• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Partička z hořovické porodnice

(Zamčená)
4. července 2010 
peto snad jo, dnes jede manžel na stehy, ale už je žívá až až, naštěstí :wink:
17. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz
Luci a co ta vaše psí holčička? Už je všechno v pořádku?
Já jsem si zase říkala, že dál na cestě jsou Rokycany a na ty jsem taky nic špatného nečetla. Hlavně z téhle lokality pocházím, takže tam trefím i rodící a po tmě :grinning: Je jasný, že nám se to nestane :wink:
17. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz
Tak to je super, bych se zbláznila, kdyby se té naší zrce něco stalo. Na jaře jsme o ní málem přišli a ještě teď když si na to vzpomenu, je mi zle.
17. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz
A ještě se zeptám, jak je doma? Já jdu ještě 10x do práce. Se trochu obávám toho, co budu těch 6 týdnů doma sama dělat, asi pořád dokola uklízet :grinning:
17. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz
ahoj holky :wink: :dizzy_face:
ja pouze hlasim, ze u nas je zatim stav nezmenen :wink:
miminko je porad KP a v pondeli nas ceka cisar :wink:
uz se na miminko mooooooooooooooc tesime :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
hlavne na to, zda to bude u manzela ocekavana holcicka nebo u babicky ocekavany chlapecek :wink:
17. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz
Péťo doma je skvěle :slight_smile: Nedokážu si předatvit že bych chodila do práce :grinning: A ani se nenudím, pořád je co dělat :grinning: Až budeš doma tak můžem chodit na procházky, máme to kousek, nebo na kafíčko :grinning:

jeee zuzul vy to vlastně nevíte :wink: V pondělí budeme moc moc moc držet palečky a těšit se až nám podáš info :wink: Vše výborně dopadne. Už jen pár dní a budeš mít drobečka u sebe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz
Luciku taky mi hrozilo, že budu muset rodit u Apolináře. Byla jsem tam sledovaná kvůli problémům se srdcem. Ale nechtěla jsem tam ani za nic. Přístup příšerný o vybavení a komfortu na pokojích nemluvím. Nejvíc mě dostalo, jak si tam o sobě strašně myslí, že jsou nejlepší porodnice, když tam mají ty slavné pány doktory. Když jsem si stála za tím, že chci rodit v Hořovicích, tak si mysleli, že Hořovice jsou nějaká zakopaná díra. Vše, co o Hořovicích věděli bylo, že je to soukromá nemocnice (tudíž tam podle nich musí být bordel) a že rodí do vody (což není pravda, že). No byla jsem ráda, když mě předali do Hořovic.
17. únor 2010 ve 14:33  • Odpověz
ahoj zuzuliku,
jak říká luci, budeme na vás moc myslet, aby vám vše dobře dopadlo :wink:

Jasně, luci, už se těším :wink: Hned jak budu doma, dám vědět a můžeme vyrazit :slight_smile:
17. únor 2010 ve 14:39  • Odpověz
peti ok, počítám s tebou :grinning: :grinning: :grinning:

vladi přesně :grinning: Já se tam registrovala jen pro "sicher" ale rodit tam nechci ani za milion :grinning: Sice mám spousty známých co si to tam vychvalují a věřím, že doktoři jsou tam fakt kapacity, ale to je tak všechno :grinning: Moje tchýně tam rodila šváru před 25 lety a dodnes z toho má trauma :grinning: Prej jestli tam budu rodit tak tam za mnou snad ani nepůjde :grinning: :grinning: :grinning:

A i mojí Dr. jsem říkala že chci rodit v Hořovicích a ona že dobře dělám, proč bych se prej cpala do Prahy, když to mám kousek tam, že je to tam nejlepší :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 15:36  • Odpověz
Jo, Hořovice jsou fakt dobrý a začínají být i vyhlášený. Což pro nás v budoucnu možná nebude nic moc, protože by tam taky mohli zavést registraci. Když jsem tam ležela já, tak dávali ženský i na gyndu (děti u sebe mít nemohly), protože neměli volná místa. Sestřičky říkaly, že takhle je to tam každou chvíli.
17. únor 2010 v 18:31  • Odpověz
Vladi to mi ani neřikej :grinning:
17. únor 2010 v 19:43  • Odpověz
Luciku promiň, já jsem tě nechtěla vystrašit. Sice to sestřička říkala, ale neznám nikoho, kdo by musel ležet na gyndě :slight_smile: :slight_smile: . Ty určitě taky ne. :slight_smile:
18. únor 2010 v 07:42  • Odpověz
vladi, dobře si to zakecala :grinning: :grinning: :grinning:
Manžela sestřenka tam rodila dvojčátka v červnu 2008 a zrovna to tam snad předělávali, tak ležela jinde, ale to bylo tou rekonstrukcí a holky měla u sebe :wink: Říkala, že jí Dr. Ševít zachránil před císařem :wink:
18. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
dobre ranko :wink:
holky, dekuji za palecky, budeme je potrebovat ...
no krati se nam to kazdym dnem a my se nemuzeme dockat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
urcite dame vedet co nejrychleji to pujde :wink:
18. únor 2010 v 10:50  • Odpověz
no jo, Dr. Ševít, to je takový zlatíčko. Kdyby se všichni doktoři chovali k pacientům tak jako on, tak snad chodím k doktorům s radostí :slight_smile:
Zuzuliku hodně štěstíčka a sil při porodu :slight_smile:
18. únor 2010 v 11:34  • Odpověz
vladi, takže říkáš že se mám pak objednat k němu jo :grinning:
18. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz
Lucik i pan primar Klan je velice mily a lidsky :wink:
Ja jsem se jeste s Dr. Sevitem nesetkala, nevim ktery to je , takovej mladej???
18. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz
zuzul myslím že jo :slight_smile:
Já vím že i primář klán je dobrej, ale sestřenka právě říkala že primář už byl rozhodlý pro císaře a přišel ševít a zachránil jí :grinning: Ona totiž jednu porodila normálně a ta druhá mezitím "utekla" a přetočila se KP.. Takže by měla jednu normoš porodem a druhou císařem.. A Śevít pro ni nějak sáhnul a vytáhl ji nebo tak něco říkala :wink:
18. únor 2010 ve 14:19  • Odpověz
Ahoj holky,
to mě těší, co tady čtu. Po besedě jsme se totiž rozhodli, že se právě k Dr. Ševítovi objednáme do Berouna, abychom před porodem nemuseli jezdit každý týden až do Hořovic :slight_smile: Na besedě tedy byl moc milý a i vtipný. Kdyby tak toho vtipu bylo tolik i při porodu :slight_smile:
18. únor 2010 ve 14:33  • Odpověz
No já musím říct, že na oddělení bylo vždycky znát, když měl službu Ševít :slight_smile: . Je fakt strašně milej, jemnej a vtipnej. Navíc je i hezkej :slight_smile: . Takže všechny sestřičky i maminy měly vždycky lepší náladu :slight_smile: .
18. únor 2010 v 16:31  • Odpověz
Ahoj holky,trochu to poslední dobou flákám... :sweat_smile: Pořád někde jezdíme. V úterý jsme byly v Praze pro Epino a ještě něco vyzvednout. Včera cvičení pro těhulky - mimochodem Lucíku přístí týden od 16:00hod. máme domluvenou předporodní besedu s porodní asistentkou, je to na hodinku v Berouně - Medicentrum. Kdybys měla zájem - není problém budeme tam jen dvě, já a ještě jedna mamina co se mnou chodí na těhucvíčo.

