• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Partička z hořovické porodnice

(Zamčená)
4. července 2010 
Spion to jsem ráda, že nejsem za "čuňátko". Když ono to opravdu tak vyznělo. :wink: Jasně, nám až to nepůjde tak taťku taky "odstavíme" nebo když to bude bolet. Je to rozumný, dospělý chlap. I na tuhle variantu jsem ho připravila - informovala. Jinak info Hýskov - hospůdka na hříšti je v rekontrukci a bude to o 100% lepší.

Davlu hlavně, že jsme tě pobavily. :slight_smile: Vše podle pravdy - tak jak jsi předala, posílám dál. Nic si nevymýšlím. Odjížděla jsem od vás naprosto v pohodě i včetně info o detailech. Opravdu mám moc dobrý pocit. Stejně je to o lidech na koho narazím v den porodu, jak to bude probíhat...apod.

Lucíku tak spermatem to nepůjde... :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
28. led 2010 ve 21:00  • Odpověz
baru no můžeš to zkusit :grinning: Zeptej se holek, davlu i jitie byly na indukci ne, tak třeba to taky zkoušeli :grinning:
28. led 2010 ve 21:03  • Odpověz
Opravdu pro každé? Ano. Od chvíle, kdy vlastníte těhotenský průkaz, až do věku 2 měsíců vašeho miminka (abyste dárek vůbec využili), můžete v Malvíku dostat dárek - rychlozavinovačku v neutrální barvě (viz. obrázek), a vůbec to nepodmiňujeme žádným nákupem ani jinými pravidly. Pouze vaší osobní návštěvou :slight_smile:

Prostě - přijďte k nám do Malvíka do Hostivic, řekněte si o ni, a my vám ji dáme. Jen pro naši evidenci, kdo už dárek dostal, poprosíme o svolení poznačit si váš těhotenský průkaz či zaznamenat údaj z rodného listu miminka.

Akce potrvá po celý rok 2010

Výrobce rychlozavinovačky - česká firma Babyrenka, velikost 80x80cm, na suchý zip. Vzor Renka - béžový s medvídkem.

Dárek není možné posílat, ani za úhradu nákladů za poslání. Zavinovačku nevydáváme automaticky, zdvořile prosíme o projevení zájmu o její získání, kdokoli s personálu vám ji ochotně vydá. Děkujeme
28. led 2010 ve 21:05  • Odpověz
Lucíku matně si pamatuji, že Davlu v tomhle smyslu něco psala. Jako, že na to s taťkou huply...ale třeba opravovali něco doma - to víš, tady už si nikdo není jistý. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: Nechám tomu volný průběh. Kdyby naše princezna přišla o trochu dřív nezlobila bych se, ale hlavně ať je zdravá a spokojená. :slight_smile:
28. led 2010 ve 21:06  • Odpověz
Dárek v Malvíkovi, pro naše těhule až budou mít cestu přes Hostivice, tak jsem to zkopírovala...
28. led 2010 ve 21:06  • Odpověz
Baru, jo tenkrát jsme na to hupali až až. Vyvolalo mi to kontrakce po 10 a pak dokonce 5 minutách, ale zase to přešlo a nic. Prý by v tom spermatu muselo být 3x tolik prostaglandinů více než tam je...
Ničeho se nebojte...je to jeden den a je krásnej. Na bolest se zapomene a ponesete si domů, to nekrásnější miminko ze všech...
28. led 2010 ve 21:09  • Odpověz
Davlu no vidíš, to je od nich hezké a od tebe také. Já sice rychlozavinovačku mám, ale proč nemít ještě jednu... Juknu kde Hostivice jsou. :wink:
28. led 2010 ve 21:12  • Odpověz
Rychlozavinka navíc neuškodí. Já mám tři a využívala jsem všechny. Teď už nám z nich čouhají nožičky. A pokud byste si chtěli něco kupovat, doporučuju si to objednat přes net za net cenu a jen osobně vyzvednout. Net ceny jsou levnější.
28. led 2010 ve 21:15  • Odpověz
Davlu tak si to pamatuji správně. :slight_smile: Už vím, kde to je a pojedeme okolo v únoru. Tak se tam jukneme. Je mi akorát blbý tam přijít a nic jiného neobjednat nebo nekoupit. Ještě kouknu jakou mají nabídku. :wink:
28. led 2010 ve 21:19  • Odpověz
baru, to se neboj, že tam nic nekoupíš, já to tam znám a nějraději bych tam zkoupila všechno, mají toho hodně a na to právě spoléhaj, že tam přijedeš a stejně něco koupíš. Tím dárkem právě lakají :wink:
28. led 2010 ve 21:27  • Odpověz
Já si to taky pamatuju, jak to tady davlu psala :grinning:

