning:
26. led 2010 ve 20:20  • Odpověz
spion na té fotce z hokeje vám to moooooooooooooc sluší. :grinning: Malej se ještě vozí v kočárku nebo už capká sám?
26. led 2010 ve 20:23  • Odpověz
Baru, já vim, že to řve, když tam mimi neni, řvalo to když tam malej byl :unamused:
traktor ne, ale mám dobrý auto, kterym vytáhneme všechno a nebo spoustu známých po Svatý, kteří traktor mají :grinning: ale ty to zvládneš :wink:

spionko, taky si říkám, že je to normální váha zdravého kluka :grinning:
26. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
No to ste mi teda moc nepohnoli :slight_smile: Někdo je pro a někdo proti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jitie vy teda krásně rostete :wink: A jak vám holky ty chlapáci spí? Třeba v noci? V pohodě :wink: ?
26. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
Jitie to je divný, jsem zvědavá jak dopadnu já. :unamused: Popadnu Elišku, vyběhnu z bytu a vyhlásím poplach. Přijedou hasiči a podložku zneškodní.... Mně se u vás líbí takový ten domeček s dřevěným štítem, je nahoře na horizontu - taková jako roubenka. Máte tam úžasný zatáčky. :wink: Auto budu tlačit i očima.
26. led 2010 ve 20:37  • Odpověz
autor
Baru díky za pochvalu :wink: A kočárek už nemáme a budeme prodávat i golfáky. Ten už ťapká pěkně po svých. Loni v létě si vyšlápl i na Sněžku :grinning:
Jitie, to je jasná věc :wink: Ono se to pak nějak zasekne, teď už skoro nepřibírá a to je hooodně velká kyselina :dizzy_face:
26. led 2010 ve 20:38  • Odpověz
Baru, tak vedle toho domečku co se ti líbí bydlím :grinning: je to barák hned za ním směrem k lesu

Luci, u nás se spí v noci zatim dobře, budí se jen jednou na kojo a pak až ráno, dneska usnul ve třičtvrtě na 7, takže počítám s kojo kolem 1 a pak kolem 6 ráno :wink: těch 5-6 hodin vydrží spát :slight_smile:

spionko, na Sněžku joo, tak to je pořádný chlapák :grinning:
26. led 2010 ve 20:45  • Odpověz
autor
No, to jo. Se jukni do albíčka, jak si tam chrupká v krosničce :sunglasses: Pěkně to prospla, taťka cedil i krev :stuck_out_tongue_closed_eyes: a na posledních pár metrů si chlapec vylezl a došel sám :wink:
26. led 2010 ve 20:55  • Odpověz
jitie tyyy jo to bych taky chtěla, takhle hodný dítko :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 ve 20:55  • Odpověz
a kdy spácáháme to kafíčko?? Se všichni znáte osobně a já neznám nikoho :grinning:
26. led 2010 ve 20:56  • Odpověz
Lucíku taky jsi na pochybách. :zipper_mouth: To není pravda, že se všichni znají. Já znám jenom Davlu. Takže jsme na tom skoro stejně. V májovkách si řešila kolébku a dořešila? Já to tam opravdu nestíhám. Píše si tam moc lidí najednou a ztrácím se v tom. Sotva odpovím na jeden dotaz už je tam dalších pět témat. :unamused:

Spion to víš, já vůbec nemám představu. Ještě mám pojem zhruba do toho roka, pak už se ztrácím. Možná ti moje otázky někdy přijdou hloupé. No jo, no zatím doma mimíska nemáme. :slight_smile: Do albíčka jsem koukala je to fešák a v těch plavkách, být tebou dávám si na něj velký pozor. :grinning:

Jitie tak to se povedlo. Vždycky, když jedeme okolo tak na něj kouká. Máme chatu ve Skryjích. :slight_smile:
26. led 2010 ve 21:08  • Odpověz
Baru no dořešila nedořešila :grinning: To ukáže až čas :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 ve 21:12  • Odpověz
Spionko, to je vyčůránek, nechat se nést a pak vyběhnout poslední metry :grinning: ach ty děti :grinning:

Luci, taky budeš mít hodný mimi
kafíčko musíme spáchat, co někdy v únoru????