Zuzul držíme palečky i u nohou. :wink: Všechno bude super-uvidíš. :sunglasses: Já bych asi nevydržela nevědět, co čekáme. Docela ti to překvapeníčko i závidím. :slight_smile: :slight_smile: :grinning:

Xpetu doma je to super. Bohužel toho volného času je celkem málo. Samé procházky, nákupy, cvičení, plavání, káfíčka.... pořád je co dělat. Já jsem doma už od 2.10.2009 a rozhodně se nenudím. :slight_smile:

Vladko gratuluji k takouvému cvaloušovi. To je opravdu výkon... :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 16:48  • Odpověz
jee baru a to je PA z Hořovic?? Určitě bych moc ráda přišla jestli to nebude vadit.. A který je to den?

Já se doma taky nenudim a dostávaj mě lidi z okolí, že mě furt otravujou větama typu: Tak co doma, co pořád děláš, nenudíš se náhodou, dyť to musí být hrozný.. No šílenosti prostě fakt :grinning:
18. únor 2010 v 17:55  • Odpověz
Lucíku to nevím jestli je z Hořovic, ale určitě to není od věci. :wink: Budou se probírat porodní doby, kdy jet do porodnice... apod. Určitě nebude vadit, když přijedeš - naopak. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: My máme od tří těhucvíčo a potom přijde paní na tu předporodní besedu. Je to středa 24.2. od 16hod. v Medicentru Beroun a asi středa 3.3. (na té druhé hodině se ještě domluvíme). Je to dole v přízemí, oddělení rehabilitace - stačí se zeptat na recepci.
Já jsem doma moc šťastná. Třeba vaření je úplně úžasný. Jeden den hezky uvařím omáčku, aby se uležela a druhý den třeba kolínka nebo knedlíky. Maximálně mi to vyhovuje. :sunglasses: V klidu si nakoupím a zařídím, co potřebuji. :slight_smile:
18. únor 2010 v 19:24  • Odpověz
Baru tak to já určo dorazím, počítejte se mnou a pak můžem zajít někam na kávičku :grinning:

Taky mi to doma moc vyhovuje, jsem spokojená :wink: Přesně jak řikáš, zařídím si co je potřeba, v klidu a tak :wink:
18. únor 2010 v 19:32  • Odpověz
Tak jo, myslím že paní "lektorce" bude úplně jedno jestli jsme tam dvě nebo tři - respektive "čtyři nebo šest" :slight_smile: :slight_smile: :grinning: A s kávičkou také souhlasím. :wink: Kdyby byla náhodou nějaká změna - dám vědět.
18. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz
baru snad jí to bude jedno :grinning:
Tak jo, když bude změna tak dej vědět, už se těšim :grinning:
18. únor 2010 ve 20:10  • Odpověz
Ahoj holky,

Vlaďko, je moc fajn tohle slyšet. Akorát jsem koukala, že kromě pana primáře a Dr. Ševíta je tam několik lékařek. Ale v Hořovicích je určitě všechen personál bezvaný, jinak byste to tu všechny tak nechválily, že jo :wink:

Baru, Ty si to těhotenství tedy užíváš :wink: To já letím do práce, z práce, udělat jídlo, vyvenčit psa a padám mrtvá do postele. Už toho teď moc nevydržím :grinning: A začínat se cvičením ve 36 tt, asi nebude mít úplně cenu. Každopádně nemám vůbec nic připravené ani vyprané, takže se asi docela zabavím :wink:

No jo, Luci, když já tolik let chodila do práce a posledních pár dovolených trávila prací na domě. To bude šok, až nebudu muset ráno vstát :grinning:
19. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz
peťo to věřím, ale zase to bude příjemnej šok ne :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 16:16  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
peti, v Hořo jsou všichni příjemní :wink: a souhlasím, že pan dr. Ševít je fakt sympaťák :sunglasses:
19. únor 2010 v 19:50  • Odpověz
Zuzul...tak ať to jde zítra hladce...Budeme na tebe všechny myslet. A víš, že se z tebe stane zítrá MAMINKÁÁÁ....? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Držim palce... :dizzy_face:
21. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.