• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Partička z hořovické porodnice

(Zamčená)
4. července 2010 
zuzull tak to už budete za chvilku 3.. Jeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A neboj, určitě to zvládnete dobře, asi rozhodně lepší než rodit normálně KP.. :slight_smile:

Holky odpovíte mi někdo na včerejší otázku :grinning: :grinning:
jo holky a ještě sem se vás chtěla zeptat. Kdybych měla někdy nějaký problém, jako bolest břicha nebo tak (ťuk ťuk ťuk ať nás to nepostihne) můžu jet normálně do hořovic - třeba v noci, jako na pohotovst ?
29. led 2010 v 18:17  • Odpověz
Luci, kdyby nedej bože náhodou, tak nám říkali na besedě, že pokud by nastal nějaký akutní problém, rozhodně jet do nejbližší porodnice. nejlépe nějaaké dobře vybavené v případě nouze. Takže v tvém případě by byla lepší Praha. A nejlépe zavolat sanitu, ta se tam prokope mezi auty rychleji. V případě nějaké ,,pouze,, pochybnosti do Hořo klidně jet, ale v případě předčasného porodu (myslím hodně předčasného-tak do 35.tt) tě stejně pošlou na Prahu. Na besedě říkal Dr., že u nich se rodí až od ukončeného 36.tt.
Ale vám nic takového nehrozí. A v případě nouze bych si tam zavolala a vysvětlila Dr. co a jak a ta by doporučilla kam máte jet...
29. led 2010 v 18:37  • Odpověz
Děkuju davlu, já to jen chtěla vědět pro info, tenkrát (to už je dlouho), jak mi bylo zle tak sme chtěli jet na pohotovst a pak mi vlastně došlo, že ani nevím kam bych jela :grinning: Nevěděla sem jestli by mě třeba v motole vzali když tam nejsem registrovaná apod :wink:
29. led 2010 v 19:20  • Odpověz
A když tam pak budu chodit na monitor, tak se tam musím nejdřív nějak objednat? Nebo tam prostě přijdu že tam chci rodit a že jdu na monitor :grinning:
29. led 2010 v 19:25  • Odpověz
Luci, normálně budeš chodit na běžné kontroly ke svému Dr. a ke konci tě buď sám předá někam do porodnice, nebo (pokud chceš chodit na monitory a kontroly pak do porodky), tak si tak ve 35.tt zavolej na ambulanci do Hořo a objednej se k někakému Dr. na kontrolu a budeš k němu chodit jednou týdně a současně i na monitor. Nebo nemusíš vůbec pokud dělá tvůj Dr. monitor a přijet až k porodu. Pokud se chceš na poslední měsíc objednat na kontroly k někomu do Hořo, tak je fakt fuk ke komu. Všichni jsou fajn. Přimář Klán ordinuje v uterý od 13-14:30 a pátek celý den. Potom je dobrý Ševít, Křenková, Spoustová, Lonková...pokud ti nevadí chlap tedy? No a pak si zajdeš třeba nejdřív na monitor na porodku, tak se neobjednáváš, jen zazvoníš na ten zvonek, řekneš že jdeš na monitor a oni tě pustí dovnitř, točí se to tak cca 20-30 minut a pak seběhneš dolů na ambulanci na kontrolu. Nebo opačně. Já bych jezdila ke konci do porodky, alespoň si tam zvykneš na to prostředí a nebudeš se tam tak bát... :wink:
29. led 2010 ve 21:51  • Odpověz
No když by ti bylo zle, tak tě snad z žádné porodky ani vyhnat nemůžou, né? Si nedovedu jinak představit...Blbě už ti nebude....a hotovo...
29. led 2010 ve 21:53  • Odpověz
Zdravím všechny, znám Davlu a pár dalších z diskuze Epi-no (sláva mu!). Koukám, že jste tady taky hodně užvaněné jako v říjnových na emiminu. Nevím nevím, jestli budu stíhat další diskuzi:slight_smile: Ještě že to moje dítko je tak spavé:slight_smile: Dostali jsme tip na plavání kojenců ploutvička v Berouně, máte s tím někdo zkušenosti?
29. led 2010 ve 23:25  • Odpověz
davlu díky za vyčerpávající info :grinning: :grinning: Ještě že vás máme :grinning:
Co já vim jak to mají ty pražské porodnice viď, nemáš registraci, tak smůla :grinning:
29. led 2010 ve 23:27  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
jdu se na vás podívat, vůbec poslední dobou nestíhám, Filípek je hodnej, ale těch věcí okolo.. :astonished: :grinning:

luci, do Hořovic se může od ukončeného 34tt(říkali na besedě), to už jsou schopni miminko zachránit :wink:

viz strie - mě se udělali po porodu, kolem pupíku a na bocích :unamused: jo a tu hnědou čáru přes pupík mám taky, prý už nikdy nezmizí, jen zesvětlá

korina, s plavání zatim nemám zkušenosti, ale hodně známých jezdilo na Závodí do Kytky a moc si to chválili :wink:
29. led 2010 ve 23:37  • Odpověz
děkuji holky za info :slight_smile: Já nemyslela když bych jela rodit brzo, ale když by mi bylo jen zle nebo tak :wink: Na tu besedu se taky chystáme, takže se vás asi na všechno ptám zbytečně, asi tam všechno říkají ne :grinning: :grinning:
30. led 2010 v 00:02  • Odpověz
Zuzu to je radost, viď??? Ale ty to zvládneš i s mimi a vše bude super, uvidíš. :wink: Hezký datum 22.2.2010

Lucíku, kdyby "něco" akutního nejblíž máš Motol a tam mají i speciálku pro maličká mimi - moje kamarádka tam pracuje. Ty brzo rodit nepojedeš!!!!!! Hezky jak to má být - 10.5 na moje narozeniny. :wink:

Jitie to je dobře, že je Filípek hodnej. Naše Elí je taky hodná...až na to jídlo. :unamused: Hned jak vstanu snídaně a potom pravidelně po dvou hodinách. Včera snědla kuř. masíčko na žampionech se smetanou + 1/2 hranolky, 1x řízek + 1/2 amolety. A to byla jenom večeře. Narodí se nám asi 5kg otesánek a všechny nás sní ještě na por.sále. :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
30. led 2010 ve 14:18  • Odpověz
Baru ale nesní, neboooj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

10.5. máš narozky :slight_smile: Jeee, vidíš, já mám nakázáno porodit 9.5. na kamarádovo narozky nebo 12.5. na jiného kamaráda :grinning: :grinning: Ale 10.5. je moooc hezký datum :dizzy_face: :dizzy_face:

zuzul 22.2.2010 je fakt moc hezké :wink:
30. led 2010 ve 14:50  • Odpověz
Baru kdy se chystáte na tu besedu?
30. led 2010 ve 14:50  • Odpověz
autor
Zuzu, jak píšou holky, to datum se mi taky líbí. A vůbec nevím, jak bych se na tvém místě rozhodla :dizzy_face: Ale ať tak nabo tak, už se to blížíííí :slight_smile:
Jo a ta čára na tom břichu mi zmizela, ale až tak skoro po roce, fakt tam byla děsně dlouho :wink:
30. led 2010 v 15:18  • Odpověz
ahoooj holky :dizzy_face:
tak asi to bude 22.2.2010, pokud do te doby vydrzime spolu :grinning: :grinning: snad jo...

dnes jsem se trosku vylekala, dostala jsem silne krece a miminko se nehybalo, zadna z poloh nebyla dobra a uz vubec ne uvolnujici, nevim co to bylo ale uz je dobre :wink:

ja se uz tak tesiiiiiiiiiim :dizzy_face:
30. led 2010 v 17:22  • Odpověz
Lucíku na tu besedu bych jela v půlce března cca 30-35tt. Holky by nám mohly poradit, kdy je to nejlepší. Termín máme v květnu tak by březen/duben snad stačil. Kdy že se konají ty kurzy? Určitě pojedeme.

