• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Partička z hořovické porodnice

(Zamčená)
4. července 2010 
hipi taky se na to těšim :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 16:26  • Odpověz
Vy jste se teda rozpovídaly holky. :slight_smile: :slight_smile: Koukám, že se sešly sousedky. :dizzy_face: Já jsem doma, protože se mi nechtělo nic riskovat. Moje povolání samo o sobě je dost rizikové a přijít od další mimčo se mi opravdu nechtělo. :frowning2: Denně mi cestování zabralo min.4hod. Byla to opravdu síla. :rolling_eyes: Každý den přes celou Prahu. Od 2.10. jsme doma a nemůžu říct, že bychom se nudili - hodně je to tím, že řídím. Občas si zacvičíme doma, spinkáme vydatně, zajedeme na návštěvu ke kamarádkám s miminkama, nakoupit nějaké ty domácí práce a utíká to hrozně rychle. Zítra pojedeme plavat do Berouna. :grinning:
5. led 2010 v 19:12  • Odpověz
baru a ty si na neschopence nebo ne? Máš neomezené vycházky? Já když budu doma tak chci chodit jednou týdně plavat a jednou na těhu cvičení :wink: Pokud to doktorka dovolí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. led 2010 v 19:51  • Odpověz
Luci já jsem na neschopence. Mám vycházky od 10-12 a od 14-18hod. 15.1 jdu k paní doktorce a to už asi dostanu neomezeno. :slight_smile: Musíš se domluvit přímo s doktorkou, co bude ochotná ti napsat. U mě byla praxe taková, že prních 14 bez vycházek a potom viz. výše. *** Já to mám trošku jiné. Mě nekontroluje sociálka, ale přímo zaměstnavatel. Zatím u nás nikdo nebyl a pokud ano tak o tom nevím. V tvém případě bych se bála vyplácení nemocenké.... mojí mamině přišla až za tři měsíce. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. led 2010 v 19:59  • Odpověz
baru jo o tom vim, naštěstí na tom nejsme tak zle abychom na ní byli závislé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ale je to šílenost. No já sem zvědavá jak mi vycházky napíše.. Každopádně máme na sociálce známou, která dělá přímo kontroly u nás, takže bez problémů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. led 2010 ve 22:05  • Odpověz
Tak to je super. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Já myslím, že ti doktorka problémy dělat nebude. Těhulení doma je krásné. Hezky spinkáš, na všechno máš dost času a myslím že mimískové jsou také spokojení. Přeji krásný den. :grinning:
PS: Lucí jak udělám v albíčku abych měla věty na jednotlivých řádkách, nějak mi to nejde. :zipper_mouth:
6. led 2010 v 10:55  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
teda tady se povídá, to je jen dobře
u nás všechno ok, co potřebujeme stíháme :slight_smile:
zítra budou mít kluci doma pánskou jízdu, musim vypadnout do školy na pár zkoušek, tak snad to zvládnou, budu pryč jen dopoledne, mají připravené mlíčko v mrazáku, tak doufám, že nebude Filda tátu zlobit :grinning:

ani sem vám nestihla dočíst..
6. led 2010 v 11:24  • Odpověz
baru to tam musíš vložit speciální "pojmy",závorky a tak :wink: Jestli chceš, pošlu ti do IP jeden můj řádek a jen tam změníš datum :dizzy_face:
6. led 2010 ve 13:03  • Odpověz
jitite učitě to doma zvládnou, sou to chlapi šikovný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. led 2010 ve 13:03  • Odpověz
Ahoj Jitie - mamino :slight_smile: , to je dobře, že jste spokojený. Vypadáš moc šťastně. Kluci jsou šikovný, uritě to bude O.K. :wink: Držíme palečky, ať to ve škole hezky zvládneš.... :grinning:

Lucíku pokud můžu poprosit, tak návod pošli. :dizzy_face: Dnes jsme byli plavat v Berouně, zase jim nejde pára (mají to v servisu) :rolling_eyes: To je snad už potřetí. :frowning2: Ale jinak se máme super. A co vy s bříškem, pořád zlobí.??
6. led 2010 v 15:21  • Odpověz
Ahoj holky...

