• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Partička z hořovické porodnice

(Zamčená)
4. července 2010 
Lucíku to víš, že chceme vidět jak jsi nám nakynula... :slight_smile: :slight_smile: :grinning: Nevím, kde to je ale stačí se zeptat na recepci - předpokládám.

Side hmmmmmmmm, takže měsíc dopředu stačí.. :wink: Manža si bude brát dovču a nechci mu jeden den vyplácat na odvoz věcí, druhý zase na besedu, třetí na ultrazvuk....atd. Lepší bude to spojit, aby mohl být doma po porodu než se trochu srovnám. :slight_smile: Jak se máš, ty? S porodnicí jsi byla spokojena?
1. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz
ono je lepší si tam i zavolat než pojedete. Může se stát, že z nedostatku personálu, se beseda konat nebude. Bývalo to tam, kde se chodí dávat krev. Myslím, že se to nezměnilo.

Možná, že UTZ a odvoz věcí by mohl mít manža na propustku. Se sestřičkama se dalo vcelku domluvit. Můj manža si ji bral, kdykoliv jsme jeli na monitor...

Já byla spokojena. Pokud budu ještě někdy rodit, tak půjdu zase tam.
1. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz
Side on to má v práci trošku jinak. Oni ty propustky moc nepraktikují. Spíš má nadělané hodiny. Jenom řekne, že jde k doktorovi a nějaký doklad se moc neřeší. Ještě uvidím. :unamused: Práci mám na druhém konci Prahy a dřív, než nastoupím na mateřskou si věci odvést nemůžu - navíc musím odevzdat služ.průkaz a placku. Hned z Prahy bychom jeli na tu besedu. Transf. stanice je hned po pravé straně u vstupní brány - to vím. :slight_smile:
1. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz
aha, já myslela odvoz věcí do porodnice a ne z práce :slight_smile:)
1. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz
side já vím, jak si to myslela..máš už velkého chlapečka. Je hodný??? Rodila si normálně nebo císařem? :slight_smile:
1. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz
baru akorát sem chtěla napsat že ani nevím kde se bere krev :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz
lucíku tak už to víš...? :slight_smile: :grinning: Z toho, co holky psaly si do porodnice vezmu jenom pantofle, kosmetiku + vložky do podprsenky, 2x lanbádu, nabíječku na tel.+tel., doklady moje + mimi a pár drobností jako chladivý polštářek,knížku a muflánka. Zbytek přiveze taťka. :slight_smile:
1. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz
baru vim :grinning:
No taky toho asi nebudu moc brát :slight_smile:
1. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz
1. únor 2010 ve 20:10  • Odpověz
Lucíku tak vidíš, jak jste hezky povyrostly. :slight_smile: :slight_smile: :grinning: Já jsem oproti tobě pěkná kulička..... Buď ráda, začíná to trošku překážet. :wink: Hlavně, že se tam naše princezna pěkně vejde. Příští týden nás čeká test na cukrovku a návštěva paní doktorky. Už se teším až maličkou zase uvidím. :slight_smile:
1. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz
baru to jo ale mám nahoře už 11kg :grinning: To ty nemáš :grinning:
Já dnes taky malou viděla, a je otočená hlavičkou dolu :dizzy_face:
1. únor 2010 ve 21:20  • Odpověz
Lucíku ty kecáš, cože 11kg a kde??????????????????????? Chci to vidět! :slight_smile: Než se jdeš vážit tak musíš vyndat to závaží z bot - já myslela že ti to doktorka řekla. :grinning: :grinning: :grinning: No vidíš, je hezky připravená - šikulka jedna. Jsem zvědavá co budeme psát až budeme přes 30tt. Ono to tak nevypadá, ale je to za dveřmi. Už se na maličkou moc těšíme. :slight_smile:
1. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
baru všude :grinning: Hlavně teda v prsou a břichu ale nabrala sem i přes zadek a stehna páč neobleču žádné netěhu kalhoty - nebo jako obleču, ale sou mi dooost těsné :angry: :angry: :angry:
Ale možná mám tak o 0,5kg míň :grinning: protože teď mě vážila až v půl 5 odpoledne, takže sem celej den jedla, jinak mě váží ráno a to sem většinou na lačno :grinning:
1. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz
Jestli to takhle půjde dál tak končim na 30ti :grinning:

Nebo jak jste na tom byli vy, maminky, s váhou v 27tt a konečnou váhou? :grinning:
1. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz
Luci, tak jsem vyhrábla těhuprůkajdu (teda jen kopii, protože u porodu si jí nechají, takže si ke konci těhu udělejte kopii na památku) a zjistila jsem, že ve 27.tt jsem měla nahoře +6kg, a ve 40.tt + 12,5kg. Na kila nekoukej. Někdo má málo kilo a vidět na něm jsou, někdo hodně a nejsou.... :wink:
1. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz
Lucíku holky to poslední dobou nějak flákají. :wink: Jsem zvědavá kdy se kdo objeví. Už je tu únor a slibovaná kávička nikde. Doufám, že jsou všechny v pořádku i s mimískama. :slight_smile: Já se ještě vejdu do normálních jeansů, ale vypadám jako "skejťák" protože mám pas pod bříškem. Kalhoty jak já jim důvěrně říkám KLOKANY jsou mi ještě velký. :dizzy_face: Pořád je musím tahat nahoru. Nejpohodlnější jsou tepláky a tričko. Už se těším na teplo - sukně, šaty, tuniky a hlavně pantofle. My máme celkem nahoře 2kg, ale oproti startu jsme stále -2kg. Určitě ještě přibereme, ale byla bych ráda kdyby to bylo do 10kg. Snad se to povede. :wink: Teď hodně jíme. Holky co začínali na 60kg většinou přibraly cca 20kg, ale hlavně že jsou mimi zdravý. :wink:
1. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz
baru já vím, říká se to. No já začínala na 61,9 a teď už mám 73,7kg :grinning: A to sem se chtěla zastavít na 80 :grinning: :grinning: Jen doufám že to pak půjde brzo dolu..

Davlu jak si na tom teď ty? Už máš všechno dole :dizzy_face: ?
1. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz
Luci, z porodnice jsem přišla se 3kg navrch, ale pak přišly ty zatracený Vánoce a babiččino cukroví a nabrala jsem k těm třem poporodním další dvě :angry: Ty kila jdou fakt samy. Můžeš zadržóvat i hodně vody...
1. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz
Jo a holky, kdybyste chtěly vidět, jak velká jsou vaše mimča teď v bříšku, tak jukněte na album ADAJAR. Porodila předčasně ve 26.tt a má tam broučka pěkně nafoceného... :slight_smile:
1. únor 2010 ve 21:54  • Odpověz
Jééééé alpoň někdo z maminek. Jak je Davlu? Co Táďa? A kde máš ty kila ty? Všichni si je schováváte do kapsy,co??