*** přidala jsem do albíčka další fotku našeho BŘUCHA!!! Malá pěkně roste. :grinning:
30. led 2010 ve 21:22  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

baru dle toho co píšou na stránkách to mají každé 1. a 3. pondělí v měsíci od 13:30 :slight_smile:
Moooc hezké bříško :dizzy_face: :dizzy_face:
31. led 2010 v 11:30  • Odpověz
Nazdárek Lucí, ty bys asi chtěla jet dřív, viď??? :slight_smile: Budu muset do práce vyklidit kancelář, předat služ.průkaz a odznak, to ale můžu až nastoupím oficiálně na mateřskou tj. 6 týdnů před porodem. Manža si bude muset vzít dovču tak bychom to mohli spojit dohromady. Dopol. dojet do práce a odpo. na besedu. Myslela jsem na 19.4. pokud to pro Vás není pozdě..... :wink: Děkujeme za pochvalu. Bříško roste jako blázen, za 14 dní vyrostlo až to hezké není - docela ti závidím to tvoje maličké. Jsem zvědavá kam až ho budu mít... :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
autor
Holky, mějte se tu krásně, zítra frčíme na hory :wink:
31. led 2010 ve 21:02  • Odpověz
Baru mě teďka taky pořádně vyrostlo :grinning: :grinning: :grinning:
Já jedu do práce zítra, si pro věci a lehce zaučit nástupkyni, ale celý den tam určo být nehodlám.

Baru toho 19.4. už je skoro pozdě :grinning: Dyť už 10.5. bych měla rodit :grinning: To my tam asi zajedem to 3. pondělí v březnu

spion moooc závidim, užijte si to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. led 2010 ve 21:25  • Odpověz
ahoj, listuju si MK a padla mi do oka vaše diskuse. Taky jsem rodila v Hořovicích. Můžu se k vám přidat?
31. led 2010 ve 22:16  • Odpověz
korino, my chodili na plavčo do Kytky a bylo to fajn :sweat_smile:
31. led 2010 ve 22:18  • Odpověz
Ahoj side, klidně se přidej :slight_smile:
1. únor 2010 v 11:02  • Odpověz
Ahoj Side, jasný, přidej se...ale je tady za posledních pár dní nějak mrtvo...to tady udržujou naše těhulky :wink:

Side, v jednom z těch bazénů je prý i slaná voda...??? Nevíš který?
1. únor 2010 v 11:37  • Odpověz
děkuji za přivítání:slight_smile:

davlu, v Kytce mají slanou vodu. Nám se tam líbilo i mi jejich přístup přišel vstřícnější než v Ploutvičce. Sice by se našly nějaké mouchy, ale to je asi všude...
1. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz
Davlu no jooo, když vy nemáte pořád čas s těma prckama, tak musíme aspoň my s barčou :slight_smile:
1. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím všechny i nově příchozí. :slight_smile: Holky s mimískama, kdy jste byly na předporodní besedě vy???

Lucíku já to mám toho 19.4. cca měsíc před porodem. Myslím, že to bude stačit. :wink: Taška do porodnice má být připravena sice 2 měs. před ale nějak moc to neřeším. Hezky si to s manžou užijte. :slight_smile: Tak taky vyfoť ten tvůj břůšek. :wink: Bojím se aby mi to(bříško) čočka u foťáku kolem 35.tt vůbec brala. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Spion ty se máš :angry: :slight_smile: Já bych jela hned. Manžu jsem i nalomila, že bychom na prodloužený víkend s lyžovačkou. A v tel. novinách zrovna dali reportáž jak někdo někoho sujmul na sjezdovce, takže se nikam nejelo. To bylo cca na začátku prosince, teď už by mě nepustil. :slight_smile:
1. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz
já jsem byla na besedě v Hořovicích. Myslím, že to bylo vcelku užitečné.

Jinak v Jiné kávě bude teď ve čtvrtek beseda Těhotenství od A do Z - Povídání s pracovníky gynekologicko – porodnického a neonatologického oddělení NH Hospital a.s. – Nemocnice Hořovice. Vstupné 100 Kč za osobu.

třeba by to taky stálo za to, i když vy jste už v polovině:slight_smile:
1. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz
jo teď koukám, že Barča se ptá, kdy a ne kde. Tak já byla cca 2 měsíce před porodem, ale byla tam se mnou paní, která měla termín za týden:slight_smile:
1. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz
Baru vyfotím dnes, až přijde manža :slight_smile:

Kde tam ta beseda vůbec je?? :grinning:
1. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.