Baru, teď víš kde bydlím, tak až pojedeš okolo, tak mi zamávej a nebo se stav na kafe :wink:
26. led 2010 ve 21:14  • Odpověz
Lucíku já už také korbičku neřeším, necháme to osudu. :wink: Jak se ti líbí doma? Koukala jsem, že byl zase odkaz na mateřskou - že by navýšení zpět. :wink:

Jitie tak to je super. :slight_smile: Zítra by to bylo tour de cafe Broumy/Svatá to bych domů dojela tak v osm. Už se těším na společnou kávičku v Berouně. Určitě se někdy zastavím. :grinning:
26. led 2010 ve 21:22  • Odpověz
ahoj holky...

jitie, to teda pěkně rostete... :slight_smile: až ti to závidím. máte o kilo a něco za 6 týdnů od porodu a my máme kilo a něco za 10 týdnů od porodu :frowning2:
Zrovna dneska to byl šok. malého jsem na děts.digi váze převážila a zjistila, že za 14 dní přibral ,,jen,, 70gr :frowning2: Volám Dr., že jinak kaká 3x za den, čůrá až až, je spokojenej, nepláče, vydrží spát i několik hodin v kuse, a při kojení se sám pustí jako že má dost a mlíko tam ještě nějaké zbyde...????.....ona hned že musí bejt hladovej, že mám málo mlíka, že má mít minimálně o 200 gr víc a rozhodně dokrmuj...tak nevím...flašku mu dávat nechci, se mi pak nebude chytat na prso a když mlíko je, tak nevidím důvod, aby si Tedýs řekl kdykoliv o jídlo :unamused: a tak jsem ho převážila po kojení a vytáhl si za 7 minut 130 ml a šel chrupkat, tak nechápu, že nepřibírá???

K tomu spaní...do těch 8 týdnů jsme spali parádně. od 21 do 4-5 kojení tak půl hodiny a pak ještě tak do 7. Ale za poslední dva týdny od 21 do 2 kojení, potom do 5 a spát už nechce, chce si hrát, směje se na celé kolo a nechce ležet, tak si holt povídámetak do 6-půl 7 a pak usne, ale už jen max. na hodinu a někdy už prostě nechce spát. Přes den spí jedině v kočárku a to max. hodinu občas dvě. takže u nás se naspí za 24 hodin ,,jen,, cca 9 hodin
26. led 2010 ve 21:24  • Odpověz
Ty brďo... to je spinkání. :fearful: No jsem zvědavá jaká zlatíčka budeme mít my s lucíkem... S tím jídlem a přibíráním. Kamarádka to také hodně řešila, vážila před kojením po kojení pořád - teď říká, že se na to měla vyprdnout. Akorát se stresovala. Pokud maličký nebrečí a je spokojený, tak prý na kg až tak nezáleží. :wink:
26. led 2010 ve 21:31  • Odpověz
baru jo byl to odkaz na navýšení mateřské, že je to skoro jisté a že teď ještě chtějí řešit že by to dali všem maminkám zpětně od ledna :slight_smile: Prostě kocourkov :grinning: :grinning: :grinning:

Doma je to super :grinning: Nedokážu si představit že bych šla do práce :grinning: Ovšem dneska mám taaaak žravej den, že v práci by to bylo lepší, tam na to nebyl čas :grinning: Se úplně stydim za to co sem všechno sežrala, prasátko :slight_smile: :slight_smile:

davlu já nevím, dítě nemám, ale když dobře papá a víš že po kojení ti tam ještě mlíko zbyde tak mu asi flašku nedávej.. Byla by škoda aby si pak kvůli tomu musela přestat kojit :frowning2:
26. led 2010 ve 21:34  • Odpověz
máte recht holky...
26. led 2010 ve 21:37  • Odpověz
lucíku to je sranda s tou mateřskou. :slight_smile: Už vidím jak budeme vyplňovat formuláře a dotazníky...apod.Třeba se nás zeptají jestli jí vůbec chceme. Jednou v telev.zprávách uváděli číslo bank.účtu na který se můžou posílat penízky na snížení státního dluhu. Divně bylo, že ten den nebyl Apríl - možná to mysleli i vážně. Dokud to nebudu mít černé na bílém tak ničemu nevěřím. Mně se doma také moc líbí. Dnes jsme pekly škubánky a na taťku zbyly jen čtyři. S tím jídlem je to hrůza, pořád do sebe něco cpu. :grinning:

davlu jen mu hezky nech přírodní papůůůů. :grinning: Je to ideálně teplé a ještě si při tom může hrát. :wink:
26. led 2010 ve 21:43  • Odpověz
Spion, ježiš, ty jsi mladice. jsi jak Pájovo starší ségra. Nemyslim to zle, jen že ti to sekne. Neřekla bych, že máš tak velkýho synátora... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. led 2010 ve 21:44  • Odpověz
baru sranda to je, moc tomu nevěřim, známe poslance, že :grinning: :grinning: necháme se třeba "mile" překvapit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

spion kolik je ti :grinning: ?
26. led 2010 ve 21:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.