Já se bála, že budu jako moje mamina + 25kg navíc. Naše maličká všechno spapá. Přesto si myslím, že bříško máme dost velké. :grinning:
1. únor 2010 ve 21:54  • Odpověz
Baru, ty sis mě snad špatně prohlídla, né??? :sweat_smile: Táďa chrní, tak vás jen dočítám a jdu taky. Dnes by si chtěl jen povídat a žádné spaní...tak to jdem dohnat oba.
Baru, mamka možná měla 25 kil navíc, ale jestli si dobře pamatuju, tak dnes je jak za groš kudla, né?
1. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz
Holky, jdu hajat. Zítra zase dočtu...tak brou... :slight_smile:
1. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz
Davlu no jo mamčiná normální váha byla cca 85-90kg do té doby kdy prodělala rozvodové řízení. Několik měsíců jsem do ní nemohla nic dostat. Pořád to byli jen cigára a kafe. Za dva měsíce zhubla si 15 kg a ztrácela se mi před očima, brala i prášky na nervy. Teď má kolem těch 75 kg. Sluší jí to, ale musela jsem si na to zvyknout. Zhubnout za takovou cenu opravdu nestojí. Davlu moc ti to sluší před porodem i po porodu. Nějak u tebe nepozoruji změnu ( samozřejmě, že teď nemáš velké bříško). :slight_smile: Taky půjdu spinkat, taťka mi tady pochrupuje do rytmu. :grinning: Všem dobrou noc. :slight_smile:
1. únor 2010 ve 22:10  • Odpověz
báro,kila fakt neřeš.
já jsem měla +24kg a už to mám skoro všechno dole.
Stačí kojení a chodit každý den na procházky :wink: pořád se cpu sladkym a jim prostě všechno, na co mám chut a pořád hubnu :slight_smile:
1. únor 2010 ve 22:42  • Odpověz
maji kila řeším jí, ne barča :slight_smile: Ta nenabrala skoro nic :grinning: :grinning:
1. únor 2010 ve 22:49  • Odpověz
* já, samozřejmě :grinning:
1. únor 2010 ve 22:53  • Odpověz
holky, kila neřešte. Já nabrala 14kg, 10 jsem jim nechala v porodnice. Se zbytkem jsem bojovala a do normálu jsem se vrátila 20 měsíců po porodu.
Nejdřív kojení a pak vás zapřáhne prcek, že nebudete vědět, kde vám hlava stojí, a kila půjdou dolů sama:slight_smile:
2. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz
Hoky koukala jsem do albíčka ADAJAR - to je síla. Chtělo se mi brečet, ten byl maličký. :fearful: Je úžasný jak ty miminka bojují. Hlavně, že je Elí ještě ještě v bříšku. :wink: Danýsek se opravdu nádherný ale porodní váha 880 gr. to je maličko.

Maja já vím. Hlavně, že je maličká v pořádku. To byla jenom reakce na lucíka. :slight_smile: Je mi úplně jedno kolik budu mít, hlavně když bude malá zdravá a budeme kojit. :grinning: Ráda bych měla kolem těch 70kg ale až dokojíme. Těhu jsem začínala s 84 kg a je to moc. Necítila jsem se dobře. :unamused:

Side hezky si se zapojila. :slight_smile: Když nás bude víc, nebudeme se bát vlka nic a první stránka je naše. :wink:
2. únor 2010 ve 14:21  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
tak jak se tu máte???
s kafíčkem počítám, jen teď asi nee, Filip má hroznou rýmu, takže jsme zavřený doma :rolling_eyes:

já byla dneska na KO po šestinedělí, hráz ještě nemám zahojenou, mám tam jedno nestrostlé místo, prý mi to blbě nastříhli, tak to bude trvat dýl. Mám si mazat genciálkou, dělat koupele z dubové kůry a ještě mi doporučil silikonový gel DermatixSiGel - sice stojí 1300Kč :astonished: ale prý pomáhá a hojí, tak jsem zvědavá, jinak mu to pudu hodit na hlavu za ty prachy :grinning:

já přibrala 22kg a už mi chybí jen 2 dolu :wink: a to jim pořád sladký a čokolády :sunglasses:
2. únor 2010 v 15:59  • Odpověz
Ahoj Jitie, už jsem si říkala co je s vámi. :wink: Tak ať se ti Filípek brzy uzdraví. Na kávičku se tešíme. Spion je teď stejně týden na horách. Teda s tím nastřižením jsou starosti - já bude trénovat s EPINEM. Doufám, že to bude bez nástřihu. Gratulujeme ke krásné váze. :slight_smile: Čokoládička je fajn, maličkému mlíčko určitě moc chutná. :grinning:
2. únor 2010 v 17:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.