• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Partička z hořovické porodnice

(Zamčená)
4. července 2010 
Už to nemusíš psát, sem si to vypátrala na FB :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 ve 21:48  • Odpověz
jo holky spion je kočka. :wink: Malý má být po kom...
26. led 2010 ve 21:49  • Odpověz
Všechny ste kočky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. led 2010 ve 22:52  • Odpověz
Všem přeji krásné mrazivé dopoledne, venku je zima ale moc krásně. Mám ráda tohle počasí. Mimískům to ale asi moc dobře nedělá,co? Kolem poledne vyrazíme na plavčo a pak hurá do luhů a hájů na Svatou a dál až do Broum. :slight_smile: Přeji všem krásný den. :grinning:
27. led 2010 v 10:36  • Odpověz
Baru já mám tady ráda zimu, ale ne takhle velkou :slight_smile: My tu ráno měli -20, až sem se bála aby nám neumrznul pes :slight_smile: My možná dnes taky pojedem na plavčo, pokud manžel přijde za včasu :dizzy_face:
27. led 2010 v 10:46  • Odpověz
autor
Jitie, tak to ti závidím ten spánek!!! Já už si to teda tak moc nepamatuju, ale myslím, že Pája se tak hodně začal budit okolo 3 měsíce, říkala jsem si růstový spurt - ale ono mu to zůstalo :angry: , proto jsem ho v 10 měsících odstavila - macecha, no - byla jsem naprosto vyšťavená. Ale přeju, aby Vám to vydrželo :wink:
Baru, jaký hloupé??? Vůbec ne! To je jasné, že nevíš, ale než se naděješ budeš mít takovou lumpici doma :wink:
Davlu, flašku ne!!! Na doktorku se vyprdni, to jsou ty jejich tabulky. Když mu nic nechybí, tak to neřeš. Je to veliký chlapák, tak to hold všechno spotřebuje :grinning:
A přivádíte mě snad do rozpaků :grinning: Jsem tady z Vás skoro nejstarší :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak toho nechte :dizzy_face:
Jo, a ráno, když jsem koukla na teploměr, mě málem ranila pepka. Normálně mi přimrzaly chlupy v nose :grinning: Ale bazének byl supeeeer. Ještě mě odpoledne čeká saunička a drbárna s kámoškou. Jo, život na mateřské si musím ještě užíííít :sunglasses:
27. led 2010 ve 12:51  • Odpověz
autor
Jo, a to kafíčko - kdykoliv! :slight_smile:
27. led 2010 ve 12:52  • Odpověz
Ahoj holky, hlásíme se z výletu do Broum. Vrátily jsme se v pořádku, cesta dobrá. Maličký Tadík je úžasný. Je hodnoučký a rozhodně na něm není vidět, že by mu něco chybělo. Davlu vypadá také moc dobře, mateřství jí svědčí. Na kávičku už se moc těším. :slight_smile: :slight_smile: :grinning:

Davlu už to prasklo... ví, že jsme byly u vás - jsem hlásná trouba. Chvíli trochu bublal, ale potom dobrý. Hlavně, že nás má doma. Pořád nás muchlá a hladí bříško. Příště budu muset nahlásit i konkrétní místo dočasného pobytu. :grinning:

Lucíku mateřská prošla - ovšem jen první stupínek. Uvidíme jak to bude dál... :slight_smile:

Spion děkuji za trpělivost. :slight_smile: Už se na ní těšíme, tatínek je úplně rozněžnělý. No jo jeho malá holčička, to bude tatánek jak vyšitý. :grinning:
27. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
baru četla jsem :slight_smile: Stejně to prezident vetuje a ještě se neví jestli ho dokáží přehlasovat :unamused: :grinning:

my dnes byli taky v bazénu, ale kolem 3.. Nejdřív tam nebyl nikdo a pak se přiřítily důchodci a to byl teda masakr :angry: :angry: :angry: :grinning:
27. led 2010 ve 21:23  • Odpověz
Lucíku to já byla kolem půl jedné a to bylo super. :slight_smile: :slight_smile: :grinning: Jo jo naši drazí důchodci, vadí mi ten smrad z Pitralonu a laků na vlasy. Nejlepší je když přijdou "holky" v těch skvělých koupacích čepicích s kytičkama. To bych se počůrala smíchy. Většinou plavu s někým v jedné dráze naproti sobě. A mateřská --- uvidíme. :wink: Jsem optimista, blíží se volby a potřebují kladné bodíky, co se týká mateřské jsou víceméně všechny polit.strany pro vrácení původního stavu. Mám takový dojem, že se počítá s tím že to prezident vetuje - proto účinnost od května. :slight_smile:
28. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
baru no my jsme tam byli s manžou, tak jsme se nechtěli cpát někomu do dráhy, ale byl to fakt mazec
28. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
Tak to ti opravdu nezávidím. :unamused: Jakmile se necítím dobře - odcházím. Kolem té půl jedné, je to nejlepší. Co maličká, jak se máte? Za chvilku atakujete hranici 30 tt. Na jednu stranu si říkám aby bylo už hezky, ale blíží se to blíží - baví mě nosit bříško, po porodu mi bude chybět. :slight_smile: Zatím strach nemám a potom co jsem včera přijela od Davlu se to nezměnilo. Hezky mi řekla co a jak....
28. led 2010 v 18:52  • Odpověz
Lucíku ..... copak jsem se dočetla na májovkách?? To, že je doma a je méně práce mu nedává právo se k tobě takhle chovat. :angry: To je děs! - fuj. A to doma ještě nemáte Viki. Davlu manža dělá okna, taky mají asi méně práce a takhle ošklivý opravdu není. Pomáhá s přebalováním a hlídáním Tádi. Přeji ti aby to brzy skončilo a manža se trochu srovnal - pro tebe a maličkou to není dobré. Měl by na vás myslet. !!! :unamused:
28. led 2010 v 19:16  • Odpověz
Baru děkuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: U nás je to ale hlavně teď tím že potřebujeme každou korunku kvůli výbavičce a tak a když je doma, tak je to zadarmo a to moc dobré není, když dva měsíce nepřinese ani korunu a já mám nemocenskou, takže taky prd :frowning2:

Jinak se máme dobře, ale porodu se začínám docela bát :confused: Dneska jednu holka z májovek skončila v nemocnici na infuzích, protože měla kontrakce po 5ti minutách :frowning2:

To je dobře, že ti to davlu hezky pověděla a kdo to poví mě :grinning:
28. led 2010 v 19:45  • Odpověz
Lucíku penízky potřebujeme všichni. :wink: To mu ale nedává právo být na tebe takhle ošklivý. Mám takový dojem, že jsi říkala že to dělá už delší dobu. Nechci mluvit jako kniha ani být protivná, ale s tím musí počítat. A miminko chtěl nebo ne. Je pravda, že na výbavičce se dá ušetřit - pokud chceš ale vše nové je to rána. Ježiš marjá jak na infuzícha kontra - v kolikátém týdnu. :confused: :frowning2:
Neboj lucí, strach z porodu je to co teď potřebuješ nejmíň.Víš Lucí ono není co moc povídat.... Každý porod je originál. Jenom snad to, že máš být sama sebou a nedělat si s ničím starosti. Za každých okolností si vyhovět a nenechat se do ničeho nutit. Miminko a vlastní tělo ti poví co a jak + porodní asistentky jsou velice hodné a zvyklé na všechno a když říkám na všechno - tak na všechno.
28. led 2010 v 19:54  • Odpověz
baru myslím že je ve stejném týdnu jako já, myslím že máme stejný TP :confused:

Baru to je těžký takhle soudit, chápu že si to dělám i sama, umím být dooost protivná, kort teď :grinning: A delší dobu to neděláme. Občas se pohádáme, když mu nejde složit nějaká super věc kterou koupíme - např. kočár :grinning: Ale to je není nic tak strašného, tomu se pak většinou zasmějeme :wink: Tohle byla velká hádka po dlouhé débě :pensive:

No dobře, budu ti věřit, ale stejně se budu pořád bát a myslim že čím víc se to bude blížit tim víc se budu bát :sweat_smile:
28. led 2010 ve 20:07  • Odpověz
Ty brďo,to je síla. Ty budeš ale v pořádku - neboj. Hezky se upečete jak máte. :grinning:

Lucí neobviňuj sebe, vždycky jsou na to dva. No jo, no tak se mu dá pomoc i jinak. Co se týká sexíku - nám se osvědčila poloha, když jsem nahoře. Nic nebolí a taťka je spokojený a já to teď ani moc nepotřebuji.
Když manža něco kutí naučila jsem se mu do toho nekecat. A když tu tendenci mám, vždycky si řeknu - Jak bych si já asi přivrtala poličku nebo vyměnila dlaždici. V bytě jsme si toho hodně dělali sami a spolupracovat nám opravdu šlo - to se člověk naučí. Ženský mají nadání na něco a chlapi zase na ono. Některý věci bych opravdu nezvládla. :wink: Mají moc rádi, když je člověk chválí. :slight_smile:

Neboj, neboj, neboj potkáme se spolu v Hořovicích a všechno dopadne báječně. Budeme mít zdravé a krásné holčičky. :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
28. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
autor
Holky, co to tu řešíte? To je smutné, že musíš řešit takové věci, když bys měla mít klid a užívat si těhulkování, no, ale to je život :frowning2: A sexování??? U nás nebylo snad žádné :zipper_mouth: Já bych řekla, že za celé těhulení tak možná 2x :confounded: Takže v tomhle směru ty chlapy fakt obduvuju, alespoň ten můj to teda nesl statečně :slight_smile: A Davlův manža dělal okna loni v zimě zrovna nám :grinning:
28. led 2010 ve 20:30  • Odpověz
Ahoj spion, snažím se vlít trochu optimismu do našeho lucíka. Potřebují s Viki pozitivní myšlenky. :slight_smile: Každý chlap to bere jinak. Mám kamarádku a ty sexovali ještě pár hodin pře porodem. A šestinedělí ani nedodrželi. :zipper_mouth: Ten tvůj chlap je teda opravdu třída. :wink:
28. led 2010 ve 20:33  • Odpověz
já ale holky nemyslela sex to "delší dobu to neděláme" :grinning: Sem chtěla napsat delší dobu to nedělá - to byla reakce na tebe, že si psala že to dělá - jako zlobí mě - už delší dobu :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 20:35  • Odpověz
To je sranda, jak se kvůli jednoum překlepu zvrtne celá diskuze :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
Aha - tak to jooooooooooooo. :grinning: :grinning: :grinning: No jo to je ten internet. Mě nenapadlo nic jiného, promiň. :slight_smile: :slight_smile: :grinning: No nic, tak jsme probraly i něco z jiného soudku. Třeba nám to ikarkulka taky smaže jako nevhodný příspěvek. To se mi ulevilo. :sunglasses: Některý chlapi to hrozně těžce nesou. :dizzy_face:
28. led 2010 ve 20:39  • Odpověz
baru to by si zkusila, dyť je to volná diskuze :grinning: Jo to věřím, že to některý chlapy těžce nesou, ale spionky manžel je zdárný příklad toho, že se to dá přežít :slight_smile: Ale s tímhle problémy naštěstí nemáme, zatím :grinning: :grinning: :grinning: Uvidíme za měsíc :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 20:40  • Odpověz
Sem se asi pěkně přejedla, celej den plácám pátý přes devátý a teď je mi těžko, to by měli zakázat, přežírat se v těhotenství :grinning:
28. led 2010 ve 20:42  • Odpověz
Holky, vás dočítat, to je sranda. Jeden o voze druhý o koze, ale hlavně, že se diskutuje o sto šet.... :grinning:

Baru, abys nás nevychválila... :wink:

Luciku, náš taťka je celý leden taky doma zadarmo...řeklni mu, že není jedinej chlap, co to tak má a že až bude jaro, tak o to víc té práce bude a finančně tu zimu taky překlepete...tak si to vyřikejte, usmiřte se a zaštukujte ten pokojíček.... :slight_smile:
28. led 2010 ve 20:44  • Odpověz
To je sranda. Alspoň vidíš na co myslím. :grinning: Přežít se to dá ale někdy ty chlapi jsou jak pitomý. začne jim to lést na mozek a pak jsou z toho nepříjemnosti. I když cca 8 měs. byz sexu to by bylo i pro mě "náročné". Četala jsem, že při přenášení působí sperma jako spouštěč porodu. Obsahuje prý nějaké látky, které porod podporují.
Už je ti líp. ??? Ono se to srovná - taťka. Je to i tím počasím apod. :unamused:
28. led 2010 ve 20:46  • Odpověz
davlu no cooo, trošku šumu jsme tady udělali :grinning:

Teď ho štukovat nebudeme, teď totiž koumá odpad v koupelně, protože nám to tam teče :grinning: A už jsme si to vyřikali odpoledne :dizzy_face:
28. led 2010 ve 20:48  • Odpověz
baru prý je to spouštěč porodu, ale myslím že sem někde četla že bys musela sexovat snad 24 hodin denně abys v sobě měla té látky tolik, aby ti to porod vyvolalo :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 20:49  • Odpověz
autor
:grinning: :wink: docela jsem se pobavila!!! Ale mě Luciku teda taky napadlo totéž jako Baru :sunglasses: No, jo no, ono se to k tomu sexu stejně vždycky nějak dostane mezi ženskýma :grinning: Baru, moje sousedka taky šestinedělí nedodžela, ale taky říkala, že nic horšího nezažila. Tohle jsem neřešila, já se fakt celé šestinedělí hojila, takže nebylo o čem :slight_smile:
28. led 2010 ve 20:51  • Odpověz
spion sem se přepsala no, já bych to taky tak pochopila :grinning: Ale dlouho sem nemohla přijít na to proč píšete o sexu :grinning: Až pak sem si pečlivě přečetla svůj příspěvek :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 20:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.