Jo jo, užívejte těhu dokud můžete. Baru, o tom, že hezky spinkáš si můžou matky nechat jenom zdát. Já i když spim, tak podvědomě čekám, kdy se Tedýs vzdudí, čas mám akorát tak abych si sama došla na záchod... :wink:

Jiti, obdivuju maminy, co mají doma pískle a stihají do toho studovat. Nechápu, já si přečtu akorát tak tady občas pár řádek, natož studovat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak, Táďa doteď když plakal, tak to byl jen takový dětský pláč, ale teď za posleních pár dní je to teda nářez. Motorovku by s přehladem přebrečel :unamused: Myslím si, že je to jeho poslední minuta a on má milostpán třeba jen žízeň. Přistrčím cecík, pocucá tak půl minuty a vytuhne mi v náručí...pacholek jeden... :wink:

Kam chodíte plavat? Já za celé těhu naplavala asi tak 2 hodiny v létě u našich v bazénu a nepocvičila vůbec nic. Ale chodila jsem do poslední chvíle do práce (kdo mě nezná, opravdu nemám sedavé zaměstnání), takže jsem byla za tím pultem i s tím megabřichem až téměř do porodu... :grinning:
6. led 2010 v 15:50  • Odpověz
baru zlobí ale už ne tak často :wink: A do páry se v těhu smí jo, já myslela že ne :slight_smile:

Davlu to je teda pacholek :grinning: :grinning: :grinning: Jinak tě obdivuju že si chodila do práce až do porodu. Mě by to zabilo :grinning:
6. led 2010 v 16:10  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
davlu, zatim to jde se občas učit, ale čím bude starší a bude míň spát, tak to bude horší, no holt musí pomoc tatínek, už mi chybí jen půl roku školy, tak to snad dotáhneme do konce :wink:

já teda byla od začátku na neschopence, ale pořád sem byla někde v tahu a ke konci těhu sem pomáhala švagrovi v kanclu, takže sem vlastně byla v práci, ale tam sem seděla, to tě tedy Luci obdivuju, že si lítala po krámečku, sem si k tobě měla dojít pro kytičku :grinning:

Filda občas když spustí,tak to taky stojí zato, hlavně při přebalování a po koupání,když ho vytáhneme z vody, to občas ani nemůže popadnout dech jak ječí
a u kojení mi taky usíná, občas jí jen 10min a pak spí, nemůžu ho vůbec vzbudit, ani si občas neodkrkne, jak je vytuhlej, ale když má hlad tak by cucal pořád.

holky, až bude lepší počasí, co se někdy sejít třeba v Berouně na kafe, ještě než holky porodí?? :slight_smile:
6. led 2010 v 17:17  • Odpověz
jitie školu určitě zvládneš... :wink: Tatínek pomůže a fiípek bude hodňoučkej :grinning:

Jinak s kafíčkem sem jednoznačně pro, ráda se podívám na ty vaše miminečka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: (pokud je teda nenecháte tatínkům :grinning: ) a bříška :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. led 2010 v 18:22  • Odpověz
Ahoj holky, davlu nechtěla jsem Vás pozlobit. :fearful: Spinkáme, protože můžeme. Všichni mi říkají spi, dokud můžeš. :slight_smile: Potom už se nevyspíš. Ono to má i své nevýhody. Usnu cca ve dvanáct v noci a ráno kolem sedmé dělám Pavlíkovi svačinku, pak chrupáme cca dvě hoďky - takže zas tolik nespíme, akorát je to posunuté. Broučínek tě zlobí... ještě, že je drobek v bříšku. Ty jsi byla v krámku opravdu až do konce... tak to klobouk dolů. V krámečku určitě moc chybíš. Vždycky, když jdu okolo musím si říct, že máš přece mimíse, že už tam nejsi. :grinning:

Jitie já si taky myslela jak budu doma a odpočívat. :wink: Pořád někam jezdím - nakupovat, plavat, návštěvy... atd. S tou školou tě teda obdivuji, ale určitě to zvládnete. :wink: S tím kafíčkem jsem určitě také pro. Čím víc se nás sejde, tím líp. Prý je v Berouně kavárna pro maminky s dětma. Myslím, že se jmenuje U KLAUNA nebo tak něco.. :slight_smile:
6. led 2010 ve 20:29  • Odpověz
autor
Výborný nápad! Jsem také jednoznačně pro, jen nevím, jestli toho svého raracha nenechám radši doma :sunglasses: , aby těhulky moc neodradil :slight_smile: , máme teď moc pěkné období, viď Hipinko :grinning:
6. led 2010 ve 22:04  • Odpověz
Jj ke Klaunovi chodíme :wink: Je to tam fajn, hlavně jediné místo kam se dá na kávičku zajít i s dětma :slight_smile:

Noo ale jestli kecací káva, tak já asi též bez Matyho :grinning: Přesně jak říká spion, to období teď je velmi náááročné :grinning: A když si vybavím poslední návštěvu v kavárničce...hmm...takže vzájemné tahání s ostatníma dětma o hračky každé dvě minuty...zout boty do herny...za minutu obou boty, bo chce z herny ven...po zmizení v kuchyni za účelem prozkoumávání nových, neobjevených prostor a následném "odchytu" zout boty do herny...za pět minut obout boty, bo chce opět z herny ven...objevení pultu s občerstvením...lízátko nás neminulo...následné opatlání holčičky od lízátka, protože jí prostě chtěl zrovna dát pusu...chvíli klid na židli a cumlání líza...šííííílenýýý srdceryvný pláč při odchodu domu, protože - "neci eťe pečky momu" rozuměj "nechci ještě pěšky domu" :dizzy_face:

Nastávající maminky možná kroutí hlavou, stávající možná znají :grinning: Ale jinak je to samozřejmě můj andílek :grinning:
6. led 2010 ve 23:11  • Odpověz
:slight_smile: Bré ranko..

Jiti, tak u nás je to naopak. Když už je občas Tedýs večer mrzutej, tak šup s ním do vany. Tam by vydržel celý večer. Vodu milije. A totéž platí u oblíkání, jak s ním mrskám, tak drží jak beránek... :grinning:
Jinak taky se hlásím, do kavárenské partičky.

Baru, no jo až téměř do konce. Bylo mi do konce moc fajn. Celé těhu ukázkové. Žádné zvracení, výsledky testů na jedničku...prostě jsem se cítila ok, tak jsem chodila. Zato nakonci...spát bylo jak za trest. Ležet nešlo v žádné poloze, čučela jsem do stropu, když už jsem zabrala, tak jsem musela na wc, malý nehorázně tlačil do žeber, až jsem myslela, že už se nenadechnu...no, maminy mi dají za pravdu :slight_smile:

Hipi, Spion, noooo, ale je to zase sranda :grinning: Jak ty prťata už povídají. Ale Hipi, žes mě po ránu pobavila s tím popisem :grinning: :grinning: :grinning: A holky, vy dvě se znáte osobně? Kdo se tady s kým zná? Já se znám s Hipi a Baru. Jo a kolik je vám let? Hrozně vyzvídám, bacha na mě... :wink: Mě je 25.
7. led 2010 v 08:52  • Odpověz
Dobré ráno holky, to je krásný - vaši andílkové. :wink: Myslím, že mě asi neodradíte. :dizzy_face: Tady v Hýskově je mraky dětí, že nestačí ani školka. Hodně kamarádek má dvě dítka, takže takové to "skvělé" období vídávám docela často. Naposledy včera jsem navštívila kamarádku - má dva chlapečky 4,5 r. a 2r. Dokonalý zážitek. :grinning: Nejenom tahání o hračky, ale braní bombónků mladšímu. Strkání tyčinek do pití - prý plavou rybičky. Pak jekot, když se malý přišel pomazlit s maminou....... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Stejně jsou sladký, i když by to člověk asi chvílema "vyhodil oknem. "

To abychom kavárnureservovali jenom ro koníkovky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :sunglasses:

Teda Davlu, ten ti dal zabrat. :frowning2: Já jsem ráda za to jak to je. Teď jsme našli super polohu na spaní na levém boku- dříve usínání na bříšku, to už opravdu nejde. :rolling_eyes: Já se na vás tak těším. :slight_smile: :slight_smile: Když jedu k Lence B., vždycky odjíždím plná optimismu. Malička je opravdu zlatíčko, akorát se jí nechce moc papat a zjistila, že prskání jídla je ohromná bžunda. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. led 2010 v 09:53  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Právě jsme se vrátili z velkého UTZ.. Miminko je naprosto zdravé, váží 531g a je to na 98% holčičkaaaaaaaaaaaaaaaa. Sme strašně šťastnííííííííí...

