• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Partička z hořovické porodnice

(Zamčená)
4. července 2010 
Zuzul jak říká davlu, moc moc budeme držet palečky a myslet na vás :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz
Holky a manžel je přítomen celou dobu u porodu? Už od doby kdy se tam přijede - kromě tedy takové té klasické přípravy jako klystýr apod..?
21. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz
ahoj holky, moooc dekuji za palecky :wink: :dizzy_face: !!!
my se uz pomalu chystame, kolem 17 hod. bych mela byt v Horovicich... v noci snad z te nervozity usnu, dneska jsem si uz i pobrecela - ne ze strachu, ale proto,ze uz zitra kolem 8 hodiny budeme rodice a ja budu maaaaama, ja tomu porad nemuzu uverit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ach jo, jen at je miminko v poradku........

holky, drzte palecky ....at ve dobre dopadne...
Jinak budeme na nadstandardu, tak snad budu spokojena ..... :wink: pak poreferuji......
ahoooooooooooooj a mejte se hezky....
21. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz
Zuzul neboj, miminko je určitě v pořádku. Jsem moc zvědavá jestli je to holčička nebo chlapeček :wink:
Věřím že budeš spokojená :wink:
Dyť je to krásný že už budeš zítra maaaaaama :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. únor 2010 v 15:12  • Odpověz
Zuzul, zítra držím palce, ať jde všechno hladce :dizzy_face:
na nadstandartu se vám určitě bude líbit
21. únor 2010 v 17:35  • Odpověz
Ahoj holky...tak víkend je zase za námi. Letí to jako blázen. :sunglasses:

Zuzu držíme palečky i u nohou. Tak už to je konečně tady, to je krásné. :grinning: Miminečko i ty budete určitě v pořádku a už nikdy nebudeš bez svého šmudlánka. :slight_smile: Určitě dej vědět co a jak. Těšíme se na čerstvé info. Ještě jednou tfuj, tfuj štěstíčko a zdravíčko. :dizzy_face:
21. únor 2010 v 18:41  • Odpověz
Ahojky,

Zuzul - už si to sice nepřečteš, ale i tak na dálku držíme palčky :wink: Těšim se na fotečky čerstvoučkého miminečka... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ježiši to je tak krááásnýý...nejradši bych šla rodit sama :grinning: Je to prostě úúúúžasný stát se maminkou...

Luciku - no my přijeli do porodky a manža se převlíknul a poslali ho zatím na sál a tam čučel na telku než jsem byla hotová na přípravně, takže tam byl semnou pěkně celou dobu...ovšem nakonec stejně nic neviděl, protože k CR nemůže...tak Matyho jen slyšel, když se poprvé rozeřval a pak si mohl hned před sálem pochovat a na dětském pak vyfotit...
21. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz
Luciku, ráno jsme zazvonili. Mě pozvali dovnitř a manžel čekal na chodbě. Nejdřív moč. Je dobrý si jí přivést, já se nemohla zaboha vyčůrat, potom převlíknout do košile a natočili mi monitor vleže a při tom se ptali snad na tisíc otázek, pak mě tam Dr. vyšetřil, řekl že ok a že jdu na sál hekat. Zavolali manžela a společně nás odvedli na sál. Asi po 3 hodinách tam přišla PA dát mi ten klystýr. A manžel seděl vedle mě na gaučíku, takže u toho byl. Ale nic to není. Lehneš na bok. PA ti tam šoupne jen na pár centáků hadičku a pustí teplou vodu. Celé to trvalo tak 3 minuty a řekla, že to mám udržet co to půjde. Odešla a já okamžitě vystřelila na záchod a šlo to ven. U toho manžel taky byl. Ještě mi tam odebrala krev na případný epidurál. Chodila natáčet monitory a Dr. vyšetřovala. Pokud bys u něčeho manžela nechtěla, tak řekni ať odejde, protože PA už se vás ptát nebude.
Sem se zase rozepsala. A co nového u těhulek? Co nová bříška, dodáte? A co nového u maminek? Jito, co kojení? A Hipi, co ten tvůj rarach? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz
Děkuju za info holky :slight_smile: Já bych ho právě chtěla mít u sebe celou dobu ale vím od známých že v některých porodkách je pustí třeba vyloženě až k porodu, jinak si "hekají" sami, tak jsem se ptala :wink:

Davlu já mám v albu fotku bříška z minulého týdne, tak mrkni, fotím většinou jednou za 14 dní :dizzy_face: U nás nového nic, jen to strašně letííííí, zítra už začínám 30tt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. únor 2010 ve 23:36  • Odpověz
Ahoj holky,

Luci, asi určitě to bude příjemný šok :grinning: Venku začíná být krásně, tak to vypadá hned lépe. Aspoň budu mít hodně času chodit se zrzkou na procházky a taky mám ještě spoustu práce na zahradě :slight_smile: Myslím, že asi přivezeme domů ten náš poklad, že už toho moc neudělám :grinning:

Jitie, to je fajn :slight_smile: Když už člověk neví, co čeho jde, tak alespoň ví, že tam na něj budou milý ... a všichni říkají, že psychická pohoda je fakt moc důležitá :wink: Snad se mi podaří k panu Ševítovi do Berouna dostat :slight_smile:

A Zuzul už je nejspíš maminkou :slight_smile: Jsem děsně zvědavá, jestli tady bude nový ženich nebo nová nevěsta :grinning: Já bych nevydržela nenechat si to říct, jsem hrozná ... :sweat_smile:
22. únor 2010 v 10:01  • Odpověz
péťo já bych to taky nevydržela :grinning: :grinning: :grinning:
Pak dej určitě vědět jestli si se k Dř. Ševítovi dostala, pro mě by pak bylo taky 100% lepší jezdit jen do berouna než až do hořovic.. A to budeš volat do hořovic na ambulanci a řekneš že chceš chodit do berouna?
22. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz
autor
ahoj ženský :wink: Tak zuzík to má za sebou! Jsem taky zvědavá, jako já bych to teda nevydržela ani náhodou, i když to překvápko musí být krásný!!! :slight_smile: A průběh porodu jsem měla stejný jako Davlu. Prostě tam byl taťka pořád se mnou. Ten měl koupený lístky na Slavii, tak trnul, jestli to śtihneme a stihli! Pája byl holt vzorný synáček ještě než se narodil :grinning:
22. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz
Luci,
budu volat rovnou do Berouna. Na té besedě nám dal tel. číslo, na kterém se máme objednat, když nebudeme chtít jezdit až do Hořovic. Ti ho pak napíšu. Dr. Ševít je tam právě jen ve čtvrtek (aspoň to tak píší na webu), jinak jsou tam ještě dvě lékařky. No uvidíme :wink:

Tak to jsem zvědavá, jestli to náš taťka celé vydrží :grinning: Zatím machruje, tak uvidíme :grinning:
22. únor 2010 ve 14:42  • Odpověz
petu ahaaa, my se na besedu taky chystáme, tak třeba číslo taky dostaneme :grinning: Kdyžtak si ho vezmu od tebe..

Já doufám že náš taťka to vydrží :grinning: Já totiž doufám že to bude rychlý :grinning: Chtěla bych to mít jako mamka :grinning: Brácha byl venku 3hodiny po příjezdu do porodnice a já 2hod od příjezdu :grinning:
22. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz
:grinning: Taky jsem se ptala mamky, jestli to byl fofr ... a já byla za 4 hodiny venku od té doby, co jí doma praskla voda, ale bráchu Dr. Klán mamce vyvolával ... to bude legrace, jestli i já budu rodit u primáře Klána ...

Taky doufám, že to bude rychlý, ale to asi všechny :slight_smile: Já měla po návštěvě porodního sálu dva dny strach, ale už mě to zase přešlo a už si jen představuju, jak si krásnou a hlavně zdravou holčičku vezeme domů a co na ní bude říkat ten rozmazlenec, co máme doma :grinning: Ta bude čumět :grinning:
22. únor 2010 v 15:02  • Odpověz
holky, sestřička vás v Ber. objedná kde bude volno, musíte si o Ševíta říct..ale v pátek je tam nějaká nová dr místo Spoustové, a prý je super :wink:
a nebojte, porod bude rychlej, já od prasknutí vody porodila do půl hoďky.. :wink:
22. únor 2010 v 15:37  • Odpověz
Jitie, bát jsem se mohla před otěhotněním ... teď už ven musí :grinning:
Koukám, že z Filípka už je kus krásnýho chlapa :wink:
22. únor 2010 v 15:56  • Odpověz
jitie a ne že by to ve finále nejspíš nebylo jedno, ale všichni lékaři, co jsou napsaní na stránkách hořovické porodnice jsou zároveň porodníci? Já že od vás jsem tu četla jeno primáři a Dr. Ševítovi ...
22. únor 2010 v 16:03  • Odpověz
jitie no ale než ti praskla voda to chvilku trvalo ne :grinning:

peti a nemusí se nakonec vlastně stejnak do hořovic na monitor?
22. únor 2010 v 16:16  • Odpověz
včera sem se před tchýni zmínila že bych si strašně dala bram.salát a řízek tak mi teď přinesla salát, že řízek už sice nemá ale to neva :grinning: Zítra udělám řízek a pošušňáme si s viktorkou :grinning:
22. únor 2010 v 16:18  • Odpověz
No právě říkal, že abychom nemuseli až do Hořovic, že můžeme do Berouna a podle mě tedy určitě mluvil o monitoru, protože ještě říkal, že udělají monitor a hned jdeš ještě do poradny a že v Hořovicích je větší pravděpodobnost, že tam budeš čekat ... že v Berouně to téměř navazuje ... hele, zkusím to a dám Ti vědět :wink: Ale musíš ještě chvilku vydržet :grinning:
22. únor 2010 v 16:28  • Odpověz
v poho, já vydržím :grinning: Kdyžtak budu jezdit až do hořovic, aspoň si pořádně nacvičíme cestu :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 16:28  • Odpověz
Tobě se taky člověk nezavděčí, co :grinning: Ten salát Ti tedy závidím i bez řízku :grinning:
22. únor 2010 v 16:29  • Odpověz
peti tak se staaaav, ti kousek necháme :grinning:
22. únor 2010 v 16:34  • Odpověz
já měla bram. salát včera a dneska k obědu :grinning:
luci, než mi praskli vodu, tak to pár hodin trvalo, ale když na to teď vzpomínám, tak ty kontra šli ještě zvládnout, za to po prasknutí vody to byla hrůza a naštěstí to bylo rychlé..

peti, všichni doktoři jsou zároveň i porodníci :wink:
Filip je pořádný klučina, už má přes 5,5kg :grinning:

monitor mají i v Berouně, takže do Hořo můžete jet až když budete rodit :wink:

davlu, zatim pořád kojíme, mléka mám pořád dost, sice jedeme přes kloboučky, ale snad to půjde dlouho...
22. únor 2010 v 17:08  • Odpověz
jitie tak to je dobré :slight_smile:
Tyyy jo, to už je chlapák :grinning: A co už nosíte za velikost?

To je dobře že kojíš, snad vám to půjde dlouho a snad i nám těhulím se poštěstí a budeme moc dobře kojit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. únor 2010 v 17:13  • Odpověz
no Jitie, taky máte pořádnýho macíka :wink: . Ten náš taky po kojení přibíral, jako kdybych měla smetanu :wink: . Ale naštěstí mu chutná i zelenina a ovoce. I když nejdradši by byl celý den na banánech a jogurtu :slight_smile: . Trochu jsem se bála, že bude protestovat, když ho budu odstavovat, ale je mu to úplně jedno, večer a ráno si prostě napije UM a prso mu nechybí :slight_smile: .

taky jsem si před prasknutím vody říkala, že ty bolesti nejsou vůbec tak strašný, no pak už jsem taková frajerka nebyla :slight_smile:
22. únor 2010 v 17:37  • Odpověz
hele nestrašte tady joooo :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
ahoj, tak zuzik uz je maminkou:slight_smile: To překvapení jí závidím.
Já bych si ani tak pohlaví mimča dopředu říct nedala, kdyby okolí netlačilo. Jsem prostě podlehla a v 26tt na 3D UTZ jsem si to nechala říct. Ale v podstatě jsem to tušila už od objevení // :slight_smile:)
22. únor 2010 ve 22:32  • Odpověz
side to závidim tu vůli, já bych to nevydržela :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 ve 22:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.