• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Partička z hořovické porodnice

(Zamčená)
4. července 2010 
dekuji side :wink:

no snad se male neprihlasi na svet o neco driv, to by doslo k zmene data narozeni :wink: ale ne, sranduji, to je uplne jedno, jen at je drobecek v poradku..
7. únor 2010 v 17:37  • Odpověz
autor
Ahoooj ženský, tak jsme zpět. Hory byly naprosto božííí a užívali jsme si :slight_smile:
Luciku, držím palečky :wink:
Koukám, že máme novou členku :sunglasses:
A teď už kávičku kdykoliv - už se nikam nechystáme.
7. únor 2010 v 18:25  • Odpověz
Zuzu - jj datum sis vybrala krásné :wink: A pobyt, já stejně jako Side - malej se narodil v úterý a domu jsme šli v pondělí. Tak držim palečky, ať je vše ok :wink:

Holky má tu vůbec někdo "starší dítě" myslim třeba od těch dvou let výše???Tedy kromě Spionky...nebo jsem jen já "za Zenitem???" :grinning: Já že by se mi šiklo pár rad, jak odnaučit dítě v noci pleně :confounded: :sweat_smile: Bo rady sbírám kde se dá, ale jaksi zatím žádná účinná...

Jinak všem hezký zbytek neděle...těhulkám pohlazení do bříškova a maminkám pevné nervy :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 v 18:29  • Odpověz
Ahoj holky, chci jen pozdravit. Těší mě, že jsem narazila na někoho z Broum. Asi chodim na procházky ve špatný čas a našpatná místa, protože nepotkávám skoro žádné maminy :wink:
7. únor 2010 v 19:05  • Odpověz
spion to je dobře že jste si hory užili, taky bych vyrazila :grinning:
7. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz
hipi, no, se těm 2 rokům blížíme, ale zatím vesele plenkujeme :angry: Teda doma je bez pleny, ale ven raději ještě jo. Ale je zajímavé, že přes noc zůstává plena dost často suchá. Ale to musíme hned, jak se vzbudí, vstát a jít na nočník.
7. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz
autor
Hipi, neřeš to :sunglasses: Já se ani nesnažím mu jí nedávat. Mají ještě čas, ne? Ono to přijde samo, znáš někoho, kdo se to nenaučil :grinning:
8. únor 2010 v 11:17  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Sem se právě vrátila z těhu cvičení :grinning: Bylo to super, takový skvělý protažení.

Když se zadaří tak ve čtvrtek pojedem na 2 dny za rodičema na hory, tak by to bylo super :dizzy_face: :dizzy_face:

Co ty baru, kde se flákáš :slight_smile: A jak je? Co Eeeeeeliška :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A co vy maminky?

Já pořád přemýšlím, jestli mám koupit tohle
http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/fusaky-a-perinky/Lodger-Shelter-nositko-a-fusak
a nebo Beco jako máte vy... :frowning2:
8. únor 2010 v 11:41  • Odpověz
Ahoj holky, už se hlásím. :slight_smile: Víken byl úžasný. Včera jsme byli na večeři s rodinkou a pěkně se nadlábli. Elí jí jako otesánek. Máme další fotečky v 25.tt, dám je do albíčka co nevidět. V pátek nás čeká test cukrovky a návštěva paní doktorky. Jsem zvědavá jak naše maličká vyrostla. :slight_smile: :slight_smile:

Spion to je supr, že jste zpátky. Hlavně, že se líbilo - ale komu by se na horách nelíbilo,co.? :slight_smile:

Zuzíku neboj, mimi stejně nějak ven musí. :wink: Páni doktoři pomůžou. Všechno bude fajn a brzy budeš mít drobečka v náručí. :grinning:
8. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz
lucík, já měla to shelter nosítko a ani jsme ho nepoužívali, hned jsem ho prodala.
Beco ti vydrží dýl a můžeš ho pak nosit i na zádech až bude větší. Navíc i kvuli kyčlím je beco lepší.
A to shelter se nosí přes rameno a je to docela tíha, když už má nějaké to kilečko navíc. To si možná raději kup šátek, tam můžeš polohy mimča i různě střídat. :wink:
8. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
Fotečka je v albíčku - fotil tatínek. :wink: Jen upřesňuji - foto je pořízeno po nedělním obědu ( hol. řízečky, hranolky, tatarčička a navrch krtkův dort). Elí je takové naše maličké prasátko. Spapá na co přijde. :slight_smile: :slight_smile: :grinning: Ale i tak už jsme pěkný obříci. Někdy mi připadá, že prasknu. :zipper_mouth:
8. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz
lucik, souhlasim s majamisutkou, nosítko přes 1 rameno je jen na chvíli. Měli jsme Babyvak od Pechů a malého jsem v něm nosila asi měsíc, pak mě děsně bolela záda. Pořídili jsme si Manducu a bylo tu super. Malý měl období, kdy nesnášel kořárek, takže jsem ho pořád nosila. Teď už je to naštěstí v pohodě. Ten náš obřík má necelých 11 kg v 8 měsících, takže bych se i s Manducou dost nadřela :wink:
8. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz
děkuju holky, já jsem si to myslela :grinning: :grinning: :grinning:
Zatím nebudu kupovat nic a pak koupíme beco - nebo si ho budem od někoho přát :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
davlu, tak sem zaúkolovala sestřenku, ať se mi koukne v ber.nemocnici jestli tam jsou na ty kyčle a když ne,tak pojedu do Hořovic..je možný že v Berouně bude Forma starší, oni jsou dva, otec a syn..

Luci, jak píšou holky, Beco je lepší :wink:

Baru, krásné bříško :dizzy_face: a jen hezky papej co si Eliška žádá

Spionko, kde jste byli na horách??já bych taky chtěla vyrazit, máme chalupu v Krušnějch, kousek od Klínovce, tak snad koncem února, to by nemusela být taková zima a sníh snad ještě vydrží..

vladko, vítej, tak ty jsi z Broum??Já jsem ze Svatý :grinning:
8. únor 2010 v 15:04  • Odpověz
jinak Filip má strašnou rýmu :unamused: takže pořád odsáváme a kapeme do nosu, snad ho to brzo přejde, drží se ho to už týden..
8. únor 2010 v 15:05  • Odpověz
ahoj Jitie, jo já jsem z Broum, koukala jsem se na tvoje album a jseš mi nějak povědomá, nejspíš z autobusu nebo ze školy. Mám pocit, že tvůj manžel chodil s mým bráchou do třídy na základku.
jinak rýmu taky řešíme už asi měsíc. vždycky se to zlepší, pak zase zhorší, ale není to nic hroznýho. Chodíme s malým i plavat, protože jinak bychom kvůli rýmě zmeškali všechny lekce.
8. únor 2010 v 15:10  • Odpověz
vlaďko ty mě taky, ale nevim odkud, já se na Svatou přistěhovala z Berouna, takže jsem do školy chodila v Berouně a busem moc nejezdím..a manžel do Broum chodil, takže to je možný :wink:
ta rýma je otravná, Filipovi to nevadí, směje se a dýchat může, ale mě štve jak mu pořád chrčí v nose :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2010 v 15:15  • Odpověz
taky mi přijde, že ta rýma vadí spíš mě, než malému :slight_smile: . Jemu vadí spíš to odsávání, je to vždycky boj. Nejlepší je, když mi ho pomáhá držet manžel. Snaží se, aby na něj malý přitom neviděl, protože si myslí, že by ho měl pak spojeného se špatnými zážitky. To by mě asi musel nenávidět :slight_smile: . Ale radši nic neříkám, chlapi jsou takoví bolestínci. Když malej brečí, tak mu podle manžela prostě musí něco být. Ale můžu říkat pořád, že v tomhle věku už řve kolikrát jen ze vzteku nebo z nudy, ale stejně ho bude manža chovat a děsně ho litovat. :slight_smile:
8. únor 2010 v 16:45  • Odpověz
Jitie ta rýmička se vás nějak drží... :frowning2: Tak ať je to brzy v pořádku. Používáte tu odsávačku na vysavač??? Vypadá to děsivě, ale prý je to pro mimi dobré. :sweat_smile:

Ahoj Vladko, vítám tě mezi námi. Taky máš pěkného obříka, stejně jako Davlu a Jitie. :slight_smile: :slight_smile: :wink: Je kouzelný. :sunglasses:

Lucíku jojo jen ať kupují babičky, dědové, tetičky... apod. Koukala jsem, že Beco není zrovna levná záležitost. :fearful: Přeci to nebude jenom na vás. :wink: :wink: :grinning: Naše babina - tchýně už si zabrala koupení golfek + pláštěnky, je štěstím bez sebe. :slight_smile: Konečně nám něco koupí. I když k ježíšku koupili matraci a monitr dechu, bylo jim to málo. :slight_smile:
8. únor 2010 v 17:20  • Odpověz
baro díky za přivítání. No obříka máme teda pořádnýho, i doktorka je z něj vždycky divá :slight_smile: , ale naštěstí nijak ve zlym. Divila se, že do 6 měsíců tak rostl jen z kojení. Asi jsem měla čistou smetanu, či co :slight_smile:
8. únor 2010 v 17:55  • Odpověz
Vladko no jo, hold si se narodila proto být maminkou. :slight_smile: Kolik už měříte a jakou velikost mu dáváš? Vypadá moc spokojeně. :wink: Já si zatím naší princeznu nosím s sebou, ale bříško mám tak na dvojčata. :grinning:
8. únor 2010 v 18:21  • Odpověz
tak ted je mu akorát vel. 74, ale uz kupuju 80. Vetsinou mame problem s kalhotama, nejsou mu pres brisko nebo pres stehna :slight_smile: . Spokojeně on na fotkách vypadá, je to takový fotomodel, vidí foťák a začne se culit :wink:
8. únor 2010 v 18:37  • Odpověz
autor
Jitie, my byli v Jizerkách. Bylo to fakt super a chaloupku na horách Vám teda závidím :wink: To bude Filípek lyžař jako víno :grinning:
8. únor 2010 v 18:41  • Odpověz
baro, brisko mas pekny, normalni velikost :slight_smile: . pockej až budeš před porodem, to se teprve budeš cítít "super".Švagrová čeká dvojčata a ta má teprve buben, až je mi jí líto :slight_smile:
8. únor 2010 v 18:53  • Odpověz
Baru právě že to vůbec není levná záležitost :grinning: Tchýně nám teď zaplatili sadu a povlečení do postýlky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Myslím že až se malá narodí tak dostaneme korunky i od babiček a tak, tak to z něčeho koupíme :dizzy_face:
8. únor 2010 v 19:36  • Odpověz
Vladko tomu říkáš normální velikost.. :sweat_smile: :sweat_smile: To jsem zvědavá kam až vyrosteme. Je ale pravda, že zatím můžeme cvičit, plavat a pohybovat se celkem bez problémů. Občas se trochu zadýchávám, ale to k tomu patří. Dnes nám přišly šatičky pro malou princeznu. Mám z nich velkou radost. Ze začátku jsme mysleli, že čekáme chlapečka až do 20.tt. A teď si moc užíváme pocitu, že je to holčička - bude to náš tatánek. Už to vidím. :wink:
Lucíku určitě nějaké penízky budou - uvidíš. :slight_smile: My máme obyč. Chicco, tak uvidím jaký bude mít úspěch. Píšou použití od 2.měs. :unamused:
8. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz
ahoj, my jsme měli nosítko Manducu a byli jsme spokojení. Víc mě i malému vyhovovalo nošení na břiše, ale na zádech jsme taky nosili. Někdy se nám nechtělo brát kočárek, tak jsem malého "hodila" na záda a bylo:slight_smile:
8. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz
baru já vím, ale mě se právě líbí že v tom becu se můžou už od malička :wink:
Teď se mě ptala tchýně co ještě potřebujeme koupit.. Tak jsem zjistila kromě nábytku do pokoje asi nic :grinning: Jen vaničku a tu říkala že koupí :wink:
Pak sem tedy řekla že budeme kupovat nosítko ale že je drahý a samo my bylo řečeno ať ho nekupujeme, že je to zbytečný :angry: :grinning:
8. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz
Tak vaničku máme a použili jsme ji snad je 3x, Domču koupu ve vaně, líbí se mu to mnohem víc :slight_smile:
8. únor 2010 ve 23:24  • Odpověz
maji když my máme vanu velkou - rohovou a ještě tak blbě vykrojenou a hlubokou že si myslím že tu vaničku využívat budem, ale uvidíme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. únor 2010 ve 23:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.