Jinak davlu já se neznám osobně tady s nikým :grinning: A je mi 22, takže asi nejmladší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. led 2010 v 11:19  • Odpověz
Ahoj Luciku,
to je báječné, že se vám vysněná holčička povedla :wink:
Je mi 29, takže asi nejstarší ... :slight_smile:
7. led 2010 ve 12:51  • Odpověz
Luciku, mrkla jsem Ti do albíčka a koukám, že už proběhly i nákupy :grinning: Já když se dozvěděla, že to bude hočička, tak moje první cesta taky byla do obchůdku pro pár růžovoučkých věciček :slight_smile:
7. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
petu my museli :grinning: A v tescu měli ohromný slevy, takže jsme i ušetřili :wink: :wink:
7. led 2010 ve 13:49  • Odpověz
to je jasný, že jste museli ... já taky musela, to se vůbec nedalo ovládnout :grinning:
jo, já koukala, že pár věciček už teď máme stejných :wink: ale oni tam mají opravdu docela hezké věci ...
7. led 2010 ve 14:11  • Odpověz
autor
Tak já se znám s Hipinkou a přesně jak psala. Když si s Vámi budu chtít pokecat, tak jedině bez Páji. To by fakt nešlo!!! A Davlu tys mi přesně připomněla ty konce - hrůůůůza. Spát jen na boku, pořád na WC a ty žebra jsem měla odkopaný snad až u krku. A ještě pálení žáhy, ale na to pomáhal lak z okurek, takže u nás nemizeli jen okurky, ale i s lakem :grinning: A kyčel! Šílená bolest, jak jsem se pak roztahovala, nemohla jsem ani chodit. No, takže to druhé si asi hodně dlouho počká :wink: A je mi 27.
7. led 2010 ve 14:14  • Odpověz
autor
Luciku, tobě jsem zapomněla pogratulovat :sunglasses: A neříkala jsem to??? Hipi, teď by se nám ty holčičky snad i povedly, co ty na to? :wink:
7. led 2010 ve 14:17  • Odpověz
Luciku tak to je super!!! :wink:

Spion bych neváhala ani minutu...culíčky, copánky..mazlivka růžová... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ovšem kdyby bylo bydlení...a to jaksi neni :angry: ...takže si zase necham zajít chuť :frowning2: Ale tedy cloumá to semnou, to zase jooo :grinning: Hlavně, když pak takhle jsou ty těhulky okolo mě...jéé to bych těhulila do vteřiny :grinning: Jen by to mohl za mě někdo odrodit :sweat_smile:

No a konec těhu je fakt náročnej...mě hrozně otékaly nohy...v noci to šílený přetáčení kombajnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale do dneška si pamatuju ten nepopsatelnej pocit radosti a napětí když mi praskla voda a já věděla, že už je TO tady...bylo to nádherný..i přes ten šílenej porod...těhotenství a mateřství je prostě něco nádherně úžasnýho...a naprosto nechápu ženský, který nechtějí mít vůbec děti...

Znám s Davlu a se Spionkou :slight_smile: Vdaná...24 let...a hezky voním :grinning: :grinning: :grinning: (kdo nechápe, nechť si pustí Slunce, seno.. :wink:
7. led 2010 ve 14:44  • Odpověz
autor
já koukala Lucikovi na ty fotky a ty řůžové věci jsou fakt k sežrání :sweat_smile: Tak uděláme výměný obchod, ty to za mě odnosíš a jí ti to odrodím - to by šlo,ne? :wink:
7. led 2010 ve 14:50  • Odpověz
Ahoj Lucíku, mooooooooooooooooc gratulujeme k holčičce. My se to dozvíme přístí týden, taky se moc těším. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ani se nedivím, že jsi jela nakupovat. Pokud se dozvíme, že čekáme holčičku taky budu muset dokoupit. Převážná většina věcí je do modra. Tak to nějak zkombinujeme. :wink: Kočárek je bordó, takže by to také šlo. Manža je hasič, takže barvu jednoznačně vybíral taťka. Mně se líbila oranžová a taková ta hnědá, ale taťkovi ne. Oranžová je prý pro popeláře. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Hipinko ty taky řešíš bydleníčko.... to je nás opravdu hodně. Je to smůla. :frowning2: My toho našeho drobka do jednoho bytu ještě naskládáme, ale druhé ani náhodou. Já tě znám si z povídání myslím, že o tobě Davlu mluvila, nechodily jste spolu na tancování a nepřišla jsi taky náhodou o mimčo - myslím, že dvakrát... :zipper_mouth:

Já znám Ferinku a Davlu. Je mi 25.
7. led 2010 v 15:12  • Odpověz
Jooo to beruuu :wink: A nad těma fotkama jsem slintala taky :sweat_smile:

Já dneska prohlížela fotky, když byl Maty miminko...to prostě neni možný, že to tak někdy bylo...ta otřepaná věta - To to ale letí - je bohužel fakt :cry: Samozřejmě každé období má něco do sebe...ale když si vzpomenu jak jsme vybírali kočárek a to vození v něm tak uteklo...a teď tu na mě to miminko"držkuje" :angry: :grinning:
7. led 2010 v 15:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.