My tu zavinku už máme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Kupovali jsme tam kočár, manžel tam má známou, tak nám ho dala za netovou cenu a já si pak řekla o zavinovačku :slight_smile: Taky už máme 3, ale všechny jsme dostali jako dárek :grinning:
28. led 2010 ve 21:27  • Odpověz
maju to mi povídej :grinning: My to máme kousek a vždycky tam slintám :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 21:28  • Odpověz
Díky majo, akorát koukám na jejich stránky a našla jsem už co bych objednala. Je to od nich hezký. Jak se máte? Ty máš toho obříka ve sporťáku? Jak se vám jezdí? :slight_smile:
28. led 2010 ve 21:32  • Odpověz
majo a není mu ve sporťáku zima :confused: :slight_smile: ?
28. led 2010 ve 21:48  • Odpověz
Už se mi nějak zavírají oči. Namažu Elišce domeček, vyčistíme zoubky a jdeme spinkat - přejeme všem dobrou noc a sladké sny. :slight_smile:
28. led 2010 ve 21:58  • Odpověz
Mě se oči nezavírají ale taky mizim :wink: Budu koukat na zoufalé manželky :grinning:

Baru teď si mi připomněla že sem se holek chtěla zeptat jak jsou na tom se striema :wink: Máte je? Já sem totiž strašně líná mazat, já sem hrozná :grinning:
28. led 2010 ve 22:02  • Odpověz
jo holky aj eště sem se vás chtěla zeptat. Kdybych měla někdy nějaký problém, jako bolest břicha nebo tak (ťuk ťuk ťuk ať nás to nepostihne) můžu jet normálně do hořovic - třeba v noci, jako na pohotovst ?
28. led 2010 ve 22:22  • Odpověz
ahojky, už jsem si na sporťák celkem zvykla. Zima mu není, je ve dvou fusacích. Mam orig. casualplay a ještě lodger, ten origos tam mám spíš jen aby to bylo víc zateplený a v lodgeru je vlastně krásně zabalenej ani bundu mu dávat nemusim. Kouká mu jen obličej. :slight_smile: a ještě je pod pláštěnkou, tak na něj vůbec nefouká :slight_smile:
Jinak ten lodger všem doporučuju, je úžasnej, má 2 vložky a já jsem s ním maximálně spokojená a Domíno taky :slight_smile:
28. led 2010 ve 22:26  • Odpověz
tak krásně zakuklenej :slight_smile: :slight_smile:

lodger myslíš tohle http://www.malvik.cz/Klokanky-krosny-134/klokanky/Lodger-Shelter-nositko-a-fusak ?

Já na to zrovna dneska koukala a mooooc se mi to líbílo i jako nosítko, mi přijde že v tom je v takové přirozené poloze
28. led 2010 ve 22:38  • Odpověz
teď koukám že ty asi myslíš normál fusak od lodger :wink: :wink: :wink:
28. led 2010 ve 22:43  • Odpověz
Lucíku já se mažu jako divá. :slight_smile: :slight_smile: Moje mamina má velké jizvy a tak od začátku mažu min. 2x denně. Musím si mazat i obličej, mám nějakou náchylnější pleť a pleť. vodu vůbec nemůžu, jenom mlíko. :slight_smile: Zatím jsem fusak do kočárku moc neřešila. Na sportovní verzi x- landeru je fusak takový šusťákový. Naše babi nám darovala takový ten klasický s beránkem vevnitř a nahoře jsou kostičky s medvídky. Snad to bude stačit. :wink:
29. led 2010 v 10:15  • Odpověz
Tak jsem neodolala a objednala v Malvíkovi pár věciček. Už se na ně moc těším. :grinning:
29. led 2010 v 10:33  • Odpověz
baru :grinning: :grinning: :grinning:

Já mám zimní fusak taky ještě po nás, s tím beránkem :grinning: Mamka ho dá jen do čistírny a bude :slight_smile: Ale přemýšleli jsme na zimu že bychom koupili emitex, tak uvidíme :wink:
29. led 2010 v 11:22  • Odpověz
autor
Tady to žije :wink: Holky teď jsem se vrátila z bazénu a bomba!!! Bylo prázdno, protože jsou pololetky a všichni byli vedle. A odpolko jdeme do kina. To je život :wink:
Ale jinak strije - úplně všude! Začlo to na bocích, pak vnitřní strany stehen a břicho. Měla jsem jich hodně, ale malinké, takže se dobře zatáhly, ale stejně tam jsou a to jsem se od začátku mazala. Je to stejně asi dědičné. No, a o těch kilech asi taky, kdybych byla bývala :grinning: nepřibrala 20kg, nemuselo to tak být. Ale jak píšete, taky mi chutnalo :slight_smile:
29. led 2010 ve 12:59  • Odpověz
spion to je teda život :grinning: My chceme jít konečně někdy do kina na toho Avatara, tak se tam někdy dostanem :grinning:

Já si právě taky myslím že strie sou hodně dědičné a mazání tomu nepomůže.. třeba to zmírní, ale úplně nezabrání.. Moje mamak je snad nemá, tak uvidíme.. Občas se namažu nooo :grinning:
29. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
Já mám nějaké jizvičky ještě z doby před těhotenstvím. A hojí se to moc špatně. Zatím mám jenom trošičku na levém boku, ale zatím dobré. Je to možná tím, že mám nahoře jen to jedno kilo ale bříško mi roste dost. Prý to nejvíc popraská kolem 8 měs. :unamused: Budu mazat dál, snad to alspoň trošku pomůže. Moje mamina má hodně velký jizvy - prý se to dá i sešít, ale není to nic moc. :confused:
29. led 2010 v 16:20  • Odpověz
ahoj holky :wink:
tak se hlasim po dnesni poradne v Horovicich, byla jsem tam od cca 9. do 14hod., delali mi i monitor, na kterej jsem po 1 hod. musela znova, jelikoz se jim ten graf nepozdaval,ale nakonec vse v poradku.
Dr. pochvalil moji vahu, udelal ster na streptokoka a vysetril. myslel si, ze je uz miminko hezky otocene ,ale prdlajz porad KP a mysli si, ze se uz neotoci,tak mam popremyslet jestli chci rodit normalne ale zadeckem anebo cisarem. Takze asi se dame na cisare. Mam na vyber 3 terminy: 19., 22.,a 24.2.
Uz se nam to krati :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
U cisare bude primar.
29. led 2010 v 16:47  • Odpověz
Zuzu, takže za měsíc jste 3....hihi Klán je na císaře super. Všichni si ho chválí. Ničeho se neboj a po hlavě do toho....

Strie, mazala jsem, ale 2 dny před porodem mi to popraskalo kolem jizvy po piercingu. Takový sluníčko nad pupíkem. Ale jak jsem měla fáááákt megabřicho, tak jak to po porodu rychle opadlo, tak se mi po návratu z porodky udělalo pár prasklinek pod pupíkem a na levém boku...ale co, to neřeším, to k tomu patří...s tím se dá počítat....
Ale dodones mám tu hnědou pigment. čáru středem břicha. Ta se mi udělala až posledn měsíc. je sice už hodně světlá, ale pořád tam ta těhotenská památka je... :slight_smile:
29. led 2010 v 17:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.